Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Rorets Polska

zdjecie uzytkownika
ZGRZEWAM GIERY ;((( - 2012-08-17 20:07:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W RORETSIE MOŻNA SPORO ZAROBIĆ, ALE TRZEBA ROBIĆ DUŻO NADGODZIN I CHODZIĆ W SOBOTY, ORAZ BYĆ NA DOBREJ MASZYNIE LUB MONTAŻU - CO ZA TYM IDZIE, TRZEBA DOBRZE LIZAĆ [usunięte przez moderatora] W BIURZE. OGÓLNIE PRACOWNICY SĄ TAM BARDZO W PORZĄDKU, ALE TRZEBA UWAŻAĆ CO SIĘ DO KOGO MÓWI. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH JEST TAM [usunięte przez moderatora], CHŁOPAK NIE MA POJĘCIA JAKĄ JEST [usunięte przez moderatora]. WSZYSCY Z NIEGO LEJĄ!! DO KOŃCA STUDIÓW TAM POCIĄGNĘ I UCIEKAM, BO STRASZNY SYF SIĘ ROBI...
zdjecie uzytkownika
gal - 2012-09-30 18:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najlepsza w firmie jest Pani kierownik, jak w chacie tak sie zachowuje to jej stary ma [usunięte przez moderatora] !
zdjecie uzytkownika
psss - 2012-10-06 00:21:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Eeee co wy gadacie i tak z tego wszystkiego sa najlepsze blondi kobitki:)Takie mmmm....:D
zdjecie uzytkownika
ZGRZEWAM GIERY ;((( - 2012-10-10 08:11:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PANIE [usunięte przez moderatora] DLACZEGO PAŃSKI [usunięte przez moderatora]WYKONUJE SAME NAJLŻEJSZE PRACE? MOŻE NIECH POKAŻE ŻE POTRAFI PRACOWAĆ NA PRASIE 30T, ZGRZEWAĆ NOGI LUB BLATY. BYĆ MOŻE WTEDY ZYSKA TROCHĘ UZNANIA WŚRÓD PRACOWNIKÓW.
zdjecie uzytkownika
ZGRZEWAM GIERY ;((( - 2012-10-30 11:44:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PANIE [usunięte przez moderatora], DLACZEGO WAŁĘSA SIĘ PAN BEZ CELU PO HALI? SZUKA MNIE PAN? PROSZĘ ZNALEŹĆ SOBIE INNE ZAJĘCIE!
DLACZEGO PAŃSKI WYTRYSK PRZESTAWIA PARAMETRY W ROBOMAKU? CZYŻBY DZIEDZICZNA ZŁOŚLIWOŚĆ SIĘ UJAWNIŁA?
zdjecie uzytkownika
Pewna pani - 2012-11-04 16:31:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panie [usunięte przez moderatora] jest pan okropny z tym lataniem po hali daleko pan szuka a w biurze ma pan kierownika [usunięte przez moderatora] , który zamiast zająć się pracą to urządza sobie czasem nawet godzinne dyskusje z pracownikami podczas pańskiej nieobecności w firmie o byle czym obgadując nawet pana.
zdjecie uzytkownika
Roys - 2012-12-08 20:48:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co sądzicie o pozostałych z biura na hali?
zdjecie uzytkownika
ogórek - 2013-01-19 16:16:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tu chyba jedna osoba się uparła na wicedyrektora i mu jedzie, a przecież ten portal jest po to by inni dowiedzieli się jak jest w tej firmie a nie jaki jest wicedyrektor. Tu powinno się poruszyć temat np grup zaszeregowania. Jest 8 grup ale jeśli zatrudnisz się w tej firmie to do końca życia będziesz na pierwszej grupie obojętnie ile byś z siebie dał, jeden nawet chciał oddać wątrobę ale nie chcieli. Umowy od czasu zmian przepisów nie są już dawane na czas nieokreślony, więc możesz dostać góra na dwa lata. Na hali trzeba być bardzo uważnym by niczego nie zepsuć, otrzesz się wózkiem o bramę to dostaniesz karę 5tyś zł, więc lepiej nawet nie oddychać i całe 8h stać przy maszynie bo jeśli chwycisz za miotłę minutę przed czasem to dyrektor zadzwoni do kierownika zmiany by przyszedł Ciebie upomnieć, w końcu po to tam ma te kamery choć niby wg przepisów monitoring nie może służyć do kontroli wydajności. Ogólnie miło się pracuje w tej firmie, niestety świadomość pracy do końca życia za 12zł jest przytłaczająca, a gdzie tu rodzina, dom, albo jakiś urlopowy wyjazd heh
zdjecie uzytkownika
HM - 2013-01-20 19:13:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o urlopie wyjazdowym możesz pomarzyć, nie to co niektórzy z biura... wybierają się w weekend po to by przehulać i przepić firmową kasę na jakieś kręgielni. Ty myślisz o domu i rodzinie o pieniądzach za które trzeba wszystko utrzymać...co niektórzy tylko o własny tyłek dbają i jeszcze im mało. 8 h za biurkiem a potem jeszcze chapią na produkcji
zdjecie uzytkownika
hm - 2013-01-23 17:20:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tym akurat się zgadzam żę biórowi nie powinni robic na produkcji i tak jak jest z nad godzinami w sobotę z rannej zmiany nie biorą ludzi którzy chcą iść to biorą z drugiej zmiany nie rozumiem tego wiadomo o kogo chodzi jet tak bo co rodzina to jest
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska

Twoj email:
Wiadomość: