Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Bohdan Nowy wpis

Lipa dlaczego powypisywałeś takie bzdury na kolegów na forum novasco...?!!!

Bogdan

Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

Dominika
@Bogdan

a kim jestes i na jakim stanowisku pracowales?

Lipa Nowy wpis
@Bogdan

No pewnie Boguś! Za Twoich czasów to był Krotex przez duźe K. Niestety teraz to już ....

Joanna Nowy wpis
@Lipa

A dasz znać kto to i czemu go tak zachwalasz?

postać Nowy wpis

Pytam jakim prawem został zwolniony prawdziwy warszawiak?! I kiedy zostanie rozliczony okres pracy na działalności?!

Jędrek - ile na łapsko wychodzi?!

jedrek

Trilac
@jedrek

Nie bajeruj jędrek, mnie sie zdaje że więcej masz.

Teresa
@jedrek

5300 to dosyć sporo. A ogólnie są jakieś możliwości premii?

Alicja
@jedrek

Na jakim stanowisku tyle kasy?

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Paolo

Siema ludzie ulicy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Krotex - Poland?

Jacek

Tak

Mikołaj
@Jacek

A mógłbyś coś więcej napisać? Jesteś tam pracownikiem? Jak wygląda praca na tym zakładzie?

Wytrwały
@Mikołaj

Podwyżka sie należy!!! To chyba jasne?! I nie chodzi o drobne a nas jest dwóch!!!!!

Nowlaśnie
@Wytrwały

Myśli, że co?! Że tu przyspawane zostało? Piniądz powinien być przyzwoity za poświęcenie części OGROMNEJ swego życia firmie gdyż bowiem w czasie tym można było karierę robić w innych firmach i zarobki mieć 2 - 5 x takie. Co zatem jest grane?! Rekrutacyjki się nowe od... ?! Pokoleii może najpierw trzeba upożądkować własne klepisko?! Sorry ze siem uniodłem ale byl dluhi wieczornik. Czus

Podejście jest takie, że dobrze by było o podwyższeniu uposażenia porozmawiać. Inflacja to co?! Jakieś jaja?!

Leopold

Maro - pozdro od ludzi ulicy.

Caro
@Leopold

Maro - co z oponami? Czy wulkani opłacony? Można jechać czy na zimówkach cisnąć?

Sosnowy

A co z latami, kiedy pracowaliśmy na działalności? Przecież w mojej opinii to była ukryta umowa o pracę - warto by się rozliczyć z pracownikami. Pracownikom oprócz odszkodowania w nalżałyby się także tzw ZUS za ten cały okres z odsetkami. Jeżeli firma się nawet zwinie to można w tej kwestii pozywać członków zarządu - czyż nie? Dla szarika i innych forsa sie znalazła a co z tymi co ciągneli ten wózek?

Mocny
@Sosnowy

Dokładnie, co ze straconą młodością, co z latami pracy na działalności i najnijszymi składkami do ZUS, co ja będę jadł na starość, kto mi odda za to wszystko?

Mariusz
@Mocny

Chyba wiedziałeś na co się decydujesz mając taka umowę. Na działalności trzeba samemu dbać o składki a nie płacić najniższe, bo na emeryturze się to odpłaca. Teraz już nic na to chyba nie poradzisz.

Zapierdalacz_
@Mariusz

Teraz wiem, że zostałem wykożystany bo należał mi się pełny ZUS za tamten okres! To nie ja łamałem prawo, byłem ofiarą!

Czy można wrócić jak się zwolniło?

Mocny

Jak tam z podwyżkami u was?

Paul

Jak tam cykloweczka i plany?

Lipiec

Lipka - donosiłeś na wszystkich?!

@Lipiec

A kto kierowniczkę chciał wygryźć?! Co?!

Robert

Jak tam mordeczki idzie domykanie kwartału? ????

Prawy_W-awa

Sobie roboty pozałatwiali w jednej takiej firmie a o kolegach zapomnieli. Udawali kolegów tyle lat ale jak co do czego przyszło to od prawie 2 lat pomóc nie mogą! Nikogo nie obchodzi, że ktoś na ulicy musi zarabiac. Ale sobie to i owszem pomogli, dziwnym trafem prawie wszyscy w jednej firemce się odnaleźli. Przypadek - nie sądzę! Myslicie, że my nic nie wiemy?!

@Prawy_W-awa

Za kogo wy się uważacie, nikt was za rączkę nie będzie prowadzał. Weźcie się za uczciwą pracę, nie potrzeba nam (usunięte przez administratora)

Ozyrys
@Silny

Wojtar - co jest odwalane?! Zostałeś derektorem?!

Zbych
@Ozyrys

Lepiej zajmij się realizacją planów.

Korybut

Za wieloletnią służbę z dnia na dzień! I po co to było - tyle mozolnej pracy, tyle starań dzień w dzień, tyle wiary, że ciężką systematyczną pracą urośniemy jak niegdyś. Tyle rozmów z panią Elżbietą i innymi o pracy, produktach..., Tyle minut zmarnowanych, dni, tygodni, lat , tyle tysięcy przejechanych km i w zimę i w ciemnościach, tyle tysięcy godzin przesiedzianych za kółkiem, tyle mikrozaśnięć, tyle tysięcy umizgów i fałszywych uśmiechów żeby sprzedać produkt, tyle rozmów bez znaczenia, tyle poświęconego życia. A przyszły cioty, dla których to nic nie znaczyło, zniszczyli to wszystko tak łatwo ...! niszcząc tym samym kawał życia innych...! Zniszczono wszystko czego zniszczyć nie było prawa. Jakim prawem pytam!!! Po co pani ela tyle godzin w tym biurze zmarnowała...?! To wszystko okazało się bez sensu, bez znaczenia!!!

Brak Ecomeru w głownych aptekach na podkarpaciu! Słabo to wygląda

Helena
@Silny

nie tylko na podkarpaciu. W całej Polsce.

@Helena

Ja już robię u konkurencji od sierpnia. Jest nieźle, dostałem awansik od razu, wódeczki się opiłem na integrze i obiecali passeraratti z podwyżką. ????

KLIENT_SIECIOWY

Mam pytanie - gdzie mogę kupić Ecomer. Telefonu do biura ze strony www.krotex.pl nikt nie raczy odbierać, czy firma jeszcze wogóle funkcjonuje?! Na maila zero odzewu. Jestem zainteresowany zakupem na cały kraj. Czy możecie Państwo podać jakiś kontakt do kogokolwiek z kim można zamienić dwa słowa! Bądzmy poważni.

To pewnie będzie mój pierwszy i ostatni wpis na tej stronie. Dziś otrzymałam smutną wiadomość. Odeszła od Nas Pani Irena Gradowska - długoletni współpracownik Krotex. W czwartek 23.09 o godzinie 10:30 w Warszawie na Cmentarzu Bródnowskim w kościele murowanym (wejście od św. Wincentego) odbędzie się pogrzeb. Informację przekazuję za zgodą córki Pani Ireny [*]

oooo
@Marta

Świeć Panie nad Jej duszą! Niech jej będą odpuszczone wszystkie grzechy! Pani Irenka była wspaniała!

Soynka

Czym sie teraz firma zajmuje - produkcją obrazów?! Po ile np. obrazy wojtrara chodzą i czy są dostępne w aptekach?!

Były klient

Zawsze można pozwać członków zarządu. Wówczas z majątku własnego wypłacą co trzeba a szczególnie jak komornik wejdzie na konta. Praktyka pokazuje, że wówczas szybko znajdują się piniądze na długi...! Zastanawia też czy nie miało miejsce działanie na szkodę własnej firmy - szczególnie przy zaoraniu marki heelsi, która sama w sobie warta była wiele milionów... Zastanawiające prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland