Opinie o Express Kurier

IzaB Nowy wpis

U nas też, paczka doręczona 16.02 firma mówi że 30dni roboczych ,które minęły a pieniędzy nadal brak!!

@IzaB

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy sprawa dotyczy naszej firmy Express Kurier mieszczącej się w Warszawie i przesłanie numeru listu przewozowego w celu wyjaśnienia sprawy. Dziękujemy i pozostajemy w kontakcie.

Gardenmman

(usunięte przez administratora) wysłałem telefon za pobraniem, 23.08.2023 klient odebrał paczkę za pobraniem, do dzisiaj czyli do 9.10.2023 nie otrzymałem pobrania. Mało tego na stronie po wpisaniu nr przesyłki nadal info, że nie odebrana. To gdzie jest paczka w takim razie?? pytam retorycznie bo kupujący odebrał. Nie ma nikogo kto odpowie rzetelnie kiedy będzie zwrot pobrania. Kategorycznie nie polecam. w płatności kilku pośredników. Nikt nic nie wie przy pierwszym pytaniu. Masakra. (usunięte przez administratora)

Niki
@Gardenmman

Mam to samo paczka odebrana 31 .08. 23 i do dziś 20. 10. 23 nie otrzymałam pobrania masakra reklamacje złożone i to samo wysyłają że nie odebrana paczka a widnieje że odebrana

Aga
@Niki

Dzień dobry Ja mam to samo moja paczka została dostarczona a pieniądze do dziś nie wypłacone. Czy zostało to gdzieś zgłoszone?

@Aga

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia sprawy uprzejmie prosimy prosimy o przesłanie nr listu przewozowego.

@Aga

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia sprawy uprzejmie prosimy o przesłanie nr listu przewozowego.

Aga
@Aga

Przepraszam, wszystko już jest wyjaśnione. Składam serdeczne przeprosiny, gdyż nie popatrzyłam na siedzibę. Bardzo proszę o skasowanie mojej poprzedniej opini. Przypuszczam, że wiele ludzi myli państwa firmę z kurierem o tej samej nazwie tylko z siedzibą w Poznaniu ????. Myślę, że są tak samo bezradni jak ja.

@Aga

Mamy nadzieję że wszystko skoczyło się pozytywnie. Dziękujemy za zamieszczenie sprostowanie.

Agnes
@Gardenmman

Witam serdecznie czy doczekał pan w końcu wypłaty pieniężnej pobrania od @ kurier exspert, gdyż mam podobną sytuację i walczę od miesiąca.Pozdrawiam serdecznie

@Agnes

Dzień dobry, aby wyjaśnić sprawę prosimy o przesłanie numeru listu przewozowego.

Macuda
@Express Kurier

U nas też, paczka wysłana 25.01 firma mówi że 30dni roboczych ,które minęły a pieniędzy nadal brak ,nie odpisują na wiadomości

@Macuda

PLL

Śmiało mogę polecić. Jeżeli umiesz zaplanować swoją pracę to nawet bycie kurierem nie jest trudne. Kasa jak najbardziej w porzadku. Śmiało mogę polecić danego pracodawcę. Lubię atmosferę w Express Kurier za: Atmosfera panująca w firmie.

Kurier
@PLL

Za taką pracę powinno być płacone dużo więcej. Sam przychodzę dużo wcześniej by przygotować przesyłki i jeżdżę do późna a płaca nawet średnią nie można nazwać.

@Kurier

Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. Wszystkie uwagi i sugestie są dla nas cenne.

Mikołaj
@Kurier

Płacę każdy by chciał mieć większą i większą. Najlepszym sposobem na zarobienie jest przyłożenie się do wykonywania obowiązków. Przykładowo ja staram się jeździć do 16:30 by opróżnić każdy paczkomat na rejonie i ewentualne późne zlecenia. Odnośnie przychodzenia wcześniej to mnie nie przebijesz, jestem absolutnym rekordzistą. Nie jeden magazynier z tego względu nazywa mnie Tytanem pracy. A co do jazdy do późna to i w tym kierunku mogę się umiejscowić na podium. Praca wymagająca, dla osób o słabych nerwach i woli nie zostanie doceniona, tyle w temacie. Pozdrawiam.

@Mikołaj

Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. Każda informacja oraz opinia jest dla nas ważna.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Express Kurier na stanowisko Kierowca? Pojawiło się 15 lutego na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. Zapraszam do przesłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Express Kurier? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kurier expert

W sierpniu przesylka wysłana ale pieniedzy za pobraniem nie otrzymałam nie polecam.Sprawa zgloszona zostanie na policje.

@Kurier expert

Dzień dobry, prosimy o przesłanie nr listu przewozowego na którym przesyłka była nadana.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Express Kurier?

Dziękujemy, bardzo miło przeczytać takie słowa. Ania będzie zachwycona - nadal trzyma fason :)

Czy pracodawca Express Kurier motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Klientka

Obsluga klienta w firmie kurierskiej pozostawia wiele do zyczenia. Sam kurier do najmilszych nie nalezal. Kurier nie kontaktuje sie przed przywiezieniem przesylki, pojawia sie pod drzwiami I tyle. Jak ktos np. siedzi w toalecie to niestety kuriera przegapi. Na telephony sam kurier nie odpowiada i jak informuje obsluga klienta takiego obowiazku nie ma. Pierwszy raz sie spotkalam z az tak nieprofesjonalna obsluga kurierska. Nie polecam.

Klient
@Klientka

No przepraszam, w toalecie? A gdzie ta toaleta w Radomiu? Ludzie puknijta się czasem w łeb,bo rynce opadywują. Praca kuriera tak jak i kasjera/ki do najmilszych nie należą.

jest ok

Dobra atmosfera pracy, można się dogadać z przełożonymi. Dla tych którym się chce pracować wynagrodzenie w porządku. Lenie zawsze będą narzekać.

Józek

Może praca kuriera do najprzyjemniejszych nie należy ale ja lubię to co robię. Firma spoko, co tu narzekać.

Oj, tam, oj tam,...
@Józek

Oj, Józek, Józek, mnie daruję Ci...

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Express Kurier na stanowisku Kuriera? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawcę? Jak wygląda grafik? Czy są możliwe elastyczne godziny pracy? Te informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w Express Kurier.

pjoter
@Iza

NIE polecam zatrudniania się w tym (usunięte przez administratora).. zaczynasz pracę i nie wiadomo o której wrócisz. z urlopami jest ciężko chyba że dobrze wyliżesz dupsona kierownikowi.

Klientka

adamo

dla mnie nie ma większego sensu wywlekanie na forum spraw związanych z firmą. Jeśli jako pracownik miałbym problem- wolałbym zgłosić się z nim do kierownictwa Express Kuriera :)

Klimek

Masz rację kolego trzeba utrzymać rodzinę ale oni też to powinni zrozumieć charujesz po paręnaście godzin dziennie a oni nawet dobrego słowa ci nie dadzą nie wspomnę o wypłacie a właściwie jałmużnę a prezes wielki boss dorabia się na naszej krzywdzie nadętybufon i jeszcze jego prawa ręka następny bucek dobrze że z tamtąd uciekłem nie dajcie się oszukiwać zróbcie strajk zobaczycie jak szybko podniesie stawki i na koniec przesyłki dobierane od klientów są traktowane jak piłki fruwają po całym samochodzie żenada

Ogromne (usunięte przez administratora) kuriera, miałem do wysłania dwie ogromne kolumny ważące po 40 kg każda - miały takie gabaryty że do noszenia tylko dla dwóch osób.Mało tego że kurier nie miał własnego pomocnika w samochodzie widziałem jak kurier robił miejsce dla moich paczek - rzucając innymi o boki samochodu!! a wiecie jak sprawdzał czy są dobrze zapakowane? stukał długopisem o paczkę z taką siłą że na kolumnach zostały ślady !

Babinitch

Najlepiej iść do pracy gdzie zapłacą za nicnierobienie

Agnieszka

Wysyłałem przesyłkę firmową do Anglii szef prosił żeby przekazać kurierowi ,aby nią nie rzucać-oczywiście zrobiłam to.Kurier stwierdził z oburzeniem,że takie rzeczy się nie zdarzają w ich firmie.Obserwowałam z okna jak kurier otworzył drzwi auta i dosłownie cisnął moją przesyłkę ze złością do środka.Jestem zdegustowana i nie polecimy tej firmy nikomu znajomemu. .

@Agnieszka

Dzień dobry, Chcielibyśmy wyjaśnić całą sytuację, dlatego bardzo proszę o podanie numeru listu przewozowego. Informacje proszę przesłać na adres biuro@express-kurier.com.pl Z poważaniem BOK Express Kurier

robert

Charujesz u nich po 13 godzin a płacą marniutka dlatego zrezygnowałem i jeżdżę w fedexie tam przynajmniej godziwe zarobki za taką barów a wielki szef jeździ audiakiem ciekawe z czego?Nie polecam nikomu wykorzystują ludzi do granic wytrzymałości

i się dziwisz?! a pomóc mu to już nie mogłeś! zazwyczaj kurier jeździ sam to raz a dwa nauczysz się dokładnie pakować paczki a nie byle jak a potem że kuriera wina, sam byłem kurierem i wiem jakie to jest wkurzające!

robert

praca express kurier srednio na jeza, mogloby byc lepiej trzeba robic i robic

Zostaw merytoryczną opinię o Express Kurier - Warszawa

• Jak się pracuje w Express Kurier?

Zobacz opinie na temat firmy Express Kurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.