Opinie o DKM Impresja w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DKM Impresja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DKM Impresja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DKM Impresja w Łódź

Jak jest z pakietem medycznym w DKM Impresja? Można dołączyć rodzinę?

NEO Nowy wpis

Sprawdź czy ta firma istnieje i nie wypisuj bzdur. To nie NFZ.

ola Nowy wpis

Ale co polecasz przeczytać @Max? Nie wiem w ogóle nie mogę firmy znaleźć w Internecie ;/ dobrze trafiłam, to firma zajmująca się wyposażeniem wnętrz?

putka Nowy wpis

W ogóle to moze jest opcja dostania się na staż w dkm impresja? ktoś słyszał coś o tym albo wie cokolwiek? bo ja to zaczynam myśleć, żeby jakoś urozmaicić swoje CV, bo mam wrażenie ze jest dosć słabe i właśnie wpadłem na pomysł zeby poszukać sobie i zaliczyć różnie staże w kilku miejscach. Także jak wiecie coś o stażach w dkm to mówcie

byly

Czy ktoś jeszcze się sadzi z Impresja ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DKM Impresja? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
expracownik

Nowy pomysł na życie samego prezesa (usunięte przez administratora)

ciekawy

ta firma jeszcze istnieje?bo pogłoski chodzą, że to już koniec DKMu

Wet

Wielki żal, że tak rozłożono fajną firmę. A może jeszcze ktoś pamięta stare czasy, stara ekipę i stare produkty? Pamięta ktoś gdy Impresja handlowała głównie tapetami, okleinami, dywanikami łazienkowymi, karniszami, listwami, klejami? Czy ktoś pamięta ludzi z biura: [usunięte przez moderatora]? A koordynatorzy: [usunięte przez moderatora]? A przedstawiciele? [usunięte przez moderatora] inni?? Wtedy w Impresji nawet małżeństwa się tworzyły :) To była ekipa. Wtedy się "walczyło" z Galpexem, Sprzedawało kasetony z Marbetu i kleje z Henkla. Nowości tapet aż furczały, o stojaki na karnisze trwała bezustanna walka.... Jeden pomysł na [usunięte przez moderatora] welury i ślepy upór prezesa położył taka fajna firmę :(

mx5

Szkoda firmy. Nie wiem czy jeszcze istnieje. Dawniej był to chyba potentat na rynku a dzisiaj bankrut. Szkoda.

rozczarowany

Zgadzam się z wypowiedzią \"Prawdomówny\" co to w ogóle znaczy \"dogadać się\" w sprawie wypłacenia pensji ? - myślałem, ze podstawą wypłaty pensji jest uwowa o prace i jej solidne wykonywanie. [usunięte przez moderatora]

PRAWDOMÓWNY

Darku, Marcinie - kochani dekorplusowcy, nie musicie dalej ciągnąć tej gry przeciwko zaangażowanym kiedyś i dbającym o firmę pracownikom. Taka wypowiedź jest kontynuacją braku szacunku dla ludzi, którzy dużo poświęcili dla tej firmy [usunięte przez moderatora] oraz świadczy o Waszym niezbyt wysokim poziomie kultury. Ciemnotę i kłamstwa możecie wciskać klientom, którzy może jeszcze dadzą się nabrać na ładne słówka i obietnice. Jasną sprawą jest, że Wy jako Nowy Zarząd dostajecie pieniądze:) - bo komu mielibyście je wypłacić:) - a co do osoby, która niby dokonała wpisu i pracuje w Impresji lub Domillenium 5 lat, to minęliście się trochę z prawdą - nie ma już ludzi, którzy tyle pracują w tej wspaniałej, nie wypłacającej pensji ani nie płacącej dostawcom firmie (z wyjątkiem jednej, która pracuje lat 10 i prawdopodobnie o tym pamięta). Wszyscy pozostali pracownicy odeszli, nie otrzymując wypłat za pół roku pracy. Do takiej grupy należę i nie życzę sobie, aby ktoś oskarżał mnie o sianie plotek. Jeśli to są plotki to zapraszam to przekazania zaległych mi wypłat na moje konto - jest wciąż aktualne. Dodam tylko, że po raz pierwszy wypowiadam się w tym miejscu na temat firmy Domillenium/Impresja. Pozdrawiam serdecznie Was kochani.

ktoś

ja raczej od wielu miesięcy kasy nie widziałem. jak masz układ to się ciesz bo nie każdy ma takie możliwości jak ty. i ciekawi mnie komu tak pieniądze spłaca? bo raczej byłym pracownikom nie bardzo, a szkoda bo niektórzy mieli i moja rodziny na utrzymaniu...

ktoś

Głupoty ludzie piszecie [usunięte przez moderatora] Łykacie wszystko co gdzieś usłyszycie i paplacie nieprawdę jak się o czymś nadaje to trzeba najpierw sprawdzić czy pokrywa się z prawdą a nie ploty siać!!!. [usunięte przez moderatora] Rozumiem za macie żal o to ze nie mieliście wypłacanych pensji ale trochę powagi. Z tego co wiem to spłacają pensję po trochu ja już mam spłacone więc jak się chce to można się dogadać!

optymista

spokojnie! już niedługo prezes i dekorplusowcy maja dostać przelew na 300.000 zł od firmy Kaem [usunięte przez moderatora] więc będzie na zaległe wypłaty dla pracowników!

kuzyn

a impresja i domillenium jeszcze istnieją?

a Domillenium umowa o pracę to sąd pracy rozumiem ?

jesteśmy już w sądzie

A ja pozwałam już i Impresję i Domillenium do sądu! trzymajcie kciuki! pierwsze składanie zeznań już w październiku!!!! Zachęcam wszystkich do tego kroku! napisanie i złożenie pozwu jest proste jak bułka z masłem!!!! I sąd nawet szybko się odzywa! Domillenium w ramach umowy o dzieło do cywilnego, Impresję w ramach umowy o pracę w ramach sądu pracy!!!

Jako,że rozprawy w sądzie już teraz odbywają się zaocznie,jeśli chodzi o [usunięte przez moderatora],to pozostaje tylko po złożeniu pozwu uzbroić się w cierpliwość.Zależy to chyba od osoby,do której to trafi.Później już tylko nakaz upominawczy,dwa tygodnie ciszy-bo [usunięte przez moderatora] nie zapłaci oczywiście,dalej można kierować sprawę do komornika.Należy przy tym pamiętać o uprawomocnieniu się wyroku.Reszta pozostaje w gestii komornika.Jeśli dalej nic,bo komornik stwierdzi,że nie ma z czego zabrać,pozostaje fundusz gwarancyjny,który w przypadku małych kwot zwraca je w 100%.

?????????

Czy jest jakaś szansa żeby jeszcze odzyskać swoje pieniądze?? [usunięte przez moderatora]

firma zaczyna wpadać w długi ja jestem przynajmniej jednym z wierzycieli któremu DKM jest winna pieniądze...znalezienie osoby która cokolwiek wie w tej firmie graniczy z cudem

Not so funny - 2011-06-28 13:26:41 Przykro mi ale nie :( Mam pytanie czy jest jakaś szansa, że impresja wypłaci w końcu zaległe pieniądze z przed paru miesięcy?!!

Zostaw merytoryczną opinię o DKM Impresja - Łódź

DKM Impresja