Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Ola

Pakowanie kosmetyków w Hessich Hesja magazyn potrafią zwolnić człowieka na trzeci dzień bo niby się nie nadaje.Praca w bardzo szybkim tempie.Placa na rękę 7 euro A najniższą krajową w Niemczech wynosi 7,80.Rejestrują na 1/2 etatu i do tego wypłata po 2 miesiącach pracy paranoja.

Lorakowa
@Ola

Cześć sama tam byłam z kolezanka od 16 lipca az do 20 lipca po dwoch dniach nas bez powodu zwolnili... mieszkanie akurat nie moge narzekac ladne mialam swoj pokoj z kolezanka.. ale brygadzistka tragedia... a szanowny (usunięte przez administratora) i co to nie on mowi do ciebie po niemiecku mowisz ze nie rozumiesz a on nagle oburzony.. ale nie moge narzekac tylko ten wyjazd przez dako mi sie nie udal , bylam juz kilka razy i w 100% zadowolona wrocilam WSZYSTKO ZALEZY OD KOORDYNATORA! BO JAKO AGNECJA TO DAKO SIE SPRAWDZA! ;)

pracowałem tam....najgorzej jak się jedzie na początku miesiąca a wypłata dopiero po prawie dwóch miesiącach,także trzeba mieć kasę na przeżycie albo od kogoś pożyczyć,ja miałem to szczęście,że miałem od kogo...kasa zawsze była na karcie,natomiast brak urlopu to paranoja,to fakt,niby zrekam się i dostaje 5o centów na h więcej...i to pół etatu...dlaczego taki wałek działa w świetle Państwa prawa,jawne oszukiwanie...i dziwią się dlaczego nie ma lojalnych pracowników tylko ludzie z łapanki..znam kolesi co jeszcze pracuja na cały etat,choć dostali propozycję o podpisaniu umówy na pół..mydlenie oczu że więcej euro...w du...e niech sobie je wsadzą,ja wyjechałem bo musiałem,tera pracuje w polsce za mniejsze pieniądze ale legal wszystko,nie mówie,ze jeśli będę musiał pojadę,ale jeśli ktoś nie musi lepiej nie jechać..7 euro to smiech na sali,a warunki mieszkaniowe jak się trafi..ja raz miałem super a raz masakra,psycha mi siadła i z dnia na dzień pojechałem do polski...kwatera to podstawa za granicą,każdy potrzebuje prywatności i spokoju po pracy.Pozdrawiam.

Dariushg74

Witam, czy ktoś pracuje w ORWO w Niemczech? Potrzebuję info o firmie, warunkach mieszkaniowych, itd. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Tutejszy
@Dariushg74

Witaj, pracowałem tam w zeszłym roku, mieszkania tragedia - hotel pracowniczy - po 4 osoby w pokoju, łóżka piętrowe,jedna mała turystyczna lodówka w pokoju dla wszystkich, kuchnia wspólna z całym korytarzem a tam tylko 3 kuchenki z piekarnikiem, zero garnków, zero talerzy, toalety takie jak w centrum handlowym wspólne z całym korytarzem , prysznic również wspólny lecz nie zamykany, zakryć się można tylko zaslona. Robota niby przyjemna, w sumie łatwa z tym że dako przyjmuje za dużo ludzi i wyrzucają cię do domu po 4h ponieważ nie mają dla ciebie pracy. W tym roku jada ci sami ludzie co w zeszłym roku, generalnie polecam na nich uważać, dochodziło do kradzieży, było sporo bójek między ludźmi. Ogólnie jak w każdej pracy kordynatorzy mają cię gdzieś, są tylko mili przy podpisaniu umowy, pozdrawiam

Koko
@Dariushg74

Polecam, praca spokojna nikt nie pogania, pieniądze się zgadzają szkoda ze to tylko na kilka miesięcy, trzy zmiany. Na hali temperatura pokojowa nie potrzebne są buty robocze. Mieszkanie zależy na jakie sie trafi.

