Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Kasztan

Przyznajcie się kto tak jeździ na roksy z tej firmy :-) ciekawe, pozytywne pytanie :-)

Norbert

(usunięte przez administratora) Nie dobre ale czasami potrzebne. Taka jest prawda. Żeby przewrócić normalność (usunięte przez administratora)

Na Falter ,,rządzi pani sołtys'' Niech wraca tam skąd przyszła

@On

Co się dziwisz.Brygardzistka na Falterze ma 5.000 zł więc sołtysowa konkuruje z tą wulgarną smarkulą z klanu.Jest o co !5.000 zarobić a się nie narobić?

Takitam
@On

On, a może ona? Jakoś Twój wpis nie znalazł poparcia i poklasku? Odnoszę wrażenie, że jesteś zazdrosnA.? Chyba coś Cię ściska w czterech literach. Mnie ta 'pani sołtys' nic nie zrobiła, a Tobie nie odpowiada booo? Uzasadnij swoją wypowiedź, jeśli Cię na to stać ????

@Takitam

Urodzona aktoreczka ma tyle twarzy, że nie sposób zliczyć.

Takitam

Jakiś przykład?

Teresa
@Takitam

@Takitam To forum nie służy po to, aby opisywać poszczególne osoby pracujące w Rorets. Napisz proszę coś o warunkach zatrudnienia, jakie oferuje ta firma. Na jakie wynagrodzenie można tam liczyć?

@On

Nasz Falterowski Biskup pasował by do Pani Sołtys :-)

@On

Osobiście mimo wielu twarzy/masek wolę Panią sołtys niż brygadzistke z przeciwnej zmiany. Normalna jest a nie hipokrytka i fałszywizna jak szefowa przeciwnej zmiany wraz z trójcą świętą.

Rumba

Tak Tam Nasz Falterowski biskup? Kiedy się żeni?

@Rumba

Jakie tak Tam? Chyba Jak tam

@On

Racja. Skutki pisania na telefonie i wskakują nieraz gotowe wyrazy. Dzięki za info

Kasztan

Czemu nie rozwiąże się problemu patologiczne kliku z Faltera? Tam nie da się wytrzymać. Atmosfera się już dawno zepsuła. Jak widać są gorsi i lepsi w tej firmie

@Kasztan

Potwierdzam. Pseudoelita się panoszy. Trójca święta od siedmiu boleści. (usunięte przez administratora) i donosiciele. Konfidencja i cwaniactwo. Takie dziadostwo szybko awansuje. I potem pacuj z takimi ludźmi.

Zbigniew Wąsowicz
@Kasztan

Byłem tam nie raz i to widziałem. Żałosna klika. Jestem chory jak tam mam jechać. Klika tam rządzi i się tam dobrze czuje. Dobrze, że mnie tam nie ma.

@Antysemita

Potem pracuj na takich darmozjadów i łazików.Nic dodać.Fakty.

Jan
@Kasztan

Poprosiłbym Cię o opisanie tego problemu w taki sposób, żeby i inni, którzy są zainteresowani złożeniem CV, mogli zrozumieć co aktualnie dzieje się w Rorets Polska. Co takiego się stało, że krytykujesz atmosferę pracy? Dziękuję za wyjaśnienie.

@Kasztan

Zabrać Falterowców na Wiśniową,a Wiśniową na ich miejsce i po problemie.Takie to trudne?Trochę myśleć Panowie!!!!

@Kasztan

Falter na Wiśniową i problemy rozwiązane.

Bubu
@Stary

Jestem za, cały falter na wiśniowa razem z kierownictwem.A tam z wiśniowej. Przecież to nie problem.

@Bubu

Proste rozwiązania są najlepsze. Skończyły by się machlojki, kliki, kawki, cherbatki, pizze. Czyli dogadzanie sobie. Symulowanie ciągle awarii, elementów niepozwalajacych na wyrobienie akordu. Dobre czasy by się skończyły :-)

Jan
@Kasztan

Tego rodzaju opinie ,z pewnością nie są zbyt użyteczne dla osób, które myślą o aplikowaniu.Sformułowania, których użyłeś w swoim wpisie są jedynie zrozumiałe dla pracowników. Mogę zatem poprosić Cię o wyjaśnienie? Co dokładnie dzieje się w tym miejscu i jakie wydarzenia sprawiły, że napisałeś "są gorsi i lepsi w tej firmie"?

@Antysemita

Ściemniają ci co mają przyzwolenie i godzinki lecą.Na maszynach szyjące nie mają takich możliwości.Reszta robi co chce i jak chce.Kiedy to się skończy?Może już niebawem.

@Stary

Trzeba aktywnie działać. Trzeba zrobić dobrą zmianę

@Stary

Zaproponuj to na zebraniu. Cwaniak w necie (usunięte przez administratora) w świecie

@On

Wiem o co Ci chodzi. Takie sprawy sam załatwiam. Sam informuje dyrektora o takich sprawach w właściwym świetle :-)

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
konfederat

Ostatnie podwyżki były w 2018 roku, liczyliśmy, że ta tendencja się utrzyma i że co rok coś się będzie zmieniać, tak jak rosną ceny paliw, ceny desek i suszarek w sklepach tak myśleliśmy, że i nasze wynagrodzenia będą rosnąć i nie chodzi tu o nadgodziny, bo one nie są podwyżkami, zmiany grup zaszeregowania też nie są podwyżką. Panie dyrektorze, czekamy cierpliwie i cicho na zmianę stawek. Czekamy także na opublikowanie statutu firmy odnośnie przynależności do danej grupy zaszeregowania, to jest kryteria jakie musi spełnić pracownik by mieć daną grupę 1.2.3.4./ wg prawa pracownik ma prawo wiedzieć na jakich warunkach jest zatrudniany a w tej firmie tych informacji się mu nie udziela, "menager" potrafi powiedzieć jedynie, że jest to przyznawane indywidualnie i nie potrafi podać żadnych progów WTF??? Na jakiej podstawie pracownik awansuje na brygadzistę? czy są jakieś konkursy? Ocena zakresu wiedzy i umiejętności? czy jest to chybił-trafił? Czy brany pod uwagę jest staż pracy czy pogarda dla tych, którzy są lojalni wobec firmy latami? Czekamy na odpowiedzi:)

Tonik

A ja myślę, że wystarczy dobrze robić swoją robotę i nikt nie posądzałby innych o nic złego!

Zbigniew Wąsowicz
@Tonik

Tak, pewnie. Robisz swoje i jeszcze ciebie (usunięte przez administratora) z błędy 'uprzywilejowanej kasty'

Ktoś

Radzę zabrać się za VISTAL co jedna to lepsza robią tam co chcą !!

@Ktoś

Radzę zająć się wszystkimi na godzinówkach!!!!!!!Wszędzie!!!!!!!!

@Ktoś

Zawsze mozesz dołączyć do kliki Faltera

Frodo Bagins

W tej firmie panuje nepotyzm i mobbing. Każde obsadzone stanowisko kierownicze i brygadzistowskie jest po znajomości z kierownictwem oraz kontakty rodzinne. Więc, jeśli ktoś chce awansować w tej patologiczne strukturze niech zostanie pseudo aktywistą, donosicielem oraz pseudointeligentem od siedmiu boleści ze słomą i gnojem w butach. I to za grosze. Szczyt komunizmu

P.I.P.

Witam serdecznie. Śledzę gazetkę w pracy, przeczytałem tam wszystko od a do z, ale przy grupach zaszeregowania nie ma ani słowa o kryteriach ich przyznawania. Przy premii jest kryterium stażu pracy, ale co z tymi grupami? Co kieruje tym, że ktoś ma podniesioną grupę? Staż pracy? Wydajność? Zdrowie? (brakL4) czy może jeszcze coś innego? Mam nadzieję, że to nie jest kaprys kogoś z góry typu temu dam a temu nie bo to chyba niezgodne z prawem prawda?

@P.I.P.

W Rorets jest inne prawo!Prawo Rorets.

Bibi drewniane kamasze
@P.I.P.

Rodzina i znajomi i nic poza tym

Berbela

Na Halach 40 stopni A Roman pajac jeszcze ma z tego ucieche robiąc 2 zmianę zamiast nocki . (usunięte przez administratora) !

Księgowy

Czy w tym roku będzie standardowe podniesienie płacy pracownikom o różnicę w krajowym PKB? jest to kwestia 2-3%, a taki zabieg ma na celu korektę wynagrodzenia w stosunku do zmian cen na rynku konsumenckim. Pozdrawiam dobry duch RORETSU :) P.S. o urlop wypoczynkowy wnioskuje pracownik, pracodawca określa okres urlopowy dla danego pracownika i tylko na ten okres może decydować o wysłaniu pracownika na urlop. W sytuacji, gdy firma stoi a nie jest to w czasie okresu urlopowego pracodawca nie może zmusić pracownika do wykorzystania urlopu wypoczynkowego wbrew jego woli, w takiej sytuacji należy się urlop postojowy lub bezpłatny.

Hard

Szczerze nie rozumiem tutaj 90% wypowiedzi. Mamy zebrania 2/3 razy do roku z dyrektorem może lepiej by było się odawać???? I powiedzieć co nas boli? Ale po raz kolejny się potwierdza (usunięte przez administratora) w świecie cwaniak w necie .....! I dajcie wreszcie spokój Leszkowi bo jezdzicie po nim A jak potrzeba maszynę ustawić wyregulowac to każdy do niego . Szczerze Lechu to jest najlepszy kierownik firmy i proszę was dajcie mu spokój.

Faja
@Hard

Dlaczego tak lubisz Leszka? Może nie podpisywał się twoim kosztem przed dziewuszlami? A swoją drogą to jakim ma$/okiem trzeba być żeby jeszcze większego wołać do pomocy przy ustawianie maszyny? Ja zawsze wołałem jak chciałem pościemniać bo wiem że niektóre osoby mają problem z prostymi awariami No chyba że sam Leszy tak tu pisze sobie wlewajac

Anonimowy

Warto tu być ostrożnym co do ludzi, potrafią podkładać nogi. Dosłownie takie kobiety jak tu ciężko gdzie indziej spotkać. Radzę mieć mocne nerwy i tłumić w sobie głupotę innych jeśli ktoś chce tu przetrwać.

Makowiec

Ja nic nie wiem. (usunięte przez administratora)

Kasztan

Taka jak zawsze. Czyli żadna :-/ (usunięte przez administratora)

Makowiec

Jak tam zadowolenie z Pracy? (usunięte przez administratora)

Leszek

Co wy chcecie od(usunięte przez administratora) ? Najlepszy kierownik . Co 10 minut na montażu i uderza do (usunięte przez administratora) Żałosny typ . Ślinic to on się potrafi.

Spocony siatkarz
@Leszek

Inaczej wielkie, potężne, grozne wyresublimowane, wyimaginowane,(usunięte przez administratora)

Uomo

Ludzie są tu dziwni zamiast zarobić wola sobie siedzieć na stołówce po godzinie ..... I te stałe pseudo normy na montazach - do śniadania ledwo daje radę a po śniadaniu nie wiem gdzie się podziac..... A wszyscy by chcieli więcej

antykrzak
@Uomo

Patrz na siebie (usunięte przez administratora)i przestań pisać głupoty na forum i podżegać się pod pracowników xD ani to śmieszne ani żałosne ani nawet przykre xD

Bocian
@Uomo

Nie sztuką jest wydoić z siebie wszystkie soki jednego dnia po to by następnego nie mieć siły zrobić minimum, gdzie tu sens, gdzie logika. To nie jest bieg na 60 metrów a maraton na całe życie. Każdy maratończyk wie, że najważniejsze jest stałe tempo, a nie wyrywanie się do przodu...

były
@Uomo

Zawsze można zmienić pracę na lżejszą, lepszą, lepiej płatną i bardziej satysfakcjonującą, nikt nikogo nie trzyma na łańcuchu. Po co się męczyć. Ja nie żałuje ani jednego dnia po odejściu z tej firmy. Pracując kilka lat w tej firmie można wyciągać kilka dobrych lekcji i przekonać się jak zawistni fałszywi i obłudni potrafią być ludzie. Nie wróciłbym już do tej firmy choćby nie wiem co. Jeżeli od tego czasu co odszedłem nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora)

myśliciel

Czy tylko mi się wydaje, że roretsowy "specjalista" nadaje się do orania pola, a nie do naprawy maszyn?

zwolennik władzy
@myśliciel

Jak dla mnie Góru zakładu sam nie podjął tej decyzji. Jeżeli komisja rekrutacyjna tak zadecydowała, to "oracz" ma wystarczające kompetencje i umiejętności do naprawy maszyn. Chyba, że ktoś ma inne zdania...

Antysemita

Witam. Dzisiaj pisze w bardzo oburzającej sprawie. Kto miał bardzo wielka dzisiaj kulturę w WC? Z rana ktoś wszystkie klozety pozapychał rozwolnieniem i nawet na płytkach były resztki tej sztuki. A zapach jak w komorze gazowej. Człowieku, jak masz problemy z rozwolnieniem to idź na l4 i wymyj po sobie klozet. Życzę zdrowia!!!

Julita

Twój post nie wnosi za wiele do tej dyskusji. A ponadto, całkowicie odbiega od głównego tematu wątku. Chyba należałoby skupić się już na opisaniu warunków pracy w Rorets Polska, bo przypuszczam, iż jesteś tam zatrudniony. Co powiesz o atmosferze między pracownikami tej firmy?

Bocian
@Julita

No właśnie jego wypowiedź coś wniosła, skoro tak wielki korek jak od companiona nie dał rady zatamować jego gejzera to znaczny, że żyje chłop w ciągłym stresie, może taka atmosfera w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska