Opinie o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ManpowerGroup Sp. z o.o. w Warszawa

QWERTY Nowy wpis

Witajcie. Potrzebuję się rozeznać w warunkach pracy w strukturze. Widziałem dostępna ofertę pracy dla IT Talent Recruiter’a. spełniam warunki więc może i bym aplikował. Tylko pytanie z jakiej podstawy się rusza?

pracownik fizyczny Nowy wpis

Wyzyskiwacze! Trzymają mnie juz 15 miesięcy i ani razu nie dostałem premii ani dodatku świątecznego ani benefitu! Goła pensja, w dodatku okrojona przez Manpower (bo przecież z czegoś muszą żyć. A z czego jak nie z pracy szeregowego pracownika). Ogólnie nie polecam. Takie firmy nie powinne mieć w ogóle racji bytu na rynku pracy.

Te opóźnienia dalej występują? A wiecie może jak to wygląda podczas pracy bezpośrednio? Zauważyłam po prostu, że jedna osoba interesowała się jeszcze niedawno pracą w strukturze ale została pozostawiona bez odzewu... W tym przypadku wszystko jest terminowo? Jaka atmosfera w biurze?

Piotrek Nowy wpis

Zwlekają z wypłata jak tylko się da właściwie nie wiem czy w ogóle dostanę pieniądze serdecznie nie polecam tej zgrai (usunięte przez administratora)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Niepołomice

ja pracuje przez agencje Manpower i nie narzekam ,na rozmowie kwalifikacyjnej muszą być pytania .żeby mogli sprawdzić co potrafi się .co możemy sobą reprezentować i czy się nadajemy .Jest ok

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko operator produkcji w ManpowerGroup Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

MOŻE POPRACUJE

Jak wygląda praca w biurze w ManpowerGroup Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś benefity? Czego mogę spodziewać się na rozmowie o pracę na stanowisko biurowe?

Mira

Może tak łaskawie odbierze ktoś telefon? To jakaś kpina nie wiem co się stało z tą firmą ale od czasu kiedy w niej pracowałam zeszła (usunięte przez administratora). Żaden łaskawie nie odbierze telefonu nie można uzyskać dokumentów za prace potrzebnych do Zusu.

Gosia

Rozbawiają mnie ludzie, którzy piszą o spóźnionych wypłatach, czy o tym, że coś w pracy nie działało lub było popsute. Agencja pośrednictwa pracy, jak sama nazwa wskazuje, jest agencją pośredniczącą. Jeśli dostanie na czas zestawienie godzin pracownika, to na czas wypłaci mu pieniądze. Manpower do tej pory był moją najlepszą agencją. Zero spóźnień z wypłatą, bezproblemowe przelewanie godzin urlopowych, zawsze byliśmy w kontakcie, nigdy nie miałam żadnego problemu z agencją.

Zośka
@Gosia

Moja koleżanka pracuje w tej samej firmie co ja, ale przez inną agencję. Zawsze wszystko mają na czas, jak czegoś brakuje to szybko wyjaśniają. Tutaj jest to niemożliwe.....

Niepowazna
@Gosia

Chyba pani na łeb upadła. Firmy wysyłają zawsze wszystko na czas i opóźnienia to tylko i wyłącznie wina agencji. A agencje lubią zwalać winę na innych.

@Niepowazna

a pracowałaś w agencji, że gadasz takie bzdury? ja pracowałam w MP akurat 4 lata temu, teraz pracuje u konkurencji, ale Kliencie wiecznie mają opóźnienia w dosyłaniu danych...

Cevanczyk

Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

@Cevanczyk

Zależy od lokacji, różnie można trafić. Jak jesteś po szkole to najlepiej z kimś przyjedź to zawsze dostaniecie wspólnie pokój, to jest akurat fajne tutaj. A jak mu się twoje nogi podobały to bardziej bym się martwiła co robił z bielizną albo butami jak ciebie w pokoju nie było, bo mógłbyś być bardzo zaskoczony haha.

Alicja
@Kamila

Hahahha albo ile jego zdjęć i filmików gość mógł zrobić. Na przerwie gadałam z chłopakiem co przyjechał na wakacje bo kończy liceum i się żalił że trafil na pokój z jakimś dziadkiem który ma wrażenie że często mu robi zdjęcia bo jak udaje że coś pisze to kamera skierowana jest na niego xddd także fajny wyjazd hahahah

@Alicja

No ale takie sytuacje to chyba można gdzieś zgłaszać?

Alicja
@Marzena

No ale co zglosisz, jak robienie zdjec jest legalne a dowodow na nic innego nie masz. Ale tam nawet nie tylko o zdjecia chodzilo bo mowil ze jal wrocil kilka razy troche pijany to dziwne akcje sie dzialy. W Holandii lgbt i inne rzeczy sa akceptowane. Tylko lipa ze psycha siada troche, jak sie skapniesz na koniec wyjazdu ze jest cos nie teges.

Packerkowa
@Alicja

No trzeba uwazac, czytalam ostatnio ze w innej agencji ktos po szkole narzekal ze raz wrocil podpity troche, a mial w pokoju jakiegos starszego goscia, to mu zaczal robic jakies MMA i mu nogi poblokowal zeby nie mogl ruszac i go laskotal bez przerwy po nich, takze hardcorowo, rozne sytuacje mozna trafic niestety.

@Packerkowa

No jeśli takie sytuacje gdziekolwiek się zdarzają to słabo. Generalnie agencja w takich sytuacjach nie powinna zadbać o bezpieczeństwo wysyłanych ludzi? Lepiej sprawdzać kto z kim itp? :/

Packerkowa
@Anna

No wiesz tylko agencje najpierw dopieraja ludzi pod katem transportu a nie wieku. Chodzi o to aby dojazdy byly wspolne no i bez takiej objazdowki. A z bezpieczenstw to luz bo temu z liceum noc nie bylo. Tyle ze pamietam, ze sie na maksa wnerwil bo go typ laskotal strasznie dlugo a nie mogl nic zrobic , beka troche z tego hahahha. Ja bym zwariowala na jego miejscu hahahah.

@Packerkowa

Jezu też o tym czytałam, ale to jakaś (usunięte przez administratora) była nie agencja, tutaj takich akcji nie ma. Prawda jest taka że trzeba wybierać duże agencje i wtedy jest OK, no i czytać dopytywać o prace przed przyjazdem. A najlepiej jechać do pracy gdzie wamagają zaświadczenia o niekaralności. A co do tego chłopaka to trochę zabawne w sumie, tylko nie rozumiem po co go łaskotał na tych nogach. No ale z tym się zgadzam, że jak nie mógł tej nogi uwolnić go ja bym też nie wytrzymała tego. Strasznie dziwną akcje miał i pecha że sam z nim był.

@Kamila

Tak każdy się tym fascynuje, że to jak reklama będzie wyglądało normalnie. ;p co do tego zaświadczenia to ciekawe, że go nie wymagają. ciekawe ile osób by nie zostało przyjętych gdyby je wprowadzili?

@Anna

Hahaha no troche tak. Wiesz z tymi butami to idzie przeboleć ale te akcje jak z tym laskotaniem go jak nie mogl sie ruszyc to juz dla mnie totalne przegiecie hahaha. A z zaswiadczeniem nie wiem , zalezy od firmy czy wymagaja czy nie, nawet nie zawsze od agencji. Wiadomo lepiej wybierac firmy z zaswiadczeniem, bo bezpieczniej.

Patryk
@Kamila

(usunięte przez administratora)ale takie akcje bardziej w malych agencj agencja. Ta akurat spoko jest.

@Patryk

No nie wiem, jeśli miałyby występować sytuacje, które przytoczył... Ale za to czemu uważasz, że jednak spoko jest? ze względu na co?

@Anna

Mu chodziło pewnie o to, że ta agencja jest spoko, bo nie ma takich sytuacji. Z tym chłopakiem co go łaskotał ktoś te kilka minut, to w innej agencji się działo. Tutaj nigdy nie słyszałem o takich sytuacjach i jak cokolwiek się dzieje to MP zawsze reaguje. Ale tamtego chłopaka mi nie żal, typowy kozak z polski, a śmiech to zdrowie hahaha

Dan-l

Ostatnio miałem okazję ( to za dużo powiedziane ) montować kuchnie w agencji w Grodzisku. Kierowniczka agencji która ma naklejone na drzwiach że wspiara Ukrainę mówi do mnie- że chyba ona lepiej wie co napisała bo to jej język polski przeciez ojczysty a nie mój. Jeszcze mam jej za darmo montować półki bo tak. Chodzila po tym pokoju i mówiła co to za fachowcy a my byliśmy obok.Cały czas naszego montażu krzyczała i była niemiła. Chyba jej ludzie sami się jej boją bo nawet oczu do góry nie podnieśli jak ona tak krzyczała. Rasizm i tyle. Spolczoje tym pracownikom.

Firma nie wypłacalna. Za przepracowane dni nie otrzymałem wynagrodzenia

Najgorsza agencja,powinna być kontrol inspekcji pracy,potwierdzam nie wypłacają ludziom poborów,jeśli ci wyślą to nie na czas, duże opóźnienia,i nie wszystkie pieniądze a już jak rezygnujesz z pracy od nich,to zapomni o jakich kolwiek pieniądzach.

prawda, niewypłacalni, niepoważni, nie kontaktowi. Jakby robili łaskę że wogóle muszą pracować- w Manpower od szefa po recepcjonistkę zapominają że żyją z naszych pensji a zła fama o nich daleko sie niesie i coraz trudniej o naiwnych do pracy w tej agencji. Gorszy jest tylko Ranstadt.

Tomasz
@były pracownik

To w końcu całkiem nie płacą czy wypłata z poślizgiem? W jaki sposób tłumaczą tą sytuacje? Są jakieś kłopoty finansowe w firmie czy co?

@Tomasz

Jeszcze nie słyszałem, żeby Manpower nie wypłacał pieniędzy za wykonywaną pracę

ex pracownik

pisz im maile do znudzenia: codziennie, wzywaj do przesłania dowodów nadania przelewu, wezwij do natychmiastowej zapłaty zaległego wynagrodzenia z odsetkami za każdy dzień zwłoki- w mailu do nich napisz też: do wiadomości Państwowej Inspekcji Pracy. Manpower w warszawie z filia w Grodzisku maz. i o0kolicy celowo " gu7bią" dokumenty wypełnione przy zatrudnienie aby potem nie wypłacać pensji ,ich rekruterzy kłamią ze brak dokumentów - a to ich wymówka. Jednego juz wywalili ale manpower to (usunięte przez administratora) .

@pracownik

A pracowałeś u nich? Czyli u Ciebie wszystko było okej? Daj znać, czy dawno jakoś to było, jeśli tak. Bo może to kwestia tego, że teraz coś się zepsuło, kto wie.

ex pracownik
@pracownik

to poczekaj a sam się przekonasz. Biuro manpower w Wwie nawet nie wyśle Ci dokumentów po ustaniu zatrudnienia i nie licz na to że łaskawie uprzedzą o nieprzedłużeniu umowy.

@ex pracownik

Tak miałeś z nimi? A próbowałeś jakoś się przypomnieć? Może to po prostu jakaś pomyłka czy coś.

Iza

Szukają na stanowisko Asystent/ka ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta do klienta w Adamowie. Czy ktoś z Was napisze, jakie są zarobki, a także czy jest szansa na pracę w tym charakterze, ale w centrali firmy, bez dojazdów (nie mam prawa jazdy)? Bardzo dziękuję za pilne odpowiedzi, rekrutacja w toku..

Meg

Polecam tą agencje mają wysokie stawki godzinowe i żadnych kar umownych w umowie.

@Meg

Ooo to ile można za h na rękę tam dostać?

Weronika

Mniej niż najniższą krajową czyli w sumie ile?

@Meg

Bzdury.

Karol

Witam , i już na samym wstępie nie polecam agencji ManPower . Byłem pół roku w s'Hertogenbosh na magazynie i to co mnie spotkało to jakiś żart. Po przyjeździe wszystko zapowiadało się ok lecz już z samą zaliczką był problem a potem z wypłatą moich zarobionych pieniędzy. Powód był prosty , nikt nie wpisał mojego numeru BSN do systemu przez co środki nie mogły być wypłacone a ciągłe zgłoszenia z tym problemem były ignorowane (Mówili że załatwią lecz nic nie robili) , pierwszą wypłatę dostałem po 2 miesiącach razem z drugą miesięczną wypłatą co jest żartem bo gdyby nie znajomy za granicą to nie miałbym za co żyć. Ponadto godzin nikt nie pilnował i często brakowało, wpisywano mniej niż faktycznie przepracowałem przez co było to strasznie uciążliwe aby pilnować ile się przepracowało. Mimo kart chipowych godziny były wpisywane ręcznie przez nieodpowiedzialnych ludzi. Chorobowe nie były wypłacane a po tygodniu choroby grożono mi zwolnieniem. Ta firma ManPower to jakaś pomyłka NIE POLECAM!!! Jedynie jedna Pani była miła ob. Holenderskiego która potrafiła mi wyjaśniać sprawy z godzinami mimo języka angielskiego którym słabo władam porozumienie z tą osobą było lepsze od polskich kordynatorów. A współpraca zakończyła się w sposób NAGANNY, Któregoś dnia po przyjeździe do pracy karta magnetyczna nie działała a w punkcie odbioru skanerów powiedziano że nie ma mnie na liście pracowników mimo że w grafiku manpower byłem wpisany. Nigdy więcej nie pojadę przez tą firmę .

@Karol

@Karol, to brzmi rzeczywiście niezbyt dobrze. Powiedz, czy wiadomo Ci o podobnych sytuacjach u innych pracowników ManPower, którzy byli tam w tym czasie, co Ty?

OPK
@Karol

Przecież Manpower w Polsce nie rekrutuje do pracy za granicą.

Blondyna
@Iza

Obecnie, od 20 listopada w magnicach we Wrocławiu. Każdy pracował tyle samo dni, czyli 8 po 12h a wypłata różni się od UWAGA 200 ZŁ AZ DO 1600. (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Jak liderka mi wyliczy ile powinnam dostać i wyjdzie ze więcej to do sądu ich podamy i się skończy. (usunięte przez administratora)

@Blondyna

Cześć, jak skończyła się Twoja historia? Wszystko zostało dobrze uregulowane? Nie napisałaś jak sytuacja się dalej potoczyła a jestem ciekawa.

Nana
@Karol

Zgadzam się pomyłkowo zaznaczyłam minkę do dołu. Agencja porażka brak kontaktu na wypłacie (usunięte przez administratora) Mówią że lekka praca a okazuje się że tyranka.

Nony
@Karol

Ja na manpawer nienazekam wypłacalni i do re wypłaty polecam

@Karol

Najgorsza agencja,nie wypłacają ludziom pieniędzy.

##

Wiecie że w rachubie zarabiają ponad 6,5tyś na rękę. Dodatkowo dopisują sobie godziny. PIT też są wynoszone poza siedzibę za zgodą przełożonej. RODO tam nie istnieje

@##

Jak to dopisują sobie godziny? Nie rozumiem, nikt tego nie kontroluje, albo się nie zorientuje?

Lara

Nie ma to jak przeciągnąć kandydata przez 4 etapy rekrutacji (notabene zadając te same pytania, więc nie potrafię zrozumieć po co były) i nie odezwać się po spotkaniu mimo zadeklarowanego terminu. Może w ogóle nie deklarujcie się z terminem, skoro nie umiecie go dotrzymać? Co więcej, to moja druga rekrutacja w tej firmie, na pierwszym spotkaniu Pani była chamska i pokpiwająca … Brawo, tytuł najgorzej agencji rekrutacyjnej macie zagwarantowany

@Lara

Szkoda że tak wyszło, ale może przypomnij się o sobie? Może to zwykłe nieporozumienie?

Nara

Pracowalem jako konsultant, zatrudnić się w tej firmie było błędem, sam zwolnilem się. To co tam się dzieje jest poprostu koszmarem - wyzysk człowieka. Nikogo nie interesuje czy masz wolne, czy jest święto. Maile i telefon non-stop. Pracujesz pod straszną presją. Popracy w zasadzie trzeba zostawać cały czas, bo np. O 16 albo 16.15 dostaje się mail że koniecznie trzeba żeby to było zrobione dzisiaj. Wdrożenia jako takiego nie ma.Od razu rzucają na głęboką wodę. Za nadgodziny nikt nie płaci i nie ma zamiaru zapłacić. Zarobki żenujące żeby dostać premię to trzeba nie wiem po nocach pracować,bo poprzeczka nieosiągalna. Gdy czytałem opinie o nich myślałem że to nie prawda ale niestety sam się przekonałem i zrozumiałem dlaczego taka duża rotacja pracowników. I jeszcze jedno rozmowa kwalifikacyjna A rzeczywistość w pracy to różne rzeczy, oni kłamią, gdy przychodzisz do pracy to okazuje się, że masz mnóstwo obowiązków o których mowy nawet nie było. Oni nie sa solidna firma przez dłuższy czas zwodzili mnie i zmieniali terminy rekrutacji. Żałuję że tam w ogóle pracowałem.

Andriej
@Nara

Trzeba czytać opinie. Ta firma to tragedia.

@Andriej

Rozumiem, ze twoje zdanie jest podobne? A ile czasu tam udało ci się przepracowac?:) chciałam tam aplikowac, ale troche sie waham czytajac wpisy. Serio nie placa za nadgodziny? Trzeba je robić, czy mozna odmowic?

Pracownik były
@Dominika

Nadgodziny tam nie istnieją:) możesz sobie pracować do 23:00 ale dla nich to nie będzie ważne, liczą tylko 8h

Weronika
@Pracownik były

Serio? Ale przecież jak się zdarzają dni, gdy trzeba zostać dłużej to nie płacą za to dodatkwo?

pracownik były
@Weronika

a w życiu, powiedzą Ci że powienieneś się wyrobić w 8 godzin a ze nie zdążysz to twoja sprawa - nawet nie chca ci ich oddac jako dni/godziny wolne

Ala

Firma oferuje staż na pełen etat za 2000 zł na podstawie umowy absolwenckiej. To nie jest nawet najniższa krajowa! Dla studenta zaocznego, który może sobie pozwolić na pełen etat taka oferta jest żenująca. Trzeba zapłacić za zaoczne studia, za mieszkanie, a Warszawa najtańszym miastem nie jest.

Andriej
@Ala

Bo to prawda

Wrocławianka

Usiłuję się skontaktować z tą firmà od listopada 2021, dzwoniąc ( bezskutecznie 30-50 min oczekiwania nikt nie odbiera telefonu), pisząc emaile, będę zmuszona zawiadomić policję , jedyny skuteczny sposòb na kontakt z tą firmą. Od jesieni, na adres mojego mieszkania otrzymuję listy z Manpower, z umowami i dokumentami obcokrajowców. Odsyłałem je do Manpower, z informacjami o nieprawid , zero rezultatu, jak przychodziły tak przychodzą, może się okaże , że mieszka u mnie ze 100 osób!!! o ktòrych nie wiem! Czy jest wg Was jakiś sposôb na kontakt ? Na listy polecone z potwierdzeniem odbioru nie odpowiadają, nie chcę płacić prawnikowi za reprezentacje, ale tochyba jedyna metoda.

Tomasz
@Wrocławianka

A gdzie dzwonisz? Ja kiedy dzwoniłem na recepcje to bez problemu odbierali

@Tomasz

Może numer zły ma po prostu? Nie lepiej po prostu podać? Chociaż skoro na maile nie reagują to aż ciekawa jestem czy to premedytacją jest czy jakimś cudem nic nie dochodzi

Zostaw merytoryczną opinię o ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ManpowerGroup Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ManpowerGroup Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ManpowerGroup Sp. z o.o.