Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Blak

Nie mam dobrych wrażeń co do agencji. Po pierwsze na własny koszt musisz dojechać do Gliwic, gdzie inne agencje potrafią załatwic to na miejscu. stawki w pracy to zależy, opowiem na przykładzie automotiv - 6,50€ nieukrywając śmiech na sali, dla tych co jadą sobie dorobić to spoko, ale 1000€ miesięcznie to nie są kokosy jak na niemcy, tym bardziej dla młodych bo jest tu kwota wolna od podatku a i tak musza płacić podatek. tyle ile zarobisz w euro to ci odlicza na te polskie konto jeszcze. przychodzi kartka z banku, bo przecież nie można na konto walutowe, bo to jeden wielki przekręt. ubezpieczenia rzekomo nie masz bo jesteś zarejestrowany na polską umowę a nie niemiecką. nie polecam.

Alo.

Witam. Czy ktoś pracują bądź pracował na sortowaniu warzyw i owoców przez tą agencje? Zaczynamy pracę od 23.07 i nie wiem czego mamy się spodziewać. Z góry dziękuję za odpowiedź

Martyka

Nie polecam pracy w firmie Kahre w Preußisch Oldendorf. Szefowa to jakaś pierdo*l*nieta idi*otka, która sama nie wie czego chce. 90% firmy to same Polaki ( ćpuny,alkoholiki,kryminaliści i typowe kozaki) zamiast cokolwiek pomóc to ci jeszcze świnie podłożą. Mieszkania po 8-12 osób, jedna kuchnia, jedna łazienka. Problemy z pralka, albo jej nie ma albo jest i to dodatkowo płatna. Praca codziennie od 6 do 17, nadgodziny po normalnej stawce, naszczescie już tam nie pracuje Jeśli macie trochę godności i szacunku do siebie to nie jeździcie tam !

Jess
@Martyka

Zgadzam się w stu procentach z Tobą co do typowych Polaków. Zgadza się sa normalnie ludzie którzy przyjechali zarobić A nie chlac co sobotę i robić melanż.w sumie nie rozumie czemu Dako zatrudnia takich ludzi jak tak dalej pójdzie to normalni ludzie którzy są filarem tej firmy odejdą przez takich cpunow kogutów i patplogii

Aga

Witam, czy posiada ktoś informacje nt. pracy w pralni chemicznej w Berlinie lub okolicach (nie znam jeszcze dokładnej lokalizacji). Byłabym wdzięczna za wszelkie odpowiedzi????

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Agata

Witam, Zastanawiam się czy warto jechać do pracy do pralni chemicznej w Berlinie / czy okolicach. Obecnie pracuje w Dako i zastanawiam się właśnie nad przeniesieniem do tej pralni. Czy był ktoś, czy ktoś coś może napisać o tym miejscu. Wszystkie opinie i wskazówki będą przydatne. Z góry dziękuję. Ps. Pracuję w Dako od października i złego słowa (przynajmniej na razie) nie mogę powiedzieć.

Jimmy Burke

Takie zarobki to są już prawie w Polsce. U nich ciężko zarobić ,1000 euro i najniższa krajowa w Polsce śmiech na sali , pracowałem osiem miesięcy a oni mi łaskę robią że dają mi dwa tygodnie urlopu oczywiście niepłatne go to jest praca dobra dla górników czy młodych rencistów którzy chcą sobię dorobić. Dno . Polecam Skandynawię tylko tam trzeba coś umieć nie jak w dało.

Nie polecam pracy przy sortowaniu odzieży w monchengladbach. Praca ciężka męcząca fizycznie A ponadto obcinaja godziny i to ze zostaniesz dłużej na sprzątanie nikt Ci nie zapłaci. Możesz robić 8 godzin a dostać kasę za 6 godzin, bo kasę dostajesz tylko za to gdy oprozniasz kontener, reszta sie nie liczy, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem

Boguś Gliwice

Witam nie polecam firmy Dako!! 1. Bałagan w papierach! 2. Na pieniadze trzeba czekać chociaż i tak Cię jeszcze okroja (usunięte przez administratora) z wypłaty. 3. Brak normalnej komunikacji koordynator-pracownik! 4. Mieszkania okropne. Byle by jak najtansze z alkoholikami cpunami smierdziuchami (robią problemy jak chcesz zmienić bo albo nie umia Ci nic załatwić albo radz sobie sam. 5. Polacy za granicą kawał sku*** zero pomocy zero kultury 6. Opieka koordynatora na miejscu? Na ten temat wolę się nie wypowiadać bo jej nie ma. 7. W agencji poszukują niby ludzi z autami A potem musisz brać bydło do auta W jednym słowie z firmą Dako radz sobie sam! Jak nic nie załatwisz sobie to każdy ma Cię w du** taka prawda! Dobrze by było żeby podczas rekrutacji wymagało zaświadczenie o niekaralności!

