Timberland

Kraków

Opinie o Timberland

zabawny 2012-04-22 17:47:13
Szok, i bezsens taka korporacja a takie błędy ...
Sprzedawca zarabia dla firmy ale nie jest za to doceniany.
Osoba na umowę zlecenie nie ma żadnych powodów do zwiększania obrotu ... nie ma żadnych premii za obroty (doradzam minimum zaangażowania w pracę - szansa na przejście na umowę o prace prawie żadna - możecie walczyć o umowę jak zwalnia się w sklepie kilka osób w krótkim czasie a wy znacie produkt).
Rotacja pracowników nikogo nie dziwi - brak motywacji - kasa nędzna - GIFTY bezwartościowe - bardzo częste zmiany są też wywołane złymi kierownikami sklepów (brak umiejętności współpracy).
Zarobki masakra - podstawa na rękę to około 1100 zł - kierownik ma dodatki i premie - które są zabierane za każdy popełniony błąd, lub nie wypracowanie celów. Premia od obrotu to kwoty rzędu 1,5zł za każde sprzedane 300zł netto.
Regionalny - przesyłają śmieszne maile i załozeniami i wymogami i niby zachęcające do zwiększonej sprzedaży "teksty". - Teksty często wyglądają jak przepisane z książki "KIEROWANIE DLA OPORNYCH"
nigdy_wiecej 2013-05-12 20:35:06
Kierownik regionalny w Krakowie jest totalnym nieporozumieniem... Lize [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludziom na centrali (MIG to polska rodzinna firma - jedno wielkie drzewo genealogiczne - wujkowie, ciocie, bratankowie...). Pojawia sie raz za czas na sklepie i albo zapomina o tych zmiesznych bonach pracowniczych albo przychodzi z wypowiedzeniem albo ma dla ciebie informacje, ze poraz kolejny obetna ci premie.

Praca dla tej firmy - czy to w sklepie Sizeer, Timberland czy Umbro jest strata czasu!

NAJGORSZA FIRMA NA RYNKU, zycze im, zeby upadli, zeby wysypaly sie ich wszystkie przekrety. Chocby to, sprzedawcy pracuja po niedopuszczalne 13h dziennie... najlepiej kilka dni pod rzad.
strata czasu 2014-12-30 06:11:57
pracowałem w sklepie timberland (sizeer, umbro, lacoste, symbiosis to ta sama firma) i nie polecam nikomu! po przepracowaniu ok 2 lat wiedziałem i widziałem dużo, co uswiadomilo mnie w przekonaniu ze to czas stracony. zaczalem odnosic wrazenie ze ta firma jest oparta na wyzysku pracownika i traktowaniu go jak idioty. do wszystkiego co napisal ZABAWNY (to slowa wyjete mi z ust) dodam niekompetencje kierownikow sklepow, o regionalnych juz nie wspomne. cele wziete z choinki, nie do realizacji, i wymogi, coraz wieksze od kierownikow (wszystkich), plus teksty niby motywujace, ktore kiedy czytasz masz wrazenie ze ktos naprawde traktuje cie jak debila ktory nie wie co sie dookola dzieje. ciagle wymagania, zadnych nagrod czy premii ktore mialyby cie motywowac. z zycia wziete - osoba zatrudniona na umowe zlecenie. chce umowy o prace od listopada/grudnia, by miec cokolwiek z obrotu i premii (UZ nie ma ZADNYCH premii, tylko stawka godzinowa). jaka dostaje odpowiedz? ze dopiero w lutym (koniec zimy wiec brak lepszej kasy a to sezon dla TBL) 'zobaczymy'. zalosne, OMIJAC TA FIRME SZEROKIM LUKIEM!!
mk1991 2015-01-24 00:05:58
Pracowałam w firmie Timberland Piaseczno. Moja reakcja na to miejsce to odruch wymiotny. Kierownictwo to coś strasznego. Ciągłe przynoszą nie problemów do pracy. Wydzwanianie w wolny dzień z pytaniem DLACZEGO NIE ODBIERASZ?Masakra. Cis okropnego. Nabawiłam się w tej pracy nerwicy i bezsenności. Nie miałamjeszcze tak bardzo złego i niekompetentnego kierownika jakiego miałam w TBL Piaseczno. Nie polecam i mam ogromną nadzieję, że młodzi ludzie nie będą tak zdesperowani jak ja, żeby tam pracować.
daśka 2016-04-22 23:10:11
nie najważniejsze jest jaki to sklep @baskinka ale jacy w nim ludzie pracują
Zostaw swoją opinię o Timberland - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timberland