Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Clipper Logistics Group Ltd

Pracowałeś w firmie Clipper Logistics Group Ltd i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 11:29:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z Clipper Logistics Group Ltd (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili i życzliwi. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd: samodzielny tryb pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd:nic
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clipper Logistics Group Ltd

Twoj email:
Wiadomość: