Opinie o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sema Print Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sema Print Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora), zero poszanowania pracownika, wystarczy że pójdziesz na L4 i premie zabierają. Produkcja odpowiada za wszystko a zarabia marne grosze.. dziwię się że ludzie którzy tam pracują po 15 lat jeszcze się nie zwolnili..

??
@Didi

W mojej obecnej pracy również pensje wypłacane są 10, czemu jest to coś dziwnego? Pytam z ciekawości. Przecież to reguluje w każdej firmie regulamin wynagradzania.

Podobno pracując w firmie Sema Print Sp. z o.o. sp.k. można liczyć na zarobki 6000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

ZOJA

Zazwyczaj pierwsza umowa jest terminowa, dzięki której przełożony ma czas zweryfikować umiejętności bądź zaangażowanie pracownika, a pracownik zyskuje czas na poznanie firmy.

Inga

Czy firma oferuje kartę multi sport albo bony paliwowe

Max
@Inga

Są benefity z dofinansowaniem, z których każdy pracownik może skorzystać - multisport, opieka medyczna i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotnie.

W toczącej święto dyskusjach o konkretnej kwocie czyli o 6 tyś zł, osoba wypowiadająca się w imieniu firmy zachowywała się, jak wytrawny pokerzysta. Natomiast sądząc po wypowiedziach pracownicy uważali, że podobno są na to sposoby, by faktycznie tyle mieć. Można było, według piszącego, brać nadgodziny, można było pracować w soboty i można było również te 6 koła sobie narysować. Ta ostatnia opcja najmniej mi odpowiada, bo zupełnie nie mam talentu do rysowania. Co więc z nadgodzinami, ile można dzięki nim na produkcji wyciągnąć?

Ktoś tu wspomniał, że dyrektorka szóstkę wyciągnie na rękę. No a taki marketing manager? Też stanowisko kierownicze w końcu. A jak wchodzę w ofertę pracy to żadnych widełek nie ma podanych. Wie ktoś, jak się na tym stanowisku zarabia? Ja to bym nawet więcej trochę oczekiwał.

Basia Nowy wpis

Dzień dobry! Dziękuję za zainteresowanie i za zadane pytania. Rozumiem, że kwestia wynagrodzenia jest istotnym elementem dla kandydatów. Na tym etapie nie podajemy jednak konkretnych widełek płacowych, ponieważ ostateczne wynagrodzenie będzie zależało od wielu czynników, takich jak: doświadczenie kandydata, umiejętności czy obszar odpowiedzialności. Niemniej jednak mogę zapewnić, że nasza firma jest otwarta na rozmowy. Proponuję, aby w trakcie procesu rekrutacyjnego, podczas rozmowy z rekruterem, poruszyć temat wynagrodzenia. Pozdrawiam.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Sema Print Sp. z o.o. sp.k. dla pracy jako Księgowa są dla was satysfakcjonujące?

Kaśka

Haha, a czemu tylko jedna? Reszta to już nie? Zaintrygowałeś mnie. Niżej pisali coś o kwotach w okolicach 6000 pln, w dziale księgowości takie zarobki netto są realne? Chciałam też dopytać o poziom szkoleń, jak często są organizowane w roku?

@Kaśka

Na produkcji pracownicy szkolą nowych pracowników. Za co są karani bo wydajność w statystykach spada co obniża premię

@Didi

A od czego to zależy kto zostanie wybrany do tego całego przyuczenia? Jakby nie patrzeć kilku osób jednocześnie chyba nie trzeba? ilu średnio nowych kandydatów przychodzi w ciągu jednego miesiąca? Czy te szkolenia są skuteczne? Ile osób rezygnuje?

XXXX Nowy wpis

Na ten moment nie ma dużej rotacji pracowników. Zazwyczaj kierownik wyznacza osobę, która szkoli nowo zatrudnionych.

O

Można liczyć nawet na większe zarobki.

Martysia
@O

Zdradzisz o ile większe? I czy mówisz tylko o podstawach czy też masz na myśli premie i inne dodatki, które mogą dojść do wypłaty? Chętnie się dowiem jak to wygląda :)

@Martysia

Każdy ma tyle ile ustali. Przecież jak ktoś przychodzi do pracy to ma jasno określone warunki umowy. A premia jest ruchoma. Zależy od wielu czynników.

@O

A ja czytam, że na produkcji to mało płacą. Więc na jakim stanowisku można zarobić nawet powyżej 6000 zł? Na produkcji również? Rozumiem, że nie od początku, więc po jakim czasie można na takie zarobki liczyć?

Didi

6tys brutto to można :) A na rękę to pewnie (usunięte przez administratora) księgowa i dyrektorka. Może handlowcy ale na pewno nie początkujący

@Didi

Nie jest napisane , że netto. Dlatego można zarobić 6000. Podobno :) Podobno są na to sposoby, można nadgodziny mieć, można w soboty pracować i można sobie narysować te 6000.

@O

Zgadzam się. Warunki umowy jak i premii przedstawione i ustalane są przed zawarciem umowy.

Misiek
@ZOJA

A Ty w oparciu o co negocjowałaś pensję zasadniczą, jeśli są tu możliwe negocjacje? Dla mnie wysokość pensji zasadniczej jest podstawą.

@Misiek

Wydaję mi się, że jednym z podstawowych pytań podczas rozmowy rekrutacyjnej jest pytanie o wysokość zarobków jakie chciałoby się uzyskać i to jest przestrzeń, gdzie przedstawiasz swoje warunki i uzasadniasz je swoim doświadczeniem lub umiejętnościami. Inną kwestią jest to czy Twoje warunki mogą być spełnione. Tu zaczynają się negocjacje i kompromisy :)

@ZOJA

Doświadczenie wynika wprost z CV. W jaki więc sposób umiejętności są tu oceniane gdy chcę się na produkcję dostać?

ZOJA

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sema Print Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Inga

Czy firma oferuje kartę multi sport albo bony paliwowe

Joanna
@Inga

A skąd to pytanie? Rekrutują teraz na jakies stanowisko?

@Joanna

Aktualnie tylko magazyniera ale w innych działach sporo młodzieży na wakacje jest ale po co szukać ludzi :)

@Didi

I tym sezonowcom też benefity przysługują?

Chyba nie przynajmniej nowym osobom dopiero po 3 miesiącach dają

@Didi

A to szkoda a coś na zachętę zamian czy nie są zbyt dla nich istotni?

Max

@.

Niestety biznes plan Marcina to (usunięte przez administratora)pracowników. Cały czas kombinuje jak mniej płacić pracownikom. Stawki poniżej minimalnej itp. Wypłaty najlepiej ostatnim przelewem 10 co (usunięte przez administratora)wpisał do regulaminu pracy

Kryśka
@Didi

Ale na umowach chyba są jakieś kwoty, które zobowiązani są płacić? Czy w jaki sposób obniżają te pensje? Jakieś premie likwidują czy co?

@Kryśka

Są jakieś i je płacą. Premia jest uznaniowa.

??

Didi

Jak obstawiacie wypłata znowu 10 ostatnim przelewem. Firma ma jakieś problemy finansowe?

@Didi

Pan i władca powrócił dziś wieczorem wiec może jutro łaskawie uwolni wypłaty chwała sema print i panu naszemu

@Didi

A do kiedy powinno być wypłacone wynagrodzenie? Do 10? Zdarza się, że wynagrodzenie wpływa później niż powinno?

Katarzyna
@Monika

Tak do 10 . nigdy nie wpływa po 10. Didi lubi prowokować :)

@Katarzyna

Zastanawiam się też czy oprócz tych wypłat można tutaj dostać jakąś premie? Jest taka możliwość? Co trzeba ewentualnie zrobić?

@Didi

Kolejny miesiąc wypłata przed 10 uśmiech wypłata 10 ostatnim przelewem smutna mordka. Głosujcie. Tak wiem w umowach mamy do 10 każdego miesiąca ale dlaczego to musi być 10 ostatnim przelewem?

Katarzyna
@Maria

Można oprócz wypłat dostać jakąś premie. Ktoś już tu pisał że nowym chyba po 3 miesiącach pracy jest przyznawana. jaka ? To chyba zależy od tego ile za te 3 miesiące się nauczysz.

@Katarzyna

Jest premia motywacyjna. Nie wiem jak z nowymi pracownikami jest aktualnie

Beata
@Didi

Ważne, że jest premia. A jakiej wysokości jest? Jest stała kwota, którą dostaje każdy po tych 3 miesiącach, czy jest od czegoś uzależniona, ile jej będzie?

@Beata

Jest premia motywacyjna. Są drobne różnice pomiędzy działami. Ale zwykle 15-25%. Tylko dzięki tej premii da się utrzymać pracowników bo stawki godzinowe są w okolicy pensji minimalnej

Ryś
@Didi

Czyli tzw czapka śliwek a jak wygląda rotacja pracowników?

Jak długo trwa rekrutacja? czy zawsze odpowiadają nawet negatywnie na CV?

PRACOWNIK PRODUKCYJNY na czym polega ta funkcja w tej firmie? Każdy ma swoje zadanie? Czy trzeba robić wszystko? Ktoś coś?

Haha

Trzeba robić wszystko xD

Didi

Zatrudniasz się na stanowisko a często wysyłają na inne bo tam tez brakuje. na poczatku umowa zlecenie to jak nagle okaże się że nie bedzie co robić to odsyłają do domu

@Didi

Czyli na przykładzie jakimś jak to w praktyce wygląda? No bo skoro na jakieś nowe wysyłają to można chyba czegoś nie umieć jednak?

Już tu pisałam
@Marta

Czego nie rozumiesz że tak ciągle głupio pytasz? Idziesz tam gdzie Cię potrzebują.

@Już tu pisałam

A jak nie potrzebują to płacą za ten czas kiedy czeka się na zadania? Nie do końca jasne to jest dla mnie

Już tu pisałam
@Maria

Przyjmij się i popracuj. Wtedy się dowiesz. Pracuje się 8h a nie czeka na zadania..

@Już tu pisałam

To trochę bez sensu. W czasie czekania, kiedy piszesz, że nie płacą można w innej firmie zarobić pieniądze... Nie bardzo rozumiem o co z tym chodzi. Opłaca się czekać?

@Maria

Bo to typowy polski prywaciarz. Tacy pracownicy często rezygnują a potem brakuje ludzi :)

Didi

Co to jest szczęście? Pracować w semie Co to jest nieszczęście? Mieć takie szczęście :)

Dobra rada
@Didi

Jak tak źle to drzwi otwarte. Po co się męczyć?

Czy pracownicy Sema Print Sp. z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@

Jak sobie sami zorganizują.

Didi

na 21 rocznice była impreza. Integrujemy się narzekając na szefostwo :)

@Didi

Cała prawda. Dobra mina do złej gry :)

Michał P

Nie ma to jak po 9 latach pracy dowiedzieć się że jest się gównem i zajebać premię po całym miesiącu jebania w upale dzięki Marcin

Halina
@Michał P

Ktoś Cię tak nazwał brzydko jak napisałeś? I dlaczego premia została Ci zabrana? Jakieś podstawy do tego posiadali?

Dorota

Wyłapałam że rok temu coś ktoś pisał o zmianie systemu wynagrodzeń. Z jakiego na jaki i o co tu chodzi? Bo potem pisaliście że każdy ma inne zarobki, jakie sobie ugada na rozmowie...

Gigi
@Dorota

Przyjmij się i popracuj. Wtedy się dowiesz.

@Gigi

A uważasz, że jest źle z tym czy dobrze? Bo jak nieciekawie to po co ma czas swój zmarnować? :(

Dodo
@Marta

Powiem tak jak premie mamy za dobre to zmieniają system tak żeby za dobrze nie było. Podkręcają śrubę

Joanna
@Dodo

No co Ty Dodo mówisz! To ile teraz premii wychodzi?

Dobra rada
@Marta

Nie marnuj czasu na tą firmę!

@Dobra rada

No właśnie nie chciałabym, ale lubię wiedzieć konkretnie z jakiego powodu rezygnuję, żeby nie było potem myśli "co by było gdyby". :/ Rozwiniesz swoją radę?

Finka

Czy Sema Print Sp. z o.o. sp.k. Soboty są pracujące i czy stawka za sobotę jest większa

Osoba która już tu pisała ????
@Finka

Nigdy nie były lepiej płatne, nigdy nie były na chętnych. Jeśli wypadał twój tydzień na rano sobota pracująca była twoja. Cały rok były soboty pracujące, przy na nadmiarze pracy nocki. Również obowiązkowe. Chyba nic się nie zmieniło.

Grzegorz
@Osoba która już tu pisała ????

A jaka jest w ogóle stawka w Sema Print? Czy są jakieś premie i dodatki? A może jakieś benefity pozapłacowe? Powiesz mi coś na ten temat? ;)

Osoba która już tu pisała
@Grzegorz

Stawka była ustalana indywidualnie. Każdy ma inne zarobki.

Dorota
@Osoba która już tu pisała

Nawet kiedy dwie osoby mają takie samo doświadczenie? To pewnie jakieś zazdrostki odchodzą i żal, że ktoś ma więcej niż ja :D

@Dorota

Pracują jeszcze osoby powiązane rodzinnie z prezesami więc zarobki mają pewnie ciekawe

Jak szefostwo w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

@

Patrząc na wszytkie twoje pytanie pytasz tak jak byś był/a w kadrze zarządzające.

Dodo
@@

Nie to na boty dodają pytania z listy żeby pobudzić wątek i nabić kliknięcia.

Pewna Pani

Spoko chodź Pan Mazurek chyba mysli że wszyscy są tam z przymusu bo nie mają wykształcenia i nic innego niż sema print na nich nie czeka dlatego można nimi dyrygować jak się chce. Nie że wszystkimi te numery.

Finka

Jaki stosunek ma firma Sema Print Sp. z o.o. sp.k ma do palaczy? Czy palacze mogą w trakcie pracy zapalić? I czy mają do tego wyznaczone pomieszczenie?

Czy Sema Print Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Didi

Nie chodzimy jak nam się chce :)

@Didi

Jak komu pasuje :) na zasadzie przyjdę jak wstanę, wyjdę ja jak mi się znudzi :)

Jak szefostwo firmy reagowało na epidemię czy zastosowano od początku środki ostrożności np: czy rozdawano pracownikom maseczki

Tratatata
@Marta

jak to jak, jeden zażądał opłaty za maseczki

Stefek
@Marta

Na początku nie mimo że je szyliśmy w firmie. Teraz jak jest potrzeba to dostajemy ale dlatego ze zalegają. Właściciele firmy rok temu nie wierzyli w istnienie wirusa

@Stefek

A czy w związku z pandemią były jakieś redukcje etatów lub cięcia wynagrodzeń w Sema Princie? Czy raczej nic takiego się nie działo i można liczyć na stabilne zatrudnienie w firmie?

@Dorota

Nie było redukcji etatów i wypłaty były wyższe. Pandemia nic nie zmieniła ale nowy system wynagrodzeń zmienia wiele. Ludzie sami odchodzą.

Tratatata

SemaPrint jest w amoku, szefostwo po części dało się omotać jakiejś sekcie, zmieniają wszystko, systemy premiowania na gorsze wmawiając, że to Amerykańska nowość a nie widzą, że sekta powoli chce przejąć ich firmę, wszyscy mają odpowiadać zespołowo za wszystko, jak za KOMUNY!!! masakra, nawet pozwolili wcielić w szeregi szpiega i gościa który ich w tej niewiedzy podtrzymuje, namawia i podjudza, a szefowie jak zahipnotyzowani w to wierzą, jeszcze trochę i będzie za późno, ich wiara w to co robią jest niesamowita, szkoda słów, to jak firmy niby Amerykańskie kiedyś sprzedające odkurzacze za 10k, gdzie identyczne w OBI były za 500zeta, zamówienie w Chinach w innym kolorze i jest biznes stulecia! bardzo szybko to upadnie, nie dajcie się omotać!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Tratatata

Wszyscy czekamy na wypłatę bo dopiero teraz będzie pierwszy raz ta premia ale na razie źle to wygląda. Na śmieszną kwotę plotka głosi wycenili ilość odpadów za którą stracimy od razu 1/3 :) W tak dużej firmie to tą kwotę generujemy tygodniowo :) Wkurzenie już narasta. ps już jakiś kapuś zgłosił do weryfikacji powyższy wpis :)

@Didi

Kapusie widzę mocno pracują wpis tratatata już 3 zgłoszenia z 50 do usunięcia ja tez już jedno dostałem

@Didi

Wypłata była a teraz systematycznie pokolei out

Komureczka

Ocena pracy pracowników na podstawie czy podczas 8 godzin harówki od czasu do czasu skorzysta sobie z telefonu nie ważne że z wszystkim odrobiony. Ważne by (usunięte przez administratora) zgnoić. Panicz MM znowu nasrał w wiatrak i zniechęcił do pracy

Osoba która już tu pisała ????
@Komureczka

To prawda. Pracowałam tam kiedyś.. Zostałam wezwana na rozmowę przez kierownika gdyż "nie stosuje się do zasad panujących w firmie". Prawie padłam jak z Anką rozmawiałam i ona serio taki wywód jeb.neła o pierdołe byle by się (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sema Print Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Sema Print Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wadowska 2
    31-990 Kraków

Sema Print Sp. z o.o. sp.k.