G&Z Consulting

Toruń

Opinie o G&Z Consulting

Cursor 2010-02-01 09:03:46
To jest tylko nazwa firmy wirtualnej, której niema , jest to tylko ogniwo pośredniczące dla innych małych firm nic nie znaczących na lokalnych rynkach które zajmują się wyłudzaniem podpisu na umowie dla tpsa.
Działania są typowe najpierw obiecują złote góry aby pozyskać pracownika a później obróbka psychiczna , robisz wszystko aby szef (szefowa) był zadowolony. Nie zauważysz kiedy sam robisz to samo w stosunku do klientów, starszym ludziom kłamiesz w żywe oczy aby tylko zgodzili się na podpisanie umowy.
Jeśli chodzi o pieniądze to zasady wynagradzania zmieniają się z dnia na dzień tak jak w książce "Folwark zwierzęcy".
Omijajcie to pośrednictwo nie róbcie sobie nadziei.
patryk 2010-05-11 20:55:22
mam podobne zdanie
sius 2016-04-20 18:19:21
nie no skąd, myślę , że jak wszędzie tak i tutaj po prostu ludzie przesadzają. Ogólnie rzecz biorąc da się wytrzymać. Tylko kasa mogłaby być lepsza oczywiście
Zostaw swoją opinię o G&Z Consulting - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&Z Consulting