Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Hej, z racji tymczasowych problemów zdrowotnych nie mogę długo stać. Czy w Dako są jakieś oferty "chodzące" lub "siedzące"?

Robertos79

to musisz isc na magazyn, tam lazisz, szukasz albo siedzisz... produkcja to wiecej stoisz...

Oni

Może by ktoś polecił jakiś fajny projekt , jak się nie zna język niemiecki Interesuje mnie niemiecka umowa i jesteśmy małżeństwem.Dziekuję.

Robertos79
@Oni

tu tylko umowa pl, nie dostaniesz niemieckiej

Chybanajmniejwazne

Witam jak to wyglada z PIT 0 dla młodych??

tempa dzida

maniana
@Chybanajmniejwazne

tak jak wszędzie, osoby poniżej 26 roku życia nie płacą podatku

Justyna

Witam czy ktoś może mi polecić busika który jedzie do Monachium ?

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Justyna

Hej właśnie będę szła w wtorek do firmy i się wszystkiego zapytam moja koleżanka w październiku była i mówiła że spoko jest była w pokoju z 4 dziewczynami ale tylko była 4 tyg trochę mało płaca ale jak ktoś nie zna języka to dobre i to może jakieś nagodziny będą to by się więcej zarobiło

@Justyna

No jestem ciekaw co ci powiedzą w biurze. 4 osoby w pokoju to nie bardzo ale to też zależy od osób. Ciekawe czy z 1500 euro miesięcznie się wyciągnąć. Jak będziesz wiedziała coś więcej to proszę o informację. ?? Z góry dziękuję.

@Megula

Powiem ci że coś ty moja koleżanka zarobiła tam 1000 euro na kartę niemiecką bo taką ci zakładają a 900 zł nie całe dostała na polską kartę za 4 tyg bycia tam jeszcze brała ze sobą 200euro i jedzenie i jeszcze trzeba busa zapłacić bodajże 63 euro więc jak by były jakieś nagodziny to super bo tak na Niemcy to mało kasy by się przywiozło ale się zobaczy a ty jesteś już na 100%zdecydowana ?

@Megula

To może podaj jak cię znalesc na Fejsie to napiszę wiadomośc prywatną .

@Megula

To ja chyba zrezygnuję bo teraz pracuje w opiece i mam 1500 euro czystego zarobku na miesiąc . Myślałam że na produkci więcej zarobię a tu lipa . Wiec chyba narazie zostanę tu gdzie jestem . Ale tobie powodzenia życzę.

@Megula

Aha a to w Niemczech na opiece jesteś? U starszych osób ? Też chciałam jechać ale tam trzeba znać język a ja nie bardzo tylko pojedyncze słowa teściową mi dała też numer do jednej firmy ale to podstawa język

ktoś

Byłam 2 tygodnie na piernikach i powiem tak że jeśli nie ma zdolności do pracy manualnej to nie polecam bo mnie wywalili stamtąd własnie przez to no ale czy w pół godziny się czegoś nauczy bo moim zdaniem nie . Druga sprawa tam to jest to że mówią że trzeba robić szybko ale jak pracujesz ciężko to mówią by nie dźwigać dużo itp . Ale atmosfera była fajna ale te kobiety które ja miałam w pokoju to o mój boże nie polecam nikomu. Babka po 50 która była gruba dość chodziła bez koszulki po mieszkaniu jakby to było jej mieszkanie a dwa przez ta babkę dostałam raz prawie zapalenia płuc ponieważ gdy chciałam zamknąć balkon bo byłam po kąpieli i miałam mokre włosy a danego dnia padał deszcz to balkon był otwarty .

Duch

Witam czy pracuje ktoś na częściach samochodowych Berlin? I chce podzielić się opinią o godzinach pracy i kwaterze?

Kapsel

Czy ktoś pracował może lub wie o pracy w okolicach Berlina? Części samochodowe

Justyna

Witam czy ktoś z Gliwic wybiera się na pierniki ? Jak było wszystko wporzadku bo chce wyjechać ale się wacham.prosze o odpowiedź z góry dziękuję ????

Megula

Witam ja też się wybiera tam . Może jakoś się spiszemy.

Edzia

Witam czy ktoś był na zdobieniu pierników, jakie warunki pracy i mieszkania.

Xd
@Edzia

Kiedy jedziesz? Też się tam wybieram?

Edi
@Xd

Malujesz, rysujesz. Zależy jaki sezon i zlecenie. Za niedługo szykujemy się na Wielkanoc. Zdobiłaś kiedykolwiek coś? W domu/pracy? Trzeba się starać ładnie pisać

@Edi

Witam czy mogła by Pani napisać coś więcej na temat kwatery i pracy.

Wiola

Witam mam pytanie, a czy jest możliwość wyjazdów dorywczo np tylko na tydzień lub dwa?

Xx
@Wiola

Można było na interweryzacje, teraz powoli się kończą więc nowych ludzi już pewnie nie wezmą. Warto zadzwonić i zapytać.

Królik

Hej ja osobiście polecam pracę przy częściach kolo bremy pani ania koordynatorka zlota kobieta bardzo mi pomogla gdy mialem swoje problemy. Kasa na czas polecam

Lucyna
@Królik

Dalej Ania się wami opiekuje? My tam będziemy wracać za miesiąc bo mamy okres wypowiedzenia w Polsce :/ Źle zrobiliśmy jednak, że zostaliśmy.

