Opinie o Haberkorn Sp. z o.o. w Skrzyszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Haberkorn Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Haberkorn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haberkorn Sp. z o.o. w Skrzyszów

Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko montażysty/ślusarza do działu budowy maszyn. Oczekiwana jest tutaj gotowość do wyjazdów służbowych. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś zobrazował mi, jak to mniej więcej wygląda. Jak często takie delegacje mają miejsce? I zazwyczaj ile trwają? To dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo, jeśli chodzi o premię, to za co można ją dostać? (: Dajcie znać.

Natalia Nowy wpis

Trochę tych ofert pracy na stronie mają :) Powie ktoś, jakie są zarobki montażysty - ślusarza? Mój tata chce składać CV, ale powiedział, że najpierw dobrze wiedzieć, jakie to "konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie", jak napisali.

Meksykański Uzurpator Nowy wpis
@Natalia

3500 brutto

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Zdecydowanie wyższe na początek, oczywiście uzależnione od Doświadczenia a następnie Zaangażowania. Do tego dochodzą premie miesięczne, świąteczne, roczna, nadgodziny itd. Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej.

pytanie

Na jakie wynagrodzenie na początek może liczyć DTH na Wielkopolskę?

Piotr73

Witam serdecznie.Posiadam 21 letnie doświadczenie w pracy z klientem .Obecnie pracuje jako doradca klientów Vip Posiadam techniczne wykształcenie z zakresu technik budowa maszyn .Jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązuje relację z ludźmi.Mam pytanie czy firma jest zainteresowana kandydatem na stanowisko przedstawiciela handlowego który potrzebuje czasu na wdrożenie i poznanie oferty firmy .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy – dział Budowy Maszyn w firmie Haberkorn Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Student

Czy praca jest tu jednozmianowa? Interesuje mnie ślusarz i monter-elektryk.

Cono
@Student

Tak jedna zmiana.

Marzena
@Cono

Możesz napisać w jakich godzinach? Ciekawa jestem czy po wyjściu z pracy ma się dużo czasu na załatwienie swoich innych spraw. A i czy są nadgodziny :P

Fachman

Jak wygląda praca na stanowisku konstruktora? Czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat?

Marzena

Cześć :) @Hejgen w swoim wpisie wspomniał, że firma to dobry pracodawca. Czy ktoś udzieliłby mi więcej informacji na ten temat? Jakie są plusy zatrudnienia w Haberkornie? Jakie stanowisko obejmujecie tutaj i jak wyglądają Wasze warunki zatrudnienia?

Hejgen

Ale za to firma to dobry pracodawca, praca w fajnej atmosferze tylko trzeba mieć chęci do pracy.

Jak wygląda sytuacja w dziale budowy maszyn i jak wygląda tam praca konstruktora ? Praca w jakich godzinach, jedna czy dwie zmiany ?

co no
@Gość

Dużo pracy, ale zawsze tylko jedna zmiana 7-15. Czasem można się dogadać na inne godziny, ale zawsze po 8 i pierwsza zmiana.

@co no

Jedna zmiana od 7 do 15 lub od 8 do 16. Do dogadania.

Bogdan
@Dżon

Skoro pracujemy po 8 godzin, to zastanawia mnie, czy zdarzają się dni, gdzie musimy zostać po godzinach, aby dokończyć powierzone na dany dzień obowiązki? Proszę o odpowiedź w tym zakresie.

Dr Zło
@Bogdan

W biurach zostawianie po godzinach się nie zdarza, na hali montażowej raz na jakiś czas tak (raczej nie często). Nadgodziny płatne, soboty 150%, niedziele 200%.

Domi

Jak wygląda praca na montażu? I czy kobiety dadzą sobie radę?

Bogdan
@Domi

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem? Na stronie pracodawcy widziałem kilka aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych, miedzy innymi jest praca na montażu. Preferowane jest wykształcenie mechaniczne lub ślusarskie więc jeśli masz tego typu uprawnienia to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś aplikowała. Daj znać jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej.

karolina

wietam , proszę o informacje jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w firmie haberkorn ? Jakie są zarobki i czy ciężko dostać się do firmy ? Bardzo proszę o kontakt .

@karolina

Czy złożyłaś już swoją aplikacje do firmy Haberkorn? Możesz powiedzieć nam, dlaczego akurat praca w tym miejscu wydaje Ci się interesującą? Jeśli czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, trzymamy za Ciebie kciuki. Koniecznie daj nam znać, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa.

fff
@karolina

Jeśli masz doświadczenie w pracy jako przedstawiciel w branży technicznej, dodatkowo mieszkasz w odpowiednim miejscu to masz spore szanse. Praca wygląda tak że poniedziałek jest dniem biurowym - umawiasz się na wizyty w firmach, w pozostałe dni tam jeździsz.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Haberkorn Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Atmosfera w firmie jest znakomita. Nie ma żadnych spięć, pracownicy są zżyci, firma organizuje dwie imprezy integracyjne rocznie, jedna na sportowo druga to wigilijka. Kilka razy do roku są organizowane szkolenia - przyjeżdżają instruktorzy z firm takich jak np Gates czy Nord

Wiktor

Czy w firmie płaca dla handlowca to podstawa i prowizja od obrotu?

@Wiktor

Tak

jakie auta mają przedstawiciele ??? Pozdrawiam

...
@Patryk

Bugatti 16.4 Veyron. Oczywiście w gazie. Również pozdrawiam.

@...

Proszę o prawdziwe informacje. To ważne :)

@Patryk

Czy możesz przybliżyć nam, w jakim celu zadałeś to pytanie? Nie odbieraj tego źle, ale Twój post może być niezrozumiały dla wielu użytkowników forum. Wypowiadamy się tutaj na temat warunków pracy w firmie - opisujemy atmosferę, możliwość awansu czy też benefity pozapłacowe. Czy planujesz podjąć pracę w Haberkornie?

xxx
@Patryk

Skoda Octavia w sedanie, białe, diesle.

@xxx

dzięki xxx ;)

@Patryk

I , II , CZY III wersja ?

xxx

III

@Patryk

Auta są wymieniane jak mają max 5 lat lub szybciej w okolicy 200 tys km. Nowy handlowiec czasem dostaje nówkę ale zazwyczaj dostaje auto po kimś a po pewnym czasie jest ono wymieniane na nowe. Obecnie handlowcy dostają Skody Octavie w całkiem niezłym wyposażeniu.

Miki

Dzień dobry chciałbym zapytać jak wygląda praca na stanowisku doradcy techniczno handlowego ? Czy ciężko dostać pracę i czego spodziewać się na rozmowie ? Jakie są zarobki tzn. podstawa na początek ? Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi

@Miki

Czy próbowałeś znaleźć ogłoszenie o pracę dotyczące konkretnie opisanego stanowiska? Zazwyczaj przedstawiane są w nim widełki płacowe dotyczące pracy w Haberkornie. Bardzo możliwe, ze warunki finansowe mogą być uzależnione od doświadczenia potencjalnego pracownika. Czy wysłałeś już swoje CV?

Bardzo proszę jeśli ktoś odbył rozmowę na stanowisko przedstawiciela techniczno handlowego rozmowę o podpowiedź czego się można spodziewać, :)

Kamila

@Wiktor, co oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotne w pracy? Liczy się także atmosfera czy może różnorodność benefitów pozapłacowych w firmie? @co no, czy odpowiada Ci praca w systemie zmianowym? Uważasz, że ilość obowiązków w firmie jest adekwatna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Feliks

Podpowiedzcie jakie wyposażenie ma przedstawiciel handlowy?

co no
@Feliks

Takie jak w każdej chyba innej firmie na tym stanowisku. Laptop, telefon, samochód służbowy.

Kamila

Przeczytałam na stronie internetowej firmy Haberkorn, że prowadzi ona aktualnie rekrutacje. Jest kilka ciekawych propozycji pracy w różnych lokalizacjach. Między innymi na stanowiska przedstawiciela handlowego, montażysty albo magazyniera. Szczegóły ofert są dostępne pod tym linkiem: http://www.haberkorn.pl/praca/. Czy ktoś aktualnie pracuje w tej firmie i mógłby wypowiedzieć się czy warto aplikować na dane stanowisko? Jakie atmosfera panuje w pracy?

Stefan

To już jest dobra informacja. Jest w miarę ok i jest to dobry sygnał.

Zostaw merytoryczną opinię o Haberkorn Sp. z o.o. - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Haberkorn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Haberkorn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Haberkorn Sp. z o.o.