Znajomy

Najgorsza Agencja Pracy w jakiej pracowałem pieniadze nie na czas nie polecam ... Omijać tę firmę szerokim łukiem ...

yogi
@Znajomy

może więcej szczegółów? takie coś może każdy napisać.

zainteresowany

Czy ktoś pracował remonty/ magazyn/ sprzątanie po remontach w miejscowości Fulda w Niemczech organizowanej przez firmę Dako w Gliwicach?

MECZE

DOSTAŁAM ADRES NA JAKI MAM SIE ZGŁOSIC ALE NIE MA TAKIEGO ADRESU I NIKT NIE ODPOWIADA NA NUMER ZAGRANICZNY TYLKO SEKRETARKA CO ROBIC JAK WYJAZD ZAPLANOWANY

Władek

Wszystko dobrze tylko dlaczego oni dają polskie umowy skoro pracujemy w niemieckiej firmie,to jakiś żart.

Piot
@Władek

po to żebyś miał podatek z polskiej firmy a nie niemiecki który jest dużo większy.

kasiabrzoza

Cześć wszystkim! 7 maja mamy z partnerem zaplanowany wyjazd do Niemiec, do Bremy do fabryki produkującej części do samochodów. Jakieś opinie odnośnie samej pracy jak i miejsca zamieszkania? Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię. Pozdrowienia :)

Dziagna
@kasiabrzoza

Kasia witaj my też tam jedziemy Możemy się skontaktować

Krzysztof
@Dziagna

Witam 4 czerwca zaczynam tam pracę , był już ktoś ?

syylwek13
@Krzysztof

witam i jak ta praca zamierzamy tam wyjechać z narzeczoną prosze o odpowiedź

Mateusz
@syylwek13

Byłem i polecam Praca lekka mieszkanie to zależy jak sie trafi

ICE ????

Witam, czy ktoś był na pakowaniu lodów? Norymberga?? Jak praca i mieszkanie?

Zbigniew
@ICE ????

Byłem na lodach i odradzam. Praca w masakrycznym tempie, nawet sekundy żeby potu z czoła przetrzeć. Trzy pary po dwóch dniach pracy wyjechali. Teraz jestem na innej ofercie z DAKO i nie narzekam

Husdemen

Mieszkanie B. Dobre, indukcja, pełna zabudowa, 2 łazienki, telewizor 42 kino domowe, skórzana sofa. Ale to zależy jak komu się trafi. Pieniądze na czas i bez wałków. Z minusów to nie są dobrze poinformowani co do stanowiskabi tego jak wygląda praca.

Eeee
@Husdemen

A gdzie pracujesz ?

Eweeela
@Husdemen

A gdzie pracujesz?

Sluchajcie czy warto wyjechać z dako do Niemiec? Chodzi mi o zakwaterowania czy sa w miare ok prace i zarobki? Jak to wszystko wyglada w tej agencji? Prace sie dostaje od zara i na drugi dzien sie jedzie?

Maciek

Czy ktoś coś powie o pracy w Stuttgarcie jako spawacz kratek jak tam jest???

hej

Hejka Czytam opinie i chyba zaryzykuję z tą firmą .Jeszcze się do nich nie odezwałam a czy agencją zatrudnia przez niemeicką umowę czy polską ? Jeśli jakaś dziewczyna szukalaby koleżankii na wyjazd to jestem w podobnej sytuacji .Można się zgrać i wyejchac razem.

hejka
@hej

Mogłabyś podać kontakt do siebie?:)

Kamila
@hejka

ja tez bym prosiła kontakt do Ciebie .

Lilith
@hej

Też myślę nad wyjadem i chciałabym zaryzykować i jestem sama

kika1312

hej tez chce jechac ale nie sama . napisz ma email k.kinga13@interia.pl

Ala

Może ktoś napisać coś o pracy w Mönchengladbach przy sortowaniu odzieży? Jakie warunki mieszkaniowe?

Olcia
@Ala

Również sie dopisuje do pytania

Xyz
@Olcia

Proszę o informacje jak wygląda tam zakwaterowanie,czy da się normalnie funkcjonować?

lolaaa
@Xyz

Byłam rok temu w Mönchengladbach . Praca jak dla mnie lekka, nie męczyłam się. Mieszkałam w mieszkaniu, razem z koleżanką dzieliłam pokój, a kuchnie i łazienkę z parą. Dojazdy do pracy miałyśmy zapewniony. :) Spoko było.

lollla

Czy ktoś był na pakowaniu kosmetyków ? Jakieś opinie o pracy ? Jakie warunki mieszkania są ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.