Opinie o PAN DRAGON Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAN DRAGON Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAN DRAGON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAN DRAGON Sp. z o.o. w Toruń

Z tymi awansami to potwierdzona do teraz informacja, że ich nie ma? Niby jak kiedyś pokazało mi się ogłoszenie dla biurowego to podkreślali, że warunki zatrudnienia są stabilne. mimo wszystko zastanawiam się jak to się ma do ogólnych podwyżek. w tym roku chociażby jakie mogły mieć miejsce?

Jak wygląda ścieżka kariery w PAN DRAGON Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Blondi Nowy wpis

Sieczka zawodowa zależy jak będziesz wchodzić w (usunięte przez administratora)

X Nowy wpis

Nie ma awansów

Yhy Nowy wpis

Jeśli płatności faktycznie dokonywane są "pod stołem" to czas by odpowiednie służby przyjrzały się tej firmie.

Jak jest z pakietem medycznym w PAN DRAGON Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

J

A co cie to obchodzi ;?

Iwona
@J

Ktoś się interesuje praca a ty zaraz agresja :P nowych pracowników tez tak traktujecie ? Uroczo aż chce się tam iść

Zygmunt
@Iwona

A jaką firmę reprezentuje niejaki J? Bo tez jestem oburzony taką odpowiedzią, ale w krsie Dargona go nie widzę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PAN DRAGON Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Blondi

Wiecie co, poszłam w końcu do pracy gdzie indziej i jednak w Pan Dragonie było spoko. Okazuje się, ze wszędzie trzeba pracować i na tym polega praca, szok, mój błąd, sorry za zamieszanie.

Grzegorz

Wyzysk, (usunięte przez administratora) wybujałe ego i ambicje, niepoparte jakością

Anna Karpiel

To co wypisujesz,już na przestrzeni lat na temat firmy, prezesostwa i warunków pracy jest kpiną. Pracuje w tej firmie ponad 10 lat, nie posiadam żadnych powiązań rodzinnych i jestem traktowana jak każdy w tej firmie, a każdy jest traktowany dobrze. Nie będę się odnosić do każdego komentarza, bo w żadnym nie widzę odrobiny prawdy! Nie ma to sensu, natomiast piszę, bo nawiązałaś do śmierci w kolejnej własnej opinij o firmie Pandragon! W sobotę pożegnaliśmy koleżankę z pracy, dla wielu przyjaciółkę i rodzine, nadal czujemy i jeszcze długo pozostanie żal, smutek i pustka po Niej! Jeśli posiadasz choć ziarno empatii w sobie, poproszę schowaj tą swoją osobistą prywatą zemstę na tej firmie i jej właścicielach!!! Uszanuj osobę która odeszła i tych, którzy zostali w żałobie

AdrianE

Skąd takie informacje?

Ktoś.

Droga koleżanko. Może i nie pracuje w tej firmie długo (5 lat). Dla mnie ta opinia Pani "blondi" jest bezpodstawna i daleka od prawdy. Nigdy nie odczułam aby szefostwo napierało na pracowników. Gdzieś przeczytałam, że niby szefostwo zmusza do pracy w niedzielę.. Ja jakoś nie chodzę w weekendy do pracy i nie mam z tych powodów wyciąganych konsekwencji. Wszyscy są traktowani równo. Nie jestem w żaden sposób spokrewniona z szefostwem i jakoś nie czuję się z tego powodu gorsza albo poniżana. Ludzie chorują? Dobrze, że uświadomiłaś mi, że tylko w tej firmie. Jedyne co mogę powiedzieć to, że ludzie się wzajemnie wspierają i sobie pomagają w miarę możliwości. Idź dziewczyno zajmij się sobą a nie wypisuj bzdur. POZDRAWIAM.

Swietlana Alver

Szanowna Pani „BLONDI” Pani nik jest adekwatny do wypowiedzi . Po pierwsze proszę się zdecydować czy nie poleca Pani prace w FHU Milewska , czy w biurze Pan Dragon, ponieważ to dwa różne podmioty tworzący jedną wspaniała firmę , Otóż pragnę Panią poinformować ze pracuje w wyżej wymienionej firmie ponad dwa lata i mam inne zdanie niż Pani. Jeśli pomoc szefowej i szefa jest odbierana jako pastwienie się nad człowiekiem to bardzo Pani współczuje . Uważam firma jest jedna z najlepszych pod względem pracy i płacy , a Pani Milewska i Państwo Małeccy traktują swojscy pracowników jak członków rodziny i zawsze można na nich liczyć i zwrócić się z każda prośba i zawsze uzyskać pomoc i zrozumienie . Z czystym sumieniem polecam prace !!!! Natomiast Pani radzę dać już spokój z tymi żalami , bo poco pisać oszczerstwa i skrywać się pod nikiem, proszę się ujawnić i przedstawić fakty . Pozdrawiam szefostwo , kolegów i koleżanek z pracy :) jesteście cudowni ????????????????

Pracowniczka

Rety to jest taki stek bzdur, ze aż nie wiem co odpisać... ale widać ze pani blondi zbyt robotna nie jest skoro godzina 14.00 w najlepsze hejtuje po internecie, ludzie wtedy pracują... Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie, w życiu nie pracowałam w tak fantastycznym gronie osób, szefostwo nie jest typowym szefostwem, są jak kumple i zawsze pomogą i zawsze rozumieją. Nie wiem jak zakompleksiona osoba trzeba być żeby tyle lat budować sobie ego na anonimowych chamskich wpisach...

Ruda

Wypowiem się, choć zdaję sobie sprawę, ze żadna z udzielonych tu Tobie odpowiedzi nie sprawi, że zrozumiesz swoje błędy. Wypowiem się dla tych osób, które szukając pracy, będą czytały opinie o Pracodawcy, a najważniejsze w mojej wypowiedzi jest to, że nigdy nie byłam pracownikiem firmy, pod adresem której kierujesz swoje wpisy. Opinię na temat firmy wyrobiłam sobie na podstawie słów Jej Pracowników, które wypowiadają po wyjściu z pracy. Na podstawie tego co mówią innym, kiedy Szef nie słyszy - a mówią bardzo dobrze. Od dobrych kilku lat wiem o tym jacy ludzie tam pracują, jaka jest atmosfera pracy i na ile można liczyć ze strony Pracodawcy. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi zmienić pracę, to z ogromną chęcią będę aplikowała do pracy w tej właśnie firmie. Nawiazując do Twojej wypowiedzi na temat chorób, złej energii i śmierci, powiem tak - możesz być dyrektorem, prezesem, prezydentem, blondi z wysokim lub niskim iq czy kim tam sobie chcesz, ale jeśli nie jesteś człowiekiem, jesteś nikim.

Milena Murawska

@blondi Serio, nie wiem jak bardzo trzeba być okrutną osobą, żeby coś takiego napisać. Wykorzystywanie tego, co dotknęło najbliższych jest ciosem poniżej pasa. Następnym razem, proszę, zastanów się czy warto... W każdej firmie, na całym świecie ludzie chorują, a i czasem umierają. Ale nie z każdej firmy, prawie setka współpracowników przyjeżdża, by pożegnać bliską ich sercu koleżankę. To jest prawdziwa wartość.

Dragonfly
@Pracowniczka

Uwaga na słowa, bo po deklaracji, że o 14.00 jesteś w pracy i PRACUJESZ @blondi moze zaniepokoić sie nie tylko stanem Twoich (i każdego z nas) sił witalnych, ale i złożyć doniesienie do prokuratury, że jest taka firma, w której w godzinach pracy trzeba coś robić! To może budzić troskę uczciwego obywatela.

Dragonfly

Matko jedyna, jak mozna być aż tak pozbawionym klasy?!? @blondi idź pracować i żyć tam, gdzie ludzie nie chorują i nie umierają. Powodzenia!

@Anna Karpiel

Szanuję śmierć naszej koleżanki i bardzo ubolewam nad tym ze odeszła;-(((Nie piszę o niej tylko o firmie Pan Dragon o atmosferze która tam paduje oraz o wykorzystywaniu pracowników.Dobrze wiemy czemu tak trzymasz się tej firmy wiec po co to dziobanie !!!!!!Sama nie raz nie dwa na imprezach narzekałaś (może nie pamiętasz za dużo procentów)

@Pracowniczka

Pani Blondi na szczęście już nie pracuje w frmie Pan Dragon odeszła z tego bagna

blondi

Szefostwo Firmy pan Dragon jak w FHU Milewska i sam Pan Dragon na ul Hallera są ludźmi bardzo nie sprawiedliwymi doceniają tylko swoich przydupasów i tych co im sie podlizują .Pracują w tej firmie sami znajomi i członkowie rodziny którzy nic nie robią tylko donoszą a jednostki które pracują bez żadnych układów najwięcej robią i najwiecej robią i najmniej zarabiają.

BLONDI

CAŁY CZAS NARZEKACIE NA MAGAZYN A NA HALLERA TEZ ŚMIETNIK I PRZYDUPASY KTO LEPIEJ WCHODZI W DUPE TEN MA LEPIEJ

A soboty i niedziele są więcej płatne ?

Fakt nikt nie zmusza do pracy w soboty i niedziele. Za moich czasów Szefowa chodziła z listą i trzeba było mieć świadomość że odmowa wiąże się z niższą premią. Owszem , byli tacy co nie przychodzili w weekendy np Sołtys czy Kamiś albo Swieta ale oni premię mieli od donosu płacone.Ekipa z empików? Na specjalnych warunkach bo zakumplowani z Panią Agnieszką. Zawsze najlepsi choć pół dniówki spędzali na telefonach.Jeden non stop nawalony, inni na haju Jeden jedzie tośką i wszystko co żyje ucieka. Zimno zimą , sauna latem. Brak zaplecza socjalnego bo pół szafki na osobę to Ukraina albo i Białoruś.A prysznic po pracy? Zwłaszcza latem? Posiłek regeneracyjny? Odzież ochronna? (Bo tych kurtek i czapek nie liczę). Każdy kto miał pomyśł na pracę odchodził. Albo wywalony albo sam. A najważniejsze dla Szefowej by odnosić. Nie ważne czy prawda czy nie . Liczy się donos. I na tym całą tą firmą się kręci.

Też tam pracowałam

Nie wierzyłam, że tu taka inba, ale serio wszystkie niepozytywne komentarze o tej firmie to prawda!!!

Były na szczęście pracownik

Portal od oceniania PRACODAWCÓW służy do oceniania pracodawcy nawet w nieprzychylny dla niego sposób. G(usunięte przez administratora) Pracowałem tam i potwierdzam opinie tych niezadowolonych. Tu nigdy nie było jasnych zasad ale doceniane jest odnoszenie przez co poniektóre osoby. Śmieszy mnie jak ktoś kto na imprezach gadał różne rzeczy na pracodawcę teraz go broni.

Jezus
@Były na szczęście pracownik

I cyk... Nowy nick i nowy komentarz Nie powiem - dobre... Prawie nikt się nie zorientował haahaahahh

Obserwator

Myślę, że temat pracowników został wyczerpany. Szanujmy się nawzajem i zakończmy tą dyskusję, bo i tak do niczego nie prowadzi. Jak komuś coś nie odpowiada to niech nie zmusza się do pracy w PD. Ofert pracy jest pełno :-)

DO RESZTY NIEZADOWOLONYCH

Mam tez takie pytanie do tych strasznie niezadowolonych. Trzyma Was ktoś na siłę? Macie dookoła pełno firm które pewnie przyjmą was z otwartymi ramionami. Tylko najlepsze jest to ze tam tez będziecie robić takie komitety i opluwać pracodawcę. Powtarzam - przedstawcie się z imienia i nazwiska skoro tez tymi nazwiskami umiecie się posługiwać. To nie jest średniowiecze. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeszcze jedno - poruszanie tematu śmierci pracownika jest KARYGODNE. te osoby które wspierają się tym tematem chyba nie doświadczyły w życiu problemów. Czekam i z chęcią przeczytam podpisane wpisy z imienia i nazwiska. Jeżeli nie to te osoby niech nie wylewają swoich frustracji. Zadajcie sobie jedno pytanie czy to wy nie macie sobie nic do zarzucenia?

DO BLONDI

Skoro szanowna Pani BLONDI tak „pięknie” potrafi pisać to może będzie miała odwagę cywilna i się przedstawi? Łatwo się pisze jako anonim i wtedy można napisać wszystko. Wiec czekam.

PRACOWNIK OD 12 LAT

Będę mówić za siebie - pracuję w firmie Pan Dragon od 12 lat. Nie jestem spokrewniona z nikim w firmie, otrzymałam pracę po przejściu rozmowy kwalifikacyjnej. Przez te lata mojej pracy, musiałam się zmierzyć z wieloma sytuacjami, i z ręką na sercu muszę powiedzieć, że nigdy nie zostałam tu skrzywdzona/upokorzona/mobbingowana - szefowie to ludzie ogromnej klasy i traktują swoich pracowników z poszanowaniem ich godności. Nie mówię, że byłam "głaskana po głowie" za własne błędy (wiadomo!), ale zawsze byłam traktowana SPRAWIEDLIWIE, nigdy nie zostałam tutaj obrażona czy poniżona. Z biegiem lat faktycznie staliśmy się rodziną - i nie mówię tu o więzach krwi, ale o przyjaźni, którą dzielę z moimi współpracownikami. Wiem też, że moi szefowie będą mnie wspierać tak jak wspierają osoby sobie bliskie. W głowie mi się nie mieści publiczne i tak bardzo krzywdzące wylewanie hejtu na porządnych ludzi. Jeśli ktoś ma pretensje do pracodawcy, trudno - nie trzeba tu pracować, jest milion innych firm. Jeśli ktoś czuje się skrzywdzony, proponuję psychoterapię, a nie hejt na forum.

@PRACOWNIK OD 12 LAT

Hejt? Czy opinia to hejt? Od tego jest ta strona by OCENIAĆ pracodawcę, A moja ocena to czysta prawda i dobrze o tym wiecie. Ps. Proponuję wygooglować sobie słowo HEJT. Wiem, że jest modne, ale nie wszędzie pasuje.

Pracowniczka
@Pracownica

Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. - TAK hejtem jest anonimowe dodawanie tego typu treści w internecie zamiast jak dorosły człowiek porozmawiać jeśli coś nie odpowiada.

@Pracowniczka

A czy nie rozumiesz, że po to jest ta strona by móc wyrazić opinię o danym pracodawcy?! I dlatego też pracodawcy nie mają możliwości kasowania tych wpisów. Hejt to obrażanie a ja nikogo nie poniżam. Piszę prawdę i dobrze o tym wiecie. OCENIAM PRACODAWCĘ.

Ktoś.
@Pracownica

W takim razie dlaczego oceniając pracodawcę, oceniasz również pracowników? Chyba to nie o to chodzi... To nie Tobie jest dane oceniać pracowników. Załóż swoją firmę, zatrudnij ludzi i sobie ich oceniaj :) ????

@Ktoś.

A gdzie tu widzisz ocenianie pracowników? To, że podważam słowa Svety, że nie ma żadnych koligacji z Szefową? To, ze Ruda to pracownica PD chociaż w komentarzu pisze inaczej? Czy to, że Hiszpan ściemnia? Tak bardzo boli was prawda??? Załóż firmę i zatrudniaj ludzi? To komentarz na poziomie "bezdomni kupcie sobie mieszkania" albo "chorzy idźcie do lekarza" :] Muszę was zmartwić. Nie wszystko zawsze musi być po waszej myśli. Skoro tak się dzieje jak się dzieje i ktoś o tym pisze to MA DO TEGO PRAWO.

@Pracownica

Przepraszam ja chyba o czymś nie wiem . Proszę mnie uświadomić jakie kolegacje mam z szefowa ? Czyli z Pani zrozumienia wynika ze Pani ciężko charuje w firmie , a ja i Hiszpan bierzemy wypłatę . Normalnie poziom inteligencji mnie zaskakuje . Skoro ma Pani jakieś zarzuty i czuje się Pani skrzywdzona przez szefowa i klan przyjaciół to proszę się skierować do sądu pracy . Natomiast zastrzegam sobie targanie moim imieniem i nazwiskiem bez mojej zgody , ja nie muszę używać niku żeby oczerniać ludzi , w przeciwnym razie będę się musiała udać do organów ściganie , ponieważ oczernia mnie Pani publicznie , anonimowo nie wiadomo o co .

@Swietlana Alver

Pani Sveto, czy oczernianiem zajmują się organy ścigania? Co najwyżej może Pani pokusić się o prywatny proces na drodze cywilnej. Niestety, żaden z moich komentarzy nie jest obraźliwy, nie narusza dobrego imienia także proszę wybaczyć i doedukować się z prawa. Moja wypowiedź tyczy się tego, że Pani pisze że wzięła się w firmie przypadkiem A tak na prawdę jest Pani przyjaciółką Szefowej i stąd tu Pani jest. Co najwyżej niejaka blondi może zrobić screena Pani komentarzy, które są w stosunku do niej obraźliwe, gdyż obraża w nich Pani poprzez twierdzenie o niskim iq na co NIE MA PANI DOWODÓW. Nie zawsze warto być hop do przodu :)

Siema
@Pracownica

A wzięłaś pod uwagę ze niektórzy mogą się zaprzyjaźnić ze współpracownikiem kiedy pracują w firmie? Tak szefowa to tez jest współpracownik , to tez jest człowiek i wyobraź sobie ze znakomity materiał na przyjaciela. Ale co ty możesz o tym wiedzieć prawda? Osoby anonimowo piszące hejty w internecie to zazwyczaj zakompleksieni słabi ludzie, ciężko się zebrać żeby porozmawiać w prawdziwym życiu prawda? ;) Bo strach być hop do przodu ;)

Amela

Wczoraj kupiłam piękny kubek firmy Pan Dragon, Uwielbiam wasze produkty zawsze najlepsza jakość :) Dla męża na urodziny jak znalazł, pozdrawiam serdecznie

Pracownica

Muszę, bo się skuszę! Moi drodzy, czy Wy oszaleliście?! Błagam, opowiedzcie sobie w swoim sumieniu czy to, co pisze niejaka bondi to faktycznie stek bzdur?! Czy Szefowa nie płaci nam pod stołem?! Możecie z czystym sumieniem to powiedzieć? Otóż nie. S(usunięte przez administratora) To co jest na umowie to jedno, ale to co dostajemy w kopertach ostatniego dnia miesiąca to drugie. Premia?! Zapomnieliście, że jest uznaniowa?! To nie jest premia regulaminowe, która musi być i musi nam wynagrodzić np. nadgodziny. Dobrze wiecie, że pracujemy w soboty za NORMALNĄ stawkę A niedziela została nam odcięta do 50% dodatku i to tylko dla tych co przychodzą w sobotę! Czemu tak tutaj kłamiecie?! Już nie pamiętacie kontroli z Inspekcji Pracy?! Prawie każdy z Was jest z kimś z tej firmy powiązany. A Pani Sveta niech nie pisze bzdur i nie obraża inteligencji innych osób- przecież jest Pani przyjaciółką Szefowej (p.Aleksandry Milewskiej). Hiszpan, Ty piszesz o szczerości?! Przecież jesteś jednym z największych bajkopisarzy w tej.firmie i szefowa traktuje Cię 'specjalnie'. Ruda?? Ty tu nie pracujesz? No błagam... stek bzdur. Zlecieliście się wszyscy na jedna godzinę bronić PD zamiast pogodzić się z prawdą.

Paweł Mączkowski
@Pracownica

Bajkopisarzy hmm przedstaw sie najpierw a potem zaczniemy rozmawiać

@Paweł Mączkowski

Hiszpan, proszę Cię. I Ty i my wszyscy wiemy jak lubisz opowiadać bajki. A to, że w ultrasach byłeś, A to że cytuję 'z Tomkiem whiskey piłeś ' a to , że już prawie w rodzinie byłeś. Bronisz PD i okej. Ale nie ściemniać.

Pracownica

No niestety, dobre sobie. Nie mam zamiaru teraz z Tobą ciągnąć tej bezproduktywnej dyskusji, bo nie o tobie ten temat na tym.forum A o PD. Proszę Cię tylko byś przestał kłamać. Dobrze wiesz, jak jest w tej firmie. Możesz tu zaprzeczać,ale i tak kto wejdzie do tego zakładu sam zobaczy co tu się wyrabia. Skoro tobie pasuje praca na zasadach niezgodnych z KP to twój problem. Mnie nie pasują dwie listy obecności, ta 'na czarno' I ta oficjalna. Nie pasuje mi praca w niedzielę za 50% dodatku. Z resztą i tak będziecie twierdzić, że piszę nieprawdę, ale w takim razie skąd bym znała tak wiele szczegółów. Już z resztą nie wspomnę o alkoholu w tej firmie i wiadomo kogo mam na myśli. Nie raz pijany zataczał się o czym szefowa wiedziała. A wypadek jego? (usunięte przez administratora)

Zainteresowana
@Pracownica

Hej pracownica, mogłabyś się zwolnić? Bardzo chciałabym zatrudnić się w firmie pan dragon, moja przyjaciółka tam pracuje i bardzo sobie chwali, bardzo bym chciała się dostać do zespołu, jak jesteś nie zadowolona to proszę nie blokuj miejsca , jest tyle wolnych miejsc pracy w innych firmach, są chętni na twoje miejsce, pozdrawiam

@Zainteresowana

Spokojnie. Tu jest duża rotacja pracowników, co chwilę ktoś odchodzi także miejsce dla ciebie jest :-) Tylko przygotuj się na pracę za inną stawkę niż na umowie ;-)

Szok
@Pracownica

Teraz ty piszesz nie prawdę, duża rotacja ? Co to według ciebie znaczy? Nie przypominam sobie żeby ktoś odchodził albo był zwalniany w ostatnim roku czy dwóch

@Szok

To sobie przypomnij. Serio NIKT nie był zwalniany i NIKT SAM nie odszedł? Dobre sobie. Dlaczego piszesz nieprawdę?

A no byl
@Pracownica

Zwykle ulomy byly zwalniane lub smierdziele z klanu D

@A no byl

Czyżby tylko? Oj krótka pamięć albo wybiórcza. Wiele osób odeszło z tej firmy właśnie przez atmosferę i nie sądzę, że są to "ułomy" bo teraz pracują zdecydowanie wyżej. A skoro tam mówisz o wszystkich, którzy odeszli to jak nazwać tych co zostali? Naiwniacy? A co powiedzieć o kolesiu co już raz z PD wyleciał na zbity pysk, potem wywalili go z wojska i znowu wrócił na łono PD ? :D I zapytam jeszcze raz. Czy ktoś się odniesie do płacenia pod stołem przez szefową? O dwóch listach? Kto mądry to robił zdjęcia list więc proszę, powiedzcie że to nie prawda.

Może
@Pracownica

Może ty się odniesiesz do tego ? Skoro tyle wiesz na ten temat ile osób i kto został zwolniony ??? I za co ? Bo na pewno nie za uczciwa pracę !

Pracownica

Ja wiem i wy wiecie :-) wszyscy jesteśmy z jednej firmy i wszyscy wiemy co się tam dzieje. Tylko, że nie macie odwagi nic z tym zrobić bo boicie się co będzie za "niebieskimi drzwiami". (usunięte przez administratora) miała dymy z szefową? I czy ona nie pracowała uczciwie? Kamil?Paweł? Asia z KASZUB? Kasia (jaka była taka była, ale pracowała baaaardzo uczciwie)?

Pracownica2
@Pracownica

Wymienione osoby odeszły same i raczej mają nowe kariery i nie spędzają pół życia na portalach wszelkiej maści obsmarowując wszystkim (usunięte przez administratora) Tak dymów z szefową jest wiele na przykład jak ktoś bierze L4 a na fejsbuku publikuje zdjęcia z wakacji, o tym nie wspominasz? Ty się martw o siebie i o to czy Ty pracujesz uczciwie bo skoro tak sączysz jad i resentymenty to chyba sama boisz się niebieskich drzwi hahaha Do zobaczenia rano na zakładzie

@Pracownica2

No mnie niebieskie drzwi nie przerażają, raczej dziś miałam ubaw jak rozmyślaliście kto to pisze i miny mieliście nietęgie :-) Fakt, te osoby odeszły same bo miały dość tego SYFU. Z resztą ktoś sam Szefowej powiedział, że odchodzi bo ta praca jest(usunięte przez administratora).

*nierozwojowa

Leć
@Pracownica

To leć tam i powiedz co ci nie pasuje !! Skoro się nie boisz! Co z ciebie za "koleżanka" jak możesz patrzec nam w oczy i mówić do nas cześć/dzień dobry(usunięte przez administratora)

Pracownica2
@Pracownica

No ale masz swoje pięć minut- smarowanie anonimowo w sieci i obserwowanie nietęgich min w ciągu dnia, ale jesteś teraz gwiazdą łał gratulacje - niebieskie drzwi niestraszne ale wolisz siedzieć pół wieczoru i naparzać w klawiaturę... Rozumiem, że masz dość tego syfu to co jeszcze robisz w tej firmie? Jak dla kogoś nie było już rozwoju to poszedł dalej , może masz problem że sama nie masz takiej opcji?

@Leć

Już jeden był, co powiedział co mu nie pasuje i teraz walczy z szefową w sądzie pracy,co o tym też nie pamiętacie? Może piszę to wszystko teraz bo właśnie mam szansę na rozwój i już nic mnie tu nie trzyma?

@Pracownica

To jak Andrzej wygra w sądzie pracy to tutaj opublikuje, a póki co to czcze gadanie Twoje o wszystkim i o niczym, To idź się rozwijaj i nie zawracaj głowy ludziom Albo zawracaj: sama widziałaś ile rozrywki dzisiaj dostarczyłaś, beka z tchórzy hejterów była w pracy pół dnia, sama widziałaś przecież, śmiałaś się też z siebie dla niepoznaki?

@Pracownica

Hiszpan jakoś się nie śmiał :( Możecie pisać co chcecie, ale podsumowując. Dym na magazynie od wczoraj bo ktoś śmiał napisać źle o szefowej. Temat nr 1 i wszyscy zbiegają się jak pszczoły do miodu by bronić szefowej. To, że szefowa płaci "pod stołem " To prawda. To co na umowie nie ma nic wspólnego z faktycznym wynagrodzeniem. To, że są dwie listy obecności to.też prawda. Nie ma dodatku za nadgodziny, soboty są normalnie płatne i tylko niedziela 50% dodatku ALE tylko dla osób, które przyjdą w sobotę. Jest to KOMPLETNIE niezgodne z KP. Premia jest uznaniowa czyli nie jest to oficjalne wyrównanie nadgodzin A dobrowolna bonifikata. W zakładzie była kontrolą Inspekcji Pracy, po zgłoszeniu pracownika, że na zakładzie jest niedopuszczalna temperatura. Kontrola wykazała uchybienia. Szefowa oszczędzała na.prądzie i.broniła włączania dmuchawy. Zakupiła odzież roboczą dopiero po kontroli Inspekcji Pracy. (usunięte przez administratora) Także to są moje zarzuty pod adresem firmy.

@Pracownica

Wouw doktorat z magazynu widzę :) Powiedziałaś co myślisz i jak sprawia Ci to ulgę to spoko, do zobaczenia jutro w naszym ulu!

@Pracownica

Chyba muszę coś wyjaśnić , otóż co ma Pani na mysli przyjaźń ? Nie muszę się spowiadać z kim się przyjaźnie lub nie . Ale nie mam nic do ukrycia , czyli moja stawka godzinowa i końcowa wypłata w kopercie , proponuje zagrać w otwarte karty . Nie rozumiem hejtu wobec firmy i ludzi pracujących , zaznaczam bez przymusu . Jeśli Pani jest nie zadowolona z pracy w firmie proszę się skierować w stronę drzwi , i realizować swoje chore ambicje w innym zakładzie pracy . Kogo i do czego Pani chce zmusić ???? Żeby wszyscy porzucili prace ? Wiec proponuje otworzyć własny zakład i nas zatrudnić i płacić nam tak cudownie jak tak tutaj się rozpisałas . Pozdrawiam i radzę zająć się swoim życiem . Jeśli jesteś odważna napisz swój numer telefonu i sobie pogadamy .

Trudnesprawy
@Pracownica

Panno H. Bo nie trudno domyślić się że to Pani. Jesli tak wiele ma Pani zastrzeżeń co do pracy(którą jednakże Pani wykonuje) to najprostszym sposobem będzie poszukać nowej i nie strzępić swoich i przy tym innych osób nerwów. Od dawna wiedziałam że żywi się Pani jedynie plotkami wiec i w tym przypadku nie dziwi mnie to że jak wybucha jakaś afera to i Pani w niej uczestniczy. Aczkolwiek zadziwia mnie tak prostackie i bezczelne zachowanie. Każdego ranka uśmiecha się Pani do każdego z nas a tutaj publicznie pluje jadem. Ja w to nie wierze, ja chyba płonę... Pozdrawiam resztę cudownej załogi z magazynu. :*****

M
@Pracownica

A ten komentarz do Pawła to z zazdrości, że pił whiskey, czy o to, że w tak zacnym gronie ? :-) Co Ci w zasadzie do tego Pani Pracownico? Skoro, jak sama zauważyłaś, jest to portal na którym publikujemy opinie o miejscu pracy, to może sama nie atakuj innych? Zwłaszcza tych, którzy mieli w sobie na tyle odwagi, żeby podpisać się z imienia i nazwiska? Inni też mieli prawo dodać swoją opinię, Ty już swoją dodałaś, ale jeszcze ci mało?

Jck

Pracuję w tej firmie od stu lat i jeszcze trochę i mam jak najbardziej pozytywne odczucia ... Robię co do mnie należy jestem wynagradzany. CZasem bywają zgrzyty jak wszędzie gdzie są ludzie ale tez mam tu przyjaciół

Zlotko

Pracuje w firmie już kilka lat, pracowałam na wielu stanowiskach mogłam się bardzo wiele nauczyć. Pan dragon daje mi przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa - wiem ze moja sytuacja jest stabilna i nie muszę się martwić tak jak w pracy w korporacji - bo tego już tez doświadczyłam. Nie ma tu sytuacji ze czuje się prześladowana, jest pełne zaufanie pracodawcy który traktuje wszystkich równo! Bardzo się cieszę ze tu trafiłam i życzyłabym każdemu aby odnalazł się w swojej pracy tak jak można się odnaleźć tutaj bo jest to praca życia, serdecznie pozdrawiam wszystkich moich współpracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o PAN DRAGON Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w PAN DRAGON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAN DRAGON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAN DRAGON Sp. z o.o.?

PAN DRAGON Sp. z o.o.