Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Weert

Firma z długoletnim doświadczeniem ,godna polecenia .Wiele negatywnych komentarzy na forum ,nie ma najmniejszego uzasadnienia .Pozdrawiam wszystkich znajomych z (usunięte przez administratora) i do zobaczenia w przyszłym roku !!!:)

Patryk

Pracował ktoś na jakiś drzewkach w Holandii? Koło Eidhoven z tego co pamietam

Firma marzeń

Zawsze chciał bym u was pracować firma interesuje się tobą jak psem zarabiasz 1000euro nic odłożysz lepiej siedzieć w Polsce i pracować w spokoju nie polecam walenie w (usunięte przez administratora) i to kąkretnie jak macie inny wybór to się nie zastanawiajcie i nie zatrudniajcie się tutaj śmiech na sali ????????

nie polecam
@Firma marzeń

prawda. nawet dodam ze nawet jak nie macie wyboru to niewarto z nimi sie pakowac w wyjazdy zagranice. zarobia na tobie, potraktuja jak smiecia i odesla do polski przy pierwszej lepszej okazji.

Nie ważne.

Hmm.... Dużo by tu pisać. Koordynator beznadziejny. Zmusza pracownika do pracy w sobotę chociaż nie jest obowiązkowa(dla chętnych). A w umowie praca jest od poniedziałku do piątku. Brak odpowiedzi jak sie prosi o kartki do kilometrówki... Dom.. szkoda gadać 300euro nie wiem za co.. mieszkanie z właścicielami za ścianą... Z pracy jak sie przychodzi to internet 5 godzin działa potem odłączają... Dziś np w ogóle nie ma. Szkoda gadać .

To jeszxze nic
@Nie ważne.

W biurze przy umowie pitu pitu a na miejscu okazuje się, że jesteś nikim. Dla pracowników z,Contrain, którzy przyjechali ciut wcześniej też. Zakompleksieni ludzie (usunięte przez administratora) Polaków na kontrakcie u Niemca :) żenada i patologia. Ale jest też wielu normalnych ludzi, którzy przyjechali tu po pieniądze. Pierwszy i ostatni raz z Contrain.

klasyk
@Nie ważne.

no tak, klasyka w Contrain. bałagan i (usunięte przez administratora)na każdym kroku, kilometrowka jest tak rozliczana, ze tylko contrain na tym zarobi a ty jak pajac bedzie dla nich jezdzil. ludzie nie decyzujcie sie na to, nie dajcie sie naciagac tej firmie bo oni juz chyba tez ledwo wiaza koniec z koncem skoro tak wszystkich naciagaja.

odradzam
@To jeszxze nic

a najbardziej zakompleksioni to sa tam kierownicy projektu i koordynatorzy operacyjni. Pan (usunięte przez administratora) to juz zupelnie telefonow nie odbiera, jezeli juz to tylko z łaską. cos sie zmienilo, kiedys bylo jednak lepiej w tej firmie.

Nielichy Parobek.
@odradzam

A jak tam Edyta,Iza i Przemuś?Mają jakieś super projekty w Niemczech?

@Nie ważne.

Akurat znam waszą sytuację ,jeżeli ktoś rozbija telewizory i robi imprezę co weekend zapraszając nieproszonych gości, którzy pod wpływem (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)oddają swoje potrzeby obok przyległych budynków to czemu się dziwić. Też tam jestem i wiem co się dzieje wiec nie płaczcie że macie krzywdę bo na zakwaterowaniu gdzie jest fotel masujący każdy chciałby mieszkać. Spokojna cicha wieś przy stajni a wy narzekacie.

@odradzam

Napiszcie prawdę,konkrety.Ile można zarobić miesięcznie na ty projekcie w Niemczech.Co to za pracą,jakie warunki pracy.Jak wyglądają dojazdy do pracy i jakie warunki mieszkaniowe????

