Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

szatan

hej,jakie sa warunki mieszkaniowe w niemczech?

Cześć, chciałam się zapytać jakie oferty pracy polecacie z Dako ?

nie rozumiem tych komętarzy, jestem już od 6 miesięcy na mrorzonkach, mieszkanie jest ok, wszystko jest tak jak zapewniał mi koordynator przez telefon. Wypłaty na czas, zwrot kosztuw dojazdu ruwnież jest zwracany dokładnie. Jedyny minuz przy mrorzonkach to to że jest tam 7-8 stopni.

Gaco

Ja pisałem wczoraj z gościem co pracuje w Dako od lutego i sobie chwali wsztko mi wytłumaczył ja nie wiem co na tym fotum się odwala a jak by mieli jakieś progremy z ZUS lub z Fiskusem to dawno by CBS lub CBA do nich zawitało

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Gaco

Ja wczoraj z gościem pisałem co robi w Dako od lutego i sobie chwali ja nie wiem co tu się w ogóle na tym forum odwala

QQ

Cześć, czy był ktoś na pakowaniu części elektronicznych przy granicy francusko-belgijskiej? Jakie opinie ?

Yy
@QQ

Jeśli to firma Pearl to nie polecam

@Yy

A dlaczego ? Coś więcej ?

TurboMan
@QQ

(usunięte przez administratora) co tu dużo pisać, jak nie jesteś obrotny/a to szybko lecisz, chyba że pracy dużo to" każda ręka się w polu sprzyda ".

Ela

Wszystko jest dobrze także mogę śmiało polecić. Prcaowałam na inwentaryzacji i to nie raz, a trzy to mam ogląd jak to wygląda. Da się zarobić, mieszkanie normalne, tempo jest, ale nie takie żeby się zajechać.

Ela
@Ela

A jakich używają s A jakich używają skanerów tych wielkich czy małych jak tel ,

Wasp
@Ela

Raz takich raz takich, na rewe są małe. Zależy jak istotną inwenture robisz

agataa
@Ela

Hey byłas na iwenteryzacji ?

Ona
@Ela

Jak mozesz to powjec ile euro musze mniec na start by styklo do wyplaty wyjezdzam 14go

Xi
@Ona

Tak by starczyło na pods jedzenie i inne rzeczy jak nie bierze jedzenia z polski to ok250€ trzeba by mieć ze sobą

Knilik

Jaki koordynator, jak ja mieszkając w Niemczech i pracując bezpośrednio przez firmę muszę ludziom tłumaczyć za darmo żadnej pomocy z firmy nie ma ludzie nawet nie wiedzą na jaką zmianę mają przyjść

Knilik

To dlaczego jak ludzie przyjerzdżają to szukają polaka w firmie a koordynatora żadnego nie ma . Wiem bo ja muszę tłumaczyć za darmo

Io

Część podobno w Dako nowi ludzie dostają już normalne umowy na cały etat. Wiecie coś na ten temat?

turyngia
@Io

nowi i aktualni pracownicy to prawda

Felek
@Io

Jak się upomną I tak potem zabierają w potrąceniach z zarobku Euro.

Xxxl

Pytanie do wszystkich ile macie na godzinę i ile wyciągnięcie na miesiąc bo ja 6.50 śmiech na sali max 1000 euro na miesiąc

@Xxxl

każdy tak ma. z tego 1000euro ci odejmą na polskie konto 150€ i dostaniesz na polskie konto. szkoda gadać... jak na chwile to można porobic a jak na dłużej to chyba biedowac tylko żeby coś odłożyć

Pysiq

Hej czy ktoś z was wie ile doplacaja jeśli znajdzie się mieszkanie we własnym zakresie, ile wynosi dopłata na osobę?

Xx
@Pysiq

250 euro

Karollo

Witam planujemy z kolegą jechać do Laupheim do produkcji zakąsek serowych? Czy ktoś tam był może? Albo jedzie też w niedługim czasie ? Pozdrawiam

Mati98
@Karollo

Ja byłem z Dziewczyną, robota spoko. Ale z dnia na dzień pozwalniali nagle wszystkich i agencja powiedziała nam że to Jeremi nas zwalnia a okazało się że to agencja. Cyrk na kółkach

Jacek
@Karollo

Polecam, spoko praca, kasa zawsze się zgadza

Karollo
@Mati98

A jak kasowo wychodziło ? I jak było z mieszkaniem ? Jakieś godne warunki ?

Pola
@Mati98

No raczej wątpie żeby agencja pozbyła się pracowników ot tak! Przecież to jest ich źródło dochodu. Według mnie to ta firma niemiecka poleciała w kulki. Niemcy też mają humorki. Ja u takiego pracowałam. Nigdy człowiek nie wiedział co mu odwali i czy się nie wyleci na bruk.

Jac
@Karollo

Mieszkania zawsze mają super, nie można narzekać, stawka zawsze netto do każdej oferty, zwrot za paliwo, dziwię się że tyle ludzi tu tak narzeka.

Marcin1996

Najgorsza firma w jakiej pracowałem koordynatorzy słabi po 3 dni się nie mogłem dodzwonić A no koniec ucieli mi 18 godzin które przepracowalem znajomi też byli i mówili że zwolnili 5 osób nie podając im przyczyny wielka żenada

Krystian K.
@Marcin1996

Z tymi zwolnionymi to zawsze tak jest, że oni nie wiedzą czemu ich zwolnili, a większość to skończone alkochlory co zasypiają do pracy i robią dużo poniżej normy. Jak człowiek jest dobry to ani polski ani niemiecki pracodawca nie będzie chciał się go pozbyć!

QQ

Cześć, czy był ktoś na pakowaniu sprzętu elektronicznego przy granicy farncusko-belgijskiej? Jakie opinie ?

Czytam te wszystkie opinie tutaj to chyba polowa jest z konkurencyjnych agencji. Jestem przez dako w niemczech od marca, pracuje na pralni i nie moge narzekac. Warunki mieszkaniowe mamy bardzo dobre, praca nie jest mega ciezka i godzinek tez idzie nalapac w zwiazku z czym i wyplata dobra :) A przy okazji dla osob, ktore chca przelewac pieniazki do polski bezposrednio z karty przedplaconej z dako bez zdzierania kolosalnych oplat za przelew miedzynarodowy zapraszam do kontaktu na maila to pomoge Carew91@gmail.com :)

Rafal
@Adam

Wystarczy aplikacja Revolut, darmowa, przelewy darmowe, każdą kartą można natychmiast zasilić apke.

Patkaa

Witam. Czy ktoś pracował w Furth na produkcji części samochodowych i może wyrazić swoją opinie?

co za system!! dzwonisz do kadr żeby się dowiedzieć ile masz euro na karcie. jakby ktoś to zgłosił że tu są takie jaja, że podpisujesz dwie umowy i robisz w „Polsce” i w Niemczech to szok.. żenada.

Black

Co nie które osoby w biurze nadają się tylko do tarcia chrzanu. Już tu nie będę ciepał nazwiskami bo się im jeszcze przykro zrobi..

Madziulin

Jaką polecacie pracę przez dako ? Czekam na jakieś propozycje

@Madziulin

Żadnej

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.