Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa

serce 2014-03-03 11:02:04
chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o firmie bo poszukuje pracy i jakakolwiek informacja bylaby mi potrzebna do podjecia decyzji
serce 2014-07-30 17:15:39
czy sa moze przyjecia na producje prosze o jakakolwiek informacje
gruby 2014-07-31 10:22:23
Przyjąć się zawsze możesz pytanie tylko czy nie lepiej iść do innej firmy.Tej nie polecam, zarobki od ok 500 do 1000 z groszami pod warunkiem że człek będzie tyrał po 12h a nawet 16h. Umowy o pracę mają tylko ( usunięte przez administratora ) reszta albo o dzieło albo wcale. A teraz kilka ciekawostek: nieobecność trzeba zgłaszać na 24h przed jeśli się nie zgłosi to -100zł od wypłaty, brak ubrań roboczych, brak rękawic ochronnych. Masz ranną zmianę to w piątek masz obowiązek przyjść dodatkowo na noc jesli nie to straszą zwolnieniem itd...
tn 2016-04-19 22:20:56
co do wypłacalności nie powinno być większych problemów, więc nie jest źle @turoń. A nadal nikogo nie szukają
Zostaw swoją opinię o Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Handlowa,,VESUVIO"-praca tymczasowa