Clipper Logistics Group Ltd

Wellingborough

Opinie o Clipper Logistics Group Ltd

anonim 2009-02-16 11:29:58
Słowa kojarzące się z Clipper Logistics Group Ltd (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili i życzliwi. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd: samodzielny tryb pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd:nic
NICK 2014-11-16 16:31:37
Nie polecam pracy w firmie w/w Unit 1, Boughton Industrial Estate, Boughton, Newark NG22 9LD .Tam co sie dzieje to jest masakra ludzie sa przestraszeni a najbardziej z agencji.Wykorzystują jak sie da ,kontrolują pracownika na kazdym kroku potrafią nawet sprawdzac jak dlugo pracownik byl w toalecie , nie wolno rozmawiac bo zaraz sie czepiają co chwile podwyższają normy a czlowiek jest tylko czlowiekiem wiele bym mogl napisac co oni wyprawiaja z pracownikami .Stres i nerwy gwarantowane sa w tej firmie
WkurzonyPracownik 2016-06-20 14:44:09
Pracuje tam od 4/5 tyg. lecz w Selby oraz od agencji Transline, Trenerzy są bardzo mili i wyrozumiali lecz administracja wyzsza czyli Menagerowie to buraki i wgl nie maja wyrozumiałości. Traktują człowieka jak robota czy to 1h pracy czy 12 musisz wyrabiać 42/h czyli skladac ubrań. Głowni Menagerowie wyrzuacają za byle gówno, że to niby angielski a to że normy nie wyrabia itp. A siedza tylko w biurach i nie widzą jak się człowiek stara, spieszy zeby wyrobic norme, a nie oszukujemy się cieżko jest złożyc suknie 2/3m w minute i jeszcze zaksiegowac ja w komputerze. Moją koleżance ostatnio podziękowali ponieważ niby nie zna angielskiego a zna go lepiej odemnie, miał niby menager przyjsc i to jej powiedziec a wysłał chlopa z agencji. Nie polecam nikomu tam pracowac. Nie bede sie wiecej rozpisywał opisze to krótko.! Jest tam wielki stres bo przychodza i ci mowia jak wyniki podaja ze musisz szybciej, psychicznie niszcza czlowieka, 2 sprawa podnosza normy, 3 sprawa traktuja ludzi jak roboty i 4 nie maja szaczubku do czlowieka ( mowie o wyzszej administracji)
Co do zarobków i wypłat, Agencja pod która jestem daje 7.20 za dniowki i 9 z kawalkiem za nocki. Co do wyplaty to trafia co Piątek do mnie. Więcej informacji udziele na emalila: polaknom@wp.pl Pozdrawiam i Nie Polecam!
Zostaw swoją opinię o Clipper Logistics Group Ltd - Wellingborough
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clipper Logistics Group Ltd