Opinie o Amos Services w Ząbkowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amos Services. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amos Services o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amos Services w Ząbkowice Śląskie

radca

amos servis--nagminnie sie spuznia z płatnościami a ponadto nawet wypłaty są na raty ''i jedna jedyna głupia śpiewka p.Rafała że ktośtam nieprzelał faktury--przecierz każda firma ma kapitał zakładowy właśnie w tym celu aby płatności mogły być wypłacone jeśli tak jest to amos działa nie zgodnie z prawem,,,jeśli wiecie o tym lub coś więcej proszę pisać .. radca prawny..

@radca

skoro tak jest to omjiajcie amosa z zombkowic proponuje zebrać się i bezpośrednio złożyć wniosek do prpkuratury na słowacji gwarantuję pomoc prawniczą bez żadnych zobowiązań

Sławomir Pajor
@radca

Radca prawny pożal się boże gramatyka i ortografia na poziomie przedszkola bo napewno nie podstawówki mniej błędów robią skończ jakąś szkołę a nie przyklejaj sobie tytułów o których nie masz bladego pojęcia . Podejżewam że tak było również w pracy dlatego przerost formy nad treścią (co ja piszę i tak nie zrozumiesz zatrzymałeś się w rozwoju emocjonalnym na etapie dziesięciolatka ) nie masz bladego pojęcia o kapitale zakładowym , jak umiesz czytać w co wątpię to poczytaj sobie co to jest kapitał zakładowy

Artur
@Sławomir Pajor

U ciebie z ortografią nie lepiej, nie mówiąc o interpunkcji, jeśli wiesz, o czym piszę.

Lukasz
@Sławomir Pajor

Akurat amos poza spoznieniami z wynagrodzeniem nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Klamia ba kazdym kroku. Obiecuja rozne rzeczy takie jak samochody sluzbowe itd a jak tam pojedziesz to musisz sobie na wlasna reke radzic. W odpowiedzi jeszcze uslyszysz ze jak ci nie pasuje to masz wracac do kraju. A nastepnie dyscyplinarka i faktura za mieszkanie. Niepowazni ludzie i tyle. Sam szef slowak ma zakaz wjazdu na francje za milionowe przekrety. Spiewka z fakturami... hah skad ja to znam. Nie polecam.

Małgorzata
@Lukasz

@Lukasz Jaki był najdłuższy czas oczekiwania na Twoje wynagrodzenie w Amos? Czekam na informację.

Klaudiusz że Śląska Nowy wpis
@Lukasz

Kiedyś robiłem fasady we Francji Amos chciało nas oszukać na ostatniej wypłacie 4 osoby niby że Turek im nie zapłacił to firma nie godna nikomu (usunięte przez administratora) z przelewami niekiedy czejasz w miesiące na pieniądze prosząc się codziennie nie zapłacili za urlop dojazdy i podatki bo na Słowacji siedziba wtedy była i Ząbkowicach (usunięte przez administratora)

xxx

Wypłaty tutaj nadal są 'na raty'?

Klaudiusz że Śląska Nowy wpis
@xxx

Kiedyś robiłem fasady we Francji Amos chciało nas (usunięte przez administratora) na ostatniej wypłacie 4 osoby niby że Turek im nie zapłacił to firma nie godna nikomu (usunięte przez administratora) z przelewami niekiedy czejasz w miesiące na pieniądze prosząc się codziennie nie zapłacili za urlop dojazdy i podatki bo na Słowacji siedziba wtedy była i Ząbkowicach (usunięte przez administratora)

Oppi

Hej ktos z was pracuje przez tą agencje obecnie Jobest..

Gg Nowy wpis
@Oppi

Pracowałem już u nich ze 12 lat temu obecnie tez pracuje 3 lata gdyby było złe to bym zrezygnowal

GG Nowy wpis
@Oppi

Ja pracuje i nie narzekam

Neo

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Amos Services?

GG

To zależy gdzie pracujesz AS jest tylko biurem pracy a nie pracodawcą

Kinga

@(usunięte przez administratora)ógłbyś napisać więcej o tym opóźnieniu z wynagrodzeniem?

Dawid

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Obiecują i na tym się kończy. Potrącenie za to że nie potrafią ogarnąć zastępczego auta? Żałosne. Duże opóźnienia z wynagrodzeniem.

Dzień dobry Państwu Aplikowałem na stanowisko Spawacz TIG na terenie Francji zostałem wybrany mam wyjeżdzać czy moze ktoś pomóc czy warto zarezykować?

Bolo

Tak dobrze wam się pracuje i dlatego nie ma chętnych do korzystania z tego forum?

Waldi

Czy firma ma jakieś konkretne wymagania? Czy dużo osób potrzebują?

Wojtek

Szczerze polecam, byłem 3 miesiące na konstrukcjach stalowych, jeśli wiesz po co jedziesz nie masz się czego obawiać, kasa zawsze się zgadza, zdarzają się 2, 3 dniowe poślizgi ale rzadko, dobry kontakt z biurem, warunki pracy i mieszkaniowe ok.

Tomasz

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na wątek żeby coś napisać?

Iza

Czy tak dobrze się wam pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Pedro

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Amos Services? Twoja opinia może okazać się ważna.

Slawomir

Śmiało możesz jechać byłem kilka razy wypłata się zgadza kontakt z biurem bez problemów mieszkania w dobrym standardzie znam niektórych piszących negatywy to albo nic nie robili bo nie unieli bądz chlali i potem wielkie pretęsje że mała wypłata Osobiście pojechał bym z Amosem

@Slawomir

A czy trzeba miec doswiadczenie. Tak jak pisza w ofercie?

@Przemek, a jak oceniasz oferowane zakwaterowanie? Czy pracownicy mieli dobre warunki? Jeśli pracowali także w nadgodzinach, otrzymywali za to wynagrodzenie? Czy firma zaoferowała Ci umowę o pracę, czy umowę zlecenie?

W Internecie można znaleźć ostatnio sporo ofert od Amos Services, czy ktoś korzystał niedawno z usług tej agencji pracy? Co z opóźnieniami w płatnościach i wiarygodnością firmy? Napiszcie proszę, czy korzystacie z pomocy Amos przy znalezieniu pracy.

Przemek
@Marta

Pracowałem we feancji nie było problemów z mieszkaniem zaliczka w pierwszym miesiacu pracy zwracali nam za dojazd do pracy wypłata kilka dni opuzniona czasem ale cała

Dawid

Podpowiedzcie jak pracuje sie z agencją?

zibi
@Dawid

dajcie jakies informacje czy ta firma z zabkowic slaskich jest wiarygodna

zibi
@Dawid

a ty dawid skad jestes z zabkowic i gdzie mieszkasz to razem wpadniemy do biura i sie zapytamy

Moi koledzy proponują mi wyjazd do Francji z firmy Amos po nowym roku szukałem informacji na temat tej firmy i znalazłem to forum widzę że mają pozytywy i negatywy jak większość takich agencji ale nie jest tak źle fakt że kumple mówili że są opóźnienia z wypłatami ale nie zdarzyło im się żeby nie otrzymali a pracują dla nich już dłuższy czas i są zadowoleni także raczej wyjadę i odezwę się jeszcze jak jest w realu .Zauważyłem tu nawet Pana prawnika i radcę takie forum to prawdziwa reklama dla nich akurat w moim przypadku szukałem opinii o tej firmie a nie porad prawnych powinno być to zabronione.

gregor53
@anonymous

pracowałem z tą firmom kilka kontraktów i nie miałem nigdy problemów a ci co piszą negatywne opinie to raczej nie chce im się pracować tylko narzekać potrafią,pracowałem i we francji i na słowacji i wszystko grało,pozdrowionka

prawnik

proponuję pomoc prawną bez zobowiązań .ZGŁOSZĘ TO do inspekcji peacy i kontroli na słowacji a także do prokuratury słowackiej

Zostaw merytoryczną opinię o Amos Services - Ząbkowice Śląskie

• Jak się pracuje w Amos Services?

Zobacz opinie na temat firmy Amos Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amos Services?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amos Services?

Kandydaci do pracy w Amos Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amos Services
2.6/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Rynek 29
    57-200 Ząbkowice Śląskie