NuMedia

Toruń

Opinie o NuMedia

gość 2010-04-18 08:23:18
[usunięte przez moderatora] Przede wszystkim NuMedia to [usunięte przez moderatora] i zdecydowanie nie polecam tam pracować. Opinie rynku o wydawanych przez nich gazetkach mówią same za siebie- wystarczy chociażby wpisać Home&Market ( magazyn gospodarczy) i doszperać się do niedawnej afery z przekłamanymi rankingami ( tu kto najwięcej zapłaci za reklamę ma zagwarantowaną wysoką pozycję) w PR. Oficjalny nakład też jest oszukany- trzeba podzielić przez ok. 10. Obecnie staczają się po równi pochyłej, a jeszcze ze 2 lata temu mieli jakąś pozycję na rynku. Gale świecą pustkami, bo już nikt z grubych ryb nie chce tam chodzić i odbierać ewentualnych nagród- jest to obciach po prostu, więc nawet, żeby w CV wpisać to jest to obciach- ja wykreśliłam. Co do pracy- harujesz 8h dziennie za 800 zł brutto na zleceniu- z oczywistych powodów rotacja jest bardzo duża- co 2-3 miesiące. Pracuje tam kilka osób, a te, które widnieją w składzie redakcji nie istnieją. Przykładowo pani ds. marketingu to nikt inny jak prezes Mądrzak we własnej osobie. Asystentki też mają podwójne tożsamości, żeby zrobić sztuczny tłok. Firma mieści się na Al. Jerozolimskich w zagraconym mieszkaniu, które w kwestiach estetytycznych pozostawia wiele do życzenia. Ze Stawek zostali wyrzuceni- wcześniej z CFP na Puławskiej, bo nie płacili. Teraz siedzą w lokalu[usunięte przez moderatora], bo nie mają pieniędzy. Każdy komornik w Warszawie zna [usunięte przez moderatora]. NuMedia nie płaci nawet podatków i od wielu lat ma non stop na głowie komorników. Także nie ma co liczyć, że zapłacą w terminie to marne wynagrodzenia, a o ostatniej pensji można zapomnieć. I tak od wielu lat. Polecam forum na gazecie, piszą samą prawdę o tym żałosnym wydawnictwie.
Zostaw swoją opinię o NuMedia - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NuMedia