Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Odradzam ten zakład, praca ciężka, normy wysokie i zwiększane z miesiąca na miesiąc. Pracownicy donoszą jeden na drugiego, by pokazać się w oczach kierowników i nie zostać zwolnionym. Cała ta "firma" bazuje na polityce strachu, nie rób tego, bo ktoś na Ciebie naskarży, nie rób tamtego, bo wszędzie mamy kamery, a jeśli (usunięte przez administratora) się nie podoba to zmień pracę. Hitem są rządzący, robiący wszystko by utrudnić innym życie, losowo zmieniają stanowiska dla osłabienia morali, ale gdy ktoś prosi o zmianę to nie ma takiej opcji. Obiady na kantynie dramatyczne, najgorszej jakości składniki, kilka razy pracownicy zatruli się kwaśnym kompotem lub posiłkiem! Nigdzie nie szanują zwykłych pracowników, którzy robią na pensje tych pseudo liderów, kierowników i koordynatorów, nie stosują BHP o którym tak często prawią, czepiają się regału w "złym" miejscu, ale śliska podłoga przez którą idzie upaść i uderzyć głową w maszynę to żaden problem. Podobnie dźwiganie, kręgosłup pada po pół roku! Jedno wielkie NIE, zwłaszcza dla kobiet.

egzekutor

Hmm wielkie normy i zapierdziel? serio w WHITE jest luz i to aż za duży. Operatorzy oglądają filmy przy maszynach siedząc na krześle fakt część koordynatorów jest kapusiami ale to w każdym zakładzie. Przy rekrutacji jak nie zostałeś przyjęty to fakt HR nie odpisuje mimo wcześniejszych zapewnień. Jedzenie w kantynie jest dobre tylko (usunięte przez administratora)narzekają i są to często ludzie niepotrafiący w domu gotować i jedzący gotowe żarcie z żabki. Firma może nie jest doskonała ale są o wiele wiele gorsze a w tym poście widać ryczenie zwolnionego pracownika.

Co jaki czas w DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

gruszki
@Odpowiedź

albo Ci powie, że coś dla Ciebie szykuje a po kilku tygodniach jak się zapytasz co tam jak tam to powie, że jednak nie. xD albo firma obieca Ci premię uznaniowa za szkolenie operatorów na maszynach przywiezionych z Niemiec, bo osoby z agencji niemieckiej mają dalej te same pieniądze co tam, ale Ty wróciłeś do "siebie" więc z powrotem masz PL pieniądze, więc żeby nie być stratnym wobec tych osób dostaniesz premię przez 3 miesiące, a potem firma się tego wypiera. XDDDDD

Roque

Odbyłem dwie rozmowy rekrutacyjne, zapewniali o przekazaniu informacji zwrotnej niezależnie od wyniku i cisza. Brak szacunku do ludzi.

A.
@Roque

U mnie tak samo, mimo zapewnień nie doczekałam się informacji zwrotnej…

WSPANIALY2010 Nowy wpis

CO MOŻNA POWIEDZIEĆ O TEJ FIRMIE? chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat mojego pracodawcy. Pracując dla WHITE, doświadczyłem niesamowitej atmosfery współpracy i wsparcia ze strony zarządu oraz moich współpracowników. Jedną z najbardziej cenionych cech WHITE jest ich troska o pracowników. Nie tylko dbają o nasze codzienne potrzeby w pracy, ale również angażują się w nasz rozwój zawodowy poprzez szkolenia, kursy i możliwości awansu. To sprawia, że każdy z nas czuje się doceniony i zmotywowany do dalszego rozwoju. Dodatkowo, WHITE stawia dużo nacisku na kulturę organizacyjną, co sprawia, że każdy dzień spędzony w pracy jest przyjemnością. Zespołowe wydarzenia integracyjne, elastyczne godziny pracy i otwarta komunikacja to tylko kilka przykładów, jak firma dba o dobre relacje między pracownikami. Jestem dumny, że mogę być częścią tej organizacji i gorąco polecam WHITE jako pracodawcę dla każdego, kto szuka nie tylko pracy, ale również miejsca, gdzie doceni się jego wysiłek i zaangażowanie.

XD Nowy wpis
@WSPANIALY2010

elastyczne godziny pracy XDDDDD zaprdl na 3zmiany po 8 godzin albo w 4 brygadowce która rozprld organizm a nie elastyczne godziny pracy. mam nadzieję że ta opinia to średnio udany sarkazm xD

Kalina Nowy wpis

Wpadła mi w oko oferta dla Młodszego specjalisty ds. rekrutacji, szkoda że wygasła miesiąc temu :( Dostał ktoś może stanowisko i da mi znac jak wrażenia po pierwszym miesiącu pracy oraz jak wyglądają zasady przyznawania premii rocznej u pracowników biurowych?

Ok opinie macie różne to chyba trzeba samemu się przyjąć i spróbować. Może wiecie, ale prowadzą rekrutacje dla Starszego Inspektora Kontroli Jakości i ciekawi mnie od czego uzależniona jest wysokość premii rocznej, i czy pisząc o dodatkowym programie emerytalnym chodzi o ppk, czy nie obstawiam.

a ja tutaj o normy zapytam, czy te normy są do wyrobienia i czy pracownicy dostają za ich wyrobienie premię? szkoda, że atmosfera nie jest przyjazna i nie można liczyć na innych pracowników :( a jak kierownictwo na takie skarżenie się pracowników, czy wtedy rzeczywiście można zostać zwolnionym jeżeli ktoś pod kimś dołki kopie?

egzekutor

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

aq

Pracowałem przez rok. Firma ciekawa, trochę chaotyczna czego się nie spodziewałem, ale ekipa na którą trafiłem przyjazna, pomocna, ludzie na szczeblach kierowników całkiem spoko wyżej to nie wiem. Ogólnie ludzie raczej kompetentni, firma w miarę spoko.

Mary
@aq

W czym w takim razie przejawia się ten chaos? Czy utrudnia on pracę? Widzę, że z takich ogólnych warunków byłeś zadowolony. A jak reszta? Na jakie zarobki mogłeś liczyć? Czy miałeś umowę o pracę? ;)

Roque

Pinko
@Roque

U mnie ta sama sytuacja... W tych czasach, chyba każda porządna firma chociaż dziękuję za udział w rekrutacji i poświęcenie swojego czasu.

@Pinko

Nic? Żadnego feedbacku? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Podczas rozmowy dowiedziałeś się jakie dają warunki czy tylko luźna gadka bez konkretów?

Pinko
@Mikołaj

Po 1,5 miesiąca przyszedł mail odmowny. Dokładnie dzień po pojawieniu się tych komentarzy na gowork... Stanowisko młodszego księgowego.

@Pinko

To długo czekałeś. Myślisz że te narzekania na forum coś dały? Co było w feedbacku? Tylko sucha regułka że dziękują czy jednak napisali co było nie tak że cie nie przyjęli?

Abd
@Roque

Jestem w podobnej sytuacji, po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej o przebiegu rekrutacji. Z czystej uczciwości wypadałoby wywiązać się z danego zapewniana przez rekrutera o feedbacku.

Edward
@Abd

i jak? Skontaktowali się z Tobą ostatecznie? A może wysłali maila? Ktoś pisał, że otrzymał odpowiedź po 1,5 miesiąca, więc może po prostu dłużej im to zajmuje albo mają dużo kandydatów? A określili w ogóle czas w jakim się zwykle kontaktują? Osobiście uważam, że taki feedback jest mega istotny, nawet ten negatywny ...

A.
@Roque

U mnie tak samo, mimo zapewnień nie doczekałam się informacji zwrotnej…

Jak długo trwa proces awansu w DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o.?

To atmosfera na firmowej wigilii dobra a w robocie nie za bardzo? Prócz imprezy były inne benefity na święta? Premie albo bony? Wiesz może?

Edit

Oprócz imprezy była jeszcze premia świąteczna w kwocie 600 zł brutto. Na imprezie również osoby były podzielone na grupy bo nie wszyscy ze sobą rozmawiają, tak jak na montażach na motorach, zrobiła się bardzo nie fajna atmosfera i to już od dłuższego czasu. Nie polecam nikomu normalnemu pracy w tej firmie

Czy w DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Operator

W Niemczech było to tylko na czas przeniesienia maszyn.

Chłopaki z obróbki na miękko

Uważajcie w firmie na 2 osoby , pierwsza z nich to Siwy leader , gość nie ma żadnego pojęcia o obróbce, każe produkować detale które są wadliwe na wymiarze średnic.Nie przeprowadza szkoleń pracowników.Kolejna osoba to jąkający się M były ustawiacz obecnie koordynator , po firmie krążą plotki że zaczął się jąkać jak zmienił orientację seksualną.(domyślacie się dlaczego)Lubi patrzeć na tyłki innych pracowników. Co najlepsze aspiruje na team leadera obgaduje za plecami siwego , parodia i cyrki na kółkach.

Monia
@Chłopaki z obróbki na miękko

A to nowi pracownicy nie mają w ogóle szkoleń? :o Czy chodzi o to, że po prostu leader się tym nie zajmuje, a powinien? :/ Dajcie znać, bo mój chłopak chce złożyć tutaj CV, ale nie chciałby zostać wrzucony od razu na głęboką wodę :x

ujemuje
@Monia

szkolą bardziej doświadczeni pracownicy

Co jaki czas w DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Możesz iść po podwyżkę. Jak cię lider lubi to dostaniesz, jak nie to co najwyżej z uśmiechem na ustach powie ,,nie"

@Odpowiedź

No ale to potem jednak takie niezręczne i może dojść do spadku motywacji. :( To chyba nie każdy by się ubiegał skoro tak odmawiają?

@Justyna

Jakiej motywacji? Do czego? Do szybszego wciskania zielonego przycisku, jazdy wózkiem czy składania detali na montażu?

Jhhh

Raz w roku dostajesz "inflacyjna" czyli przeważnie 1zl brutto(hahaha) i to w sumie tyle.

@Jhhh

Czyli staż pracy nikogo tutaj nie interesuje?

@Justyna

Nie. ludzie pracują po naście lat a dostają tyle samo ile nowi tymczasowi.

Peacownkk

To już nie jest Danfoss tylko White Drive Motors and Steering.

@Odpowiedź

to co ci z dłuższym stażem dodatkowo dostają? pytam w kontekście niefinansowym, bo coś musi ich motywować do dalszej pracy, co takiego?

@Justyna

Dostają święty spokój i poklepanie po ramieniu ;)

Ilona
@Odpowiedź

Serio? Ktoś może rozmawiał na tn temat z szefostwem? No bo dodatkowe możliwości zawsze przekładają się na efektywność. Jaka była reakcja szefa jak ktoś podejmował rozmowę?

@Odpowiedź

ten święty spokój to w formie żartu trzeba interpretować czy naprawdę praca jest na tyle spokojna i ok, że dlatego warto tu pracować? bo jakby nie patrzeć nikt na siłę nie trzyma więc serio pytam

gruszki
@Odpowiedź

Czy można liczyć w DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Mika

Opieka medyczna jest opłacana przez pracodawcę najwyższy pakiet

Irena
@Mika

Fajnie, finansują to w 100% czy pracownik też dopłaca? Jeśli chodzi o inne benefity to macie coś jeszcze w firmie? Ja zawsze szukam informacji o karcie sportowej w ofertach pracy ;p

Benefity
@Irena

Luxmed jest w 100% opłacany przez pracodawcę, podobnie jak ubezpieczenie na życie, jak i Prywatny Program Emerytalny, Mulisport jest dofinansowywany, w zależności od dochodu za plusa się płaci 40 albo 35b zł

Michal Pon

Jeśli chodzi o prace na stanowisku operator maszyn w Firmie Danfoss Power Solution, moge napisać że trafiłem tam jako ,,laik". Po wstepnym szkoleniu przy procesach maszynowych fachowwo przyszkolili mnie do pracy przy danej maszynie, wytłumaczyli zakres obowiazków a kadra która tam pracowała starannie mnie wdrażyła w standardy firmy.

Basia
@Michal Pon

To super, że przykładają taką wagę do nowego pracownika. A powiesz mi ile trwało te szkolenie, długo byłeś wdrażany? Mam nadzieję, że te przeszkolenie było płatne?

Zainteresowana

Hej, podobno macie dodatek za 2 zmianę, szałowe 0,39 zł za godzinę brutto, czy to prawda? Czy pomylili się w ogłoszeniu? Może 3,90 zł ma być? Bo to aż śmieszne... Jest jeszcze wspomniana premia kwartalna, ile tak mniej więcej ona wynosi? Czy zawsze jest wypłacana? Czy na wszystkich stanowiskach się ja dostaje? Od czego jest uzależniona? Pozdrawiam Was i proszę o odpowiedzi!

@Zainteresowana

Premia kwartalna była przyznawana pracownikom manpower. Ale nie dostawali premii rocznej. Nie wiem czy tacy istnieją w czasach pracowników ukraińskich. A dodatek to tak jakby go nie było. Za nocne godziny też szału nie ma. Istnieje dodatek do 4 brygad 20% od stawki

Ooo
@Anonim

Dziękuję za odpowiedź ;) faktycznie ten dodatek za 2 zmianę średnio... Mogliby zrobić jak w firmie z Ostrowskiego za nocki 30%, to już coś jest. A mam jeszcze pytanie - czy jak na 4 brygadach przekroczycie te 168 godzin w miesiącu, to wam oddają, czy wypłacają nadgodziny? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

@Ooo

Wszystko zależy ile jest godzin w miesiącu. Jeżeli przekroczy to oddają dzień wolny. No chyba że ktoś ma chęć przyjść na nadgodziny 100% platne. A do nocek jest dodatek 20%od najniższej czyli 3-4zl go godziny.

Operatywna operatorka

Cześć, na pracuj pl widać że firma rekrutuje operatorów montażu, dacie znać jakie tam są teraz zarobki? Jest podana stawka od 27 zł brutto plus 20% dla 4 brygad. Czy te 20% jest już wliczone w te 27 zł? Ktoś z was wynegocjował wyższa stawkę? Napiszcie proszę tak szczerze ile za miesiąc da się zarobić :) Jak wam się podoba praca w tej firmie, chwalicie sobie? Jaka atmosfera? Pracownicy starsi czy młodsi? Jak się traktuje nowych? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

stały
@Operatywna operatorka

27zł to bez 20%. 20% to stały miesięczny dodatek za pracę w 4 brygadach.

Mikołaj

Kolesiostwo przy przyjmowaniu ludzi do pracy czy już po zatrudnieniu okazuje się ze bez poparcia i znajomości ciężko się pracuje?

@Mikołaj

Przy przyjmowaniu

Zwykła pracownica

Bardzo fajna firma. Dobre zarobki, umowa na papierze. Cieszymy się, z tego , że w ogóle płacą. Bardzo zgrana załoga i fachowe doświadczona kadra kierownicza zawsze pomocna. Praca lekka i wygodna.

Justyna

Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie na recepcjonistkę. W ogłoszeniu jest mowa na temat premi rocznej. Za co jest ona przysługiwania? Czy za jasno określone warunki przysługiwania premi?

Kery

Czy rekrutacja do działów AP/AR już się zakończyła? Po nowym roku miały być decyzje, również te negatywne a jest cisza. Ktoś, coś?

Pe
@Kery

Ja również nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. Ani pozytywnej ani negatywnej, a miały być

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.