Reeko S.A.

Opinie o Reeko S.A.

Michal 2010-08-25 12:45:29
czy ktoś pracuje, bądz pracował w tej firmie??
f 2010-08-25 17:03:11
wszystko ok... niestety śladowe zarobki.
mm 2010-08-26 12:14:41
czyli? co wg Ciebie oznacza śladowe?
michał 2010-08-31 09:18:21
f - 2010-08-25 17:03:11

wszystko ok... niestety śladowe zarobki.

czy mógł byś rozwinąć temat;) a może ktoś inny tam pracował...
Nick 2010-08-31 16:21:33
krótko... rozmowa rekrutacyjna dotyczy chyba innej firmy, bo omawiane zarobki i system prowizji nijak się ma do panujących realiów.
mały 2010-09-19 16:32:15
nie życzę nikomu tej pracy...
anonim 2010-09-20 16:51:22
Rozwiń proszę wypowiedź....
ken 2014-07-10 12:41:18
czy ktoś pracował w tej firmie (mowa o ph). i może wypowiedzieć się na temat pracy? Zarobki? czy są premie, czy są podwyżki, czy fajna atmosfera, czy są pakiety typu benefit i luxmed?
Pozdrawiam
mix2000 2014-08-20 16:35:58
Po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko referenta administracyjno-biurowego okazało się, że moim zadaniem byłoby przyjmowanie pieniędzy za faktury, rozliczanie kasy, księgowanie dokumentów, robienie kawy szefowej itd. oraz co najważniejsze czego nie zamieszczono w ofercie to sprzedaż produktów przez telefon, praca na bazie kontaktów,którą sama sobie dostarczę i to wszystko za 1200zł bez szansy na większe dochody. Zrezygnowałam przede wszystkim dla tego, że zachowanie szefowej było mało konkretne, niezdecydowane i uważam,że szuka sobie fajerki do wszystkiego i to za płacę godną stanowiska sprzątaczki lub ochroniarza. Niech szuka dalej. Ambitnym osobom odradzam pracę w ty miejscu.
lovers 2014-08-24 15:25:10
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, żenująca kobieta ta szefowa. Nie umiała nic konkretnie wytłumaczyć czym tak na prawdę miałbym się zajmować tej firmie. Jak usłyszałem wynagrodzenie ,podziękowałem i wyszedłem.
hm? 2014-08-30 13:49:20
A mówią, że kandydaci do pracy kłamią w CV. A co kłamstwami lub niepełnymi informacjami w ofertach pracy?
Milano 2014-09-04 13:48:28
To taki apel do wszystkich tu piszących. Jeśli nie macie kredytu ,dzieci, innych ważnych zobowiązań, opamiętajcie się. Trzeba w końcu takiej Pani dyrektor i jej podobnym dać w końcu do zrozumienia i to dobitnie, że my młodzi z doświadczeniem pracy od 5-10 lat nie będziemy pracować za najniższą krajową, bo Ona ma taki kaprys aby zarobić na naszej pracy i to kilkukrotnie. Opowiem w skrócie taką sytuację z innej pracy dorywczej, gdzie organizowałam seminaria dla mojej szefowej(osoba z ogromnym doświadczeniem i kontaktami biznesowymi, wykształcona poza granicami kraju), która prowadząc szkolenia/konferencje z dyrektorami banków oraz z firmami prywatnymi, opowiadała taka rzecz, że nie opłaca się zatrudniać pracownika na UMOWĘ o Pracę tylko najlepiej na Umowę Cywilnoprawną, bo taki pracownik bardziej się stara jak nie ma stałej umowy. Jednym słowem to zmowa pracodawców, by nie zatrudniać ludzi na Umowy o Pracę i płacić takiemu pracownikowi tak jak opowiadają moi przedmówcy. Jeżeli osoba, którą podziwiałam w momencie początków pracy, była dla mnie autorytetem, opowiada takie mądrości wśród innych pracodawców, to jak ma być dobrze.
Podsumowując nie dajmy się wykorzystywać!!!.
maciek 2015-01-12 11:54:25
a słuchajcie, ja jestem ciekawy jak teraz wygląda praca u nich, bo ostatnie oferty to widziałem, ale chyba sporo się zmieniło od tego czasu jak sądzę.. no sam nie wiem co teraz z tym mam zrobić, bo z jednej strony bym sam chciał pracować, a z drugiej już nie wiem.. dajcie znać jak to wszystko wygląda u nich.
rysiek 2015-03-13 19:06:17
@sebastian masz rację, ze najniższa krajowa nie jest żadnym przestępstwem, ale wydaje mi się, że można by w tej firmie za robić więcej. Dałbym rade wyciągnąc u nich jakieś 1700 zł netto jako nowy pracownik czy raczej nie ma na to żadnych szans za bardzo? Kurcze, bez Was to nie wiem co bym zorbił, serio.
recu 2015-03-31 01:37:38
Ja zapytam troszkę inaczej, chciałbym poznać działanie firmy reeko, jako przyszły specjalista inżynierii środowiska chciałbym się dowiedzieć jak oceniacie działanie reeko w recycligu opakowan, czy ta firma jest popularna. znalazłem firme w wyszukiwarce i bardzo mnie intersuje jak ona sobie radzi na rynku co o tym mowią internauci.
oho 2016-05-14 08:16:13
A wiecie jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Reeko S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reeko S.A.