Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o WILLSON & BROWN - WB SP. Z O.O. S.K.A.

Pracowałeś w firmie WILLSON & BROWN - WB SP. Z O.O. S.K.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Michał - 2014-10-23 22:15:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka Szukam stażu / pracy w marketingu. Na razie bez doświadczenia ale w końcu gdzieś trzeba je zdobyć Czy WILLSON & BROWN - WB SP. Z O.O. S.K.A. się nadaje na pierwsza pracę? Czy w ogóle przyjmują na przyuczenie a potem ewentualne przedłużenie współpracy? Jakiego rzędu są stawki ? I jak atmosfera wśród pracowników - można liczyć na pomoc bardziej doświadczonej kadry?
zdjecie uzytkownika
gomis - 2014-11-10 17:24:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co do charakterysytki tej firmy to Willson And Brown to zepół który tworzy rozwiązania wspierające sprzedaż. Wykonują między innymi: ekspozytory, standy, traye, displaye, regały POS. W sumie pracę tutaj określić można jako naprawdę wyjatkową. Ciężko znaleźć drugie takie miejsce pracy - zwłaszcza jeśli chodzi o atmosfere
zdjecie uzytkownika
Michał - 2014-11-24 21:01:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co jest takiego wyjątkowego w tej atmosferze w Willson and Brown? Czemu akurat do nich miałbym aplikować? Może maja jakis super system socjalny, prowadza aktywnie szkolenia, wyjazdy integracyjne? Bowiem szukają sporo osób do pracy, ogłoszenia sa na ich stronie internetowej i jedno z nich mnie zainteresowało. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WILLSON & BROWN - WB SP. Z O.O. S.K.A.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy WILLSON & BROWN - WB SP. Z O.O. S.K.A.?
Zadaj pytanie
x