@Bez nicku.

w Niemczech max po odciagnieciu wszystkich rachunkow za zakwaterowaniezostanie Ci 900 -1100 euro, zalezy od miesiaca. srednio 1000 euro przy raczej oszczednym trybie zycia. praca w niemczech ponizej norm godnosci czlowieka. kierowmiczka projektu traktuje ludzi jak przedmioty i gdyby tak samo traktowala klientow to by nie bylo u kogo pracowac. nie traktuje pracownikow sprawiedliwie i ma swoich ulubkiencow. jak nim nie jestes to pracujesz najmniej i na najgorszych zmianach, a teraz ogolnie w firmie nie ma raczej pracy bo jest katastrofa z pandemia. lepiej nie wyjezdzac bo mozna zostac za granica bez pracy i pieniedzy. a firma cie spowrotem do polski nie przywiezie ani na miejscu sie toba nie zajmie jak nie ma pracy, tylko za zakwaterowanie besziesz placic.

@odpowiedz

Żeby przeżyć w Niemczech miesiąc bez szaleństw na jedzenie potrzeba 300 euro,i samemu też trzeba coś sobie ugotować.Jak ktoś pali papierosy, piję po 10 piw dziennie,zarzywa środki odurzające to robi tylko z łapy do papy,na żarcie i używki.Dopuki ludzie będą się godzić na takie warunki to tak dalej będzie.Jak nie zarobi się po odliczeniu materaca do spania 1500 euro minus 300 żarcie to jest to gra nie warta świeczki.Jak się miesięcznie nie odkłada 1200 euro to jaki jest sens pracować za granicą?

zaciekawiona
@odradzam

Hmmm...to chyba lekko jestes niedoinformowany/niedoinformowana, gdyz z tego co wiem (co mowia koordynatorzy) to artur juz nie jest koordynatorem wiec ?

Daniel
@Nie ważne.

Jak się nie chce pracować to po jakiego (usunięte przez administratora) przyjechałeś do Holandii? Ja to byłbym szczęśliwy jakby mi ktoś zaproponował robotę w soboty a nawet w niedziele... Brałbym wszystko jak leci aby tylko zarobić w jak najkrótszym czasie i z powrotem (usunięte przez administratora) tej naszej(usunięte przez administratora)polski.

nowy

hej gdzie pracujesz

@klasyk

chyba nie bo w poznaniu biura mają w ataner wieżowiec trochę za metr trochę płacą

stary
@NOWY

no jak zamkna biura to juz bedzie ostateczny znak upadku tej firemki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MałaMi

Czy wie ktoś o pracy w magazynie z oświetleniem w Schlitz przez tą agencję? Będę wdzięczna za wszelkie infirmacje.

@MałaMi

Ja też bym się o tym projekcie coś więcej dowiedział,wiem,że jest on od kilku lat,ale nigdy nie mogłem się na niego dostać.Ile płacą za 160 godzin miesięcznie po odciągnięciu łóżka do spania,jakie warunki pracy,mieszkania,jak z dojazdami do pracy rower czy dowożą?

MałaMi
@Bez nicku.

Może to jeden z lepszych projektów?

odradzam
@MałaMi

raczej najlepszy z najgorszych, ludzie, nie ladujcie sie z Contrain na wyjazdy do Niemiec. tam mozna tylko zle trafic, w niemczech sa najgorsze zakwaterowania, brud i grzyb na kazdym kroku. kierowniczka projektu ma gdzies was i wasze warunki, lepiej przesiedziec ten czas w domu, finansowo wyjdzie zreszta zupelnie na to samo.

Hej pracuję ktos w (usunięte przez administratora)w horselgau jakie warunki

@Nowy

ja pracowalem jeszcze przed covidem, wrocilam do Polski przy pierwszym lockdownie. na (usunięte przez administratora) kierownikiem projektu jest osoba ktora wogole nie nadaje sie do tej roboty, z reszta jak wiekszosc ludzi w contrain. licza sie tylko uklady i znajomosci, jak ich nie masz to dostajesz najmniej godzin i najgorsze zmiany. jak Cie pani Edytka nie polubi to nie licz na dodatkowa prace. arobisz wtedy 700 euro i mozesz wracac do domu. polecam wyjazdy na wlasna reke.

Agentka do zadań specjalnych

Dziękuję bardzo za możliwość pracy w waszej firmie. Cenne doświadczenie rodem z planu filmu "Kobiety mafii" albo "Kryminalni" :D

najgorsza agencja pracy
@Agentka do zadań specjalnych

a jak nie ludzie to brud, grzyb i (usunięte przez administratora) pleśn na zakwaterowaniu, na ścianach, podłodze, na meblach. okropny smrod w niektorych miejscach, nawet wytrzymac sie nie da. i nie jest to kwestia tego ze ktos nie sprzata. to nie o sprzatanie sie rozchodzi bo niektore domki sa w takim stanie ze nawet zwierzeta tam nie powinny mieszkac. ale nikt z contrain sie tym nie interesuje. wysylamy wiaodmosci, zdjecia i nic cisza. jednego pokoju w ogole nie uzywamy i ciesniemy sie w jednym w 6 osob bo tam sie siedziec nie da.

Obiektywny

Pracuję na (usunięte przez administratora) w Horselgau. Praca sama w sobie raczej lekka, dział Thalia. Obecnie zarobki odbiegają od tego co większość ludzi tu pisze. Teraz gdy tydzień w miesiącu pójdzie się na nocki i przerobi trochę nadgodzin to 1800 euro minimum na konto przychodzi. Koordynatorzy są w porządku. Nigdy nie było problemu się skontaktować, a jestem tu już kilka miesięcy. Najgorszą częścią pracy tutaj są ludzie, z którymi się mieszka na zakwaterowaniu, oczywiście nie wszyscy, ale większość czeka tylko do weekendu żeby się napić, naćpać i kto wie co jeszcze. Tyle z mojej strony.

ile godz na te 1800 machłeś

Hans Klos
@Obiektywny

Niema nocek,niema nadgodzin nie jesteś non stop w pracy to nie zarobisz a do tego dołożysz,to loteria.Ja przez żadną agencje teraz nie pojadę,niech mam pecha i umrę na koronowirusa,to żadna agencja moich zwłok do Polski nie zawiezie,a rodziny nie stać ściągnąć zwłoki do kraju.Dużo osobą nie zależy na zdrowiu bo chlają i ćpają.Ja do stycznia nigdzie się nie ruszam.Jak mieszkasz w Niemczech,Holandii,Anglii na tamtych umowach to Ciebie urząd miasta pochowa,na jakim chcesz cmentarzu katolickim,protestanckim,żydowskim, muzułmańskim do wyboru do koloru.Tak powiedzą,że nie ma koronawirusa.Jest byłem za granicą i widziałem i widzę co się dzieje u nas w Polsce.Jak jedziesz ryzykować za granicę to sam i nie będziesz miał pretensji do nikogo i rodziny obciążał Każdy chcę żyć,trzeba pracować wyjeżdżać,ale i na to trzeba się przygotować bo wirusy zostaną z nami latami.A pozatym wypadki,napady chodzą po ludziach.Ryzykować trzeba wiedzieć za co.....

Zgadzam sie
@Obiektywny

To prawda. Ostatnio można było zarobić (usunięte przez administratora)euro na rękę. Jedyna dobra rzecz

@Zgadzam sie

POTWIERDZAM ostatnia wypłata 1700 euro

doświadczony mietek
@Hans Klos

mój znajomy zachorowal na koronawirusa za granica, na projekcie w holandi. przez 10 dni musial byc w zamknieciu on i jego wspolokatorzy. przez ten czas musieli oczywiscie wszyscy opalcac koszty zakwaterowania a do tego wiaodmo że żadnych zarobków w tym czasie. wszyscy zamiast zarobic musieli sporo dolozyc z wlasnych pieniedzy do tej zabawy. bardzo duze ryzyko wyjezdzxac w tym czasie z agencja. ogolnie to duze ryzyko ale jak juz wycjechac to lepiej samemu i samemu za siebie odpowiadac bo w takich sytuacjach to na agencje nie ma co liczyc.

@doświadczony mietek

Jestem jednym z tych zamkniętych pracowników. Contrain od razu poinformował nas o tym, że nie będziemy płacić za mieszkanie. Dodatkowo zorganizowali nam testy za które zapłacili, więc nie opowiadaj takich bzdur bo reakcja agencji byla dobra

@Marcin

panie z biura, koordynatorzy i kierownicy projektu przestancie sami sobie wystawiac pozytywne opinie, bo wywoluje to smiech na sali. testy zrobili raz i wszedzie to od razu oglosili. niech sie wezma za porzadki w tej firmie bo zajmuja sie tylko pierdolami.

odradzam ta firme

prawda, zauwazylam to samo. jak tylko pracownicy zaczynaja pisac prawde jak to jest w tej firmie i jak traktuja ludzi to nagle pojawia sie jakas przeklamana pozytywna opinia,zreszta sam bylem swiadkiem jak pani E. kierowniczka w niemczch kazala ludziom pisac pozytywne opinie a wczesniej jeszcze sama je sprawdla byle tylko byly dobre slowa o niej. a tak na prawde to dobrego slowa o niej napisac nie mozna i wszystko co tu sie o niej pojawia to sama prawda. nie ma w ogole szacunku do pracownikow i pomiata nimi gorzej niz zwierzetami. tylko w tylki klientom wchodzi i wszystko dla kilku euro zrobi.

Ciekawska

Witam, jak wygląda praca na (usunięte przez administratora) na karmach dla zwierząt jakie zmiany w jakich godzinach jak na mieszkaniu itd ???

@Ciekawska

Praca polega na komisjonowaniu karmy i zabawek dla zwierząt przy pomocy wózka elektrycznego i systemu głośnomówiącego w języku polskim. Paczki z karmą ważą do 25 kg, ale kobiety mogą wybierać wyłącznie zamówienia na mniejsze i lżejsze produkty. Pierwsza zmiana godz. 5:00 - 14:00, druga zmiana 14:00 - 23:00. Czasem zdarzają się obowiązkowe nadgodziny. Druga zmiana pracuje zawsze niedzielę na nocnej zmianie, ale dostaje za to wolny dzień w tygodniu. Do pracy dojeżdża się ok. 10 km samochodami służbowymi w kilka osób. Zakwaterowanie to hotel pracowniczy położony na uboczu w pobliżu lasu. Nie jest pierwszej młodości, więc warunki dość ascetyczne. Koordynator jest na miejscu i w mojej opinii bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej pracy.

pracowalem w niemczech
@Paweł

warto do tej wypowiedzi dodac jeszcze kilka waznych rzeczy: jest bardzo malo godzin miesiecznie. 100-120 to norma. nigdy nie mialem wiecej niz 120. to niestety przeklada sie na niskie wyplaty. trudno jest doprosic sie o dodatkowe godziny, nadgodziny albo niedziele bo to sa przywileje wylacznnie dla ulubiencow pani kierownik projektu. reszta jest traktowana jak margines.

K....
@pracowalem w niemczech

We wrześniu zaczyna się wysoki sezon więc nadgodziny będą na pewno, pozatym jest gwarant w wysokości 160 godzin. Nigdy nie było mniej. Z reszta jak to się mówi "jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził "

@pracowalem w niemczech

Ilość godzin zależy być może od okresu, w którym się pracuje. W miesiącach zimowych na przełomie zeszłego i obecnego roku miałem 170-190 godzin miesięcznie (bank godzin już wtedy zlikwidowano). Nadgodziny były często i praktycznie dla wszystkich. To było jeszcze przed koronawirusem. Nie ma mnie już w (usunięte przez administratora)od paru miesięcy, więc wierzę, że teraz może być mało godzin. Wydaje mi się, że jesienią znów może być więcej pracy.

