brak logo

MARTIS S.A.

Toruń

Opinie o MARTIS S.A.

Ostrzegawcza 2014-10-22 17:00
Nie polecam tej firmy, zarobki przeciętne, atmosfera a w zasadzie jej brak dołujący, niekompetentni ludzie, którzy epatuja swoim chamstwem, niczego sie w tej firmie nie nauczycie, niczego nie zdobędziecie.

Wystarczy spojrzeć na ich strone: http://www.martis.pl

Która świadczy o firmie niskich lotów, albo w zasadzie nielotów.

3
martis - TAK:) 2015-02-18 12:24
Podstawową zaletą firmy Martis jest jej wielkie doświadczenie. Firma jest na rynku od 25 lat, jest to jedna z pierwszych agencji niesieciowych i swoje doświadczenie chętnie przekazuje pracownikom, dzięki czemu możliwość nauki i rozwoju jest bardzo wysoka. Różnorodność klientów też jest fajna, można dzęki temu uczyć się zupełnie różnych sposobów komunikacji. Patrząc na zarobki w Warszawie, Martis oferuje naprawdę dobre wynagrodzenia, ludzie są mili i otwarci. Zaczynając praktycznie od zera po roku dostałam awans i podwyżkę. Ciężka praca jest doceniana. Lokalizacja firmy jest ok, mieści się na Woli, blisko obwodnicy, firma ma swój parking, więc dojazd samochodem jest ułatwiony. Odnośnie wcześniejszej opinii nie sugerowałabym się nią, jest napisana przez sfrustrowanego i zwolnionego pracownika, który przez pół roku wolał parzyć kawę niż pracować:)
2
Martis - NIE 2015-08-07 16:03
Poprzednia opinia pisana przez synowa prezesa / zonę przyszłego następcy "tronu" Martis. Szkoda, ze mało obiektywna. W ciagu ostatnich paru miesięcy ze współpracy z ta agencja zrezygnowała połowa załogi, ktora dotychczas miała nadzieje na poprawę warunków. Firma zbyt "rodzinna" co niestety przekłada sie na atmosferę w pracy. Ponad to firma, ktora nie próbuje zatrzymać swoich wieloletnich pracownikow, podchodząc do niech na zasadzie "nie Ty, to kto inny" świadczy o niskim poziomie relacji na poziomie pracodawca-pracownik.
4
vvv 2016-05-03 16:28
@raos skoro nie są znani to sądzisz czy warto do nich aplikować? Mi zależy żeby w firmie nauczyć sie nowych cioekawych rzeczy, oczywiście nabyć niezbędnego doświadczenia. Widziałam od nich oferty pracy w lutym tego roku na stanowisko account manager.
Zostaw swoją opinię o MARTIS S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARTIS S.A.