Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Clipper Logistics Group Ltd

Pracowałeś w firmie Clipper Logistics Group Ltd i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 11:29:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Słowa kojarzące się z Clipper Logistics Group Ltd (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili i życzliwi. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd: samodzielny tryb pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd:nic
zdjecie uzytkownika
NICK - 2014-11-16 16:31:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam pracy w firmie w/w Unit 1, Boughton Industrial Estate, Boughton, Newark NG22 9LD .Tam co sie dzieje to jest masakra ludzie sa przestraszeni a najbardziej z agencji.Wykorzystują jak sie da ,kontrolują pracownika na kazdym kroku potrafią nawet sprawdzac jak dlugo pracownik byl w toalecie , nie wolno rozmawiac bo zaraz sie czepiają co chwile podwyższają normy a czlowiek jest tylko czlowiekiem wiele bym mogl napisac co oni wyprawiaja z pracownikami .Stres i nerwy gwarantowane sa w tej firmie
zdjecie uzytkownika
mist - 2015-12-12 17:19:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a dlczego ludzię są przestraszeni, co sie dzieje, a czy na dlugo podpisywana jest umowa z ta agencją, maja duzo propozycji pracy,ja niegdys widzialem ogloszenie ale nie aplikowalem

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Clipper Logistics Group Ltd!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clipper Logistics Group Ltd

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: