Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Twój fan club

Bzdura! Ogarnij się - już czas!

Monstrualny mędrzec

W tej firmie pracujesz, a po racy żyjesz!!! Żyjesz swoim życiem! Nie tabelkami, prezentacjami i innymi głupotami! To bardzo ważne! Chcesz zarobić stówkę, dwie więcej - idz do korpo, w zamian oddasz coś o wiele cenniejszego - czas prywatny, życie .. !!

Żądam sprawiedliwości i przyzwoitości

te świetne pieniądze to ile? Chociaż rząd wielkości...

marciu

patriota, lipo drogi, jak mozesz po tylu latach pracy pisac takie glupoty, przeciez ta firma to folwark kilku ludzi, ktorzy zarabiaja swietne pieniadze. Repowie tu przychodza pracowac (czyli wykonywac okreslone obowiazki za okreslone pieniadze placone w okreslonym czasie), nikt nie jest tu dla idei. Aby dac cos firmie trzeba wiedziec, ze firma jest w porzadku i to doceni, a patrzac na panow DEREKTOROW i zarzad, to kazdy wie, ze nie doceni. panowie DEREKTORZY, a szczegolnie ten jeden co tu pisze na forum, jestescie mistrzami w mydleniu oczu zarzadowi. Macie wszystkie argumenty wewnetrzne aby dobrze prowadzic te firme, brakuje tylko argumentow u was bezposrednio.

banan

Żal mi cię @tomaszku sam sobie chwalisz w tych komentarzach. Trudno jest zaakceptować że nie potrafi się zarządzać firmą i wszystko zwalasz na ludzi. Pamiętaj że na każdego przyjdzie pora a rynek ten jest bardzo hermetyczny i środowisko cie zna...oj zna....

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
patriota

Kochani, trzeba zewrzeć szeregi!!! Jak będziemy zwarci i gotowi do wytężonej pracy, to osiągniemy każdy cel!!! W jedności siła! Zgoda buduje a kłótnia rujnuje! Kończmy waśnie i spory o stanowiska, premie, podwyżki i inne bzdury - bo to są sztuczne problemy! od jutra działamy wszyscy razem! Pokażemy konkurencji gdzie raki zimują!!!

Trzeba ciężko pracować, nie ma opierdalania się!!!

Jedyną sensowną postawę prezentuje patriota! Widać, że to człowiek któremu zależy! I brawo mu za to!

Rewers

Weszłam tutaj bo słyszałam z rynku, że w tej firmie dobrze się pracuje i preparaty mają dobra renomę (pracowałam wcześniej w koncernach i nigdy więcej). Zdziwiona jestem, że na publicznym forum pracownicy piszą takie rzeczy, chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak musi się cieszyć konkurencja z takich newsów. Sami sobie dołki kopiecie, idźcie sprzedawać ziemniaki a ja cierpliwie poczekam aż zwolni się miejsce. Tylko szybko bo chciałabym zmienić pracę :)

Big Brother
@Rewers

Przestań truć, myślisz że ktoś jest naiwny i uwierzy, że jesteś spoza Krotexu?! Ja mogę nawet powiedzieć jak masz na imie i na jakim stanowisku pracujesz !!! Tak tak - nie dziw się!

Iska

Słuchaj tomcia, a daleko zajedziesz. Nawet biuro zaczyna się ewakuować. Firma przetrwa, ludzie wontpię.

Helsi rulles
@Iska

Cześc Iska! A może - ISLA?! Czyżby ktoś tu wpisywał się w narrację, znaną już na tym forum, i chyba dominującą - im dalej od firmy tym głośniej w sieci!! Po co to?! Pozdrawim!

pokemon

Czy może ktoś podać nr. do właścicielki firmy , bo może ona jest nieświadoma tego co się dzieje, gdzie pieniądze uciekają. Ewentualnie Ci co ją znają niech odeślą ją na goworka żeby sobie poczytała

Szymon
@pokemon

No to niby gdzie te pieniądze uciekają, poznajmy wszyscy prawdę. To co szukać nowej roboty, co radzicie? Ponoć chlopaczki z wawy rozmawiają szczerze z p. prezes i ponoć mówili że żadnego kredytu nie ma a nas się ściemnia że wszystko ok. Nie wiem czy to prawda? To kogo sluchac? Co radzicie? Bo nie tylko ja nie wiem co myśleć. Wy tam lepiej zorientowani, to dajcie jakiś cynk (delikatnie). Przetrwa ta firma?

Znam wasze twarze
@pokemon

Możecie sobie pisać i pisać, pluć jadem itd....! Nic wam to nie da! Dla mnie wszystko to jest wroga propaganda ściśle określonych kół i kręgów!!! I MY WIEMY JAKIE TO KRĘGI!!!! MY WIEMY !!! DOSKONALE WIEMY!!!

we
@pokemon

Podaj maila priv. to ktoś ci podeśle ten numer - tak myślę!

trudne spawy

Tylko coś telemarketig , który jest partiotycznie chroniony.... nic się nie odzywa. Podobno w wawce jeden przedstawiciel mniej a telemarketing dalej w pełnym składzie dzwoni sobie z domów i mieszkań . Czy tak w ogóle oni zarabiają na swoje koszty , słyszałam , że pieniędzy w firmie na premie nie ma a na tym dziale się nie oszczędza. Kto tak ich broni ? Ile patriotycznie można bronić znajomych ?

Diana

oj... podobno dwóch panów na spotkaniu z nowym reg. blado wypadło, dostali największe plany pokrzyczeli i nic a reg. się nie dał.

Do Victora

Jak najbardziej!

Profesjonalista

Trzeba wziąć się do roboty, nie myśleć tylko o premiach a o tym żeby zakład pracy przetrwał i się rozwinął! Przyjdzie czas, że będą premie i będzie Grecja czy co tam kto sobie wybierze! Kończmy spory personalne, wszyscy jedziemy na tym samym wózku!

grecję jest piękna
@Profesjonalista

O co chodzi z tą grecją - kto tam jest?!

Są też inne firmy

Nie ma co uprawiać polityki na forum! Trzeba czasami zagryźć zęby i pogodzić się z losem.

Nicky Lauda

A ile mozna zarobić z tą kateoria C+E ?! Bo ja bym też reflektował! Płacą więcej niż przedstawicielom, a jaki teren by był do jezdzenia?! Proszę o pilną odpowiedz!

Konkretna Jolanta

Piszesz, że pensje są dobre - to napisz konkretnie jakie to kwoty ?! Z tego co mówią to tylko "dryblas" z wawki ma jakieś wyśrubowane pobory (a i tak narzeka) a reszta to tak raczej nie pieje z zachwytu. Ponoć ma ktoś znowu odejsc do konkurencji bo od kilku lat nie dostał podwyżki a tam na dzień dobry kilkaset więcej! To o czym to świadczy? Więc prosze napisać konkrety.

pozytyw

Wszystko spoko - idziemy mocno do przodu!!!

Pingwin z Madagaskarowni

Ty Kubaa - no to weź sie załap u Nataszy i Stefana!!! Podać ci numer?!

?!
@Pingwin z Madagaskarowni

A masz na przewóz ładunków lawetą?

Tak mam
@?!

Euro palety! Chodziloby o na dorobieniu... emeryt silny.

Zuzanna

Czy prawda o skandalicznym zachowaniu na spotkaniu zespołu, o co biega? Czy prawda że 2 gości jechało po kierowniku jak po sz...ie, kazali mu nie być p..ą, i ze to oni powinni byc na jego stolku?! Bo nie mogę dać wiary? To przy ludziach tak jechali po wlasnym przelożonym czy na osobności?!!! Czy prawda że kazali mu po swojemu plany sprzedazy zmienic ?! Ja nie wytrzymie - to tak można?!!! To je bym też chciala kazac swemu kier zmniejszyc plan.

status quo
@Zuzanna

Hej laska ( I know who you are)! Myslisz że ktoś Ci napisze tutaj jak było na żywo..?! Lękają się, szukają pewnie/może nowych pracodawców...! Dobrze się domyślałaś o kogo kaman...! A wiadomości nt. zamachu stanu żołnirzyków w Tutyji?! Mówi Wam to coś?

Natasza i Stefan
@status quo

Przecież to nie ich własna firma- udają kogo? Jaki scenariusz ?! WTF?! Wizjonerzy jacyś?! Postawią na nogi zakład, bo zmienią status w wizytówce - a co umieją?! Są po MBA?! Jaki kabaret?! Czy prawą jest że jeden chce zając miejsce nowego kier a drugi dyr.!? Są kopane dołki?! Są dziwne rozmowy tam gdzie nie trzeba?! Tylko pytam?! Może to mnie juz nie obchodzi, a może jeszcze troche! Sky is the limite!

Skoncentrowany na rozwoju
@Zuzanna

Czy czekanie na awans ponad 2 czy 3 lata dając z siebie wszystko każdego miesiąca, nie chodząc prawie wogóle np. na L4, będąc skromnym i pracowitym - to jest OK?! Jeżeli tak to nie mam pytań!!! A czy znane jest wam pojęcie ścieżka awansu rozwoju jak w innych firmach? No proszę cię. I nie mam tu na myśli siebie.

Otojatenzły

Patriota, bo tak się pisze. Jak pogoda grecka za premię z Krotexu?

Patryjota-patriota
@Otojatenzły

Nie no stary, nie jestem w żadnej Grecji więc Ci nie powiem jaka jest pogoda, pewnie gorąco! Patryjota napisałem przez j celowo ponieważ użyłem tego słowa jako pseudonimu a w pseudonimach bardzo często używa się słów które nie istnieją lub gry słów lub celowo zniekształconych żeby zwrócić uwagę, dla jaj...! Jakie to ma znaczenie?! Sam napisałeś swoje pseudo w jednym ciągu jako jeden wyraz i jakoś cię nie pouczam! Sądzę że są sytuacje gdy warto przedłożyć dobro firmy lub kraju nad własne interesy?! Nie zawali się świat jak nie wzmę premii a bądzmy szczerzy nikt raczej nie zrobił 70% na każdym produkcie! Więc jak można sie domagać czegoś na co się nie zasłużyło? Aluzje ze jezdze do Grecji za premie są nie na miejscu - niech kazdy jeździ gdzie chce - oby tylko znał swoje miejsce w szeregu i nie jeździł po swoim kierowniku!

Otojatenzły
@Patryjota-patriota

Dyrektorku, bo wszyscy wiemy że to ty. Najpierw zapewnij towar z dobrą datą w hurcie i oby był dobry jakościowo i żeby był na stanie, potem rozliczaj. Naucz się wreszcie że nagroda winansowa jest najlepszym motywatorem do ciężkiej pracy. A do kłopotów w firmie nie dopuścili się przedstawiciele. Miłego urlopu.

patriota
@Otojatenzły

A czy premią nie jest fakt że masz pracę przez kolejny miesiąc?! Oczywiście, że jest - to najwspanialsza premia! Kochany, a czy od rodziców żądałbyś kieszonkowego wiedząc że mają oni kłopoty finansowe?! Raczej nie, przyzwoity człowiek zapytałby jak może pomóc rodzinie żeby przetrwała, nie zaś wyciąga rękę po srebrniki...

A
@patriota

A przyznam, że dla mnie to trafny argument! Jakże często w prywatnych rozmowach mówimy, że: korporacje są takie "a fee", że praca w nich jest taka destrukcyjna, niszcząca życie rodzinne, wypalająca!!! Przede wszystkim stresująca!! Te godziny spędzane po pracy z aptekami i lekarzami - na estymacjach, na tłumaczeniach tego i owego, tabelkach o tym i tamtym, a to kilometrów za dużo w stosunku do czegoś tam, a to narzędzia niewykorzystane -(bo bez sensu) a dla czego, a faktura źle opisana - skandal, a jaki pomysł na nazwę kampanii do ulotki, a jakie zapotrzebowanie (= tabelka z dziesiątkami pozycji produktów a do tej każdej pozycji 6 kolejnych pozycji: czy 100 długopisów, czy 300 ulotek ,itd... itd,...?) gdzie i tak dostaniesz co będzie na stanie...! A i wogóle!!! Większość z nas ma te doświadczenia bo tyle razy ceniliśmy sobie fakt pracy w firmie rodzinnej, która ma jeszcze sporo daleko do KORPO?! Budujmy KROTEX - to może być nasz dom! Ceńmy co mamy!!!

Patryjota

Czy dla niektórych dobro firmy sie wogole nie liczy -tylko i wylącznie premie?! Co to za postawa do ch...?!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland