Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Ruch oburzonych - popieram, przyłączam się!

Ludziska wiedzą o co w tym chodzi! Boją się sprzedawać przed publikacją planów, bo wiedzą, że jak zrobią teraz niechcący większą sprzedaż to im dowalą do końca kwartału, że się zgarbią!!! Trudno odmówić im racji! Po jaką cholere się wysilać - żeby ci dołożyli w nagrodę?! Jak góra zacznie uczciwie podchodzić do PM to i oni zaczną chętnie do roboty jeździć! A tak to ludzie czują, że jest ciągła gra w My i Oni! Oni to PM, którzy są źli i trzeba ich zawsze wykiwać, naobiecywać cudów i olać... Brawo, oby tak dalej!!!

Ruch oburzonych

Czy oni mają ludzi za kompletnych idi...w, czy jak?! Znowu to samo! Nie podają planów sprzedażowych chociaż już 1/3 kwartału minęła ani systemu premiowego!!! Myślicie, że ludzie nie wiedzą o co chodzi? My wiemy ze firmir chodzi o to aby podać plany dopiero w połowie kwartału bo wtedy widzą jakie ludzie mają już wyniki i jak mają sporo to się im dowali, żeby zapier...i do upadłego i system premiowy tak się ustali żeby mało kto ją zrobił!!! To jest dla wszystkich jasne!!! Wszyscy są oburzeni takimi praktykami, to zwyczajnie nie uczciwe, ludzie to nie bydło! Nie ustala się zasad gry w trakcie jej trwania!

koko

Czy to prawda,że wszyscy mają być przeniesieni od 1 lipca do Nberga?Dobrze by było!!

Romantyczna realistka
@koko

A co to ten Nberg?! Że niby do likwidacji idziemy?! Szukać nowej roboty trzeba?! Dawaj stary cynk jak coś wiesz, bo przecież jak firma się zwija, to trzeba szukać roboty za wczasu!! To mogłoby się wszystko składać w całość, że firma chyba słabo przędzie - bo ponoć ludziom naobiecywali podwyżki i pokazali fuckersa (no przeciez nikt normalnie by tak nie zrobił) jakieś wycieczki insynuowali - też guzik z tego! Czyli źle się dzieje w państwie duńskim!!! Stary zapodaj jakieś szczegóły ja wiesz, a myślę że coś wiesz!!! Ja tam szukam czegoś pewniejszego - nie zaszkodzi!!!

Barabasz
@Romantyczna realistka

I głupio nie robisz! Wręcz przeciwnie!!! Też tak postąpię!!!

Agnieszka

Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czy Krotex - Poland stosuje rekrutacje wewnętrzne, szkolenia?

Jola
@Agnieszka

Zerowa!

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
pyra

Jest Kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

apple

Przepraszam nie wracają a wrócili-będzie ciekawie-a stara zamroczona!!!!!

apple

Czy to prawda że wracają starzy pracownicy ?

lolo

Super mała fajna firma i dobrze traktuje obecnych i BYŁYCH pracowników-a to rzadkie w tych czasach.

była pracownica
@lolo

ale ściema :-) pracowałam w tej firmie i powiem szczerze,ża żal mi szefowej Pani Eli, która nie jest świadoma tego co się tam dzieje.

ola

Do końca nie wiadomo kto na jakich zasadach, kto jest zależny od kogo i dlaczego??

Wiktor Orban

Jakie zarobki na Lublin?!

Monica

Czy to prawda ze nie ma wszych zabawek w hurtowniach?! Dlaczego?

Ktoś z doświadczeniem

A ja uważam że nie jest to dobry program! To przepustka do upadku firmy! Najlepsi, stali, rozwojowi klienci pokazują nam środkowy palec własnie przez ten wspaniały program - 1,35 zł i inne bezsensowne ograniczenia! Równia pochyła - Q2 będzie pogromem naszych prodktów, to będzie masakra sprzedażowa!!! A najlepsze jest to, że jak teraz apteki odejdą od nas to przejdą do innych programów i już tak latwo ich spowrotem nie odzyskamy nawet jak poprawimy warunki naszego! Będzie trzeba czasami czekać rok czasu zeby się wbić z programem... Przepustka do upadku! Będzie za niego odpowiadał autor tego niemądrego programu dla aptek - mega nieodpowiedzialna postać!!!

Usunać szkodnika - ktoś tu liczyć nie umie!
@Ktoś z doświadczeniem

Zgadzam się z kolegą - apteki już dzwonią z awanturami i informują o przejsciu do konkurencji z konkursem na probiotyk a u nas zostana co najwyżej z programem na Helsi. Tylko że helsi sprzedadzą max 20 - 30 op. a jak cena będzie wyzsza to i mniej, a Trilku sprzedawali po 200 na miesiąc albo i wiecej! Ale co to kogo obchodzi! W tej firemce widaze, ze to co lubią to wieczne gaszenie pożarów zamiast im zapobiegać to podkladają ogień a potem go gaszą i liczą straty, od 2 lat nic innego nie obserwuję!

Czyste sumienie
@Usunać szkodnika - ktoś tu liczyć nie umie!

Jak tam od razu mówiłem ze nie ma co się kompromitować w aptekach z tym programem, bo zniszczycie sobie reputacje! Ja np. wole przejsc do innej firmy i klientów przestawic na inne produkty niż robić z siebie cwaniaka itd. - bo tak nas teraz nazywają!!! Twarz ma się jedną i warto dbać o to jak cię postrzegają! Relacje teraz są najważniejsze a jak zrobię z siebie teraz cwaniaka to nikt nie bedzie ze mną chcial gadać nawet jak przejdę do Bayera. Po co się kompromitować i spalac na rynku? Za te śmieszne pieniądze?! Absolutnie niewarto!!! Spójrzcie jakie dobre oferty są teraz na pracuj.pl. Ja tam intensywnie szukam a tutaj wżucam już na luz i będę sie toczył... Polecam innym transfer

płaska

Nowy program - jest MEGA!!!! Pamiętajcie - nie jest to tamten głupi stary program! Wcale nikt z nami nie rozmawiał! My sami z siebie uważamy że to jest - bardzo dobre, nowe rozwiązanie!

Sieci to ja nie mam - zapierdalam codziennie

acha, czyli są tacy co mają sieci i tacy co nie mają!!! No to brawo!!! Widzę że równo traktujecie ludzi! Niech zgadne, ci biora premie - mają sieci?! Czyż nie?! To może ich premie powinno się podzielić pomiędzy wszystkich, szczególnie tych co tyrają bez sieci!!!!

Szczupla Vanessa

Z tym tyraniem to roznie. Są tacy co mają sieci i niewiele muszą tyrać bo połowę planu zrobią na sieciach pisząc maila. Inni tyrają i nigdy premii nie widzą.

Amanda

Powiem tak - są w stanie spokojnie zapłacić 5000 - 5500 brutto, bo to robią! Proponuję walczyć o jak najwiekszą kwotę na start, nie wierzyć w obietnice podwyżek bo i tak nie dadzą. A ogólnie , to trzeba tyrac ale np. ma byc ubezpieczenie zdrowotne z tym, że oczywiście nie za darmo! Samochody są bardzo przyzwoite, czeskie i prawie nowe. Mała firma wiec lubią żyć plotkami, podejrzeniami ale to normalka, na spotkaniach firmowych zawsze dają obiad a na szkoleniach żarcie jest dobre, dają próbki - to jest dobre i przydatne, na szkoleniach kobiety są traktowane dobrze. Dobra na okres przejsciowy - raczej nie na lata.

Zainteresowany tylko troche

Bzdury piszecie jakieś, lepiej powiedzcie jakie zarobki na start tu można wyrwać i czy można liczyc i po jakim czasie na pierwszą podwyżkę!!!

Jobac boba co joj nikt nie szonuje i nie ufa

Gut kapela! Ziom!

Na pracuj.pl aż gęsto od dobrych ofert - time to g

Niech sobie ten system premiowy w (usunięte przez administratora)wsadzą! Są jakieś granice cwaniactwa!!! Jak widać nie warto się starać bo cie i tak wyrolują! Potrafią ludziom podciąć skrzydła - nie ma co?!

Przezorna Katarina
@Na pracuj.pl aż gęsto od dobrych ofert - time to g

Jeszcze w zeszłym kwatale te same pieniądze z premii były za wykonanie 100%, a teraz za 130% do tego plany podniesione w stosunku do poprzedniego kwartału o jakieś 20% - masakra! Czyli aby wziać premie w jako takiej wysokości mamy zrobic jakies 50 % wzrostu w porównaniu do zeszłego kwartału?! Według mnie są jakieś granice cwaniactwa! Ja nie zamierzam sie napinać - bo w przyszłym kwartale tę sama premie zrobią od 150% planu, który też pewnie podniosą o kilkadziesiąt procent i!!! Nie dziwie się, że PM chodzą na rozmowy do innych firm. I bardzo dobrze, W trakcie urlopu - jest świetna okazja zająć się własną przyszłością! Na podwyżki, co panie kier. nam obiecywał,y tu nie ma co liczyć - jedynie na podwyżki planów! Potwierdzają to stare wygi, które własnie masowo szykują się do zmiany barw firmowych! Dla mnie na bank niebawem posypią się zwolnienia L4, a Q2 - będzie jedną wielką rekrutacją, może byc tak że zamiast roboty będzie szukanie pracowników! Taka kolej rzeczy... W tedy pewnie premie zrobią od 100% a plany bardziej realne...

Nie choruj - zapie...j
@Przezorna Katarina

Czy prawdą jest, że wymagano aby PM pracował w trakcie groźnej, zakaźnej choroby?! Jeśli tak, to jest to niemały skandal! Tym się powinno zająć na powaźnie!!!

Sylwija
@Nie choruj - zapie...j

Sprawdz, kiedy pojawiło się ogłoszenie na jego miejsce na pracuj.pl i od kiedy jest chory - skandal!!! Ciekawe czy ta kier. nigdy nie chorowała?! Ewakuacja stąd - to polecam. A jak przyjdzie zachorować to już chyba lepiej z L4 nie wracać - bo wiadomo co zrobią...!

okaz zdrowia
@Sylwija

Zwłaszcza,ze ten pan o którym mowa uwielbia przebywać na L4 taki sposób na życie !

Jo i tak mam robota od kwietnia!
@okaz zdrowia

Ty laska?! Co to za teksty, pytam!!! Co znaczy uwielbia przebywać na L4?! Pamiętaj, że ja mam ŻONĘ...!!! Hamuj się - i teksty o hipnotajzing oczach też...!!! Wiecej mi du..py nie zawracej ...! Podwyżki - wywiązałaś się kiedyś z czegokolwiek?! Oberschlesien!!!! Jo chca byscie nom wierzyli!!! JO CHCA ,COŚ BYŚ SIE ODPIERDOLIŁA!!!! JO CHCA!!!!!!!!

wADOWICKI jAKUEK
@Nie choruj - zapie...j

No widza co dlugo nie myslala nad kariera w firmie odkąd zachorował on!!! Co to? Wzgardzone uczucia?! zawiedzona raptownie?! Czy jak?! A wzrosty zarobkowe to obiecane były niebawem - czyż nie!? I co?! Ano: Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Jajco?! Eeeee! A chłop ten i zdrów juś ci jest prawie całkiem, ale patrzać na bzdziągiew nie chce i racyje on ma!!! NIECH....

joaaanssa

ktoś ma w miarę świeże informacje co słychać w tej firmie, warto nie warto aplikować? jak marketing wygląda? jak prezesi? regionalni?

żużel rules
@joaaanssa

Co słychać?! Ręce opadają! Ponoć nakłamali ludziom o podwyżkach, plany popodwyższali a teraz cały system premiowy zrobili pod 2 takich jeł.....w z miasta na W, reszta jak zwykle może sobie pomarzyć o premiach! Cwaniactwo... Ludzie zniechęceni już na maxa! Nie wierzą przełożonym w nic. A ludzie cwaniactwa i kłamstw, obiecanek bez pokrycia nie lubią Z tego co słyszałem to sporo ludzi zaczęło szukać czegoś lepszego a jest teraz w czym wybierać. Na bank niebawem będą musieli robić dużo rekrutacji i we wszystkich regionach.

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland