Tarkon-Gradi Szczecin

Szczecin

Opinie o Tarkon-Gradi Szczecin

manius 2010-01-06 09:23:37
kierownik to cham, nie potrafi zarzadzac kadra, jego kontakt z pracownikiem ogranicza sie do (usunięte przez administratora)za byle co, za jego pomylki i tak odpowiada pracownik. wyplaty... kolejna porazka, co miesiac zastanawiasz sie ile dostaniesz. za bledy fakturzystek tez odpowie magazynier. po magazynie latasz z kartka i zbierasz towar, zero technicznych pomocy. (usunięte przez administratora) czesc zalogi jest OK. omijac szerokim lukiem.
:) 2010-01-25 20:38:48
Ty baranie lepiej weź się do roboty a nie wypisujesz bzdury...
manius 2010-01-26 22:14:05
na szczescie juz dluzszy czas tam nie pracuje, ale widze, ze "wierna gwardia" nadal czuwa
gość 2010-02-22 08:36:15
I tak jak mówisz ta hurtownia to wielka porażka jest tam pareę osób co powinni zarabiać dobre pieniądze.Ale w tej hurtowni to same wygi tylko siedzą . A mianowicie solidny pan kierownik jak to mówi sam nie jest odpowiedzialny za wydawanie towaru tylko ludzie którzy układają ten towar. A on sam jest pewny na 200% że bardzo dobrze układa towar i go wydaje. Ta hurtownia to gorzej niż (usunięte przez administratora) taka jest moja opinnia.
bibi 2010-03-15 12:46:57
Pan kierownik to najlepszy magazynier,który nigdy nie popełnia błędów,zawsze wie,wszystko najlepiej,a tak naprawdę to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niedouczony prostak,który umie się wyżywac na załodze i robić zebrania na których wytyka innym błędy o swoich nie wspominając. Otoczył się grupką zaufanych podlizuchów,którym daje trochę lepiej zarobić i żeby mieli oko na pozostałych magazynierów. Pora tego pana wymienić na właściwą osobę bo zarabia kupę kasy, a sam jest największym nierobem w Tarkonie.
olek 2016-05-20 23:02:04
Z tego co wiem, Tarkon-Gradi jest to hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków. W takich miejscach jak to, na pewno można liczyć na umowę o pracę i wszelkie benefity. Może jakieś zniżki na kosmetyki :D
Zostaw swoją opinię o Tarkon-Gradi Szczecin - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarkon-Gradi Szczecin