Endrju
@Koko

Hahaha kto ci zapłacił za tą opinię? Mieszkania jak trafisz? Nie ma innych mieszkań i napewno w tym roku innych nie będzie, hotel jest oddalony około 2km od pracy co jest im na rękę bo za paliwo nie chcieli oddawać, ja mam nawet jeszcze zdjęcia tego pięknego hotelu jak wyglądają pokoje, chętnie się podzielę i niech każdy sam zdecyduje czy to są super mieszkania

Ogólnie to idą tu jakieś przekręty. dostajesz umowe na pół etatu, wielkie g masz z tego do emerytury. Pieniadze na czas jednak jest wiele niezgodnosci godzinowych liczą za mało, dostajesz parenascie euro mniej i jak sie nie odezwiesz to sami nie wyrównaja. ile jest ludzi co nie upominaja sie a 15 e na kazdym pracowniku co miesiac to ogromne siano. Nie masz uropu który ci sie nalezy, najlepiej pracuj cały czas bez wolnego bo nastrasza cie ze cie zwolnia. zgłaszasz chorobe nie przekazuja dalej do firm, potem jakies jazdy. Jesteś chory na antybiotyku a powiedzą ci ze masz ostatnia szanse i jedna nieobecnosc albo spoznienie i cie wywalaja.. Choree!!

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jozek1995

Jedzie ktos na pakowanie plyt CD kolo Stuggartu ? Jak to wszystko wyglada ? Oferuja 7.20 na reke ?

iwa

Masakra!! Jak taka Firma funkcjonuje na rynku pracy??? Zgłaszam do Centrali PIPu za oszukiwanie ludzi,pracowników!!!

olila
@iwa

a z czym Cię oszukali ?

o Dako

Firma DAKO to jedyna uczciwa firma na rynku agencji pracyw Gliwicach oferująca pracę dla osób które chcą dobrze zarobić na pewnej ofercie w Niemczech. Każda oferta jest sprawdzona. Mieszkanie dla pracownika znalezione z pełnym węzłem kuchenno- sanitarnym. Pokoje max dla 3 osób, ale zazwyczaj dwuosobowe. Kuchnia w pełni wyposażona- garnki, wszelkie sprzęty AGD włącznie z kuchenką mikrofalową. Łazienki często z bidetem, pralka, suszarka. Internet, telewizor do dyspozycji pracowników Dako. Wszystko bez żadnych dopłat dla pracownika Dako. Dojazd do pracy od mieszkania w Niemczech zapewniony również za darmo. W pracy można się ze wszystkimi problemami, uwagami zgłosić do polskojęzycznego konsultanta. Pracownicy biurowi w Gliwicach odbierają każdy telefon a zazwyczaj od razu oddzwaniają o każdej porze dnia i nocy. Jeśli pracownik w Niemczech ma problem z którym nie umie sobie poradzić wystarczy sms, mail lub puszczenie sygnału i pracownwik z biura w Gliwicach zaraz oddzwania do Niemiec. Także w środku nocy. Stawki za pracę są bardzo wysokie. Dako zapenwnia pracę osobom bez konkretnego zawodu, bez znajomości niemieckiego i jakiegokolwiek innego języka, bez samochodu. Czego chcieć więcej? Czego można więcej oczekiwać? Jeśli ktoś zna język niemiecki dostaje funckję tłumacza na linii pracownicy z Dako a szef w niemieckim zakładzie pracy. Od razu ma też 1- 2 Euro więcej za godz pracy w porównaniu z tymi, którzy języka nie znają. Zwrot za benzynę. Opłata za mieszkanie. Za to płaci Dako. A czego Dako oczekuje w zamian? Tego, ze pracownik będzie sumiennie pracować, że będzie się dobrze zachowywać w mieszkaniu, że nie będzie pił ani się awanturował. Dako wypiera biedę polskiego społeczeństwa. I dlatego że dostajecie tą możliwość powinny tu być podziękowania za szansę na lepsze życie na zmianę swojego nędznego bytu. Dako to nie przymus. Dako to szacunek.

@o Dako

Pracownicy Dako prezentują taki poziom że nie wiedzą do czego bidet służy. Może by w nim zęby myli. Jeśli oni myją w ogóle zęby. Albo włosy. Jeśli mają włosy. Wyobrażam sobie prostaka nad bidetem ha ha ha ha.

Fakt 2018
@o Dako

Kłamstwo ... mieszkania w Aschheim pierniki 8 kobiet na mieszkaniu . 5 łózek w kuchni i 3 w małej klitce ... pranie 3e za pralke.... płatna odziez robocza ok.50 e na polskiej umowie!? ...

@Adam

Adam to ty z Waldn Adam to ty w Waldnielerstr.?????

tegesik
@o Dako

witka pracowalem tam i moge powiedziec ze uczciwa firma

Chce sprawiedliwości !
@o Dako

Hahaha gratuluję pracownikom Dako za dobrą ścieme. Od początku do końca wszystko jest kłamstwem. Jak już odwalacie różne akcje to chociaż ludzi w błąd nie wprowadzajcie. !

verdi 67
@o Dako

komu ten kit siejesz-neidawno wiozlem swoich kolegow do pracy w dako umowy katastrofffaaa!!!!!!!czytalem,ubezpieczenie TRAGEDIAAAA,pokoje 2-3 osobowe?gdzie?bo oni mieszkaja w 5cio osobowym przez ktory przechodzi sie do 2os pokoju,pieniadze na czas i dlatego ludzie sie lapia jak tonacy brzytwy bo w kraju kicha totalna i to wlasnie umiejetnie wykorzystuje dako

lala
@verdi 67

wysokie zarobki smiechu warte 7 euro na rękę,warunki mieszkaniowe różne ale tez szału nie ma,pensja na czas to jedyny plus firmy,reszta to oszustwo brak płatnych urlopow,zero diet a i opieka koordynatora tragedia

@anonymous

zgadza sie

@o Dako

Pracowałem z Dako 6 razy.To co piszesz,to bajeczki. Po pierwsze - praca z Dako to polski pół etat z delegacją na Niemcy. Składki odprowadzane z pół etatu są tragiczne. Byłem już na jednej robocie ,gdzie kwatera była w 8 osób.Pralka byłą tylko raz dostępna za darmo.W innych przypadkach albo trzeba było szukać pralni albo pralka była płatna 2-4 euro za pranie..Mikrofalówki i suszarki nie było na żadnej z kwater.Internetu nie było na dwóch kwaterach , na trzeciej był ekstra płatny. Nigdzie nie było polskojęzycznego konsultanta.Są tylko pracownicy biurowi w Gliwicach i miałem przypadek ,że przed 3 dni robocze nie dało się z nimi skontaktować,szczególnie z placówki z ul.Zwycięstwa. Znam niemiecki, wiele razy tłumaczyłem i nie dostałem ani 1 euro więcej.Co więcej za 4 nocki dostałem w sumie więcej 6 euro za wszystkie ,a miało być plus 25% do stawki godzinowej.Żadna oferta nie jest sprawdzana. pracownik w Gliwicach wszystko ładnie opisuje , na miejscu zawsze jest inaczej ,zawsze gorzej ,a potem sami pracownicy biurowi usiłują się dopiero dowiedzieć jak jest na miejscu. Dako Cię "szanuje" póki pracujesz i siedzisz cicho , gdy zaczniesz się domagać tego co obiecali, to dostajesz karę umowną do 500 euro.

Rozalka
@Prawda o Dako

No to chyba nie było tak źle skoro pracowałeś aż SZEŚĆ razy z Dako?! Jeśli ja nie byłabym zadowolona z pracy, którą mi załatwili to już za drugim razem szukałabym jej gdzie indziej. To co piszesz jest nielogiczne. Także chyba po prostu nagle przestało Ci się podobać i postanowiłeś trochę obsmarować tę firmę. Nieładnie.

@Rozalka

Nie chodziło mi tu o obsmarowanie firmy. Opisałem fakty realne. Tak , byłem 6 razy ,bo w Gliwicach co innego mówią ,a na miejscu było co innego. Opisałem to ,aby każdy mógł sam podjąć decyzję. Każdy jest dorosły i sam podejmuję decyzję czy warto z nimi jechać. Co jest nielogiczne? Prawda jest nielogiczna?

Adaś

hahahahaa dobreee ku...

Becia
@verdi 67

A kto karze do Niemiec jechać, zaiwaniaj u nas za 2 tysie i cisz się. jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wyjeżdża. Lepsze pieniądze na pewno, a z tego co sobie przypominam nikt mi w biurze nie obiecywał hiltona. W końcu do pracy jechałam, a nie na wczasy.

mam dość
@Fakt 2018

Bzdura, jestem tam na mieszkaniu firmowym 2 sezon. Na 8 kobiet ponad 75 m do dyspozycji. Co ty człowieku pałaców oczekujesz, a w pracy co od siebie dałeś???

