Opinie o EVEREST FINANSE w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EVEREST FINANSE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EVEREST FINANSE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EVEREST FINANSE w Toruń

gocha

nie polecam kierownik wymusza pisanie aneksow bo sprzedaz musi zrobic a jak doradca potem wyegzekwowac raty nie moze to doradcy wina i opier....l bo trasowka nie zaliczona i tak trzeba do takich klientow jechac kilka razy w danym tygodniu jezeli nadal nie dadza kasy lub drzwi nie otworza to nie dosc ze jestes w plecy to jeszcze ci sie dostanie odpowiednio bo klienta trzeba sobie wytresowac to bedzie placil i to w danym dniu bo kierownikowi tak na szkoleniu powiedzieli tyle ze klient ma ta daleko w dup..bo nie ma kasy a to ze on nie ma kasy to doradcy wina ze mu listonosz na czwartek nie przyniosl tylko na piatek to ma sobie od sasiada pozyczyc bo doradca musi miec na dzis .P atrza na ciebie jak na debila N to nas jeszcze ta firma naraza ze musimy robic z siebie (usunięte przez administratora)

Iza Nowy wpis
@gocha

Dokładnie tak było. Ile razy musiałam jechać taksówką, bo byłam na jednym końcu miasta gdy dzwonił klient z drugiego końca,że jest już w domu ale tylko przez chwilę. Nie byłam w stanie przez 15 min do niego dojechać autobusem. Trzeba było sobie wytresować klientów, tak mówili. Nie dzwonić, nie umawiać się kiedy będą w domu, kiedy będą mogli zapłacić.Tylko wg trasowania jechać w ciemno.

Dorota

Po komentarzach odnoszę wrażenie, że pracownicy są pozostawieni sami sobie, bo kierownik patrzy bardziej na to, aby zgadzał się wynik. Czy zostaliście kompleksowo przeszkoleni przed przystąpieniem do pracy, czy bardziej rzuceni na głęboką wodę? W razie jakichś wątpliwości jest w firmie osoba, do której możecie się zwrócić o poradę?

Maria
@Dorota

Nie ma takiej osoby w firmie do której można się zwrócić o pomoc, nie ma żadnych szkoleń, ta firma to samo dno, nikt nic nie wie, w niczym nie pomogą, patrzą tylko jak Cię wykorzystać

Iwona Nowy wpis
@Maria

Nie zgadzam się z twoją opinią .Zostałam przeszkolona.Dodatkowo zawsze mogę liczyć na pomoc KZD oraz kierownika ds operacyjnych.

AGA Nowy wpis
@Maria

Niestety to prawda .Pracowałam w firmie 3 miesiące . Mówili ,że trasówka najważniejsza -(a nie dostajesz ani złotówki na paliwo ) Czyli jeździsz na swój koszt lub Chwałę Bociana . Wszystko opracowałam sobie sama . Te egzaminy na samodzielnośc to bzdura Przy 55 klientach gdzie płaci co najwyżej połowa masz około 200 zł brutto ( max 160 zł na rękę jak masz etat i to jest zlecenie ) bo jeszcze mniej gdy jeżdziśz jako jedyna praca W ogloszeniu o pracę czytam że zarobki od 70 zł do 1.200 tygodniowo brutto . No to raczej te 70 zł ... . Poza tym są jakieś machloje przy premii miesięcznej - mnie kwota progowa do premii rosła coraz bardziej i była coraz trudniejsza do osiągnięcia podczas gdy klientów ubywało i wydawaćby się mogło że jest coraz łatwiej ją osiągnąć .Kwota tygodniowa 5% od zbiórki czyli od 4.400 zł 220 zł. Taką kwotę bardzo ciężko uzyskać A czy 220 brutto gdy na paliwo trzeba stracić 100 zł netto to dużo ??? absolutnie nie ...Odeszłam bo szkoda mi auta a za 50 zł na tydzień pracować to aż w takiej desperacji nie jestem . Trzeba mieć z 200 klientów , rower lub auto na gaz no to może by się z 1500 zarobiło .. Nie pchajcie się w to ..

Iza Nowy wpis
@Dorota

Nie masz nikogo, do kogo możesz się zwrócić. Mój kierownik był (usunięte przez administratora), czasami jak coś potrzebowałam wolałam zadzwonić do kierownika rejonu. Kierownik doprowadził do tego, że bałam się odbierać od niego telefonu, bo wiedziałam, że zaraz mnie (usunięte przez administratora) za coś, zdenerwuje. Miałam kolesia, na drugim końcu miasta,gdzie rzadko autobusy jeździły, nie płacił. Miał spaść do windykacji, ale mi kazali i tak podpisać z nim ugodę, choć wiedziałam, że i tak nie będzie płacił. Potem musiałam sobie robić cotygodniowe wycieczki do zamkniętych drzwi. A jak przejęłam niespłacającego klienta. Zostawiałam wizytówki, dzwoniłam, smsy, zero kontaktu. Po dwóch miesiącach kierownikowi udało si3 do niego dodzwonić i co, facet powiedział, że nie dzwoniłam, nie przychodziłam i jemu kierownik uwierzył a ja znowu (usunięte przez administratora). Dużo przykładów tej wspaniałej pracy, która w końcu doprowadziła mnie do nawrotu depresji. Upał, chodziłam od 8 rano po zbiórkach, cały dzień o suchej bułce, nie jestem zmotoryzowana, więc piechota, autobusy. Odwiedziłam ok 30 klientów, w tym trudnych. Cel zbiórki na ten dzień ok 90%, 10% wystarczyło aby zadzwonić do mnie z pretensjami, że pewnie cały dzień nic nie robiłam,czemu tak słabo. I to trasowanie, skoro spłacający klient, przesunął mi ratę z soboty na poniedziałek i tak powinnam być u nich w domu w sobotę, bo mi się trasowanie nie zgadzało potem. I w tablecie, na czacie, byłam piętnowana, zaznaczona na czerwono, bo miałam słabe trasowanie. Przez pierwszy miesiąc, wszyscy są dla Ciebie mili, potem dopiero pokazują co potrafią. Zero szkolenia, na głęboką wodę. Tylko umowy podpisujesz z kierownikiem na początku

Heniek

Czy warto aplikować? Może podpowiecie coś ?

Jak ktoś nie lubi pracować to szuka nowinek po takich bzdurnych stronach?

Doradca Klienta

profesjonajlnie,moło,konkretnie

nie zadają dziwnych pytań,wszystko związane z pracą:)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

andrzej

a jak wygląda sytuacja dzisiaj w EVEREST FINANSE?

miki

nie polecam przedstawicielki która zbiera z rubinowa z Torunia żenada

Awedr

@jhj to fakt szukaja przedstawcieila handlowego w Gryficach w ogloszeniu napisali ze wymagana jest komunikatywność, zdolność nawiązywania kontaktów, wysoka kultura pracy, zaangażowanie czy tez motywacja do pracy, zapewniaja tutaj atrakcyjne wynagrodzenie

Fafkulce

Do profeski to im dużo brakuje, zwłaszcza ze względu na stopień rozwoju kierowników, krycie defraudacji, wieczne romanse wszystkich ze wszystkimi, potem trudno podkablować kolegę/koleżankę z łóżka.

zainteresowany

Czy wiecie coś o nowym projekcie firmy Everest Finanse ?

żaba

firma sama w sobie krzywdy pracownikowi nie zrobi, góra nie wie często o tym co dzieje się na dole jednak to ludzie tworzą klimat. Nie wiem skąd niektórzy mają takie poparcie np Dariusz P. z pewnością niektórym już dał się we znaki ze swoim mobbingiem i idiotyzmem, ściąga samych złodzieji do firmy a uczciwych pracowników chce wykończyć, znany już jest z tego pan Dariuszek że wyleciał z poprzedniej firmy P...dent P..ska za mobbing - morał z tego taki że jak nie trafisz na idiotę który zmusza cię do głupich kroków, bezsensownego udzielania pożyczek na sztukę bo on musi realizować plany a potem będzie cię opierdalal ze wyników nie ma hehe jakim trzeba być idiotą żeby nie wiedzieć jak funkcjonuje źle sprzedana pożyczka, że to się odbije za niedługi czas na wynikach. Temu Pani już podziękujemy, niech idzie krowy pasać chociaż czy sie do tego nadaje?? pewności nie ma Sama firma ok, wypłaty terminowe, czytelny system premiowania, jasne zasady, co do pracy doradcy? różnie z tym bywa, to zależy od tego jaką masz bazę klientów, czy dostajesz syf po kimś czy sam budujesz bazę mądrze udzielając a nie rozdając

asia

ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolona jako doradca

sremski oddzial-doradca klienta

wszystko jest ok.praca super,sam sobie ustalasz godziny pracy,dobrze jak jesteś mobilny bo bez tego ani rusz-trzeba dojechać do klienta jesli masz rozległy teren działania.zarobki fajne-wiadomo nie ma nic za darmo:) praca dla ambitnych,poradzisz sobie napewno.ja pracuje już 2 lata i jestem zadowolona.powodzenia:)

anka

Warunki w pracy są dobre i stabilne w terminie jest wypłacane wynagrodzenie oraz miła atmosfera w pracy oraz profesjonalna obsługa nie wiem kto pisze te brednie, że z tą firmą jest coś nie tak.

t osą osz uści

KOLEJNY AMBERGOLD W PAŃSTWIE Partii Obłudy A PRACOWNICY BĘDĄ Z WŁASNYCH MAJĄTKÓW PŁACIĆ ODSZKODOWANIA

nina

Witam, zaczynam pracę w Bocianie. Proszę możecie mi powiedzieć jakie są warunki? Jesteście zadowoleni? Miłe widziane argumenty :) Czy w rzeczywistości jest tak pięknie jak mówia na rozmowach rekrutacyjnych. Bardzo proszę o szczere opinie. Pozdrawiam.

PRACA TO NIE MAŁŻEŃSTWO, zawsze można zmienić. CIECHANÓW, MŁAWA, PŁOŃSK, PUŁTUSK i oczywiście okolice tych miejscowości. zapraszamy

ktoś

Poczytaj sobie opinie bocian pożyczki Śrem. Nic dodać nic ująć. Miłej lektury

mmmm

potwierdzam!!!poczytajcie opinie bociań pożyczki śrem....

on

Tak się składa, że firma ta znalazła się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie organ owy ostrzega o działalności firmy. Tak więc lepiej omijać szerokim łukiem owy twór i jego dziecko Bocian.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE