Rorets Polska

Pniewy

Opinie o Rorets Polska

ZGRZEWAM GIERY ;((( 2012-08-17 20:07:03
W RORETSIE MOŻNA SPORO ZAROBIĆ, ALE TRZEBA ROBIĆ DUŻO NADGODZIN I CHODZIĆ W SOBOTY, ORAZ BYĆ NA DOBREJ MASZYNIE LUB MONTAŻU - CO ZA TYM IDZIE, TRZEBA DOBRZE LIZAĆ [usunięte przez moderatora] W BIURZE. OGÓLNIE PRACOWNICY SĄ TAM BARDZO W PORZĄDKU, ALE TRZEBA UWAŻAĆ CO SIĘ DO KOGO MÓWI. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH JEST TAM [usunięte przez moderatora], CHŁOPAK NIE MA POJĘCIA JAKĄ JEST [usunięte przez moderatora]. WSZYSCY Z NIEGO LEJĄ!! DO KOŃCA STUDIÓW TAM POCIĄGNĘ I UCIEKAM, BO STRASZNY SYF SIĘ ROBI...
gal 2012-09-30 18:22:22
najlepsza w firmie jest Pani kierownik, jak w chacie tak sie zachowuje to jej stary ma [usunięte przez moderatora] !
psss 2012-10-06 00:21:42
Eeee co wy gadacie i tak z tego wszystkiego sa najlepsze blondi kobitki:)Takie mmmm....:D
ZGRZEWAM GIERY ;((( 2012-10-10 08:11:18
PANIE [usunięte przez moderatora] DLACZEGO PAŃSKI [usunięte przez moderatora]WYKONUJE SAME NAJLŻEJSZE PRACE? MOŻE NIECH POKAŻE ŻE POTRAFI PRACOWAĆ NA PRASIE 30T, ZGRZEWAĆ NOGI LUB BLATY. BYĆ MOŻE WTEDY ZYSKA TROCHĘ UZNANIA WŚRÓD PRACOWNIKÓW.
ZGRZEWAM GIERY ;((( 2012-10-30 11:44:14
PANIE [usunięte przez moderatora], DLACZEGO WAŁĘSA SIĘ PAN BEZ CELU PO HALI? SZUKA MNIE PAN? PROSZĘ ZNALEŹĆ SOBIE INNE ZAJĘCIE!
DLACZEGO PAŃSKI WYTRYSK PRZESTAWIA PARAMETRY W ROBOMAKU? CZYŻBY DZIEDZICZNA ZŁOŚLIWOŚĆ SIĘ UJAWNIŁA?
Zostaw swoją opinię o Rorets Polska - Pniewy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska