SG Polska

Opinie o SG Polska

anonim 2009-02-02 13:52
wszystko ok , polecam wszystkim
sama 2009-02-02 13:54
Też polecam, kuzyn pracuje u nich i mówi że jest bardzo dobra orgaizacja
anonim 2009-04-09 12:44
Jeśli chodzi o sg marketing na ulicy Stromej 16 a to w mojej opinii są [usunięte przez admina] i jak przyjdze co do czego to nie płacą tyle ile powinni czyli okradają ludzi. A na pensje czeka się... hohoho ze 3 tyg! NIE POLECAM NIGDY WIĘCEJ!!!
anonim 2009-06-22 17:31
małostabilna firma, nie polecam
xxx 2010-10-10 14:22
Wszystko jest ok polecam firmę SG Polska
kasia 2011-01-10 23:54
jaki język taka płaca,pracuje w sg 14 michow, rządnych problemów,
tolak 2016-05-19 19:00
Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy z tą firmą. On sam namawiał mnie chwaląc przede wszystkim atmosferę i podejście innych pracowników zatrudnionych tutaj. rozumiem , że nie macie nic złego do dodania?
zainteresowany 2016-11-19 08:27
Witam
Chcę aplikować do SG Marketing projekt dla firmy Henkel - Przedstawiciel Handlowy
Proszę o informację:
-ile wizyt dziennie
-jakie targety?
-jaka podstawa netto
-jaka premia netto (miesięczna, dwumiesięczna kwartalna)
-jakie auto, obrandowane? z gps?
-czy wypłata na czas?
-jakieś narzędzia - deputat?
Pracownik 2017-01-02 07:42
Też składałem do henkel. Ale z tego co wiem ta firma ma wyśrubowane wymagania. Więc jeśli to jest agencja. To sądzę ze 1 miesiąc i natką jeśli wyników nie będzie
do zainteresowanego 2017-01-25 16:40
do zainteresowany:
12 wizyt minimum
targety ok 120-180
praca na własnej działalności gospodarczej wiec na małym zusie wychodzi ok 2200netto po kosztach
premia jest wieloskładnikowa jesli zrobisz zarobisz (miesięczna)
Skoda Rapid nie obrandowana, bez GPS
wypłata na czas
deputat - brak
tablet telefon samochód
ph 2017-09-06 15:18
Witam, czy macie może jakieś namiary na tą firmę, jakie ma produkty i w ogóle bo nic w int. nie mogę znaleźć ani strony ani fb.......szukają przedstawicieli a chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć......
Zostaw swoją opinię o SG Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Polska