Opinie o Linde Gaz Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Linde Gaz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Linde Gaz Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Gaz Polska Sp. z o.o. w Kraków

Emperor

Dobre miejsce pracy. Spotkało mnie tu bardzo pozytywne traktowanie, zadania dostosowane do moich kompetencji, ścieżka kariery, która jest realna oraz wiem co powinienem robić, aby zdobywać kolejne „bazy”. Cele, które są możliwe do realizacji oraz otoczenie dające motywacje do pracy. Plusem są godne zarobki, które są odpowiednie do wykonywanych zadań, bonusy, prywatna opieka medyczna, uczestnictwo w dużych nie tylko lokalnych projektach. Minusem są niekiedy korporacyjne drogi postępowania, ale jest to normalne dla koncernów. Miejsce do pracy na lata, w którym czekają na Ciebie codzienne wyzwania, ale i motywacja.

Caedus
@Emperor

Godne zarobki? To chyba tylko u handlowców

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 3 marca kilka ogłoszeń.

Mańka
@Miotła

Hej, padło stwierdzenie, że jednak rozwój występuje ale jakoś ta kwestia nie została szerzej poruszona, nadrobisz to? Atmosfera tez jest dla mnie ważna, dzięki za info, ale merytoryka mnie interesuje. Jakiś konkretny zakres szkoleń można mieć przy tym na myśli?

Widziałem tamta sugestie co do tego, że godne zarobki w firmie występują, jeśli już to wśród handlowców. Mnie jednak zastanowiło to, że jak teraz wystawiona jest oferta dla PH In-house to piszą w niej o przyjęciach na 1 rok zastępstwa. Nie wiecie co zazwyczaj później się dzieje? Dają nowe zajecie?

Emperor

Ktoś
@Emperor

Nie zgadzam się ponieważ w firmie panuje zakłamanie, korupcja na wszystkich szczeblach, począwszy od kierowników zakładów do managerów pracujących w Centrali. Nie szanuje się prawa pracy i przepisów BHP, liczy się tylko zysk firmy.

@Ktoś

Z tym BHP rozwiniesz szerzej temat? jedyne co mi wpadło w oko w poprzedniego wątku to temat toczenia dość ciężkiej butli. Tak to wypadki jakiekolwiek się zdarzały? Z ubezpieczeniem wszystko w porządku?

@Emperor

Godne zarobki? To chyba tylko u handlowców

Natalia

Rozmowa na stanowisko Specjalisty ds. BHP- jak bym sobie poradziła z brakiem szacunku ze strony współpracowników i kwestionowaniem wydawanych poleceń, bo były takie przypadki- fajnie, że tak zaczyna się rozmowa. Brak wejścia w pozytywną interakcję z kandydatem, czułam się przepytywana jak petent w urzędzie. Wiele pytań nie związanych ani z branżą ani ze stanowiskiem. Obie rekrutujące osoby nieuprzejme. Brak udzielenie odpowiedzi w deklarowanym terminie- po 3 krotnym przypomnieniu mail, że informacja o podziękowaniu wysłana z platformy- takiej informacji nigdy nie dostałam, więc klamią. Ja nie polecam!

@Natalia

Jako pracownika - nie dziwi mnie to, więcej nie powiem żeby się nie ujawnić, chociaz akurat osoba, ktorą wymieniasz z inicjałów jest całkiem sympatyczna

Hejka. Mam pytanie. Czy dużo dźwigania jest w Linde Gaz? Wiem że butle wielkie i ciężkie i jestem ciekaw jak to wygląda z dźwiganiem?

@Kandydat

Zależy pewnie od tego co się z nimi dokładnie robi. Można je toczyć? A jeśli chodzi o jakieś wyposażenie to jakie narzędzia pomocnicze tu teraz mają? Inwestują w to wgl? I co z ergonomią odnośnie bhp?

@Kandydat

Butli się nie nosi. Jedna waży PUSTA średnio 55-75 kg. Są takie, które ważą 150 kg. Butle się przetacza. Technika jest bardzo prosta. Nawet dziewczyny to robią. A fachowcy przetaczają nawet dwie butle na raz.

@Jacek

Tak dla bezpieczeństwa szkolenia z tego są zawarte już w tym wstępnym z bhp czy odbywają się jakieś osobne nawiązujące bezpośrednio do ergonomii pracy? Jak jeszcze o nią tu dbają?

@Kandydat

Do butli są wózki elektryczne i ręczne, ale jeśli myślisz o startowaniu na pracownika produkcji to sporo jest dzwigania np przy sortowaniu butli musisz je "kulać" między metalowymi koszami

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Linde Gaz Polska Sp. z o.o. na stanowisko Automatyk - Elektromonter? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Spytano tu już wcześniej o godziny pracy magazyniera, nie widzę przy tym odpowiedzi, ale mnie interesuje ten zakres dla samego handlowca. Czy jest określony przedział czasu, w którym należy rozpocząć pracę czy może jednak godziny są bardziej elastyczne?

Też się zastanawiałem nad tą oferta dla pracownika magazynu, nie ma wprost napisane, że to praca na zmiany gdzie jeszcze wcześniej w ofercie na produkcje było to potwierdzone w treści. tutaj w benefitach udało mi się wypatrzeć „prace zdalna” ;). Czy to błąd? A co z pozostałymi? czy jakichś jeszcze brakuje w opisie lub jest ich za dużo?

pBartek

Czy praca na magazynie w Łodzi jest pracą zmianową? Jeśli tak, to w jakich godzinach?

Specjalista ds. BHP? Właśnie go szukają a teraz po spojrzeniu w komentarze widzę, że sporo osób pisało o tych standardach i tym w jaki sposób są przestrzegane w miejscu pracy. co natomiast z warunkami podczas zatrudnienia przy nich? opiszecie stanowisko? jakie są zarobki?

Ddd

Daj sobie spokój niektóre osoby pracowały kilka lat na umowę przez agencję ,bez bonusów , ubezpieczenia a na koniec podziękowali im ...firma nie daje szans rozwoju ,pełno (usunięte przez administratora)

Gosia
@Ddd

Mimo wszystko nie padła odpowiedz co do rozmowy, ale skoro tak to w jaki sposób podejmowany jest podczas niej temat przejścia na normalną umowę? Co do tematu rozwoju widziałam opinie z ubiegłego roku gdzie jedna Pani go podkreślała w dziale transportu. Pan do którego się odnosi?

Miotła
@Ddd

Nie daje szans rozwoju? Mam zupełnie inne odczucia. Poza tym, gdy odeszło kilka osób z Krakowskiej centrali to atmosfera stała się lepsza. Nikt nie szepce pod nosem na korytarzach tylko pracuje, a firma działa coraz mocniej co widać w raportach. Nie myślę o zmianie miejsca pracy na ten moment wgl., jeżeli ktoś pracował tu 20 lat i nie widział przez ten okres innych miejsc pracy to może być zdziwiony, że stagnacja własnego rozwoju nie daje możliwości awansu. Są gorsze miejsca z pięknymi zagranicznymi nazwami i mające siedziby w pięknych biurowcach.

Mańka
@Miotła

Malenka

Czy ktoś może coś napisac o pracy w Warszawie na Bielanach? Jaka atmosfera w biurze? Czy warto za dobre pieniądze tam iść?

Jemen
@Malenka

Zarówno kierownik zakładu jak i kierownik jakości to osoby ktore nie powinny zajmować tych stanowisk. Zwłaszcza kierownik jakości nie szanuje ludzi i znane są przypadki, że przez nia musiało sie kilka osób zwolnić!

Gosia
@Jemen

Szkoda gadać, ale jak ktoś źle traktuje ludzi i pod nimi dołki kopie to potem sam w nie wpada karma dopadnie w najmniej oczekiwanym momencie czego Pani kierownik już wiele osób życzy .

@Gosia

Pytanie tylko czy od lat jest tu stała kadra kierownicza? jakby nie patrzeć opinia wystawiona ze dwa lata temu, co do dziś mogło się zmienić w tym zakresie?

Ddd
@Kamila

Ta sama Pani kierownik jest ramię w ramię z Super dyrektorem R.K rozwalają jakość od środka ..

Employer

Zgadzam się z komentarzami negatywnymi. Takiego bajzlu i kolesiostwa poza branżą polityczną jeszcze w żadnej firmie nie widziałem. Szkoda czasu

Bosy

Jakie firmy zajmują się transportem gazów dla firmy LINDE gaz.

@Bosy

Jak jeszcze pracowałem w Linde, to transportem zajmowała się tylko jedna firma DLS. Transport ciecze, butle itd. Żadna inna firma nie miała dostępu, nawet oferując lepsze warunki.

@Jacek

czy te informacje mają większy wpływ na warunki pracy w firmie? Jakie są te aktualne? Jak praca jest poukładana i co z rotacją? na portalu, który obserwuję aktualnych ogłoszeń brak.

Czy dla Linde w Warszawie jeżdżą jacyś uczciwi przewożnicy na cysternach?

@ja

hej, a co to pytanie miało tak w sumie oznaczać? w drugą stronę czemu mieliby nie jeździć właśnie tacy? i ilu tych przewoźników mogą tak w sumie mieć, wiadomo?

@Kamila

Jestem kierowcą i widziałem cysternę Linde na trasie , ale ciągnik był jakiś inny. Chciałem dowiedzieć się jak to działa , i jakie firmy z nimi współpracują , to tyle.

Jacek

Linde generalnie jest dobrym pracodawcą. Im niższe stanowisko, tym lepiej. Dlaczego? Kilka lat temu pojawił się w Polsce Niejaki Pan Eichel wraz ze swoimi dziewczynami z Ukrainy; przez niektórych nazywany niszczycielem. Polska była świetnie zarządzanym, wzrostowym rynkiem a zakłady produkcyjne działały wzorcowo. Zwłaszcza ten w Gdyni. Niestety, komuś to przeszkadzało. Pan NISZCZYCIEL zaczął od wywalenia wszystkich wartościowych pracowników, którzy stworzyli potęgę Linde w tej części Europy. Byli to wieloletni pracownicy, fachowcy. Mieli nieszczęście być pracownikami wyższego szczebla (dyrektorzy np. fabryk, szefowie działów itd.). Potem niektórym osobom z kadry szczebla średniego zaproponował współuczestniczenie w kontynuacji niszczenia Linde w Polsce. Ci którzy odmówili musieli "kontynuować karierę poza strukturami Linde". Następnie zaczęło się marnowanie pieniędzy poprzez wybudowanie fabryki, która dziwnym trafem nie spełniała wymogów technicznych i formalnych a do tego miała produkować wyroby, których nie mogła produkować, ponieważ zmieniły się przepisy UE. Wiele przykładów można by przytaczać, ale to miejsce jest źródłem informacji o przedsiębiorstwie i pracy w nim. Podsumuję więc i podam dwie informacje. Po pierwsze: jeżeli jesteś miernotą, która nie zna się na produkcji i sprzedaży gazów technicznych (ale z wykształceniem technicznym), za to cenisz sobie, jak ktoś tobą pomiata, nisko ceni i oczekuje jedynie wykonywania poleceń i wykrzykiwania z entuzjazmem "Jawohl Herr Eichel", to miejsce jest idealne dla Ciebie. Druga informacje, raczej opisowa. Za dawnych czasów atmosfera był rodzinna a pracownicy z przyjemnością dawali z siebie więcej, niż to było konieczne. Obecnie, zwłaszcza w centrali w Krakowie, gdy w siedzibie jest Pan Niszczyciel, korytarze są puste. Każdy boi się wyjść ze swojego biura, bo jeżeli przez przypadek spotka Eichla na korytarzu, może od niego usłyszeć, że już tu nie pracuje. Jeżeli ktoś pod moim komentarzem napisze, że to nie prawda, to albo jest to ktoś z działu kadr, albo z tzw. nowego naboru, który nie wie, jak było kiedyś. Ale zarobki są OK. Powodzenia "nowy narybku".

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

Beta

Trudno powiedzieć, gdyż kierownictwo bardzo często się zmienia. Ogólnie jednak firma jest uważana za nieprzyjazną. Wszechobecne zakłamanie jest do przełknięcia tylko dla obłudnych managerów, a pracownikowi robi się po prostu niedobrze...

Ktoś
@Beta

Znam do z doświadczenia i niestety to prawda, że w firmie panuje zakłamanie, korupcja i wiele innych nieprawidłowych zachowań MS miejsce

Ktos
@Beta

Pracowałem ponad 20 lat w tej firmie i to prawda

Małgorzata
@Ktos

A co dokładnie masz na myśli? Chciałabym poznać trochę więcej szczegółów, także daj znać, co ci nie odpowiadało. Łatwiej mi będzie zdecydować, czy warto się interesować firmą czy nie. Zarobki jakie?

@Ktos

20 lat? jak tak duży staż pracy jest tutaj doceniany? i ogólnie jak warunki tutaj zmieniały się przez te lata, opowiesz coś więcej o tym?

Szukam pracy na Serwisant. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5000 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

jarek8

Proponuję poważnie się zastanowić nad tą decyzją, warto poczytać wcześniejsze opinie, niestety większość jest prawdziwa i oddaje to prawdziwe oblicze firmy i atmosferę jaka panuje. Co do obowiązków..i tej " przyjaznej atmosfery " nie licz, nie liczcie na te wszystkie obietnice, bo szybko się przekonacie co oznacza przemiał i kłamstwo które jest fundamentem właściwie wszystkiego tutaj. Ktoś tu pisze że było ok, ale pracownikiem już nie jest? Zastanawiające, HA HA! Prawda jest taka, że obecnie każdy kto ma trochę oleju w głowie zwyczajnie daje sobie siana, niektórzy nawet nie czekają na koniec okresu próbnego! Dodam, że praca jest niebezpieczna i odpowiedzialna, miejcie tego świadomość.

Katarzyna

W momencie pisania opinii kończę pracę w Linde z powodu przeprowadzki do innego miasta. Postanowiłam tu coś napisać ze względu na negatywne opinie. Wszystko pewnie zależy od działu, w jakim się pracuje. Linde jest dużą firmą. W Polsce zlokalizowana jest w kilku zakładach i pewnie każdy ma swoją specyfikę pracy. Rozwijałam się w dziale Transport Planning i będę zawsze dobrze wspominać ten czas. Bywały ciężkie dni, szczególnie w okresie pandemicznym, natomiast nie obniża to wartości, jakie niosła za sobą współpraca. Zespół jest bardzo pomocny, podział obowiązków sprawiedliwy. Nikt nie stoi z przysłowiowym batem i nie ma presji, choć wiadomo, że swoją pracę trzeba skończyć w odpowiednim czasie, gdyż od tego zależą dalsze procesy planistyczne. Nie jest to jednak problem. Współpraca z innymi działami i zakładami była fajna. Problemy i przeszkody były rozwiązywane na bieżąco. Nabyłam w tej firmie sporo praktycznych umiejętności, z którymi wcześniej nie miałam do czynienia. Z mojej strony polecam pracę w Linde. Daje ona stabilizację, szybko dostaje się umowę na czas nieokreślony, a w obecnych czasach pewność zatrudnienia jest niezmierna ważna.

Ilona
@Katarzyna

To w jakim okresie czasowym dostaje się tę umowę na czas nieokreślony? ;)

Katarzyna
@Ilona

Ja dostałam po 5 miesiącach okresu próbnego.

@Katarzyna

Z założenia było to 5 miesięcy czy w trakcie stwierdzili, że chcą wyskoczyć z propozycją na nieokreślony?

Agnieszka
@Katarzyna

A ogólnie o ile zmieniły Ci się zarobki jak byłaś na okresie próbnym i jak dostałaś umowę na czas nieokreślony?

Etao

Dużo tu negatywnych opinii. Przez 4 lata pracy w tej firmie nie spotkało mnie nic złego, wręcz przeciwnie. Miałem możliwości rozwoju, dostaje godne pieniądze, jestem zadowolony z warunków pracy, a moi przełożeni lokalni i regionalni są zadowoleni z mojej pracy. Nie spotkałem sytuacji, gdzie ktoś pod kimś dołki kopie, gdzie manager nie słucha i dyskutuje z pracownikiem nad rozwiązaniem sytuacji. Czuje stabilność w tej firmie, widzę ścieżkę rozwoju, mam zagwarantowane szkolenia, elastyczny czas pracy, jasno określone cele i to daje mi chęć do pracy co często skutkuje moim pełnym zaangażowaniem w wykonywane działania. Jedyne z czym się spotkałem to sytuacje, gdzie nowozatrudnione osoby czekały na szczegółowe objaśnienia zadań lub ich zaangażowanie było niedostrzegalne. Może ja nie wychodzę z założenia, że do skręcenia krzesła niezbędne są trzy osoby, gdzie pierwsza przyniesie krzesło, druga je skręci, a trzecia będzie testować i dlatego staram się wykonywać zadania od A do Z i nie marudzę. Moi koledzy i moje koleżanki z różnych działów, z którymi pracuje wychodzą z podobnego założenia, przez niektórych pewnie uznanego za błędne. Chyba podsumowaniem może być to, że nie rozmawiamy po pracy o tym jacy jesteśmy źli, jacy jesteśmy zmęczeni i jak wszystko jest nie tak, bo żadna z tych rzeczy nie spotkała nas.

@Etao

Myślę, że niektóre opinie (te pozytywne) należy tłumaczyć bardzo ograniczonym polem widzenia. I albo wynika to ze specyfiki pracy albo ze stosunkowo krótkiego okresu zatrudnienia. Często potrzeba lat i szerokiej współpracy ze wszystkimi działami aby dostrzec i móc ocenić... I właśnie wtedy powstają negatywne opinie...

@agat

No nie wiem, w moim odczuciu jego opinia nie wygląda na negatywną, a 4 lata to chyba spory staż?

@Kamila

Pani Kamilo, widzę, że jest Pani tutaj główną "torpedującą" każdą negatywną opinię o firmie (aż boję się pomyśleć dlaczego). Odpowiadam na Pani pytanie : nie - cztery lata to nie jest długi staż pracy. Jeśli jest Pani osobą aktualnie zatrudnioną i z dłuższym stażem pracy to czyżby umknęło Pani uwadze, jak dużo wartościowych osób (również wśród kadry kierowniczej) zwolniło się z firmy (czy znane są Pani powody odejścia?) ; czy nie zauważyła Pani jak wiele osób jest zwalnianych po wieloletnim okresie zatrudnienia tuż przed wejściem w tzw. okres ochronny?. Wydaje się, że nie dysponuje Pani żadną wiedzą merytoryczną a Pani gorliwość w obronie firmy (nie poparta argumentami) budzi jedynie uzasadnione wątpliwości.

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Linde Gaz Polska Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Nie warto, wycisk za marne pieniądze

agat

Zdecydowanie odradzam : bardzo marne zarobki, bałagan organizacyjny, pracodawca nieobliczalny i mało wiarygodny.

bo to prawda

Pawel
@agat

Bo to jedt prawda, znam to z doświadczenia

@agat

A podaj te zarobki w przybliżeniu, bo serio ciekawa jestem

Renata
@agat

w czym ta nieobliczalność się przejawia? podaj jakieś przykłady zachowań, bo aż mnie zaciekawiłaś.

@Kamila

Ciekawa ? Dział Kadr będzie chyba odpowiednim adresatem.

@Renata

Droga Renato - jeśli nie masz pojęcia o co pytasz, to nie pytaj. Opinie o firmie są chyba jednoznaczne ... A szczegóły tylko dla wtajemniczonych...

@agat

Dzień dobry. Bardzo serdecznie dziękuję za sugestię, w pierwszej kolejności chciałam obadać sytuację poprzez forum, bo podobno do tego służy, ale rozumiem brak chęci udzielenia odp z Twojej strony. Jest tu może jakiś inny pracownik produkcji, który chciałby podzielić się informacjami na temat pracy tutaj? Bo odrobinkę tajemniczo zaczyna się tu robić. ;)

oxy

jak widac to firma ,ktora nie ma przyszlości...bo z tego co widac oraz i słychac nie ma szans na prace zdobywanie wiedzy oraz rozwój... więc nikt tak na powaznie tej firmy nie potraktuje....

Pawel
@oxy

Znam to z autopsji

@Pawel

Tak? :( Serio kompletnie niczego nie nauczyłeś się odkąd u nich zacząłeś pracę?

@Kamila

Pani Kamilo - tego typu uwagi proponuję przenieść do bardziej właściwego miejsca - np. do magla ....

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Gaz Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Prof. Michała Życzkowskiego 17
    31-864 Kraków

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.