Gut
@pracowalem w niemczech

Czy kolega może napisać ile w miesiącu miał godzin pracujących i przy małej liczbie godzin ile zarobił po odciągnięciu spania???

Sprawiedliwy
@Gut

Kolega pewnie nie odpisze albo nie napisze prawdy bo jak czytam starsze wpisy to jedyne co się rzuca w oczy to jest to ze pracownicy z biura lubią sobie czasami napisać coś dobrego o sobie. I na tym by się kończyły pozytywne słowa o ten firmie

Nir
@Paweł

Koordynator jest do bani

krasnalek
@Nir

wszyscy kordynatorzy sa do bani. Peacowałem i w Holandi i w Niemczech i kiedys to tylko w niemczech byl jeden wielki balagan i zero opieki. a teraz to juz w holandi jest tak samo zle i wszyscy korynatprzy maja nas, pracownikow gdzies. nie ma co liczyc na odpowiedz, na odebranie telefonu a juz nie mowie o tym by oddzwonili. traktuja cie z wyższościa jakby nie wiadomo kim byli a ty tylko zwyklym robotnikiem z ktorego moga wyciskac kase. nie wiem czy to przez tego covida tak sie w firmie pogarsza ze juz nad niczym nie maja kontroli czy z czego to wynika ale z dnia na dzien jest wiekszy bałagan a firma coraz gorzej nas traktuje.

Hej pracuje ktos w magazynach (usunięte przez administratora) w horselgau

JA PRACUJE
@Nowy

OD 19 PAZDZIERNIKA

@JA PRACUJE

i jak sie pracuję jaka kasa

Hans Klos

Jeżeli ja mam jechać do pracy do Niemiec przez polską agencję i za miesiąc ciężkiej harówy po odliczeniu łóżka do spania zarobić 800 euro i z tego żyć tam to ja za taką pracę dziękuję.W Niemczech niema już od kilku lat miodu,za dużo ludzi, uchodźców, koronawirus dokonał zastoju w wielu branżach np.motoryzacyjnej.Jednak wolę do Niemiec jechać sam ,ogarnąć pracę może na początek za 1200 euro,ale na niemiecką umowę o pracę.Wynając własne małe mieszkanie i nie być od nikogo zależny , a nie uganiać się z narkomanami i alkoholikami w pokoju kilkuosobowym,brud,syf, niema gdzie ugotować,a w obsranym kiblu można się czymś zarazić.Jechac do Niemiec to tam żyć,rozwijać się uczyć języka, mieszkać to ma sens,ale skończyły się już czasy RFN marki niemieckiej,że przyjedzie się do Polski z markami i wybuduje tu dom czy kupi Poloneza.Euro jest 1 do 4 niema miodu,ale w Niemczech żyje się poprostu lżej, nie czeka np. rok na tomograf komputerowy itp.

racja
@Hans Klos

wszystko racja co piszedsz. era takich agencji jak Contrain i inne tez juz sie konczy, brak pomyslow na taki biznes, koronawirus i kilka innych rzeczy jeszcze wplywaja na to ze ludzie nie beda juz wyjezdzac z agancjami. ja jezeli kiedys jeszcze wyjazde do pracy to tylko na wlasna reke.

Jaki warunki pracy

Pracownica

Ludzie nie kompromitujcie się. Wypisujecie bzdury na temat firmy a mimo to dalej pracujecie w Contrain. Nikt was na siłę nie trzyma, nie podoba się to znajdźcie sobie inną agencję. Pisząc takie głupoty sami z siebie robicie (usunięte przez administratora) Firma Contrain na 5+ a zwłaszcza praca Pana koordynatora Marcina B. Pozdrawiam:)

Akuratny,sprawiedliwy....

Mam nadzieję,że nie usuną tego wpisu.Wysyłajcie te emeile na Contrain wsparcie,zasypcie ich tymi negatywnymi emilamj.Jednak to co piszecie jest prawdą a nie hejtem.Na projektach niemieckich kwatery nie odnawiane od lat brud syf,praca z (usunięte przez administratora)agresywnymi osobnikami ja to wszystko przeżyłem na własnej skórze.(usunięte przez administratora)I praca ciężką za 1000 euro z tego 300 na życie i co zostaje,jak ktoś ma rodzinę to niech lepiej siedzi w Polsce i cokolwiek dorobi nawet dorywczą a tam się nie pcha.Nie zarobisz a do tego dołożysz,ryzykując zdrowie a nawet życie.Byłem na kilku projektach bo potrzebowałem kasy,na jednych coś odłożyłem śmieszne pieniądze za charówe a na ostatnim prawie do tego dołożyłem,zaniedbując zdrowie w imię czego.Są ludzie,którzy zarabiają 1500 euro,ale to garstka.Projekty w Niemczech są nieopłacalne dla was a opłacalne dla Contrain.Piszcie do niech na ten ich email wsparcie,ale niczego to nie zmieni.20 lat są na rynku i dadzą sobie radę, ostatnio przyjeżdżają pary małolatów poćpać,pohlać,nawet koordynatorzy mówią kogo oni tu werbują,psychiatryku,odwyk na pierwszy rzut oka.(usunięte przez administratora)Jak nie będzie Polaków zatrudnią Ukraińców.Kiedyś Contrain był inną firmą.

ciekawski
@Akuratny,sprawiedliwy....

firma upada, nie ma raczej co liczyc juz pewnie na jakie kolwiek odpowiedzi od nich. marne zarzadzanie i wieczny (usunięte przez administratora) doprowadzily do obecnej sytuacji i mają za swoje.

szukam pracy

jest ktoś na projekcie z (usunięte przez administratora) bo niby jest tam parę osob. dajcie znać czy da tam radę zarobic

Firma marzeń

Czy możecie nie usuwać komentarzy to jest opinia nie macie prawa tskiego mordeczki wiecie że z tym można iść do sondu?

(usunięte przez administratora) . Warunki pracy takie sobie , ale obsługa opiekunów i warunki mieszkania poza normą ! W pokojach pleśń , brudno i nie odnawiane od nastu lat . Internetu brak , płaci się za dostęp ale i tak nie chodzi ( (usunięte przez administratora) miesiąc ) (usunięte przez administratora), buta i brak szacunku od ludzi . Traktują nas jak zwierzęta . Po dwóch , trzech miesiącach pobytu odbija się to na zdrowiu i psychice . Mamy 21 wiek , (usunięte przez administratora). Nie polecam szczególnie Klosterpark Reinhardsbrunn i (usunięte przez administratora). Brak uje słów !

Czy na zakwaterowaniu w pokoju można jeść?

Akuratny.

Szanowni Państwo.Kochani Moi.Postanowiłem,więcej tu już się nie wypowiadać na temat firmy Contrain.Nie ma to sensu, niektórzy ludzie są po prostu głupi.Jak powiedziała moja była szefowa (usunięte przez administratora) nie sieją sami się rodzą.Firma nic nie zrobi z dalszą patolizacją,z alkoholizmem i narkomanią.Dalej będą ludzie z łapanki,dalej brak alkomatu i narkotestów.Głową muru nie przebije.Zrozumiałem,że ma tak być,aby było tak jak zawsze.Nie jest to hejt,nie jest to konkurencja tylko własne przeżycia,książkę by o tym napisał.Pieniądz jest Bogiem.Także poszli drogą innych agencji zagranicznych.Świat się nie kończy na firmie Contrain.Napisałbym,jeszcze o szokujących zachowaniach pracodawców kontrahentów zagranicznych,ale zachowam to w tajemnicy,może w przyszłości wyjdzie książka w,której poruszę te kwestię,szok byłby,niedowierzanie.Powiem tylko jedno dumny jestem z tego,że jestem Polakiem,kumaci zrozumią,jednak na razie w gównie babrać się nie będę, chce żyć w spokoju.

PolskiObywatelZaGranicą

Nie polecam pracy przez agencję Contrain i współpracująca firmą (usunięte przez administratora) gdyż same szefostwo tej firmy to jacyś popaprani ludzie którzy pierwszego dnia już potrafia na Ciebie wydrzeć gębę tak poprostu pracowaliśmy tam 5 dni to co dzień od jednego z szefów ciagle słyszeliśmy tempo tempo(klaszcząc w rece)zero szacunku do ludzi bardziej to oni kochają pomidory .Przed naszym przyjazdem dowiedzieliśmy że zwolniło się 20 osób.Po 5 dniach nas zwolnili gdyż podobno byliśmy za wolni takie ich wytłumaczenie,warunki mieszkalne mielismy dobre to plus natomiast agencja Contrain nie wywiązała się z tego co mówili na początku przy podpisywaniu umowy tak więc nie polecam tej agencji a najlepiej omijajcie ją szerokim łukiem a kasa za ciężką twoją pracę jest Bardzo Słaba.

BylyPracownik
@PolskiObywatelZaGranicą

Popieram w 100 %

@PolskiObywatelZaGranicą

I właśnie przez takich jak Ty my Polacy mamy takie złe opinie w świecie. Nie chciało Ci się pracować? Czego się spodziewałeś? Że będziesz stal i patrzył a ktoś za Ciebie będzie zbierał pomidory? Kolejny król życia który pojechał do NL odpocząć, bo w Polsce tak źle. Następnym razem się zastanów i zostań tutaj, żeby wstydu nie było.

@Wiktor

(usunięte przez administratora)Dlaczego jest tylu Niemców,Holendrów na zasiłkach latami i nawet na jeden dzień nie pójdą do takich ciężkich prac za 1000 euro i praca w tępie i zagrzanie norm.Odpowiedz jest prosta bo mają taki Polaków jak ty do pracy,a oni 1000 euro mają za siedzenie w domu na dupie.I kto komu przynosi wstyd,postrzegają nas na zachodzie jako tanią siłę roboczą.

BylyPracownik
@Wiktor

@Wiktor Proszę naucz się czytać ze zrozumieniem, gdyż pracowałem w tym czasie co on i było tak jak on mówi, atmosfera w pracy nie była za ciekawa, gdyż nie jesteśmy "patusami" jak nas oceniłeś. Jak lubisz takią pracę i się dawać robić w ch*** i być poniżanym ta praca jest wręcz idealna dla ciebie,

Olga
@Już nie robol

wiesz, wszedzie trafi sie jakis Holender ktory nie szanuje ludzi, w takim wypadku moim zdaniem nalezy zglosic to, nawet nie wyobrazasz sobie na jakiego pracodawce w Polsce trafilam...dramat... ja pracuje w Contrain juz 1.5 roku i jestem mega zadowolona... jak cos jest nie tak zglaszam mojej koordynatorce i jest sprawa zalatwiona. Dbaja o nas i doceniam to....

@Już nie robol

A Ty w Polsce pójdziesz do pracy za 1000 zł? Tak właśnie za tyle , bo tak Niemiec czy Holender liczy swoją wypłatę. Przypadek każdego Polaka "bo Holender za tyle nie chce pracować". Nie chce i wcale mu się nie dziwię bo może zarobić gdzieś więcej. A gdzie Ty w Polsce zarobisz 1000 euro? Prawie nigdzie, więc się nie wywyższaj nie udawaj super pracownika, bo żeby mieć bardzo dobre pieniądze za granica, (usunięte przez administratora)

@Wiktor

Trzeba być głupim,żeby dać się wykorzystać za 1000 euro,jak nie zarobi się 1500 euro to niema to sensu.W Polsce nie zarobi się 1000 euro ,było się uczyć to byś zarobił w Polsce nawet 1500 euro,albo otworzył własną firmę kto Ci broni.Ja nie będę tyrał jak niewolnik za 1000 euro na zachodzie z tego 300 euro na życie i co zostaje 700 euro.Śmiech na sali za 700 ero to robić może każdy w Polsce.

@Już nie robol

Aha czyli mi wspominasz że było się uczyć to więcej bym zarabiał a sam wyjechałeś do pracy za granicą? Jak rozumiem jesteś wykwalifikowaną osobą a za granicę ktoś zmusił Cie do wyjazdu. W Polsce też musisz tyrać, też musisz płacić za wyżywienie i mieszkanie. Ale nieee Polak za granicą żąda wszystkiego za darmo a nie myśli o tym że to praca jak każda inna. Żałosne

@Wiktor

Drogi Wiktorze.Jeżeli twoją ambicją jest praca za 1000 euro,na taśmie za granicą to ok.Nie którzy mają wyższe ambicje i chcą coś osiągnąć w życiu.Ponadto jakbyś znał 1000 słów po angielsku,niemiecku to byś sam sobie poszukał pracy bez pośredników u Holendra czy Niemca.Tak niektórym agencje ratują życie bo nie mają żadnych kwalifikacji,mają alimenty,mają problemy z narkotykami lub alkoholem,są po rozwodzie takim ludziom agencje ratują życie,więc je szanujcie.

@Już nie robol

Tak dokładnie. Właśnie moją ambicją jest praca za tyle. Kiedyś pracowałem za mniejsze pieniądze a i tak wychodziło mi więcej niż w PL. Pracowałem przez Contrain, ale rozwiązałem umowę bo przeszedłem bezpośrednio na kontrakt z pracodawcą. I nie narzekam. Siedz dalej w Polsce i czekaj na kolejne zasiłki, bo uczciwie pracować nie każdy potrafi

@Wiktor

Ja kolego nie jestem twoim wrogiem.Kiedyś mieszkałem za granicą na stałe i może tam kiedyś wrócę,ale pracowałem za dobre pieniądze,miałem mieszkanie byłem od nikogo niezależny,chciałem to robiłem, a jak nie to zajmowałem się przyjemniejszymi rzeczami.Natomiast jak pracowałem w Contrain to prawie do tego dokładałem,roboty najgorsze co ludzie uciekali po dniu pracy,a ja głupi harowałem za 1000 euro a koledzy z Contrain na innym projekcie 1500 euro i praca lżejsza.Nie sztuką jest robić miesiącami i z tej pracy nic nie mieć,i zerwać kręgosłup, zdrowia Ci nikt nie da.Ciesze się,że przeszleś na kontrakt może tam dopiero odżyjesz.Ja ,albo wrócę za granicą ,ale bezpośrednio tam mieszkać i żyć nie przez jakieś agencje,albo podejmę pracę w kraju z moimi kwalifikacjami,ale za konkretne pieniądze i uwierz mi zarobię te same pieniądze w kraju co w Contrain za granicą.Dosyć mam pracy przez agencję z narkomanami,alkoholikami i recydywą,strach z takim ludźmi pracować.A tobie życzę wszystkiego dobrego i pracy za konkretne pieniążki u zagranicznego pracodawcy.

Za granica
@Wiktor

Masz racje ze warto przejść na kontrakt bezpośrednio do firmy w której się pracuje. Niestety agencje ba tobie dużo zarabiają i odciągają ci spora cześć kasy. Jeżeli już chcecie jechać za granice to moim zdaniem tylko na własna reje by nie dać nikomu się oskubać z własnych pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 46 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.