@Fakt 2018

Dodaj że mieszkanie ma prawie 80 m, i na sobie nie leżymy.

pulheim

tragedia....

Yamnik
@Prawda o Dako

Nie rozumiem czegoś @Prawda o Dako Ty to jakiś ułomny tak ? bo nie wiem, jest przy granic z zachodnim sąsiadem kilkadziesiąt (!!!!) agencji pracy oferującą prace w Niemczech, mimo to że nie podobały Ci się warunki oferowane przez DAKO, wybrałeś tą Agencje kolejne 5 razy ? czyli co mozna by spokojnie napisać że do własnego gniazda (usunięte przez administratora) Kolejne: skoro znasz język Niemiecki jak piszesz dlaczego się nie usamodzielnisz, przecież oto w tym cyrku chodzi, załapać "klimat", załapać język i jak najszybciej się usamodzielniać jedna wypłata, o ile jedziesz w parze wystarcza na dwu-trzy miesięczny czynsz wynajętego inwidualnie mieszakania, stracisz pracę to ile w tych czasach będziesz szukał tej roboty jak się zna na tyle o ile język ?? Coś tu gościu bzdury piszesz

Nie zadowolony
@o Dako

Odbierają o każdej porze ? Kolega dzwonił a ta z pretensjami że ona od poniedziałku do piątku pracuje mieszkanie teraz jest ok ale tylko 3tyg bo po tym okresie zmiana na jakiś hotel pracowniczy gdzie w Niemczech obozy dla imigrantów są lepsze . Niby tydzien musimy się przemęczyc . Bo nie ma teraz niczego wolnego. A co robiła przez 3tyg mieszkanie mamy zdać we wtorek jedzenie ciuchy trzymać w samochodzie gdzie upały są teraz i po robocie dopiero na hotel. A jak jej powiedział że jak ma to wszystko tak wyglądać mieszkać w takich warunkach że zjeżdżasz to ci powie proszę bardzo chętnych jest pełno na wasze miejsce. Szkoda tylko że nas jest 3a miało być 4 bo nie było chętnych ..

XXX
@o Dako

To żart? Dako oferuje ci 1/2 etatu, nie płacą za urlop, nie masz żadnych składek jezeli chodzi o prace w Niemczech, delegacji też nie masz . Kosmos .

@Yamnik

Yamnik, już mnie oceniłeś nie znając. Wielkie g..... cię obchodzi czy jestem ułomny czy nie. Opisałem fakty. Czemu je negujesz? Boisz się prawdy czy masz płacone przez firmę za każdego naiwnego,który się zdecyduje na taką robotę? Czemu się nie usamodzielnie i tak dalej .....Kolejny "mondry" , który chce sterować życiem innych. Patrz na swoje ,no chyba,że masz je tak szare,że musisz się interesować życiem innych. A może już dawno usamodzielniony i co ? Twoja mądrość i polityka poległa w gruzach??? Nie, nie jeżdziłem w parze i Ty po raz kolejny nie będziesz mi układał życia, bo jesteś za cienki w uszach. A bzdurą jest Twoje marne życie ,w którym musisz się mieszać w żywot innych ,aby się dowartościować.

Pelasia
@Chce sprawiedliwości !

Dwa lata temu wyjechałam z dako było ok polska umowa cały etat super potem chciałam ściągnąć znajomego umowa na 1/2 etatu a pit do rozliczenia niemiecki na cały etat ok ja pracując tam miałam polskie rozliczenia a kolega w umowie 1000 brutto umowa na prace 5 dni w miesiącu zagranicą a pit przyszedł z niemiec i musiał dużo u nas dopłacać zastanówcie się czy warto

Dakomen
@o Dako

Pokoje max 3 - osobowe? To chyba jakiś żart, albo ktoś zapłacił Ci za wystawienie takiej opinii albo pracujesz w dako. Dla jasności ludzie, którzy jadą do pracy płacą za te kwatery, a w rzeczywistosci mieszkaja w norze w 4 - osobowym pokoju dwie pary. To uwlacza ludzkiej godności.

Prawdziwa
@o Dako

Pokoje 3- osobowe to jakiś żart? Albo Ci zapłacili za ta opinie albo pracujesz w Dako. Dla jasności ludzie którzy jadą do pracy płacą za te kwatery, a później okazuje się ze mieszkaja w norze w 4- osobowym pokoju dwie pary. To uwłacza ludzkiej godności.

Danzel
@o Dako

To już chyba jakaś paniusia z dako pisała po udanym stosunku sexualnym z dyrektorem w hotelu,,,,śmiech na sali

Nicki
@Danzel

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Właśnie zrezygnowałem po 4tyg. Teraz zostawiam to prawnikom ( Tak być nie może - szkoda tylko, że tak mało ludzi ma prawników i nie chcą z tym nic robić ) Bardzo chętnie bym rozwinął ten temat

On
@o Dako

Za mieszkanie nie płaci dako tylko masz potracone z pensji na opłacanie mieszkania nie pisz bzdur

Felek
@Yamnik

Lepiej się przestaw Panie koordynatorze jak masz na imię i ile ci płaca za te bzdury

Magda
@Becia

ty jesteś walnieta Becia jak jedziesz do pracy za granicę to masz spac po 8 osób bo i w (usunięte przez administratora) no weż ogranij się. Każdy ma prawo do normalnego traktowania to murzyni maja lepiej niż Polacy! Widocznie lubisz takie warunki i wkręcasz rodaków do takiego syfu!!!!!

Alex

prawie raj...

miszczu
@Prawda o Dako

to trzeba być totalnym bezmózgiem debilem i ciotą żeby jechać do takiego syfu 6 razy i jeszcze ze znajomością niemieckiego i potem to opisywać jak to głupi i tępy jesteś ŻAL

adam
@Prawda o Dako

jakim baranem trzeba być ostatnim frajeremżeby znac język i do takiego syfu jechać aż 6 razy i jeszcze to opisywać ŻAL

@XXX

Prawda

@miszczu

miszcu vel adam (dwa podobne wpisy w odstępie 2 minut,to Cię zdradziło). No cóż, kolejny bardziej interesujący się cudzym życiem,pewnie swoje masz bardzo szare i monotonne. Jestem ciekawy czy powtórzyłbyś mi to na żywo, prosto w twarz. Ja przynajmniej chcę pracować i nie muszę dowartościowywać swego ego obrażając innym. A może witamy pracownika biura? Też Cię kocham :D ;)

jp
@o Dako

z tego co się orientuję to nie zawsze jest tak jak jest opisane mój mąż ostatnio spał w garażu taką miejscówkę dako załatwiło z brakiem dostępu do kuchni i brakiem dostępu do pralki. Ludzie litości!!!!!!!!!! Ciekawi mnie czy pracownicy dako też przeprowadzają się w czasie pół roku 6 razy. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iwa
@o Dako

Gościu,skąd Ty się wziąłes z tą opinią???? Zapłacili Ci za nią?? chyba z pencji innych oszukanych pracowników!! Zgłaszam ich do PIPu w Centrali za oszukiwanie ludzi od początku do końca!!

Ola

Praca przy kosmetykach W Hesja Hessisch.Rotacja niesamowita przesiew ludzi na trzeci dzień potrafią zwolnić bo się nie nadajesz do pracy.Praca w bardzo szybkim tempie trzeba pracować jak robocik.7 euro na rękę to nie jest nawet najniższą krajowa q Niemczech bo najmniej powinno być 8,50euro. Dako przyjmuje na 1/2 etatu.Skladki do ZUSu idą znikome.Na wypłatę czeka się 2 miesiące!!!!!Wypłata jest w dwóch ratach.Na konto idzie 700 zł A reszta wypłaty jest na jakiejś karcie.Przekrety i tyle.

jp

witam wszystkich mam dla wszystkich informacje jeśli chcecie pracować przez tę firmę na terenie Niemiec to będziecie musieli się przyzwyczaić,że co tydzień będziecie zmieniać miejsce zamieszkania ze względu na to, że firma jest nie słowna i nie opłaca kwatery na czas. Dostaniecie tylko sms-a i macie kilka godzin żeby się zebrać i przenosić. To jest jakiś ponury żart!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że ktoś z tego niby biura to przeczyta i zastanowi się nad sobą, bo to woła o pomstę do nieba.

kłamią beszczelnie internetu nie ma opieki żadnej wręcz przeciwnie szkodzi niż pomaga

Stanisław

Witam, dostałem ofertę do sortowania owoców i warzyw w okolicach Lipska. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tego miejsca? Jak praca? Jacy tam ludzie pracują? Jaka atmosfera w pracy? Czy ktoś poleca to miejsce? Proszę o szybką odpowiedź. Dziekuje

Abcd
@Stanisław

Witam. Nie polecam Rządzi tam Rubin i spółka. Ze go jeszcze trzymają. Polglowek jeden. Klaudia Łukasz o Zające to ludzie patola

Krzysiek
@Stanisław

Siemka. Chciałem ostrzeć jeszczę odnośnię kłamstw. Sam byłem z dziewczyną ale tylko na okres wakacji ( uczymy się ) i całe szczeście. Praca była ok ale mieszkanię tragedia mało tego... Był czas że zaproponowali nam dodatkowy zarobek czyli sobota i niedziela za to mieli nam wypłacić 500 e brutto , jestem po wypłacię a śladu brak nawet centa nie dostałem bo (usunięte przez administratora) przechwycili dla siebię i na co był mi ten zapierdziel przez cały weekend ?!!!! Nikomu nie polecam.. Oszukują na wypłatach minimum 20 e zawszę odtrącą tak aby głupi pracownik się nie zorientował.

Wszystkie pozytywne opinie pisane sa przez ludzi biurowych

Firma żenada umowa na pół etatu brak diety mieszkanie otracane z pensji .. pracownicy nie kompetentni nie polecam .. umowe musisz podpisac w biurze podpisujesz z gory wnioski urlopowe oraz wypowiedzenia w wielu egzemplarzach. Podpisalem umowe a 2 dni przed wyjazdem dowiedzialem sie ze firma nie ma dla mnie lokum .. znajomy pojechal wrócił warunki tragedia . NIE POLECAM

Ewelina

Lepiej sie zastanówcie nim pojedziecie przez dako. Zjechaliśmy na dłuższy okres w 3 osoby do pl oczywiście mieliśmy już nagrana inną pracę z tym że dopiero po dwóch miesiącach, do tego czasu byliśmy na urlopie bo kordynatorom było tak łatwiej. Codziennie telefony z pytaniami czy napewno pojedziemy w tym październiku. Na chwilę przed wyjazdem dostaliśmy telefon że muszą z nami rozwiązać umowę ponieważ byliśmy ponad miesiąc na urlopie i nie możemy już przez rok nigdzie jechać .. Celowo działają na waszą nie korzyść i wmawiają że jest więcej takich osob w takiej samej sytuacji. (usunięte przez administratora) (nie wiem jak się pisze te imię) nawet nie odbiera telefonu by udzielić odpowiedzi co z naszymi świadectwami pracy. W internecie piszą głupoty że oddają pieniądze za dojazd do niemiec, nie wierzcie w to bo nie ma czegoś takiego Tak jak obiecują dodatkowe wynagrodzenie za nagonienie im ludzi do pracy, ściema i tyle

Przemyslaw

Witam, czy pracował ktoś w DÜREN, przy obróbce metalu i może mi coś powiedzieć o tamtejszej firmie?

Mia mia

Agencja Pracy po prostu żenada!!! Pracownicy w agencji nie kompetentni. Lepiej omijać tą agencje szerokim łukiem. A p. Rafał... pracownik agencji to po prostu śmiech na sali... Lepiej by było gdyby Pan się zwolnił....

Jane

Mają ofertę pracy fizycznej na tartaku czy polecacie to?

Imag
@Jane

Dobra stawka, ale wiadomo coś za coś, jeśli się jedzie z świadomością żeby zarobić wzamian za ciężka pracę to warto jechać.

albatros

Kto jedzie na inwentaryzacje od 17.09.18?

Mati
@albatros

Jadę z Dziewczyną 17.09.18 na inwentaryzacje :)

Mati
@albatros

Jade z Dziewczyną

Idzi

Widzę ze pracownicy firmy Dako kontroluja opinie aby nikt nie dowiedział się całej prawdy o firmie. Powiem tylko tyle uważajcie na Pana Rudolfa i Pana Adriana obiecują wszystko a potem zachowują się jak dzieci w Przedszkolu. Pozdrawiam

jo

jakie sa warunki zakwaterowania?

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.