Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Staszek Woźniak z Pniew

Przepraszam za swój swój specyficzny i trudny charakter. Przypominam że Pani Sprzątaczka robi wszystko żeby było czysto w Szatniach i toaletach i żeby były odświeżacze w Męskich toaletach. Jeśli chodzi Szefa jest moim zdaniem w porządku choć sporadycznie bywa nerwowy jak każdy. Jeśli chodzi o naszego Kierowcę to Każdy ma imię a kierowca ma na imię Paweł . Kierownicy Magazynu to Pan (usunięte przez administratora) i Pan Mirosław i Pani Karolina Kapler. Mamy wszystko opisane gdzie wyrzucać odpady wystarczy się stosować co i gdzie wyrzucać. Przyznaje się że też jestem na Bakier z zasadami Sovoir Vivre

Pyra

Podszywanie się pod kogoś jest karalne

Kartofel
@Pyra

Nagrywanie bez zgody też

Pyra
@Kartofel

To czemu nie Powiesz prosto w oczy tylko ukrywasz się jak (usunięte przez administratora)

Kartofel
@Pyra

Czekej lajwa na fb zrobie :)

Dzień dobry, jeśli chodzi o płacę to faktycznie ta firma ma dobre i złe strony. Są miejsca gdzie zarabia się naprawdę dobrze, nawet bez nadgodzin, niestety jest ich bardzo mało. Najgorzej mają ludzie na lakierni i dodatkach bo dodatki stoją w miejscu od wielu lat, tak samo premia, która w mojej ocenie powinna co jakiś czas być podwyższana tak jak jest podwyższany dodatek dla brygadzisty. Dodatki na maszynach powinny być dwa razy większe biorąc pod uwagę inflację, która miała miejsce przez te wszystkie lata. Osoby z dodatkami nie mają szansy zarobić więcej tak jak osoby na akordzie. Ogólnie w firmie panuje miła atmosfera, prócz jednego kolesia który nie powiedział dzień dobry a tak to wszyscy mówimy dzień dobry :) dyrektor to miła osoba, szczególnie gdy firma działa efektywnie, przybił bym mu piąteczkę ale jest covid itp.

Arnold Boczek

Witam. Ja mam pytanie. Co to za smieszne pensje sa w tej firmie? Kiedy będą jakieś konkretne podwyżki? Za takie pensje nie da się życ! Jeszcze kolejna sprawa. Dzisiaj wchodze do WC a tam sedes opsakudzony jakby ktoś robił na Małysza. Nawet na ściane poleciało. Co za bezczelność!

Laweta
@Arnold Boczek

Dyrektor przecież dał podwyżki większe niż inflacja czyli ok 7%, a inflacja była 8%. To jest dla naszego dobra, żeby nie objęła nas pułapka ulgi dla klasy średniej. Dyrektor wie co robi, dba o nas, przygotuje nas na biedę, która niedługo nadejdzie gdy Unia padnie.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Lakiernia to mój drugi dom

Czy w szatni musi być taki brzydki odór? Czy pani sprzątaczka nie może zadbać o odświeżacze do powietrza? Mówię o męskiej szatni i WC bo w damskiej mają wszystko, a to co ma iść do meskej to chyba sobie do domu zabiera... Czasami można się obalić jak 30 spoconych facetów idzie się przebrać a do tego nikt nie bierze prysznica, bo jest tylko jeden na tyle osób i jakby każdy miał iść po kolei to kończyłby pracę godzinę po czasie a tak parami to trochę nie wypada. Dobrze, ze większa część kranow działa bo niedawno był sprawny tylko jeden i nikt z tym nic nie robił dobre dwa miesiące. Już nawet nie będę wspominać o automacie, który za 1zl zamiast zupy daje wodę i do kogo iść w czasie, gdy kolesia od automatu nie ma? Nie był by to problem gdyby tak jak w innych firmach taki automat był częściowo refundowany, nie będę pisał ze w całości bo w tej firmie to nigdy nie przejdzie....

Julita

Czy w firmie Rorets jest możliwość zmiany działu na którym się pracuje? Czy pracownicy mają możliwość awansu? Czy są organizowane szkolenia i konkursy na osoby funkcyjne?

@Julita

Witaj Julita, w odpowiedzi na Twoje pytanie, w firmie praktycznie nie ma możliwości awansu, chyba, że jakaś osoba funkcyjna się zwolni ale wtedy szefostwo ma już swojego kandydata, więc nie ma co liczyć na jakąkolwiek rywalizację o lepszą posadę, często są to ludzie z kapelusza. Jedyne szkolenia jakie mamy to BHP co dwa lata i ewentualnie kurs pierwszej pomocy (to w sumie na plus). Co do zmiany działu, stanowiska pracy, to można iść poprosić o zmianę, ale to nie jest tak jak myślisz i musisz przyjść później, finalnie zostanie się przeniesionym ale nie w miejsce o które się prosiło a w miejsce, w którym by się być nie chciało. Pozdrawiam gorąco panią.

Deska ukraina

Czy to prawda ze rorets odkupil hale na ukrainie ?

Rozpiskowy
@Deska ukraina

Tak, od przyszłego tygodnia będzie nowa rubryka na rozpisce, dojazd na nową halę we własnym zakresie. Już tam stoi prasa 30t, stara zgrzewarka do nóg oraz trzecia linia lakierni. Konkurencyjna stawka w walucie regionalnej, pozdrawiam

Czy pracodawca Rorets Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywuje, ale do tego by zmienić pracę... Atmosfera w firmie jest bardzo smutna, podwyżki są tylko po to by odwrócić uwagę od nowego auta szefa, stawki akordowe często są obliczone na potrzeby firmy a nie na możliwości człowieka czy nawet maszyny. To wszystko potwierdza fakt, że pracowników, którzy pracują tam od samego początku jest coraz mniej i wcale nie przez emeryturę... Nie ma konkursów na brygadzistów czy kierowników, brak możliwości awansu, brak statusu firmy informującego o warunkach jakie trzeba spełnić by dostać wyższą grupę zaszeregowania.

Jest mi bardzo przykro, że patrząc na inne firmy, w naszej zarabia się tak mało. Mówię ogólnie, bo oczywiście są miejsca, że młodzi mają po 4500-5000zl, ale przeważnie ciężko za te 8godzin bez weekendów mieć te 3000zl. Jak znajomi mi się pytają ile zarabiamy po tylu latach to zmieniam temat bo trochę wstyd, że się zaufało i zostało tutaj...

Złoty pracownik

Od tego upału na hali zaczyna ludziom odwalać.... gorzej niż w piekarni

Laweta
@Złoty pracownik

Stasiu, to nie jest śmieszne...

Dech.. i koledzy z magazynu

Wiesiu przepraszamy Cie za wsztstkie krzywdy sprawione Tobie przez ostatnie lata juz wiecej nie bede mowic na ze nic nie umiesz i jestes masl... Przepraszamy Koledzy z mag

Dyr.mag.hand.wies
@Dech.. i koledzy z magazynu

Tszeba bylo sie óczyc I sledzie jejź

Wiesiu

I co zostaliście podwyżki? Ja dostałem, teraz będę sobie siedział na wózku w namiocie tak samo jak teraz tylko że za więcej. Hahaha

Ziomek
@Wiesiu

Pracujesz duzo lat w tej firmie więc sie tobie nalezy

Czy w Rorets Polska panuje luźna atmosfera?

Ziomek

Taka, aż luźno na WC jest :-)

Prezes

Witam . Z czego się cieszycie w tym zakładzie z podwyżek ? Nie macie na co liczyć , One są tylko na papierze a jak to mówią papier przyjmie wszystko. Dali wam podwyżki , ale to i tak nic nie znaczy w Zamian za podwyżki Nasz Pan i władca Kierownik Produkcji podniesie wam Akordy i co tylko może , Że i tak wyjdziecie na Zero Nadal będzie tak jak było , Więc do Roboty .

Norbert
@Prezes

Moim zdaniem każda osoba co ma trochę rozumu w głowie powinna odejść z tej firmy. Nie ma tu przyszłości, nie dorobisz się cudów tylko garba. Może taka osoba jak Arni, Mako czy Duri są zadowoleni z pracy w tej firmie. Zasłużeni pracownicy znaczy frajerzy za 5 zł. Nawet Amazon jest jedna patologią porównywalną do Rotrets. Praca po 10-12 godzin a zarobią moze trochę więcej niż u was ale jakim kosztem. nadgodzinami w niedziele. Czyli lepiej szukajcie innej roboty bo tu przyszłości nie ma.

Bubu

Kiero jutro mnie nie będzie, dostałem sraczki po starych śledziach. Chyba ktoś datę ważności przerobil

Wiesiu

To ja Wiesław się nazywam, od kawki z Kawką każdy dzień zaczynam. Tarfi się tez Przemek i kierownik nasz Kabelek. No i dalej dzien nasz leci, troche przejdę, tez pogadam,zamowienie dalej nadam. Jest 9 gdzie mnie szukać, pije barsczyk tam gdzie zawsze. Zanim przerwa najdzie moja, na magazyn ruszę trochę, pogadamy chwile, to z Mironem, Dominikiem, Diabłem,Dechą i Filipem. 11 nam wybija, poprzestawiam troche blaty, znów na kawę przyszedł czas, chwila moment juz południe nam wybija i ta kawa to ta chwila. Roman na to nic nie mówi, bo pyruszki bardzo lubi :) a na to śledzik wjedzie, h...ze stary jak.to w biedzie:) Na to Robert wyjdzie stary...a tu Wiesiu raport zdaje cały, kto gdzie,kiedy, i za ile, potem fuszką so odbije. Za minutke juz czternasta- starych śledzi pójdzie kasta.

Bibiś
@Wiesiu

No i co nadal sprzedaje na parkingu, a sąsiad Roman nic nie mówi

Wiechu w

Sprzedam kielbase Swiezo myta Do bigosu i grila Termin waznosci 31.02.2021

Pitol
@Wiesiu

A kury Pan ma te z wlasnego chowu ?

@Wiesiu

No i co cieniasy co mi zrobicie

Prezes..

Witam . Słyszałem parę ciekawych rzeczy o tym zakładzie i szczerze mówiąc nie przyjdę tam do pracy , Atmosfera w zakładzie i kierownicy którzy za każdym razem dobijają pracownika że to oni mają rację zawsze a nie pracownik . Tam jest potrzebny Psycholog aby uzdrowił atmosferę w Tym zakładzie bo lepiej już nie będzie , Nie dziwie się że się zwalniają lub są zwalniani pracownicy , Jeśli masz odmienne zdanie, niż Kierownik Możesz liczyć tylko na zwolnienie , Nic ci już nie pomorze .

Złoty pracownik

Każdy mieszkaniec naszego miasta musi przepracować kilka miesięcy aby sobie uświadomić ,że jak jesteś czegoś wart to nie miejsce dla Ciebie. Nie po to się człowiek uczy żeby stać przy maszynie czy w błocie na lakierni. Przy tej refleksji Was zostawiam. O swoje trzeba walczyć !

Tata
@Złoty pracownik

Lepiej przy maszynie niz na rusztowaniu

murarz tynkarz akrobata
@Tata

chyba nie wiesz ile się na budowie wychodzi :P

Piłem mleko z cyca krowy

Słyszałem, że ładne wypłaty były, niektóre poniżej minimalnej krajowej, prawda?

Teresa
@Piłem mleko z cyca krowy

Od kogo słyszałeś o wysokości wypłat? Skoro ktoś Ci o tym tylko mówił to nie można być do końca pewnym, że to prawda. Fajnie jakby ktoś kto ma rzetelne informacje się wypowiedział na ten temat. Na jakie można liczyć wynagrodzenie?

Piłem mleko prosto z cyca
@Teresa

Prosty rachunek 16.50 x 8 godzin =132zl, styczeń miał 19 dni roboczych razy 132zl = 2508zl brutto,nie licząc premii bo nie każdy ją ma,czasem ktoś zachoruje itp. jak to mówi vc dyrektor,to są martwe liczby....

Spartakus krew i piach ????

Hej wszystkim czytam i czytam te wasze wpisy i się zastanawiam. Ciekawy jes wpis Pana/Pani co ma nic STARY. Wygląda na to że, jesteś super pracownikiem w tej firmie. Niech zgadnę pewnie jesteś na montażu TED przepraszam teraz to powinno się nazywać montaż SUSSI bo tedy przenieśli na Falter. I zarabiasz po 30 zł brutto na godzinę montując lekkie suszarki i kończysz pracę godzinę wcześniej siedząc na telefonie i wypisując te wszystkie bzdury na forum jak Ty zapiepszasz i wogule. Życzę Ci żebyś kiedyś trafił trafiła obojętnie gdzie na pracę godzinową bez możliwości akordu ze śmiesznym dodatkiem to wtedy pogadamy jak to jest (usunięte przez administratora) w tej ala firmie. Twoja beznadziejna wypowiedź ja zapiepszasz to mam! To w Twojej ocenie wszyscy co są na pracy godzinowej to lenie tak? Bardzo ciekawe. Jak to powiedział Pan Dyrektor na którymś zebraniu cytuje słowa W TEJ FIRMIE NIGDY NIE BĘDZIE SPRAWIEDLIWOŚCI. Czyli chodzi o to że, jedni będą zarabiać 30 zł brutto na godzinę a drudzy 16.50zł brutto. Ludzie powinni się zjednoczyć jebn.. pięścią w stół i powiedzieć koniec tej niesprawiedliwości w tej firmie. Ludzie a w te bzdury co Dyrektor wygaduje że, firma jest na minusie to wcale nie wierzcie. Wystarczy zerknąć na magazyn gdzie wyjeżdża tir za tirem a i tak brakuje miejsca na nowy towar który schodzi z montaży gdzie stale nawet wszystkie możliwe przejazdy na magazynie są zablokowane!

Stary
@Spartakus krew i piach ????

Ha,ha,ha.Dokładnie tak jak piszesz.Rób na godzinówce jak ci tak dobrze ,akord dla kobiet-one chcą i potrafią zarobić.

mała małpka
@Stary

Czyli w rorets można sobie wybierać czy chce się pracować na akordzie czy na płacy godzinowej? Pracownicy sami sobie piszą grafik? (usunięte przez administratora) Są ludzie co latami siedzą na lakierni i nic z tym nie idzie zrobić. Zobacz na Arniego, cały czas godzinówka na lakierni, chłopak nie jest zły, a (usunięte przez administratora)od niego na montażu większą kasę trzepią, ale to nie jest koncert życzeń, robisz tam gdzie cię wpiszą a nie tam gdzie sobie chcesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska