Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Loni

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej na stonowiska biurowe są jakieś testy/zadania do wykonania?

Krzychu

Czołem. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego wszedłem na to forum. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Krzychu

Dagmara
@Krzychu

Dzień dobry Krzyśku. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to polecam firmę Comex z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Dagmara.

@Krzychu

Powiem szczerze tak. Po pierwsze, to już nie Danfoss tylko White Drive Motors and Steering. Po drugie, najlepsza firma dotychczas w jakiej pracowałam. Wszyscy tak narzekają na polskie zakłady pracy. A tutaj atmosfera śwetna, ludzie swietni, pomimo tego że z 85% ludzi pracujących to Ukraince. Liderzy bardzo wyrozumiali, cos sie stało, nie ma problemu o wolne. Jeżeli chodzi o produkcję to owszem są targety które trzeba osiągnąć, jednak jeżeli przez problem techniczny maszyna stoi 12 godzin, to wina jest maszyny nie pracownika. Są od naprawy inżynierzy nie pracownicy. Wiadomo też że oczekują jakiejś inteligencji i znajomości maszyny, oraz poradzenia sobie z małą awarią aby nie wzywać niepotrzebnie całego składu naprawczego i tracić czasu. Wynagrodzenie godne. Godziny oraz grafik też opcjonalnie dobry. Wszystko do ugadania. Powiem też tak jeśli jest się dobrym pracownikiem to można osiągnąć wiele.

Realista

Danfoss okazał się najgorzej zarządzaną firmą w jakiej kiedykolwiek pracowałem. To jest firma działająca na zasadzie gaszenia pożaru benzyną. Brak jakiejkolwiek organizacji. Brak nadzoru. Kadra niekompetentna całkowicie. Park maszynowy 30 letni nadający się do złomowania. Wszedzie cieknie olej, brak ustawiaczy,brygadzistów po prostu samopas. Operator bez szkolen bo nie ma kto szkolić tylko staje przy maszynie i ma robic. Nikt nie ma pojęcia o TPM, 5S,KAIZEN. DUR nie działa w ogóle bo nie ma ludzi a awarie to standard. Pod koniec roku zwalniają kogo się da bo im się budżet nie spina wiec tna koszty osobowe zamiast zajac się podniesieniem produktywności i efektywności ale po co i niby kto ma się tym zajac? Ł R to po prostu jakas pomyłka, nie ma pojęcia o zarzadzaniu ludzmi i produkcja, arogancki typ, interesują go tylko wykresy i cyferki.Mapowanie strumiena wartości pokazało tylko straty i braki. Od 9 lat nic się nie zmienia i cały czas jest to samo. Porażka! Odradzam każdemu od Operatora do Lidera podejmowanie tam pracy!!

Stefan
@Realista

Co według Ciebie powinno zmienić się w firmie, jeżeli chodzi o zarządzanie, aby funkcjonowało się lepiej? Czy głównym problemem są osoby zajmujące stanowiska odpowiadające zarządzaniu, czy może według Ciebie cały system pracy jest błędnie opracowany? Dzieliłeś się może swoimi uwagami z kierownictwem firmy Sauer Danfoss? Zachęcam do dalszej dyskusji na ten temat.

ByłyPracownik
@Realista

Co do parku maszyn - sama prawda. Dopóki nie widziałem jak to może wyglądać w innych firmach, to uznawałem to za normę. Olej wszędzie na podłodze, ścianach i w powietrzu? Dla Danfossa to norma - w innych zakładach, przy podobnym procesie może być czysto.

Producent
@Realista

Jak to brak ustawiaczy? Ustawiaczy więcej od operatorów

riki
@Realista

Pan Ł R pracował kiedyś w Gestamp jako Production Leader i tu się sam zwolnił - powód za brak kompetencji. Ten człowiek do niczego się nie nadaje a tu proszę awans w Danwoss

1eden
@riki

Całe jego funkcjonowanie polega na cwaniactwie i na ludziach którzy mu cokolwiek doniosą nawet najgłupsza informację.

...aga

Taka prawda...

@riki

Tak jak solecka niemota a tu proszę. ..wizualizowała karierę....

...aga i jaś

Wszyscy o tym wiedzą.

...aga
@...

Sołecka masz problemy psychiczne.O kulturze pracy i etyce nie wspomnę.To system mówisz?W łeb się jebnij...W firmie żle się dzieje...

@...aga

Będąc młodą technolożką upaćkała krzesło - podpaska jej przeciekła.Kilka lat tym brudnym krzesłem straszyła.Sprzątaczka albo mama miała je wyprać.

@...aga i jaś

Sołecka będąc młodą technolożką przyszła do pracy w biurze w kruciutkich różowych spodenkach....

Karol
@.......

Skoro już się tu udzielasz, to napisz, co z warunkami pracy obecnie? Jak na dziś wygląda organizowanie pracy przez kierownictwo? Nadal nie organizują szkoleń? Zdarz im się zwalniać ludzi dla zredukowania kosztów, by po jakimś czasie szukać nowych? Bo nie szukam roboty w skansenie, ani na chwilę.

@...

Sołecka będąc młodą technolożką była wybitną znawczynią facetów.Tacy są faceci - sapiacy i popiskująco- szczytujacy kierownik marketingu to było normalne zachowanie.Za to koleżanki były bulwersujące.

Justyna
@.......

Ja to nie wierzę w to co przeczytałam. Po co wypisywać takie rzeczy? To wszystko chyba i tak aktualnie nieistotne już? Jak w końcu praca wygląda teraz?

tymczasowy

do kiedy Danfoss ma być nie czynny po pożarze?

@tymczasowy

do dziś do 3 zmiany

Mikołaj
@.

Czy firma Danfoss wznowiła już prace? Nie znalazłem żadnych nowych ogłoszeń rekrutacyjnych, a ciekawi mnie czy w najbliższym czasie będą przyjmować nowych pracowników? Na produkcje łatwo się dostać, czy trzeba mieć doświadczenie i specjalne uprawnienia?

przez agencję
@Mikołaj

Od dwóch tygodni działa, już trochę nowych osób przyszło, większość przez agencję, więc pytaj w manpower i gi Group czy jakoś tak. Ale tutaj też masz oferty bezpośrednio na stronie danfoss (usunięte przez administratora)(wujek Google nie gryzie ????‍♀️) są tam też podane wymagania na konkretne stanowiska.

do administratora
@przez agencję

administratorze, czemu usuwasz link do strony z ofertami pracy danfossa na forum dotyczącym pracy w danfossie? lol

.......

Jak się zostaje dyrektorem?

.......

Koniecznie z demonstracją , na spotkaniu działu.Szef na to czeka...:)))))Rozwarcia i spięcia ...I śmierdzące stopy.

...

Obroniła bo obrobiła .Jakąś paranoję puściła...To jest karalne.Koleżanka ma niezły ubaw.(usunięte przez administratora)

.......

Chwaliła się , że pomaga mężowi tłumaczyć angielski.jez.literaturę i dzięki temu poprawia swój angielski.

Jarosław

Nie wiem czy ujawnianie takich prywatnych informacji na forum to dobry pomysł. Zamiast tego możesz opowiedzieć czy nowi pracownicy mają tu zapewnione jakieś szkolenia na przykład, znasz firmę więc na pewno wiesz coś na ten temat. :D

@.......

Teściowa sobie życzyła żeby syn pracował na uczelni...choćby za grosze...

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się jaka jest stawka z stanowisku Specjalista ds. Logistyki?

Czy w firmie DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

...

Koleżanka dawno o niej zapomniała a KKS dołki kopała....To się że skończy..

Monia

Dzień pracy zaczynała od przeczytania horoskopu. ..

@Monia

Sołecka niech się już nie szczepu ...Za dużo rtęci w organiżmie....

Cnc-rulez

Pracowałem prawie dwa lata. Praca ciężką nie jest jeśli chce ci się pracować. Atmosfera pracy bywa stresująca, ale jeśli wiesz co robisz starasz się nie robić "złomu" to można zminimalizować stres do minimum. Gorzej z kadrą "zarządzającą". Są liderzy którzy nie traktują równo wszystkich pracowników. Jednych traktują lepiej i taki ktoś może sobie chodzić na dwie zmiany z wolnymi weekendami, a drugiemu dowali brygady i nie masz nic do gadania, to znaczy masz, ale wtedy musisz mieć już nagraną jakaś inną pracę, bo teoretycznie na brygady godzić się nie trzeba, ale wtedy wiąże się to prawdopodobnie ze zwolnieniem z pracy. Praca na maszynach mało rozwojowa, maszyny stare, ustawiacze nie przykładają się do szkolenia bo po co masz wiedzieć więcej od nich. Jeśli masz wyższe wykształcenie, albo ambicje nieco większą od przeciętnej, i jakimś cudem tu trafiłeś, to traktuj tą pracę jak coś tymczasowego, jak przystanek do lepszej pracy. Nie polecam się tutaj zasiedzieć i patrzeć jak młodziki po znajomościach tobą rządzą z poziomu biura.

Jarosław
@Cnc-rulez

Fajnie że zostawiłeś tak obszerną opinię o pracy w Danfoss. Powiesz też coś o zarobkach? Ile konkretnie się tu zarobi i czy są jakieś dodatki pozapłacowe?

CNC-rulez
@Jarosław

Jeśli chodzi o podwyżki to tylko w zasadzie inflacyjne, lub podczas przedłużenia umowy, ale z podwyżkami podczas przedłużenia bywa różnie, zazwyczaj są to podwyżki symboliczne albo nie ma ich wcale. Ja miałem przedłużaną umowę jak już była pandemia więc wiadomo że wykorzystano sytuację by nie podwyższyć mi stawki. Oczywiście jak ktoś jest ulubieńcem lidera to może liczyć na więcej.

Maciek

Witam Daloby rade sie dowiedziec jak wygladaja zmiany na 4 brygadach na operatorze cnc ,ile weekendow wypada wolnych w miesiacu i co jak w miesiaciu wypada wiecej godzin niz wynosi pelen etat? Czy jest to wyplacane jak madgodziny czy jako wolne dni? Pozdrawiam

4brygadowiec
@Maciek

Licząc od poniedziałku 11-22-333-WW-11-222-33-WW-111-22-33-WWW. Wypada 1 weekend wolny w miesiącu a tak to albo 1-2-3 zmiana.

Maciek
@4brygadowiec

A jest to produkcja seryina? I ile maszyn obsluguje jedna osoba? Praca ogopnie jest ciezka?

4brygadowiec
@Maciek

Zależy gdzie trafisz. Ale ogólnie nie ma ciężkich elementów. Do tego produkcja seryjna. Co do ilości maszyn to od 1 do 3-4.

Witam mam pytanie ile może zarobić mistrz na produkcji w systemie czterobrygadowym ?

Mikołaj
@Zainteresowany

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Obecnie pracodawca szuka magazyniera i operatora linii montażowej, a także koordynatora zespołu produkcyjnego - mistrza zmiany. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej za pracę w systemie czterobrygadowym oraz dodatek za pracę na drugiej zmianie, premie, coroczne podwyżki i benefity. Odezwij się jeśli będziesz składał CV.

P.
@Zainteresowany

Też mnie ciekawi ile płacą na to stanowisko, mimo to nie złożę bo szkoda doświadczenia

P.
@Mikołaj

Tylko trzeba wspomnieć że ten dodatek to jest do podstawy wliczony. Przykład operatora który robi w systemie 4 brygadowym dostaje marne 3700 (wszędzie tyle dają i więcej) a tu po odjęciu dodatku za system wyjdzie mniej 3100 brutto

Olo
@P.

Pracownik na czterobrygadowce który się tam zdecyduje pracować to osiol

grzegorz p
@Mikołaj

witam wyslalem do Panstwa c.v.sa dalej przytjecia?prosze o kontakt

MAGDALENA
@P.

W OFERCIE NIE PODAJĄ ŻE STAWKA 3700 PLUS DODATEK 20 % ZA CZTEROBRYGADÓWKĘ, A NIE W TYM 3700 JEST WLICZONY DODATEK?

Mistrz

1250 na reke

Ciekaw ile teraz na dzień dobry dostanie operator obrabiarek na godzinę

Brutto

25zł

Wert1111

Witam jak wygląda praca na magazynie noi jaka atmosfera jest

Czy Sauer Danfoss zapewnia kartę multisportu?

tak

Nie ma już dawno firmy sauer-danfoss. Ale danfoss zapewnia.

asdf

Jak wygląda zmianowość w Danfoss? Są trzy zmiany 4 brygady ale jak się pracuje 3 zmiany dzień wolny?

zmiany
@asdf

4 brygady to 7 dni pracy 2 dni wolnego przykladowo 2 dni 1 zmiana 2 dni 2 zmiana 3 dni 3 zmiana i dwa dni wolnego, potem dwa dni 1 zmiana 3 dni druga i 2 dni nocki i 2 dni wolnego potem 3 dni pierwsza, dwa dni 2 zmiana i 2 nocki i potem wolne (te 3 dniowe zmiany zawsze sa pt sob nd, i jeden weekend w miesiacu jest wolny, i czasem wg grafiku wychodzi jakis dzien do odbioru) przy 3 zmianach to normalnie od pn do piatku jedna zmiana w kolejnosci 3 2 1, za prace w sobote masz dzien do odebrania a w niedziele lub w swieto jako nadgodziny wyplacane kwartalnie

Taka prawda
@zmiany

To jakiś kolchoz. Nie ma innych miejsc pracy w pobliżu?

ktoś

@zmiany nie bardzo rozumiem ten system... napiszesz na przykładzie jednej brygady ile dni ona w tygodniu pracuje?

Krp

Co to za patologiczna firma ten Danfoss. Od jakiegoś czasu czytam te wasze posty i tak sobie myślę że tam jest masakra, mobbing itd. Nie ma innych lepszych firm we Wrocławiu? Po co tam pracować jak taka beznadzieja tam jest? Nie rozumiem. Ja jak zacząłem gdzieś pracować i zauważyłem taki syyf to szybciutko zmieniałem pracę na inną, a we Wrocławiu od koloru do wyboru...

Maniek
@Krp

No jeśli chodzi o pracę za 2500 na rękę albo mniej to faktycznie do wyboru do koloru, tylko kto ci będzie robił za taką stawkę?

Xx
@Maniek

Pracowałem tam i wiem co tam jest i nie gadaj zew kokosy masz bo za 3500 to musisz zapierdalać na nadgodzinach i nie masz życia mam teraz 8000 i nie żałuję aha i jeszcze kupę czasu dla siebie a nie

@Maniek

Załoga dziękuję władzom spółki za gest wypłaty premii kowid 19 i za ruwny podział tej premii brawa dla prezesa dziękuję.

TheJa
@9757

Dla ciebie to i tak za dużo. Może jakbyś umiał napisać wyraz ,,równy" to dostałbyś więcej.

Aadi

Dzień dobry, Jak wyglada praca jako mechatronik na utrzymaniu ruchu? Czy to stanowisko jest powiazane z działaniem w sferze automatyki i PLC. Czy praca jest w hałasie?

Czy w Sauer Danfoss występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Haze

A jak wygląda "od zewnątrz" firma Danfoss na Bielanach? Na czym tam polega produkcja, jakie warunki i ogólnie wszystkie pozytywy i negatywy. Bardzo proszę o opinie.

X
@Kandydat

Wsadzasz detal i wciskasz zielony guzik. Nic więcej. Resztę robi ustawiacz. A i musisz wypełniać karte godzinową bo jak nie to lider grozi palcem. A tak ogólnie to fajnie jest.

hAns
@Kandydat

Standardowa produckja poprzez obróbkę skrawaniem. Na twardo i na miękko (czyli przed i po hartowaniu). Tragedii nie ma, ale Ci co piszą, że tylko wkładasz materiał i wciskasz zielony guzik najpewniej do niczego więcej się nie nadają i dlatego ustawiacz musi za nich ogarniać robotę. Jak to w produkcji - istotna jest dbałośc o jakość. Detale masz nie tylko zrobić, ale i zweryfikować, czy robisz to dobrze. Jak Ci parametry gdzieś zaczynają uciekać to musisz wprowadzać korekty. Przy czym tu faktycznie wiele zależy od tego na jakiej maszynie pracujesz i jak doświadczonym i pojętnym operatorem jesteś. Są ludzie niemal w pełni samodzielni, a są i tacy, którzy nawet z tym jednym zielonym guzikiem sobie poradzic nie potrafią.

X
@hAns

Ale bzdura. Jak odwalasz robotę za ustawiacza to jesteś zwykły f-r pompka i tyle. I tak podwyżki nie dostaniesz a co najwyżej lider cię poklepie po plecach.

hAns
@X

@X Można mieć i takie podejście jak Ty. I w sumie nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi chcieć się jakoś w pracy rozwijać. Jeśli ktoś dobrze robi swoją robotę i mu to wystarcza to dobrze. W fabryce to się akurat znakomicie sprawdza. Innym z kolei potrzeba jakiegoś, choćby minimalnego, rozwoju i samo zdobywanie nowych umiejętności jest satysfakcjonujące. Co do podwyżek. Wiem, że ogólnie nie jest z tym za dobrze w Danfossie, ale jednocześnie sam nie mogłem na to narzekać, bo właśnie dzięki takiemu rozwojowi regularnie dostawałem podwyżki. I nie mówię tu tylko o tych kwietniowych, niegdyś nawyzywanych inflacyjnymi. Niestety system podwyżek uzależnionych od rozwoju (matryce umiejętności i "wagi" maszyn) został rozmontowany, i teraz jest jak jest. Jeszcze odnośnie odwalania roboty za ustawiacza - czasem po prostu wygodniej jest coś zrobić samemu i zająć się swoją robotą niż czekać, aż ci coś ustawiacz ogarnie. A klepanie po plecach mnie mierzi.

A jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? kryzys, koronawirus itp.? Podobno przyjmują i zastanawiam się czy nie złożyć cv (produkcja, cnc, niezłe doświadczenie). Proszę o opinię.

Operatoru obrabiarku
@Zainteresowany

Dostaniesz 20zł/godzina i się ciesz.

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.