UAM

Poznań

Opinie o UAM

anonim 2009-06-26 09:56:53
dr M. Barańska jest znakomitym wykładowcą, w sposób bardzo przystepny przekazuję swą ogromną wiedze z prawa administracyjnego, szkoda tylko, ze zajęć było tak mało....
praca na uam tylko dla znajomych 2009-09-14 13:57:05
praca na uam jest tylko dla znajomych obecnych pracowników! wszystkie ogłoszenia o pracy w gazetach wystawiane przez UAM są fikcyjne! oni i tak uż mają dawno obsadzone stanowiska znajomymi zanim takie ogłoszenie w ogóle wyjdzie! a z kwalifikacjami to jest różnie, jeśli masz lepsze a znajomych tam nie masz nie masz szans na pracę!
UAM 2010-01-30 15:44:26
Bajki opowiadacie. Ja dostałem pracę na świetnym stanowisku zupełnie bez żadnych "pleców".
kral 2011-02-17 20:43:46
Ponura prawda jest taka że bez znajomości na uamie nie dostaniesz pracy. Nie ważne co masz w cv .Tam pracują na dobrych stanowiskach osoby ze średnim wykształceniem - przykład dziekanaty !!!!
dziekanatowa 2012-06-04 17:56:24
co ty opowiadasz za bzdury?! na jakich dobrych stanowiskach? w dziekanacie? śmiech na sali!! srednie wynagrodzenie \"Pani z dziekanatu\" to 1350 zł brutto plus naprawde mała premia i to z wyższym wynagrodzeniem! fak jest taki, że pracuje tam TYLKO I WYŁĄCZNIE RODZINA. ja tam pracowałam bez tzw. pleców na zastępstwo kilka lat. po tym czasie dziewczyna nie wróciła i zamiast mnie zatrudnić na stałe na moje miejsce przyszła nowa dziawczyna (protegowana jednego z prodziekanów) drugi fakt jest taki, że rzeczywiście pracują tam osoby bez wyższego wykształcenia, nie wspominając już o tym, że stanowiska kierownicze zajmują niekompetentne osoby, które po wielu latach pracy \"za biurkiem\" nie potrafią nawet dołączyć załącznika do maila ani zrobić \"kopiuj - wklej\". i niestety te niekompetentne kierowniczki zarabiają ok 4-5 tys. :/ to jest dopiero żenada...
doktor bzdura 2013-03-27 15:57:35
to fakt, jedna z kierowniczek nie tylko nie potrafi układać grafiku ale czasami nie wykazuje nawet podstawowej znajomości komputera..oczywiście jest tam po znajomościach, ponieważ jej kompetencje są gorsze niż osoby ze średnim wykształceniem...inteligencja interpresonalna jest gorzej niż niska.
Można sie tam dostać nie po znajomości alei tak najlepiej z moich obserwacji wynika, mają tam osoby " z polecenia"
jasiek 2016-05-20 22:46:20
a jak z umowami @tona?? Czy pracownicy mają zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i czy jest to cały etat? Mnie interesuję praca na tej uczelni i nawet słyszałam, że od nowego roku będzie potrzebnych kilka osób ale zależy mi na stabilnym zatrudnieniu
Zostaw swoją opinię o UAM - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UAM