New Idea Mebel

Błonie

Opinie o New Idea Mebel

PH 2010-06-14 19:03:36
Czy może ktoś zna warunki na stanowisku przedstawiciela handlowego kasa,atmosfera,auto?
PHO 2010-07-09 13:44:46
Atmosfera, kasa, auto super!!!
marko 2010-10-11 11:08:19
Ja otrzymałam meble , fajne podobają mi się , jednak musze przyznać , że informacja i organizacja była na niskim poziomie .
ja 2010-11-22 09:54:42
Pracowałam w tej firmie i niestety STRASZNIE żałuję. Kierowniczką/kierownikiem zostaje się( usunięte przez administratora )Jeśli wiesz jak( usunięte przez administratora ) do kogo się uśmiechnąć to polecam. Szczególnie( usunięte przez administratora )/tyle w temacie. Jeśli w dalszym ciągu zastanawiacie się nad pracą w tej firmie to ODRADZAM!!!
pracownik NIM 2010-11-23 15:19:21
Ja nie wiem , co tutaj się wypisuje - ja pracuję w tej firmie i nigdy nie słyszałam o sytuacjach zdobywania stanowiska poprzez ......-aż nie chcę tego pisać . Ludzie zamiast wypisywać takie bzdury zajmijcie się swoją pracą!!!!
JAKOŚĆ 2010-12-12 21:03:41
JAKOŚĆ OK .POLECAM
nieleniwy pracownik 2011-02-13 13:43:22
Z kandydatami na sprzedawców w salonie postępują tak samo. podstawa plus bardzo wysoka, choć nigdy niedostrzegalna premia od wyników. ha ha ha. Jak ktoś jest naiwny - gorąco polecam.
Maximus 2011-02-14 15:13:51
Ja na element z reklamacji czekam dopiero miesiąc:)
anonim 2011-03-26 17:18:30
Fajnie sie kupuje ale bardzo źle się tam pracuje to nie portal dla klientów tylko dla pracowników, spoko, że fajne panie tam pracują szkoda ,że nie mają co do gara włożyć po wypłacie, dlatego takie szczupłe są bo pewnie głodne.
anonim 2011-05-13 15:29:56
Oj tak , na sprzedaż jest duże parcie - czym większa sprzedaż tym większa pensja :)
megazadowol 2011-06-11 17:25:42
Ja też pracuję w tej firmie i w zeszłym miesiącu wziąłem ( usunięte przez administratora ). Pojutrze mam wolne, więc pójdę do salonu mercedesa i wybiorę sobie jakiś środek transportu. Nie zamierzam przez całą moją karierę w NIM dojeżdżać autobusem. Pozdrawiam.
zawiedziony nabywca 2011-07-02 11:04:37
Okropne buble. kupiłem to dziadostwo i próbowałem złożyć razem z polecanym przez sklep montażystą, niektóre elementy nie pasowały do siebie bo były krzywo docięte. Kiedy po skręceniu ustawiliśmy szafę na miejscu gdzie miała stać, to zaraz zaczęła "chodzić na boki", a pan powiedział żeby jej w ogóle nie ruszać bo wkręty wyrwą wiór z płyty i nic juz się nie da zrobić. Efekt jest taki, że wyrzuciłem ponad 2 tys. w błoto i teraz muszę kupić nowy regał. Tylko was [usunięte przez moderatora]. a sprzedawczyni tak zachwalała że takie FAJNE!!!
Drago 2011-07-02 14:32:24
Nie wiem jakie sa te wasze meble, ale raczej się do nich nie przekonam, bo gdy tylko wszedłem do sklepu to jakaś siksa do mnie ze sztucznym uśmiechem i tym przesłodzonym "MOŻE W CZYMŚ POMÓC?"[usunięte przez moderatora]
SYLVIA 2011-07-03 12:29:08
U mnie to samo! Na głupią półke z reklamacji czekałam jakieś siedem tygodni i kiedy przy odbiorze dowiedziałam się że te meble są produkowane u ruskich, to już o nic więcej nie chciałam pytać.
Ciekawe jak wielu niezadowolonych klientów tej firmy ma świadomość pochodzenia tych mebli? serdecznie odradzam!!! zakup
gaza27 2011-07-06 16:13:18
Mnie tam nie interesuje skąd te meble są. Mogą być nawet z Księżyca. Faktem jest, że też mi się trochę "rozeszły" i musieliśmy ze szwagrem nawiercać nowe otwory i wzmacniać kątownikiem. Chociaż fajnie wyglądają to jednak nie polecam. Oszczędźcie sobie rozczarowań i awantur w salonie, bo i tak powiedzą że źle zmontowaliście.
błebłe 2011-07-20 17:42:28
a mnie nic to nie obchodzi, najważniejsze żeby sie sprzedawało bo od tego zależy moja pensja. pozdro
pracowniczek 2011-07-21 12:59:14
Uśmiałem się, gdy przeczytałem o tej dwu- trzykrotności podstawy. A złotych zegarków z brylantami to czasem u nas nie rozdają?
anonim 2011-07-21 15:13:41
Wiesz jak zapracujesz to na zegarek z brylantami wystarczy :)
świeca 2011-07-31 12:56:13
Kupiłam te meble. na razie wszystko jakoś się trzyma, ale jak je składaliśmy to nie wyglądało to zbyt obiecująco, zobaczymy. Chociaż trochę żałuję, bo mogłam kupić obok w abrze ściankę podobnej klasy i trochę taniej
klavy 2011-08-01 14:25:26
spróbuj oddać, może wezmą na ekspozycję. he he he
vbgh 2011-11-18 13:57:55
Witam znam tą firme bardzo dobrze. Wszystkie osoby piszą tu bzdury..Prawda jest taka ze płace w tej firmie są tak niskie że ledwo wystarczają na przeżycie kolejnego misiąca.A żeby coś odłożyc to można zapomnieć... jedynie panie które siedzą u boku pana dyrektorka maja przyzwoite pensje.A o podwyżkach można zapomnieć, tyle ile masz na umowie to tyle będiesz zarabiał...a zmienic można to jedynie w innej firmie...w tej podwyżki napewno sie nie dostaniesz.Wielkie obiecanki cacanki a pieniedzy nie ma i nie będzie.To prawda że meble które oferuje ta firma nadają sie tylko na te ich outlety, do sprzedania za marne grosze wtedy może ktoś to kupi..bo do użytkowania w domu to odpada..Ładnie wygłada na rysuku.. a gdy otwierasz paczki połowy asortymentu nie ma w paczkach,,, nawet jak jest całość, po użytkowaniu przez kilka miesiecy, nadaje sie do wyżucenia,, (pieniądze wyżucone w błoto)..Nie polecam nikomu pracy w tej firmie tylko sie zawiedziesz.i wykonczysz..Jak nie wierzycie to sami sprawdzcie....
tgy 2012-02-11 16:30:26
Ta wiadomość skierowana jest do osoby pod nickem Pracownik. Skoro ty oceniaż kogoś w sposób nie adekwatny, to czemu jak jesteś taki/ taka uzdolniony/na nadal pracujesz w takiej firmie. Widać że twoje umiejętności zawodowe znizają cię do pracy w takiej firmie.
kiki 2012-03-02 18:47:12
Przestrzegam wszystkich przed współpracą z firma NIM,firma nie reguluje swoich zobowiazań wobec swoich dostawców
dzidka 2012-03-06 14:13:48
kiki - 2012-03-02 18:47:12

ta firma to wielkie nieporozumienie. Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą. Mają mnóstwo zobowiązań finansowych, których nie potrafią zapłacić. Załatwić jakąś reklamację to cud. Nie odbierają telefonów, nic nie można załatwić. [usunięte przez moderatora]
ambi 2012-03-07 19:58:06
Teraz wiele firm z branży meblowej dotknął kryzys - niestety ludzie już tak nie kupują mebli bo nie mają za co - taka jest prawda. [usunięte przez moderatora] Ja akurat mam stały kontakt z daną firmą więc stwierdzenie , że nie odbierają telefonów chyba raczej nie na miejscu - no chyba , że dzwonisz na jakiś inny numer .
AGA 2012-03-07 22:23:06
Odradzam zakupy w tym sklepie.Od 5 miesięcy przemiła pani twierdzi,ze nasze zamówienie(kanapa) będzie gotowe i nagle na tydzień przed terminem dzwoni z wiadomością,że jeszcze nie gotowa.
[usunięte przez moderatora]
PO CO TE KOBIETY PRZYJMUJĄ NOWE ZAMÓWIENIA SKORO FIRMA Z POWODU DŁUGÓW NIE DOTRZYMUJE TERMINÓW, SUGERUJĄC,ZE WSZYSTKO JEST OK.
odradzam,odradzam odradzam.
STRATA CZASU,BRAK PROFESJONALIZMU DBAŁOŚCI O KLIETNA.PORAŻKA
monia 2012-03-08 18:15:30
również należę do klientów, którzy se zawiedli...Ale muszę powiedzieć, że zanim zdecydowalismy sie z mezem na zakup na Bielanach W. odwiedzilismy ten sklep z 5razy, i tak sie stało, że mielismy okazję rozmawiaćy z kazdym pracownikiem i trzeba przyznać, że obsługa jest fachowa i zna sie na rzeczy. Pracowałam wczesniej w handlu w calkiem innej branzy także żadna znajoma nie jestem ale niestety wiem ze winne to sa osoby odpowiedzialne na finanse, które rządzą kasa a oni sa odpowiedzialni za to by wyrobic plan i sprzedaż. zrezygnowalismy z zamowienia w styczniu bo nie owijali nas w bawelne ze sytuacja jiest niezaciekawa i maja problemy z realizacja zamowien.
ktoś taki... 2012-03-25 15:11:42
Znam ta firmę, pracowałem jakiś czas temu. To nie wina sprzedawców, tylko tych co siedzą wyżej na stołkach. Na tych wysokich stanowiskach pracuje praktycznie wielka familia, dbają tylko o swoje interesy, a księgowość sobie po prostu z tym nie radzi, bo chciwość szefostwa jest większa... :) Życzę dyrekcji aby byli w takiej sytuacji jak ludzie z salonów,że beda musieli odebrać pare telefonów z pretensjami klientów ze firma ich [usunięte przez moderatora], niech sie sami potłumaczą, niech sami oberwią po papie....

Pozdrawiam Sprzedawców :) Nie dajcie się :) jesteście i tak najlepsi, tylko szkoda że wam sie dostaje :)

smutna 2012-03-30 21:37:30
Zgadzam się z -ktoś taki- pracownicy nie są winni - Ci co jeszcze pracują lub pracowali dawali bądź dają z siebie wszystko . Serce człowieka boli , bo bardzo dużo każdy pracownik zrobił dla tej firmy - choć nie było czasem łatwo- a teraz ......szkoda słów.... Życzę wszystkim powodzenia w dalszej drodze!- może kiedyś się spotkamy :)świat jest mały!
former 2012-04-09 04:13:31
Wypowiadacie o tej firmie tak, jakby ona jeszcze istniała.
Przecież NIM już NIMa.
Fiuu, rozpłynęła się w powietrzu rosyjska mrzonka.

Spokój wieczny racz jej dać Panie...
antyformer 2012-04-13 20:58:48
Former , ja nadal pracuje w tej firmie więc głupoty piszesz ....
former 2012-04-16 21:46:09
antyformer - 2012-04-13 20:58:48

Former , ja nadal pracuje w tej firmie więc głupoty piszesz ....
głos z zaświatów...
jeśli tam pracujesz, czego oczywiście winszuję, to powiedz gdzie te firmę znaleźć?
Na drzwiach salonu w Wawie wisi ogłoszenie o zajęciu za niepłacenie, strona www zniknęła, telefon po kilku próbach odbiera jakaś babka, która na pytania sensownie nie potrafi odpowiedzieć, telefony [usunięte przez moderatora] nie istnieją- a Ty piszesz że tam nadal pracujesz.
W głębokiej konspiracji?
antyformer 2012-04-19 08:30:27
Po Twojej odpowiedzi można się domyśleć , że jesteś byłym pracownikiem :) więc numery stacjonarne telefonów znasz , a jak nie możesz się dodzwonić to pisz - a nie ściemniasz ( najpierw odbiera babka a później wymieniasz inicjały - dobre :))
xyz 2012-04-19 15:24:52
Do Formera
Salon w Wawie- czasem tak była ,że firma zamyka oddział
Numery telefonów komórkowych - są likwidowane jeśli osoba nie pracuje
Strona internetowa - nie każda firma musi ją posiadać
Jeśli ktoś nie chce rozmawiać przez telefon , bo twierdzi , że osoba nie mówi sensownie to zawsze może napisać jeśli ma problem
Naprawdę widać , że byłeś byłym pracownikiem i nie dziwie się ,że nie pracujesz skoro jesteś tak zorientowany.
arni 2012-05-02 20:39:24
następny były pracownik pisze bzdury... [usunięte przez moderatora] aby mówić pralnia pieniędzy trzeba mieć dowody ! Dość poniewierania tą firmą ! ZAZNACZAM W NECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY (MOŻE TOBIE SIĘ TAK WYDAJE )
Former 2012-05-17 22:11:26
Zgadza się, byłem byłym pracownikiem Skądinąd wcale tego nie ukrywam- inicjały [usunięte przez moderatora] powiedzą cokolwiek wyłącznie byłym pracownikom;) Ja nie pomstuję- NIM dla mnie przeszłość Nie że wszystko jest Ok, i że zamknięcie retailu i wywalenie dyrektorów świadczy o sukcesie
antyformer 2012-05-23 22:29:29
Właśnie NIM prężnie weszła na rynek i prężnie z niego wyszła . Wszyscy byli pracownicy nie piszcie już nic bo już nic nie ma :(
tojuzjestkoniec 2012-06-11 01:40:33
Praca jak praca, nie było źle. Raz lepiej, raz gorzej... prawdę mówiąc trochę tęsknię za nią. Klimat w NIM był ok. Z czasem będziemy tę pracę wspominać... pytanie jak...? ja dobrze
Wolak 2015-03-10 09:37:45
Z tego co widzę zajmując się produkcją w miejscowości Błonie można chyba nie dorobić się zbyt wielkiej kasy. Odnoszę wrażenie, że jeżeli byłoby inaczej to ludzie by tutaj trochę wspomogli kandydatów i podpowiedzieli na co zwrócić uwagę i czy generalnie warto w ogóle się tutaj pchać. Liczę na to, przy poszukiwaniu roboty od wszystkich firm i jakoś tam pomagają:)
gand 2015-03-30 21:05:10
Generalnie to gdzie byś nie poszedł na produkcję to dużo pieniędzy nie zarobisz, dopiero na wyższych stanowiskach są lepsze pieniążki. Ale to tak zawsze było. A New Idea Mebel nie należy do dużych firm więc też na duże wydatki nie mogą sobie pozwolić, lecz jednak w stronę internetową to powinni zainwestować. Wiecie czy osobiście można składać CV ?
plik 2016-05-18 21:41:29
witek, nie słyszałem żeby teraz kogoś szukali - może bliżej wakacji pojawią się jakieś oferty. Musisz wiedzieć, że na rynku meblowym sprzedaż trochę spadła.
Zostaw swoją opinię o New Idea Mebel - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Idea Mebel