Express Kurier

Opinie o Express Kurier

robert 2009-02-03 10:46:32
praca express kurier srednio na jeza, mogloby byc lepiej trzeba robic i robic
anonim 2009-02-03 12:17:06
Ogromne (usunięte przez administratora) kuriera, miałem do wysłania dwie ogromne kolumny ważące po 40 kg każda - miały takie gabaryty że do noszenia tylko dla dwóch osób.Mało tego że kurier nie miał własnego pomocnika w samochodzie widziałem jak kurier robił miejsce dla moich paczek - rzucając innymi o boki samochodu!! a wiecie jak sprawdzał czy są dobrze zapakowane? stukał długopisem o paczkę z taką siłą że na kolumnach zostały ślady !
anonim 2009-03-03 22:01:46
i się dziwisz?! a pomóc mu to już nie mogłeś! zazwyczaj kurier jeździ sam to raz a dwa nauczysz się dokładnie pakować paczki a nie byle jak a potem że kuriera wina, sam byłem kurierem i wiem jakie to jest wkurzające!
robert 2015-07-17 23:24:24
Charujesz u nich po 13 godzin a płacą marniutka dlatego zrezygnowałem i jeżdżę w fedexie tam przynajmniej godziwe zarobki za taką barów a wielki szef jeździ audiakiem ciekawe z czego?Nie polecam nikomu wykorzystują ludzi do granic wytrzymałości
Agnieszka 2015-07-29 20:23:12
Wysyłałem przesyłkę firmową do Anglii szef prosił żeby przekazać kurierowi ,aby nią nie rzucać-oczywiście zrobiłam to.Kurier stwierdził z oburzeniem,że takie rzeczy się nie zdarzają w ich firmie.Obserwowałam z okna jak kurier otworzył drzwi auta i dosłownie cisnął moją przesyłkę ze złością do środka.Jestem zdegustowana i nie polecimy tej firmy nikomu znajomemu.
Babinitch 2015-09-07 21:21:35
Najlepiej iść do pracy gdzie zapłacą za nicnierobienie
Klimek 2015-10-10 23:37:15
Masz rację kolego trzeba utrzymać rodzinę ale oni też to powinni zrozumieć charujesz po paręnaście godzin dziennie a oni nawet dobrego słowa ci nie dadzą nie wspomnę o wypłacie a właściwie jałmużnę a prezes wielki boss dorabia się na naszej krzywdzie nadętybufon i jeszcze jego prawa ręka następny bucek dobrze że z tamtąd uciekłem nie dajcie się oszukiwać zróbcie strajk zobaczycie jak szybko podniesie stawki i na koniec przesyłki dobierane od klientów są traktowane jak piłki fruwają po całym samochodzie żenada
Express Kurier 2015-10-14 18:20:16
Dzień dobry,
Chcielibyśmy wyjaśnić całą sytuację, dlatego bardzo proszę o podanie numeru listu przewozowego. Informacje proszę przesłać na adres biuro@express-kurier.com.pl

Z poważaniem
BOK Express Kurier
adamo 2016-05-11 19:55:01
dla mnie nie ma większego sensu wywlekanie na forum spraw związanych z firmą. Jeśli jako pracownik miałbym problem- wolałbym zgłosić się z nim do kierownictwa Express Kuriera :)
Zostaw swoją opinię o Express Kurier - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Kurier