Domi
@Królik

Czy mógłbyś napisac mi cos o tej pracy najlepiej na maila ? domisiaelo@gmail.com chcialabym sie dowiedziec co to za praca

Xx
@Domi

Nie ma przyjęć nowych ludzi

Chybanajmniejwazne

Witam jak wyglada sprawa z PIT 0??

mati

czytam te komentarze od pewnego czasu i zastanawiam sie czy te osoby o ktorych mysle je pisza. Jestem od pewnego czasu w Cube na rowerach. praca jest spoko a w sezonie jest jej duzo ale nie przeszkadza mi to. niestety coraz gorsi ludzie przyjezdzaja pracuja po tydzien czasu potem imprezka i juz im sie robic nie chce. pomijam kwestie zachowania w pracy. cwaniakowanie i napinka. dziewczyny jakby pierwszy raz na oczy prace widzialy wszystko na NIE. stad potem komentarze glownie na nasza koordynatorke p. Danute. ile razy zdarzylo sie ze pomagala sie dogadac u lekarza czy podwozila do urzedu. nie wiem z czego ta opinia ale podejrzewam ze wlasnie od tych osob ktore w glowie maja tylko melanz i inne tego typu rzeczy

zuska
@mati

dokladnie! mnie odebrała z innego miasta jak jechalam blablacar i to 50 km nie chciala ani grosza za to! Danusia jest spoko tylko trzeba pracowac i sie z nia dogadam zawsze. nierob zawsze bedzie marudzil i zerowal na innych. takich tu nam nie trzeba. a ostatnia laska "mnie bola rece od srubokreta tego, powinni mi dac ten Czech, on jest miekki i nie bola mnie po nim rece" no bez jaj... serio? (usunięte przez administratora)

GOSIEK

Szkoda trzeba przyjeżdżać do biura osobiście a nie można podpisać umowy na maila. Pojechaliśmy na komisjonerkę koło granicy z francją i jest całkiem fajnie. Koordynator nasz konkret facio.

Angela
@GOSIEK

Można wiedzieć na komisjonowaniu czego jesteście? ;>

GOSIEK
@Angela

Głównie elektronika. :)

Uwaga

Pracowałeś z DAKO w 2019 ? Możesz otrzymać nawet 1500 EUR nierozliczonych dodatków - zapraszam do kontaktu ksawery.jozwiak@gmail.com

JustynaProsiOInformacje

Cześć. Czy mogę prosić o jakieś konkretne opinie odnośnie pracy przy pakowaniu kosmetyków w okolicach Kassel? Mam jechać w przyszłym tygodniu z przyjaciółką i chciałam wiedzieć jak dokaldnie wygląda praca, ile jest zmian i jakie są warunki mieszkaniowe. Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Oliwia
@JustynaProsiOInformacje

Witam ja tez dostałam te ofertę pracy może jakiś kontakt telefoniczny od pani będzie razniej razem jechać pozdrawiam

@Oliwia
@Oliwia

Proszę napisać maila ailith95@gmail.com pozdrawiam

ANKA
@JustynaProsiOInformacje

Heja, oddajemy do wysylki kosmetyki, skladamy kartoniki, pakujemy balsamy..... 1 zmiana jest OK fajna atmosfera... ale to od niedawna:))) zmiana kierownictwa byla... w sezonie duzo nadgodzin mozna przyjsc w sobote...:) same kobitki ja i kolezanka nie narzekamy...

@ANKA

Bardzo ci dziękuję za odpowiedź. Ja przyjeżdżam na miejsce w niedzielę a od poniedziałku zaczynam prace :)

Oliwia
@ANKA

Witam proszę napisac jaka jest atmosfera w pracy i czy warto przyjechać bo mam zamiar jechać z koleżanką pozdrawiam cieplutko

gosc

witam. jak wyglada obecnie praca na rowerach w waldershof ? czy jest dalej tak jak w tych komentarzach czy cos sie poprawilo ? prosze o szczera odpowiedz bo dostalismy oferte tam do pracy. pozdrawiam

Kami
@gosc

jestem tam z dziewczyna od kilku miesiecy . mieszkanie najlepsze jakie mialem z dako. praca jak praca trzeba pracowac typowa produkcja. jak ktos sie pracy nie boi to da rade bez problemu tak jak moja dziewczyna ;)

Radosław, Kędzierzyn

Witam. Przez Dako jeżdżę z żoną od roku, na początek byliśmy na warzywach i owocach koło Holandii. Mieszkanie średnie, a praca całkiem fajna, czasem trzeba przenieść jakieś skrzynki ale ogólnie nie ciężko. Potem piekarnia koło Frankfurtu - pensjonacik fajny, szefostwo miłe, minus same nocki, po miesiącu człowiek przestawiony jak nietoperz, dobra praca to jest dla młodych starszym nie polecam ciężko się przyzwyczaić.... Koordynator dużo nam pomógł. Teraz przerwę mamy siedzimy w Polsce a od maja jedziemy na nawozy na sezon bo lepsza stawka. (usunięte przez administratora)

BYŁY PRACOWNIK

INWENTARYZACJA RGIS !!! NAJLEPSZA OFERTA PRACY POLECAM !! najlepsi koordynatorzy ! wracam na tą firmę co sezon

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.