Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Rorets Polska

zdjecie uzytkownika
ZGRZEWAM GIERY ;((( - 2012-08-17 20:07:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W RORETSIE MOŻNA SPORO ZAROBIĆ, ALE TRZEBA ROBIĆ DUŻO NADGODZIN I CHODZIĆ W SOBOTY, ORAZ BYĆ NA DOBREJ MASZYNIE LUB MONTAŻU - CO ZA TYM IDZIE, TRZEBA DOBRZE LIZAĆ [usunięte przez moderatora] W BIURZE. OGÓLNIE PRACOWNICY SĄ TAM BARDZO W PORZĄDKU, ALE TRZEBA UWAŻAĆ CO SIĘ DO KOGO MÓWI. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH JEST TAM [usunięte przez moderatora], CHŁOPAK NIE MA POJĘCIA JAKĄ JEST [usunięte przez moderatora]. WSZYSCY Z NIEGO LEJĄ!! DO KOŃCA STUDIÓW TAM POCIĄGNĘ I UCIEKAM, BO STRASZNY SYF SIĘ ROBI...
zdjecie uzytkownika
gal - 2012-09-30 18:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najlepsza w firmie jest Pani kierownik, jak w chacie tak sie zachowuje to jej stary ma [usunięte przez moderatora] !
zdjecie uzytkownika
psss - 2012-10-06 00:21:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Eeee co wy gadacie i tak z tego wszystkiego sa najlepsze blondi kobitki:)Takie mmmm....:D
zdjecie uzytkownika
ZGRZEWAM GIERY ;((( - 2012-10-10 08:11:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PANIE [usunięte przez moderatora] DLACZEGO PAŃSKI [usunięte przez moderatora]WYKONUJE SAME NAJLŻEJSZE PRACE? MOŻE NIECH POKAŻE ŻE POTRAFI PRACOWAĆ NA PRASIE 30T, ZGRZEWAĆ NOGI LUB BLATY. BYĆ MOŻE WTEDY ZYSKA TROCHĘ UZNANIA WŚRÓD PRACOWNIKÓW.
zdjecie uzytkownika
ZGRZEWAM GIERY ;((( - 2012-10-30 11:44:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PANIE [usunięte przez moderatora], DLACZEGO WAŁĘSA SIĘ PAN BEZ CELU PO HALI? SZUKA MNIE PAN? PROSZĘ ZNALEŹĆ SOBIE INNE ZAJĘCIE!
DLACZEGO PAŃSKI WYTRYSK PRZESTAWIA PARAMETRY W ROBOMAKU? CZYŻBY DZIEDZICZNA ZŁOŚLIWOŚĆ SIĘ UJAWNIŁA?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska

Twoj email:
Wiadomość: