Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Obserwator

Witajcie. Podzielę się z wami moim zdaniem na temat tego forum i firmy. Pierwsze od Forum zacznę. (usunięte przez administratora) nic nie związanie obiektywnie z praca w tej firmie, (usunięte przez administratora) wypisywane i paszkwile. Po nazwiskach jechanie na siebie. Dosłownie (usunięte przez administratora) i wodorosty. Kogo na ten przykład interesuje, kto przesiaduje na stołówce, czy robienie dochodzenia która daje. Do końca praca i płace też do końca nie sprawiedliwe. Jaka rozbieżność w zarobkach pomiędzy godzinówką a niektórymi akordami. Po 30 zł/H za dzwiganie lekkich rzeczy a 20 za dzwiganie ciężkich rzeczy na akordzie a godzinówka 16,5 H . Praca dla mułów większości. Grosze płacą a wymagają. Co jakiś czas podwyżki płac oraz akordów a nie odczujesz tego. Wiadomo, że nigdzie za nic nie robienie nie dadzą a tu jest przesada. Na niektórych stanowiskach sama godzinówka a na drugich rozbieżność akordowa, że dużo zrobisz a przy innym mało zarobisz przy tej samej ilości. Czyli Akordy źle policzone. Nie obiektywnie. Szkoda więcej mówić

Czerwony Baron

Dariusz K. To był i jest niezły imprezowicz. Rorets się zepsuł. A więc towarzysze. Przekwalififikujcie się i zmieńcie pracę na lzejszą lub lepiej płatną. Tutaj to czyn społeczny. Jeden wielki kolektyw. Razem w Rorets zbudujemy socializm albo sobie każda osoba pomoże. A więc towarzysze pomożecie?

Dawny Pracownik

Podszywacie się pod osoby. Co za poziom. I to jeszcze Analfabeta z błędem napisał. Naprawdę, jak widzę poziom na tym forum to odzwierciedla to poziom osób tam pracujących. Po nazwiskach pisać to złamanie w ogóle prawa. (usunięte przez administratora) Ludzie RODO. Ogarnijcie się. Ja juz nie pracuje w tej firmie ponad rok i czuje różnicę.

Ktos

A brygadzisci co chcą podwyżki A boją się iść do biura walczyć o swoje. Co jeden to lepszy zgarnac kasę A wyslugiwac się innymi

Zmęczony
@Ktos

Powiedz to brygadzistom w oczy, a nie na forum tchórzu. Już jest problem, bo nie ma brygadzisty. Żaden leń nie chce tej funkcji. Najlepiej ręce i nogi mają spokój...

Ktosiek
@Zmęczony

Pewnie to jakiś brygadzista/stka pisal/a Nie powiedziałbym że jest tak jak piszecie nikt nie chce iść bo wszyscy się cenią Ci brygadzisci co spełniali dobrze swoją funkcję już odeszli A to było z dobre 2 lata temu teraz zostali ...

@Ktos

Nie ma co debatować wszyscy wiemy co tutaj się dzieje. Na każdym stanowisku trzeba się narobic ale dziwię się że teraz montaże zaczęły nagle robić po więcej sztuk. Brawo! Muminek szkoda ze tak wypierasz się na swój montaż i bronisz się że Ty nie chcesz tyle robic tylko oni napieraja. To jak to jest? Żeby zarobic trzeba robic. Zapraszam na stalownie ja robię sam na siebie i mam spokoj

Zmęczony
@Ktosiek

No kto został...?

J
@Ktosiek

No kto według Ciebie został na stanowiskach brygadzistów.... Dokończ wpis.

Obserwator
@Ktos

Zgadza się też tego nie mogę pojąć że, jedni brygadziści chcą iść walczyć o podwyżkę a drudzy nie. Powinni iść wszyscy nawet Ci z montażu TED. Ale po co jak dojdzie co do czego to lepiej się schować jak szympans za piecem i się nie wychylać a jak Stary pójdzie to krzyczeć do pracowników robić robić to są wasze pieniądze!!! Ja nazywam takie coś typowe wchodzenie w du... ! W wojsku za takie coś jeździł byś na szmac.. przez cały czas lizusie.

Księgowy

Prawda jest taka że, Szwedzi to chytrusy a stary myśli tylko o swojej du... Jak tak bardzo się im nie opłaca to niech zwijają manatki i przenoszą wszystko do siebie do Szwecji. Tam zapłacą pracownikowi jeszcze raz tyle co Polakowi i jeszcze kilka baniek im zostanie na koncie. (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
STARY PRACOWNIK

Witam serdecznie prajcuje w Rorets już 15 lat. Opowiem trochę w skrócie o tej firmie. A więc 15 lat temu kiedy zatrudniłem się w Rorets to cieszyłem się gdyż wtedy firma miała dość dobrą opinię. Przez te 15 lat niczego konkretnego się nie dorobiłem. Wynagrodzenie w tej firmie starcza od wypłaty do wypłaty. Jesteś młodym ambitnym człowiekiem to daj sobie spokój z tą firmą bo skończysz jak ja . Lepiej poszukaj sobie pracy za granicą zarobisz 8 - 10 tysięcy zł . W Rorets są tak zwane 4 grupy zaszeregowania stawki za godzinę pracy 1 grupa to 16,50 brutto, 2-17,50 brutto, 3-18,50 brutto i 4-19,50 brutto którą mają nieliczni. Realia są takie przyjmujesz się do Rorets na start masz 16,50zł brutto za godzinę pracy. O szybkim awansie możesz zapomnieć . W firmie jest bardzo dużo pracowników którzy pracują ponad 10lat i mają tylko 2-grupe czyli 17,50zł brutto . A więc przychodzisz na start masz 16,50 razy 8 godzin =132zł brutto razy 21 dni w miesiącu =2772 zł brutto + premia 500zł brutto =3272 zł -podatek 30%=2290zł netto czyli na tak zwaną rękę. Jeśli trafisz na maszynę z akordem to zarobisz 200-300zł więcej na miesiąc z tym że się narobisz. A to że ludzie tu wypisują że zarabiają po 4-5tys zł to powiem Ci że tak zdarza się ale cały miesiąc siedzą po 12godzin i chodzą wszystkie soboty do pracy. Jednym słowem to niewolnicy. Myślę ,że pomogłem podjąć Ci właściwą decyzję.

@STARY PRACOWNIK

Grupy zaszeregowania się zgadza,premia stażowa też różna,tyle tylko że w większości praca jest na akord więc zarobić idzie tylko trzeba pracować.Jak się chce to do 5000 wyciągają bez nadgodzin ale z sobotami.Kto ma labę przez 8 godzin nie może liczyć na wiele.A jak Ci tak źle to praca szuka człowieka wszędzie.A poza tym 15 lat temu zarobki były mega w tej firmie,ludzie mieli tutaj super wynagrodzenie.Spójrz na parking:za co pracownicy kupują takie auta?Wyjeżdżają na wakacje?Mając 3.000 ?????Hello????Ja zapieprzam i zarabiam.Taka prawda.

Jo
@Stary

Bez nadgodzin ale z sobotami?! To przepraszam w sobotę pracujesz za normalną stawkę, czy są to jednak nadgodziny? Co do parkingu, kto Tobie zabroni mieć auto? Kto Tobie zabroni wyjechać na wakacje? Odłóż, zarób i hulaj dusza. Umiesz się rządzić zarobionymi, jak to napisałeś 'w sobotę' pieniążkami to nic nie stoi na przeszkodzie ;) Pozdrawiam STARY

@Jo

Otóż właśnie chodzi o to że jak ktoś chce się wysilić i pracować to w Rorets zarobi na to.Jak ktoś bąki zbija i w sobotę przed tv przy piwku siedzi i pisze na forum (2-2,5 tysiąca)to Sory.

@STARY PRACOWNIK

Aż dziwne,że tak źle a ty 15 lat w tej firmie?Coś tu jest nie hallo?Co cię trzyma?Bo nie kumam.

Andrzej pracuje ponad 20lat ponat 15 to Muminkin będzie robił

Andi

Leszek

@Stary

Obudź się czarny alibabo 170 zł to nie jest dużo a liczy się podstawa ile masz na godzinę bo nadgodziny mogą się skończyć i co wtedy zrobisz albo jak trafisz na stanowisko godzinowe za złe spojrzenie na Leszka bo już widziałem takie sytuacje w tej firmie A patrząc na to z innego punktu widzenia jak by była premia za kablowanie to też byś ją pobierał???

@Stary

(usunięte przez administratora) Znajdź mi choć jedno naprawdę warte uwagi no chyba że ktoś sobie kupił zanim tu przyszedł Albo znajdź pracownika który pracuje tu około 10 lat a ma młodsze auto niż starz pracy? Jeśli jest taki to szacun za umiejętność oszczędzania

Ktos

No właśnie można zarobić A ile będziesz tak robić? Plecy i ręce też Ci kiedyś wysiada

@Bibi drewniane kamasze

Ktoś was na siłę tu trzyma?

Bibiś

Wczoraj super zebranie, ciekawe czy pomarańczowy posłucha dyrektora i skończy nasiadówki na stołówce?

A
@Bibiś

I co siedzi nadal

Mateusz K
@A

Siedzi nadal

Stary pracownik
@Bibiś

Tutaj każdy mądry w gebie (usunięte przez administratora) z gęba już mają dobre fuszki w tej firmie trzeba dobrze .. żeby mieć dobre stanowisko ciesze sie że już tu nie pracuje

Nowa

Potrzeba do pracy w Roretsie ? Ile zmian jest ? 2? 3? Da się zarobić ?

Stary.
@Nowa

W Rorets są 2 i 3 zmiany.Zależy gdzie się dostaniesz.Zarobki najlepsze w Pniewach.Gorzej z atmosferą.(usunięte przez administratora)

@Stary.

Co do zarobków bym dyskutował. Zarobisz pod warunkiem A) akord B) nadgodziny C) zarobki. Także zgadzam się na atmosferę. Paskudna. Nigdy nie wiadomo, kto lizus, kapus oraz karierowicze o watlej karierze co nie jest karierą praca w tym zakładzie. Lepiej idź gdzie indziej. Garba DOROBISZ się w tym zakładzie

@Stary.

Stary jaka admoswera? Praca to praca admoswere możesz mieć na meczu w pracy zarobki się liczą a co za tym idzie to na jakiej podstawie twierdzisz że są najlepsze w Pniewach? Albo nie słyszałeś o takich firmach jak postęp czy abp i wielu innych albo tam pracujesz od początku firmy i masz najwyższa stawkę plus starzową premie ta firma to BYŁ NAJLEPSZY PŁATNIK W PNIEWACH ALE PRZESZŁO 20 LAT TEMU

Stary

Można?-MOŻNA! !! figo pokazał że idzie i można zarobić na deskach...- brawo ! Za robotę się brać ściemniacze.

Czerwony Baron

Coś zarobki małe z premią. Narobisz się za psie pieniądze. Jak się dostać do Kliki z Faltera? Może tam się nie narobie i więcej zarobie albo choćby tyle samo? czytam o tej klice same dobre opinie. Co sądzicie Warto?

@Czerwony Baron

Warto. Ściema jak się patrzy. Cudów tam nie zarobisz, ale i się nie przerobisz. Traf tam a będziesz zadowolony

Darek
@Czerwony Baron

A czytałeś" układ dwa + jeden?" ładne trójkąty tam się dzieją. To co się dzieje po pracy albo w weekend. Hoho.

@Darek

To dopiero xnxx się dzieje czy roksa lub lukrecja. Hehe muszę zagadać do Romana. Może mnie tam da. Jak tak rekomendujecie. Nie zwalnia się tam czasem miejsce? Pracuje w tej firmie od roku więc wszystkiego nie wiem

Zofia
@Czerwony Baron

(usunięte przez administratora)I tak wyjdzie, ze to co masz w dwie osoby dzwigać, sam będziesz. Wykorzystywanie zamiast współpracy. Takie są fakty. Chodziłam i chodzę tam na bandowane paczki i widzę co się działo i co się dzieje. Osoby powinny być tam wymienione. A Roman ani dyrektor nic nie robi. Traf tam na dłużej a zarazisz się czerwoną Gangreną Patologii Kliki. Jak najdalej od tych Aparatczyków. Szanuj się

@Norbert

Chłopacy mają wakacje na Falterze,ale nie masz szans ich zastąpić.Nie masz takich relacji z niejednymi paniami.

@Czerwony Baron

Musisz zagadać z roksy lub Lukrecją a nie z Romanem.Buhaha.Nie rozumiesz??????

Strsszy
@Czerwony Baron

Jaki małe???? Albo masz godzimówkę ,albo jesteś na akordzie i robić ci się nie chce.Bo w innym przypadku w Rorets zarobisz bardzo dobrze jak na Pniewy,ale trzeba ruszyć zadek.Nygusowi nigdzie nie nawałą.Tutaj można wyjść całkiem dobrą kasę,tylko trzeba coś z siebie dać lenie.

@Czerwony Baron

Lukrecja jest bardzo dobra w te klocki i smaczna

?

Kto to Roksa ?

@Czerwony Baron

Jak dostaniesz się na Falter,to kapniesz kto i co .Pogadaj z Filipem,to już będzie Ok.

?
@?

Kto to jest Roksa ?

Bubu

Żałosni jestescie biegacie za pseudo kierownikami zmiany żeby was wpisali na sobotę

@Bubu

A G.Badziewie?AW.Mini Market?Nie widać?O co ka-Man???Albo udajecie frajerów,albo nimi jesteście!!!Kapo-luzu jak się patrzy.

Witam

Na szwalni mamy dwie czarne owce na pierwszej zmianie i drugiej co jedna to mądrzejsza atmosfera pod psem u kogoś widzą błędy tylko nie u siebie ....

Gonzalo
@Witam

Na szwalni nikogo się nie czepiajcie. Ciężko tam pracują i muszą cały czas robić, żeby zrobić godzinówkę. Normalne osoby tam pracują. Przede wszystkim same na siebie. Nikt na tym dziale tego nie przeskoczy. Montaż to tam jest siedlisko systemowej patologii. Ściema i mobbing. Układ, żeby się nie narobić i gadać. Kolesiostwo. A reszta niech robi. Układ dwa plus jeden. Tam to dopiero jadą na wszystkich.Zadajcie lepiej pytanie kto więcej pod kim dołki kopie oraz widzi błędy u kogoś a nie u siebie? Popatrzcie na beszczelną smarkule czy pewną brygadzistke i Ich klakiera. Jeśli jesteś bez grzechu sam rzuć pierwszy kamieniem.

J
@Gonzalo

A kto to klakier i smarkula?

B
@J

Dzisiaj byli w pracy

@Gonzalo

Jakie dwie?Ci najmniej 5.

Która daje ?

Bibi

Leszku Gratulacje !!!! Dlaczego to ukrywales przed nami ?????

Staryk
@Bibi

Bo się wstydził chyba?Albo nie chciał stracić na kawalerski-panieński.Jak tajemnica,to coś się ukrywa.

@Staryk

Skanera

Starszy

Jak na Pniewy w Rorets zarobisz najwięcej.Byłem w innych pniewskich firmach i porównywalne zarobki ma Postęp i żadna inna.Reszta zależy tylko od ciebie.

Kot

Nie każdy nadaje się na stanowisko brygadzisty montażu...

Kot

Kto mi wyjaśni o co chodzi w tych zmianach na montażu?

@Kot

A co są za zmiany ?

Zdzichu
@Kot

W sumie żadne. Jak było tak jest.

@Bibi

Pozamieniali ekipy brygadzistą. Czy coś się tam działo. Dziwna zamiana. Zrobili to na 4 ekipach

A co myślicie o Lusi ?

Bubu

W sumie nic innego nie umie

Bubu

Oni z Was się śmieją ale też chodzą, tylko nie czoło bo w sobotę sprząta obory

Dominika

Na stronie Lindner znalazłam informację, że prowadzi rekrutację do swoich struktur. Poszukują osoby na stanowisko Pracownika Produkcji. Gdybyś Was to interesowało, ogłoszenie znajdziecie tutaj:http://rorets.pl/kariera/ Czy często odbywają się rekrutacje do firmy?

@Dominika

Tak. Ludzie się zwalniają i brakuje pracowników. Ciężka praca i relatywnie niskie zarobki w porównaniu z wykonana pracą. Czyli ciężka praca, niskie zarobki, często zła i fałszywa atmosfera pracy. Czyli lepiej do innego zakladu

@Norbert

Można zarobić ale trzeba mieć dobry akord,a to już od ciebie nie zależy tylko od przełożonych.Jak jesteś rodzina,(usunięte przez administratora)to zarobisz-reszta dostaje ochłapy.

@Norbert

Jednym słowem -znajomości!Reszta się nie liczy.Jeden wielki klan.Tak obsmarowali sołtysową,bo do klanu nie należy.Wymieszać pracowników i już siię atmosfera poprawi ,a opinie będą pozytywne.

@Norbert

Ciężką pracę i niskie zarobki mają ci z poza klanu.W Rorets zarobki są bardzo dobre ale musisz wiedzieć z kim i z czym i o czym.Można zarobić i się nie narobić!

@Stary

Musi być coś na rzeczy skoro jest obsmarowana . Miałam przyjemność pracować z tą panią, prawda wiele twarzy Fałsz w oczach .

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska