Opinie o Bomar 2 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bomar 2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bomar 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bomar 2 w Kraków

Natalia

Pisaliście że po miesiącu siada kręgosłup i to na stanowisku kierowcy, a czy w takim razie firma daje jakiekolwiek zabezpieczenia bhp? Cokolwiek, co by zmniejszało oddziaływanie takiej pracy na zdrowie?

@Piotr

I samemu o taki kurs trzeba się ubiegać czy Pracodawca sam proponuje jeśli zapotrzebowanie zaczyna występować? Jakie jeszcze inne były kiedykolwiek organizowane dla pracowników?

Witam czy wśród kierowców jest rotacja? ktoś pytał jakiś czas temu o te ofertę na kat C a teraz widzę, że ponownie została odświeżona. Ilu osób w sumie potrzeba do obsługi na trasie?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Bomar 2? 17 lutego na portalu Trojmiasto.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca c. Ktoś z Was aplikował?

Małgorzata Nowy wpis

Serdecznie polecam odwiedziny w salonie. Zrobili mi piekną wizualizację na miejscu, mogłam zobaczyć jak łazienka będzie prezentować się po wybraniu danych płytek. Ceny mają konkurencyjne a obsługa na piątkę z plusem.

Jak po tych dwóch minionych latach wygląda sytuacja kierowców? kiedyś pisaliście o słabszym BHP i problemach z plecami, do teraz tak jest czy jednak mniej się podnosi? Jest teraz oferta na C, silny jestem ale nie chce się przeciążyć. Czemu szukają kogoś nowego? I czy ocenicie czy aktualnie warto?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Klient

Skorzystaliśmy z bezpłatnej wizualizacji w salonie. Pani wykonała kawał dobrej roboty. Zdecydowalismy sie na użyte w projekcie płytki. Ceny mają konkurencyjne, można trafić na dobrą promocję.

Sugerowali handlowcom kwoty na poziomie 7,300 zł? a jakie mogą być wobec specjalisty ds. logistyki i zaopatrzenia? Zdaje sobie sprawę z tego ze oferta do której się odnoszę ma już z rok lecz mimo wszystko ciekawa jestem czy nie będą jeszcze kogoś szukać? po prostu spełniam wymagania i Zakopiańska mi jak najbardziej odpowiada. Jaka występuje tam atmosfera na dziale?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Handlowiec można liczyć na 7300 . Czy to prawda?

byłypracownik

Taaa i jeszcze netto :) jakby tak było, to bym tam do dziś pracował. Śmieciowa umowa, grosze na podstawie, żałosna premia pomimo wypracowania pięknego zysku na swoich klientach i jeszcze szef furiat, który ludzi nie szanuje i potrafi(usunięte przez administratora) pracowników jak bure(usunięte przez administratora) przy klientach na sklepie :). Pewnie, że jak komuś siądzie temat, to pewnie te siedem koła wyciągnie z prowizją, ale to jest wypadek przy pracy, a nie norma. Parę lat temu jak tam usiłowałem pracować, to śmieciówka albo najniższa krajowa na umowie o pracę..... Szkoda czasu. Wielu dobrych ludzi stamtąd przeszło do lepszych pracodawców, bo nie mogli wytrzymać :).

Jacek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jaka okazała nam w zakresie projektu Pani Beata Świerkosz a w zakresie warunków handlowych Pan Robert Doktór. Tych dwoje Państwo polecam bardzo gorąco. Mam nadzieję że, pracodawca również czyta te opinie :)

Natalia

@Natalia

Raporty bhp sporządza były handlowiec firmy Bomar 2 który za pieniądze pracodawcy zrobił kurs inspektora bhp. niejaki MW. Czy potrzeba dodatkowych pytań, raczej nie! Wniosek nasuwa się sam.

@Piotr

Gdzie pensja?

Krótko i zwięźle jak wygląda sytuacja w tej firmie. Nie dostaliśmy pensji za grudzień a jedyna odpowiedź po pytaniu o nią to, że szef wyjechał na wczasy do ciepłych krajów i trzeba czekać.

@Gdzie pensja?

a to nie można jakoś podpisu online złożyć czy coś? bo to o to chodzi, tak? czy sugerujecie, że z finansami w firmie są teraz jakieś problemy?

Ona
@Jolanta

Niestety i z finansami zaczynają być problemy, a przede wszystkim szef ma pracowników gdzieś i kolejne wczasy bez podpisania przelewów dla pracowników sobie urządził.

ON
@Gdzie pensja?

Aż mi się nie chce wierzyć!!! Pracowałem tam kilka lat i jedno co było pewne jak w banku to to że z wynagrodzenia nie "zginie" żadna złotówka i że pensja będzie na koncie przed 10. Choć w umowie miałem że płatna jest do 10.

M.
@Gdzie pensja?

Nie wiem jaki miałaś/miałeś cel takiego wpisu ale dobrze to nam na pewno nie zrobiłeś. Bo do tej pory wynagrodzenia wpływały przed 10 dniem miesiąca a po takim "paszkwilu" to zobaczymy pensje na kontach przed 10 jak "świnia niebo". Jak masz jakieś frustracje to idź na siłownię albo załaduj klientowi ręcznie paletę płytek do samochodu ale się najpierw zastanów co gryzmolisz.

A.
@Gdzie pensja?

Od kiedy 5 dnia miesiąca ma być już wypłata na koncie, jeśli 10 to dzień roboczy? Nigdy nie było problemu z terminowością wypłat.

Po co ten jad
@M.

Tak zawsze były pensje terminowo, ale w grudniu 2022 znaczna część pracowników ich nie dostała, więc po co taki chamski wpis. Może Ty akurat dostałaś/eś pensję za grudzień, ale ja dopiero wczoraj 09.01 kiedy już za styczeń powinna wpłynąć kolejna. Takim obrazem część pracowników miała na święta a część musiała pożyczać by mieć co dać zjeść dzieciom w grudniu. Zapewne też wielkie zdziwienie może budzić to, że zawsze płacąca firma terminowo kontrahentom też im nie zapłaciła i że kadry z księgowością prosiły czekać na powrót "szefa i szefowej", ponieważ nie mogą się opędzić od wezwań do zapłaty. O tym, że tajemnicą poliszynela jest to, że będą cięcia etatów i pensji możesz nie wiedzieć, ale ja już szukam innego pracodawcy, bo to co teraz się wyczynia w tej firmie to woła o pomstę do nieba. Jak można urządzić sobie wczasy i zostawić firmę z takim bałaganem. Jedyne co mnie trzymało w tej firmie to terminowa pensja.

Po co ten jad
@A.

Słowo nigdy już jest nieaktualne. To, że ktoś napisał 05.01, że nie dostał pensji w grudniu to znaczy, że nie dostał w jednym miesiącu wynagrodzenia. 10.01 to termin pensji za styczeń, bo je mamy płatne z góry na początku miesiąca i to jest już kolejna pensja za styczeń.

Kontrahent Bomar2
@Po co ten jad

O proszę. To nie tylko nam za faktury Bomar2 nie zapłacił jak widzę. Płacili do tej pory nawet terminowo. Współpraca z Bomar2 jednak się psuje i zastanawiamy się nad tym czy ciągnąć dalszą współpracę. Dla mnie pracownicy są najważniejsi. Zawsze płacę swoim pracownikom najpierw, a potem pozostałe zobowiązania. Brak wypłaty dla swoich pracowników w terminie, a nie poinformowanie o opóźnieniu w wypłacie jest już całkowitym brakiem szacunku wobec podwładnych.

A.
@Po co ten jad

10.01 to termin wypłaty za grudzień. To jakaś nowość dla Ciebie?

M
@Po co ten jad

Ja pensję z grudzień dostałem jak zwykle czyli 10 stycznia i nie ma w tym nic dziwnego. Co miesiąc dostajemy wynagrodzenie za miesiąc poprzedni do 10 bieżącego miesiąca. Sprawdziłem sobie, że za listopad pensje miałem na kącie 9 grudnia. Wszyscy z którymi rozmawiałem też tak mieli. To albo kłamiesz z premedytacją albo może pracujesz w jakiejś innej firmie i nazwy ci się "po (usunięte przez administratora)"?

M
@Po co ten jad

"Z góry" to pensje płacone są w oświacie w Bomarze pensje odkąd pracuję płacone były "z dołu" za przepracowany miesiąc. I jest to chyba logiczne.

HUGO
@Gdzie pensja?

NAPISZE TYLKO TYLE ZE CZYTAJĄC TO WASZE KOMENTARZE TO PO POROSTU JESTEŚCIE NA NAJNIŻSZYM POZIOMIE INTELEKTUALNYM ..MASAKRA DAWNO TAKICH GŁUPOT NIE CZYTAŁEM,....HEH NAWET POWIEM WIĘCEJ POPRAWIŁO MI TO HUMOR NA CAŁY DZIEŃ...

Zakopiańska
@HUGO

Czemu tak się obrażacie nawzajem. Pracowałam do końca 2022 roku w bomarze2 nie mylić z firmą Bomar i nie życzę nikomu takiego pracodawcy. Może w innych lokalizacjach firmy jest lepiej, ale to co się wyczynia na Zakopiańskiej woła o pomstę do nieba. Nie wiem czemu pracownicy się na to godzą, ale jakbym ja była w centrum jednej ze słynnych scenek pana Marka to już by więcej moja noga w budynku firmy nie stanęła. Krzyki, wrzaski i teksty bardzo pachnące (usunięte przez administratora) to obraz pracy na Zakopiańskiej. Najgorsze jest to, że nikt nie staje w obronie atakowanych pracowników, bo każdy boi się szefa furiata. Z tego co za każdym razem słyszałam i widziałam to zawsze na scenkach robi się zbiegowisko, które chyba jeszcze bardziej nakręca szefa. Zbiegowisko się rozchodzi informuje innych, że była scenka i żeby w danym dniu unikać szefa i tak wszyscy robią. Tylko teraz pytanie retoryczne. Czy tak ma wyglądać praca, że trzeba szefa unikać i bać się, że nagle zrobi awanturę bardzo często nie mając cienia racji. Zresztą gdyby nie pracownicy, którym szef nie okazuje szacunku należnego człowiekowi i żona szefa (naprawdę święta kobieta), to ta firma dawno by padła. Odniosę się jeszcze do Waszej kłótni o pensję w grudniu. Nie ważne jest czy ona jest za styczeń czy grudzień, jeśli nie wpłynęła żadna kwota pensji w grudniu to znaczy, że nie było pensji i nie ma o co się kłócić. Kilka osób które znam ich nie dostało,w tym ja, więc nie jest to kłamstwo. Jeśli macie wątpliwości zapytajcie dziewczyn z księgowości.

Była
@Zakopiańska

Brawo za opisanie tego co się dzieje w siedzibie głównej za Zakopiańskiej. Mijają lata i nic jak widzę się nie zmienia. Ja dotkliwie odczułam kontakty z szefem, który ciągle wytwarzał atmosferę stresu. Krzyki, słynne scenki, mówienie np. sprzedawcom, księgowym jak mają pracować nie mając zupełnie pojęcia jak się w danym zawodzie pracuje, czy robi rozliczenia najprostszych faktur to codzienność na Zakopiańskiej. Swoją pracę w stresie w Bomar2 przypłaciłam depresją, utratą ciąży, czy refluksem stresowym. Sama nie wiem czemu po pierwszych akcjach szefa nie odeszłam z tej firmy. Do dziś żałuję, że się tam zatrudniłam i nie zgłosiłam nigdzie złego traktowania pracowników. Słowo adekwatne na literę M na pewno by usunięto.

AK
@Gdzie pensja?

W życiu w to nie uwierzę, pracowałam 8 lat i nigdy nie było problemów z pensją, zawsze była na czas i rozliczona co do złotówki. Na domiar powiem wam szczerze że mimo złożonego wypowiedzenia również otrzymałam wszystko co sobie wypracowałam , więc kogoś tutaj bardzo poniosło. . Obrażanie w taki sposób jest nie na miejscu i proponuje lepiej się powstrzymać od takich (usunięte przez administratora) komentarzy . Pozdrawiam serdecznie moich byłych pracodawców.

ABC...
@AK

Natomiast ja jak najbardziej mogę w to uwierzyć, bo takiego szefa sknery jak pan Marek nigdy nie spotkałam. Ten człowiek na wszystkim oszczędza a najbardziej na pracownikach. Pensje nieadekwatne do zajmowanych stanowisk, nadgodziny nie są płacone. Robienie awantur o wszystko i krzyki było powodem mojego odejścia i ratowania zagrożonej ciąży, którą spowodował stres związany z pracą. Nie pojmuję skąd nagle tylu tu się znalazło obrońców skoro wszyscy wiedzą jak się pracuje w BoMar2.

@ABC...

wszyscy to może nie, bo niektórzy dopiero przyszli rozeznanie sobie zrobić.. ale z tego jak to ujmujesz to faktycznie te rozbieżności są zastanawiające. czy praca w różnych działach ma na to jakiś konkretny wpływ?

W pełni się zgadzam. Mam takie same odczucia, i gratuluję tego, że udało się Tobie napisać to wszystko w taki wyważony i spokojny sposób. (usunięte przez administratora) Wcale nie dziwię się, że tam się ludziom nie chce robić, i że jest rotacja. Co zrobić.

Log.

Zgadzam się z przedmówca w 100%.

Powyższa opinia na wysokim poziomie, trafnie opisującą co się dzieje w firmie jednak nieprzychylna firmie i proszę została usunięta, przypadek?

Ja pracuje w firmie już firmie już 3 lata i bardzo polecam. Mili pracownicy, zawsze pomocni. Szef też jest w porządku. A najlepszy kierownik.

Krokodyl

(usunięte przez administratora) wazelina

Najgorsza praca w Kielcach, kręgosłup siada po mc pracy. Tony płytek do przerzucenia Ręcznie i to jako kierowca. Dramat. Do tego nędzna pensja a kierownictwo jedna wielka porażka. 3mać się z dala! Wyzyskiwacze!!!

Jak można tak samemu o sobie pisać. Wstyd Panie kierowniku ????

Czemu twierdzisz że pisze to kierownik? Nie ma opcji żeby pracownik napisał coś dobrego? :D

Szkoda tylko, z kłamie się klientów, że bez żadnego problemu będą mogli zwrócić płytki, byle całe opakowanie vzy np umywalkę i inny sprzęt gdyby trzeba wymienić. Kłamstwo w zywe oczy! Na zwrot czekam 3 tygodnie, to samo wymiana umywalki, kupiłam druga, a pierwsza czeka i nie wiadomo czy się doczekam!! NIGDY TU NIC NIE KUPIĘ I BEDE WSZYSTKIM ODRADZAC

Agata

@Bomar2 = wyzysk a orientujesz się jak na tym stanowisku w Krakowie ?

@Agata

Na każdym

Roland

@anonim A jak z organizacją pracy?

Igor

Czy macie jakiś powód, że tak niektórzy narzekają? Może trzeba spojrzeć na swoją pracę czy jest zgodna z oczekiwaniami firmy?

TenCoKiedysPracowal
@Igor

Słuchaj skoro narzekają to najwidoczniej maja nie uważasz?

Leszek

Macie tak dobrą pracę, że nikomu nie zależy żeby korzystać z forum?

@Leszek

Zobacz szukają kilku osób na:http://www.bomar2.pl/firma/oferty-pracy/. Firma się rozbudowuje - jesteś zainteresowany aplikowaniem tam?

Agnieszka

@witkacy, dziękuję za Twoją wypowiedź. Jeżeli pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące i kompetencje oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności? To myślę, że doświadczenie jest cenne dla osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową. Napisałeś co można stracić, a co można zyskać zatrudniając się w firmie Bomar 2? Jakie zalety tego pracodawcy można wymienić?

Bomar2 = wyzysk
@Agnieszka

Praca Kielce - Kierowca kat C/Magazynier w Bomar2 to jest jakaś masakra, kilka razy w tygodniu są dostawy po 20 kilka ton i trzeba to przerzucić ręcznie, nierówna podłoga gdzie łatwo sobie skręcić noge, A i paleciakiem daleko nie ujedziesz to wszystko dzieje się w namiocie czyt. Magazyn gdzie jest gorzej niż w saunie latem, a zimą chłodniej niż na dworze. Auta nie sprawne, praca od rana do wieczora + soboty za 3 tyś brutto. Czlowiek po calym dniu jest zajechany jak koń po westernie i do tego kierownik porażka... Omijajcie szerokim łukiem

Tobiasz

nadgodziny wynikają z pracy w sobotę na tzw. "szczególną potrzebę pracodawcy" i za wszystko masz płacone w pensji nic dodatkowo ;) żenada...

Bomar2 = wyzysk
@Tobiasz

Grzesiek

Słyszałem o firmie , że ma opinię dobrego pracodawcy!!

Agnieszka

@witkacy Dziękuję Ci za Twoje zdanie na temat specyfiki pracy w firmie Bomar 2. Być może pomogło ono osobom, które mają wątpliwości co do tego, czy tam aplikować. Jak długo jesteś ich pracownikiem? Nadmieniasz, że nie należy wiązać z tą pracą dłuższej przyszłości - czy zatem uważasz, iż byłaby ona najbardziej odpowiednia dla osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową?

witkacy
@Agnieszka

"Po owocach ich poznacie" pracuje się po to by widzieć owoce swojej pracy w przeciwnym razie będzie to Syzyfowa Praca, bez efektów, bez satysfakcji, że się w niej człowiek w ogóle znajduje. Czy specjalnością firmy jest fakt, że długoletni pracownicy odchodzą z Bomaru nie widząc specjalnie owoców swojego zaangażowania a tym bardziej satysfakcji? Widać to jak na dłoni, kto chce to ujrzy ale nie wszyscy mają taki dar. Czy zatem ktoś uważa, że takie realia są zachęcające dla osób rozpoczynających "karierę zawodową" i to na każdym stanowisku..?

Zostaw merytoryczną opinię o Bomar 2 - Kraków

• Jak się pracuje w Bomar 2?

Zobacz opinie na temat firmy Bomar 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomar 2?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bomar 2?

Kandydaci do pracy w Bomar 2 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bomar 2