Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Sprawdzam

Niniejszym informuję, że wpisy m.in. niejakich: mhm, mnoga, kubaa, generuje biuro firmy. Być może to, te same osoby co wydzwaniają po kryjomu do pracownic sądzących się z firmą, informując o tym co firma zamierza zrobić w kolejnym ruchu. Czy to prawda, że w biurze nikomu nie można ufać, bo każdy gra do innej bramki? Czy to prawda, że bramek jest na tym boisku więcej niż 2? Czy to prawda, że 90% managerów z innych firm patrząc na pracę managerów zarządzających firmą nie może wyjść z podziwu jak pięknie ograniczono jej rozwój na przestrzeni ostatnich 10 lat? Czy to prawda, że pracę tracili RKSi i inni FFi czy BUMowie za to, że mieli swoje zdanie i inną koncepcję niż machanie główką na tak przy każdym pomyślę swych przełożonych? Czy to prawda, że średni czas stosunku pracy w firmie od 2lat dla przedstawiciela wynosi 9miesięc? Czy to prawda, że praca w firmie to niczym podróż za jeden uśmiech, tzn. pracuj, pracuj a ja w zamian się uśmiechnę? Czy to prawda, że nieodwzajemnienie uśmiechu do dyrekcji jest równoznaczne, a nawet gorsze niż niezrobienie sprzedaży? Dla tych co pytają jak to możliwe, że to "działa" odsyłam po cogs 2 top produktów i definicję dojnych krów, którą warto zestawić z terminami wdrożeń i pracy u podstaw. A -HOJ! nie mylić z czymś innym.

W.O.N.
@Sprawdzam

Danielkumiselku - liczyłem na większą finezję z Twej strony!!! Śwadeadectwo pracy i rekomendacje ja bym ci takie wystawił żebyś sie ...! Żal - cały komentarz! Nikt tu po to bie nie placze, - taka prawda!

DNO !
@Sprawdzam

Plotkarz! Dno! Wyautowany w odpowienim czasie - czyż nie?! Nie brac pod uwage wpisy !!! Brak wiarygodności !!! Out of the game!!!

DNO
@DNO !

Tak! Potwierdzam, Nikodedem Dyzma by się uśmiał...! Nie brać pod uwagę wpisów bardzo zawiedzionych...! Daj życ innym! Dno!

w dziurkę
@Sprawdzam

Ooo proszę, a ten cytat np : "Niniejszym informuję, że wpisy m.in. niejakich: mhm, mnoga, kubaa, generuje biuro firmy", itd... Wiesz, że dałeś 100% podstawy do żądania i uzyskania danych od admina i ścigania Cię wg k.c i k.k ...! Przeholowałeś z alko świętując co nie co i poniosło - co?! Trudno!!!!

W.O.N.
@Sprawdzam

Nie masz co ze sobą zrobiś? Pobiegaj sobie! Powodzenia! Run Forest, run...!

Neo k
@W.O.N.

Krotex - to dobra firma, dobry pracodawca, warto zaufać bo pracują tam też i dziewczyny po 4 i 6 lat!!!

billy joel

Jakie som zarobki - konkret proszę?! Ile najmniej płacą a ile najwięcej ludziom!

smerf

No to zalezy komu! Tym co zarabiaja duzo pracuje sie lepiej a reszcie gozej!

patriota

L4 to taka kapela rockowa! Koniec tematu

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
patriota

Prawdziwy PM nie skupia się tylko na forsie, premiach... Bez jaj z tym chorowaniem proszę! Pokażcie postawę godną prawdziwego PM! Do zobaczenia na szkolonku !

wiecie kto

l4 i zostaję w domu.

wawa

na 100% to nie Lipa i jego piesek

a niby skąd mam wiedzieć?
@wiecie kto

Szczerze mówiąc nie wiem kto! A L4 to wystarczy wysłać pocztą czy trzeba także skan wysłać mailem? Bo i mnie chyba jakaś grypa atakuje, mam nadzieję że nic poważnego, no ale wiecie - lekarz może kazać zostać w domu i wypocić. Tak to już jest, jesień to i wirusy już szaleją...

Pan kotek był chory

A co zdrówko szwankuje?

dżojfred

Ty kubaaaa - o co ci chodzi? Jak czytam twoje wpisy to się zastanawiam kim ty k.. jesteś?!

Samoobrona

ty chyba coś piłeś! Jakie wysokie? Plany wzrastają po 30% co do poprzedniego roku a pobory w miejscu! To w porządku?!

extra kasa

Jest oczywiste, że przedłuzajac umowe trzeba dać podwyżkę chociaż 200 złotych. Nie tylko wy chcecie sobie do grecji fruwać inni może też by chcieli gdzies pojechać!!!

Po co to?

po co wydawac tyle forsy na szkolenie skoro jest tu non stop ogromna rotacja?! Przecież osoby które przeszkolicie (za grubą kasę) zaraz będziecie zwalniać lub same poodchodzą bo podwyżwek nie dajecie i inna firma przejmie wyszkolonego pracownika! No pytam ile jest tu osób które pracują dłużej niż 2 - 3 lata? No może ze 2 osoby i to z warszawy więc mozna je przeszkolic na miejscu. Nie ma sensu inwestować w szkolenia jak sie nie ma zamiaru stworzyc trwalego zespołu! A raczej ludzi to sie ma tu głęboko..., skoro umowy sie konczą i nawt sie nie mówi czy się je przedłuży i czy da się podwyżkę, ludzie maja rodziny i nie wiedzą czy beda mieli robotę - ale kogo to obchodzi?! To jest szacunek do swoich ludzi?!

Podwyzki dla mas pracujących

Teraz przez skypa nawet rekrutacje się odbywają - to znak czasów!!! Oszczędza się forsę na paliwie, hotelach, posiłkach i innych pierdołach a to są grube tysiące złotych, które przeciez to my musimy wypracować!!! Sto rozżutnictwu i szastaniu pieniędzmi, które my wycharowujemy!!!!!! Popieram pomysł skypowego szkolenia - przedewszystkim dla oszczędności!!! Pieniądze dajcie na podwyżki tak bardzo potrzebne i oczekiwane a nie na bzdury wydajecie!

126p

czy prawdą jest ze kiedys na poludniu chcieli rozstac się z gosciem, powiedzieli ze mu umowy nie przedluzaja i niech odstawi zabawki do wawy, a on na to ze wlasnie jest na l4 i samochodu do stolicy nie odstawi i wiecie co? Ponoc kilka dni potem dostal nowa umowe i duuzo lepsza pensje! Sam w to nie moglem uwiezyc ale ponoc tak bylo. Zastanawiam się czy jechać na szkolenie czy może niech najpierw przedłużą umowe - wtedy bede wiedzial ze jade sie szkolic a nie po to aby auto odstawić i wrócić auto stopem (pociągi tanie nie są - tym bardziej jak się weżmie pod uwagę niewielkie pobory, poza tym na dworcu to nie jednego już okradli a i przypadki pobicia czy napastowania też sie zdażają-w koncu to warszawa). Ja bym byl za czymś takim: albo przedłużamy umowy i podwyzkę inflacyjna i wtedy wszyscy beda pewni ze gramy uczciwie i nikt nie będzie sie bał przyjechac na szkolenie albo zróbmy je przez skya a wtedy nawet jak ktos jest chory to bedzie mógł w nim wziąc udział! To chyba dobra propozycja?! Ja tylko pytam proponuję - nie nakłaniam!

skype - to przyszłość

To czy nie można by tego szkolenia zrobić skypem? Było by dużo taniej i tak samo efektywnie! Przecież każdy ma komputer albo tablet - w czym problem?! I ludzie nie baliby się powrotu pociągiem!

Wyobraźcie sobie wracanie pociągiem z walizą - bo przecież czlowiek myslał, że jedzie na 2 dniowe szkolenie z noclegiem... a pociąg dodopiero wieczorem. Co za miła niespodzianka.

cyngiel

Być może to tylko plotki, może ktoś ubarwił coś!

Hegemon

As - widzę, że jesteś prawdziwym przyjacielem firmy! Chcę byś wiedział, że Cię za to szanuję! To się liczy!! Premie wypłacone!

Hegemon

Premie zostały wypłacone - to są fakty! Rozumie, że teraz nastąpią przeprosiny ze strony tych co panikę sieli! Spodziewam się!

Laureatka nagród

A kim jest ten Bohdan, co ponoć wraca do firmy? To jakiś kadrowy, co robił on tu wczesniej - bo nikt nie wie dokladnie? Będzie czyścił czy zatrudniał? Cieszyć się czy przeciwnie?

Zdegustowany

Muszę przyznać, że to co napisałeś - nie tchni optymizmem, natomiast daje dużo do myślenia...!

Rafał

w tej firmie nie wiedzą jak zadbać o pracownika, no bo po co... tak często ich przecież wymieniamy :) przedstawicieli to zwalniać najlepiej średnio co roku, części się należy bo przecież mają słabe sprzedaże ale są i inne ważne powody takie jak zbyt wysokie koszty tankowania, brak uśmiechów i akceptacji dziwnych zachowań pana w koszulach typu regular i żelu na włosach, lub 2tyg urlop w sierpniu, no bo przecież tak nie wolno! aaa kierowników, o których tu napisał Tomasz, to wiadomo, warto zwalniać co 2-3 lata tak aby jak już poznają całość kombinacji pana w regularze i łysego kurdupla, usunąć, bo nie daj bóg pani prezes dobrze usłyszy co mówią i skończą ich sielankę. krotex a korpo różnice każdy widzi, cechy wspólne także... jesteś tylko wynikiem, klepią cie po plecach jak przynosisz kasę, jak jesteś polityczny to masz super, jak masz swoje zdanie (nawet to słuszne) to po chwili Ciebie nie ma. Główna różnica - w korpo masz jasne zasady i sensowne narzędzia, standaryzację i choć złudną stabilizację, w krotex nie masz zasad i towaru w hurcie :), a prawo pracy rozumiane jest po krzysiowemu i tomkowemu, stąd sąd pracy co chwila...

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland