Karbon sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o Karbon sp. z o.o.

raz ,dwa , trzy -baba jaga patrzy 2014-04-17 20:13:23
wyplaty na czas -w miare , jezlei chodzio delegacje to lipa..juz nie mowie o zagranicznych wyjazdach - stawka 40 zl (ZAL)na dzien zamiast 40 - 42 euro ,.(pytam sie gdzie reszta kasy, złodzieje ) ,pomieszczenia piwniczne sluzace za szatnie bez cieplej wody z grzybem na scianach ,po jednym dniu przebywania w tych miejscach wychodzi sie z bolem glowy , juz nie mowie o butlach z gazami ktore stanowia zagrozenia dla meszkancow kamienicy...
praca na miejscu wyglada koszamrnie niby wszystko ok lecz wieczne pretensje o ale jak sie nie mysli tylko kasa przed oczami to sie zgrzewa PP w temp . ponizej 5 stopni zeby potem jechac wielokrotnie z poprawkami po Hotelach- ktore zostaly oddane do uzytku .brak logistyki i profesjonalizmu,olewanie klienta, pracownika, Nawet najdluzszy miesiac ktory liczy 31 dni nazywany jest mianem "krotki miesiac" nie mam z czego wyplacic ...
Na gorze wieczna sielanka niewiem od czego te kobiety tam sa , dzien w dzien ciasteczka kawunie znowu ciasteczka zyc nie umierac . ALe jak sie dba to sie ma -firma jakby dbala o pracownikow to by teraz nie miala problemow z ogloszeniami na rybniku :)) :D
olo 2014-05-23 17:08:02
Witam a tak orietacyjnie jakie zarobki dla nowych pracownikow,mowa o tych produktywnych,pozdrawiam
olo 2014-07-15 14:16:30
Witam,jakiś pesymistyczny ten post baby jagi,czy jest jeszcze ktoś kto się z nim zgadza?pytam bo być może zatrudnię się tam a narazie badam teren więc interesuje mnie wszystko ,stawka godzinowa na start ,social i tym podobne,przyda się każde info.Pozdrawiam
olo 2014-07-15 14:16:56
gora 2014-07-16 06:49:59
praca tam to lipa za 9 zł i obiecanki cacanki a głupiemu radość .nie polecam tej firmy.
Sowa 2014-07-16 07:27:54
Firma dla lubiących żyć nadzieją "Że kiedyś bedzie lepiej "
Kryzys to Ich ulubione słowo .
lewa 2016-05-18 13:18:26
no i do tego jak ktoś ma dwie lewe ręce to może by ć nieco ryzykowna, tylko dla fachowców najlepiej
Zostaw swoją opinię o Karbon sp. z o.o. - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karbon sp. z o.o.