Continental Net

Opinie o Continental Net

agahmmm 2009-02-16 13:31:30
miła atmosfera pracy
gosc\ 2009-12-11 14:14:21
możesz cos wiece napisac?? na czym w te agenci poega ta praca
perpetum 2010-02-17 13:54:12
podejrzana firma....brak oficjalnej strony internetowej...zero opinii o firmie....prawdopodobnie chodzi o randkowanie przez internet z kolesiami ze stanów z wykluczeniem rozmów o seksie....ale jakoś trudno w to uwieryzc....
gosc 2010-03-27 16:29:29
tak tto wlasnie wyglada-na poczatku jest zastrzezenie, ze rozmowy w zaden sposob nie sa zwiazane z erotyka, w praktyce okazuje sie , ze 90% wypowiedzi jest z nia zwiaznych. wymagane sa rozmowy prywatne, a takowe mozna miec wyacznie pokazujac to i owo;) jest to wrecz delikatnie wymuszane...a do tego problem z wyplatami, nigdy nie placone na czas, raz czekalam 2 miesiace
gość 2010-08-13 10:16:57
dziewczyny nie idzcie tam. rzeczywiscie chodzi o randkowanie przez internet, zeby naprawde zarobic musicie sie po prostu rozbierac przed kamera;/ kiedy zobaczylam na czym naprawde polega ta praca, odeszlam - przez 4 miesiace czekam na wyplate, 'szefowa' to [usunięte przez moderatora], nie odbiera telefonow, nie odpowiada na maile. nie pakujcie sie w to.
xyz 2010-10-12 09:34:06
Szfowa?? [usunięte przez moderatora]?? Nadal Jędrzej tam pracuję?
studentka 2014-05-18 22:48:26
Ta firma jeszcze funkcjonuje ?? Nie polecam. Oszukują, nie płacą w terminach, zbywają. Wszystko super na początku a później robią problemy. Jeśli chodzi o zarobki jak już się je dostanie to są zadowalające, ale coś kosztem czegoś.
oszukany współpracownik 2014-10-05 21:49:38
Też się dziwię, że firma jeszcze istnieje??? Właścicielka(usunięte przez administratora) - to jawny oszust. Uzyskany przeze mnie w Sądzie Rejonowym w Poznaniu prawomocny nakaz zapłaty przeciwko Skąpskiej na kwotę ponad 32.700 tys zł - to dowód jej oszustw. Aktualnie do odzyskania od tej "PANI" mam ponad 40 tys. zł z odsetkami. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z ta osobą, niedługo zamierzam wpisać dług i p.(usunięte przez administratora)do bazy dłużników... :-)
modelka91 2015-02-13 17:12:26
no właśnie, modelki... ja pomyliłam ich z inną firmą, ja roztrzepana:) mnie by to jak najbardzij interesowała, modeling toi przyszłość ale mnie interesuje głównie stała forma współpracy, ten wlaśnie z przeznaczeniem na rynek USA. chodzi mi konkretnie o socjal/ubezpieczenie żeby zdobyć jakoś.,jak to u nich osiągnąć?
soszyk 2016-05-15 17:49:01
opieka medyczna to jedna z ważniejszych kwestii, a jest też socjal
Zostaw swoją opinię o Continental Net - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Continental Net