AS market

Bydgoszcz

Opinie o AS market

Pracownik 2010-03-17 19:28:02
masakra w tej firmie... placa 650 podstawy +premia uznaniowa ale ogolnei nie mniej niż najniższa...
nieznajoma 2010-08-27 23:01:04
tak to prawda zarobki bardzo niskie a praca jak to w markecie ciezka.. ;/
anonim 2011-06-07 22:51:30
a sa tacy co maja w asie bardzo dobrz bo zapierdalac nie musza a inni tyrani jak.... ale coz tak to bywa sa lizuski i swoji ludzie...
porazka 2012-08-02 19:43:00
nie polecam tam pracowac!.
2013-10-04 19:20:47
witam co do pracy jest ok ale co do kierownika sklepu to pomylka czlowiek bez zadnych zasad nie szanuje ludzi ani pracownikow mysle i mam nadzieje ze ktos mu kiedys powie prosto w twarz co to za kanalia dziwie ze do teraz nikt tego nie zrobil.Panie (usunięte przez administratora) jest pan zwyklym czlowiekiem i kiedys sprawiedliwosc pana dopadnie zycze panu aby kiedys znalaz sie ktos lepszy od pana i tak pana szmacil jak pan szmaci nas
Jolka 2013-10-11 20:43:44
Taki cukiernik zarobi tyle co reszta, czyli najniższa krajowa ok 1200 o ile załapie się na cały etat.A jeśli chodzi o socjal to niestety szanowny Pan Właściciel nie zna takiego słowa,po prostu nie ma takiego czegoś w asie.
ja 2014-01-25 08:47:36
o którym asie piszesz gierczak chodkiewicza czy brzozowa bo tylko tam są panowie kierownicy
mily 2014-02-01 09:07:24
Myślę że o kierowniku z as market na ulicy (usunięte przez administratora)jest tam taki jeden PPPan kierownik.Generalnie Panie pracują jak mróweczki te po 50-ce również a przypominam że to zakład pracy chronionej tylko kogo chroni?
afera 2014-09-05 19:14:27
socjalu nie ma zapomnij
genia 2014-10-01 19:39:11
ja pracowałam w as markecie i niezbyt miło wspominam tą pracę chociażby z tego względu że głos decydujący mają przede wszystkim panie które pracują po naście lat w sklepie które uważają że im wszystko wolno są wszystko wiedzące najmądzejsze wszystko robią najlepiej wieczne pretensje o wszystko stwierdzam śmiało że panie które pracują po naśćie lat stosują mobbing wobec nowych pracowników a kierownictwo na to pozwala mobbing jest karalny tylko w tej firmie nic sobie z tego nie robią ustalają kolejnośc pójścia na przerwę jak jest ktoś nowy nie ma prawa iść szybciej na przerwę bo nie jest kolejka która obowiązuje od lat zawsze idzie ta sama osoba Gosia Mariola i kolejna osoba z starej brygady potem nowa osoba możesz paść z głodu
KLIENT 2014-12-29 12:49:41
układy i układziki ciotki bratanki itd,,,do sciemniania wszyscy do pracy brak rak,Nic dziwnego ze wciaz szukaja ludzi bo kto bedzie za reszte pracował?
petent 2015-03-15 19:36:49
Witam, nie polecam nikomu spotkania w sprawie pracy w As markecie na ul. Leszczyńskiego zraziłam się już po rozmowie przez telefon zostałam wyzwana przez panią kierownik gdyż z przyczyn losowych nie mogłam jej poinformować o nie przyjściu na spotkanie. Jeszcze najśmieszniejsze jest to, że oferują umowę na 3/4 etatu a zachowują się jakby była to praca marzeń.
zuzia 2015-03-17 20:19:29
ciekawe...ja pracowałam w tym sklepie bardzo długo i mam zupełnie odmienne spostrzeżenia...pracuje się tutaj bardzo dobrze a pracować to trzeba wszędzie...to nie jest przedszkole tylko praca!!!Nikt w tym sklepie nie był zatrudniony na część etatu a z resztą skąd Ty możesz wiedzieć skoro nawet na rozmowie Ciebie nie było???po co takie bzdury piszesz i odstraszasz potencjalnych kandydatów do pracy??? żenada...
lizak 2015-08-21 17:39:03
as market ,wielka porazka.pracowalem tam ,wyzysk,mobbing,za malo osob na zmianach ,ponizajacy ludzi kierownicy .nie polecam
tonko 2016-05-12 13:19:12
sławek, średnie zarobki u nich to coś koło 2,5 tysiąca na rękę. Nie wiem czy teraz będą potrzebowali nowych pracowników.
Zostaw swoją opinię o AS market - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS market