BAHPOL

Kłobuck

Opinie o BAHPOL

ela_26 2013-11-30 00:57:47
Wynagrodzenie żałosne w stosunku do powierzonych obowiązków. W tej firmie pracujesz po 9-13 godzin za podstawowe wynagrodzenie. Nadgodziny...jakie nadgodziny...??? Nie jesteś dobrym pracownikiem jeśli nie zostajesz po godzinach za darmo.(usunięte przez administratora) ODRADZAM WSZYSTKIM!
andrzej 2014-12-14 20:10:18
pracowałem w firmie pare lat wstecz zarobki godne aby przeżyć nie narzekałem
Emi 2016-03-17 15:58:42
Witam:) czy w firmie jest stanowisko laboranta?
Icesleeper 2016-10-14 22:56:55
Praca, nie jest zła jak na zarobki. Po przejęciu prze niemiecka firmę SUDPACK dbają o pracowników, ale praca czysto fizyczna wbrew zapewnień przez zarząd, że praca jest tylko od pon-pt. Kiedy przychodzi koniec tygodnia kierownicy latają prosząc o zostanie na sobotę oraz niedziele(oczywiście płatne jak należy). Jeśli ktoś musi zarobić to tam zarobi są do tego możliwości.
Gordon 2016-10-14 23:15:07
Wiesz co, zarobki faktycznie są dość spoko, nie można narzekać, odkąd było to przejęcie o którym mówisz to faktycznie jest lepiej
Zostaw swoją opinię o BAHPOL - Kłobuck
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAHPOL