Opinie o "OTTIMA plus" w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy "OTTIMA plus". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w "OTTIMA plus" o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "OTTIMA plus" w Katowice

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy "OTTIMA plus" - aktualnie poszukują osób na stanowisko Pracownik Biurowy. Jak oceniacie tego pracodawcę?

były pracownik Nowy wpis

Tak, jest jeden otwarty pokój gdzie siedzą wszyscy merytoryczni pracownicy, obok ma pokój sekretarka a za nią jest pokój szefów. Wszystko otwarte. Ciężko było się skupić, gdy w pokojach obok trwały "ożywione" rozmowy bynajmniej nie na temat pracy.

Co jaki okres czasu w "OTTIMA plus" można ubiegać się o podwyżkę?

Zadowolony Nowy wpis

W tej formie to się ciesz, że wypłatę dostaniesz.

To prawda ze tylko szefowie jeżdżą na szkolenia ?

@Michał

Niestety tak. Nie polecam tej firmy. Dla mnie to były stracone lata.

Aplikowałeś do "OTTIMA plus" na stanowisko SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA I PR? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Weronika

Czy pracownicy mają możliwość szkoleń? Jak wygląda ścieżka kariery?

c
@Weronika

Nie mają, tylko prezesi jeżdżą na szkolenia. W tej firmie poza dwoma prezesami jest tylko pięciu pracowników. Ścieżka kariery nie istnieje.

leszek

O bardzie ciekawe rzeczy @leisek przede wszystkim z tymi szkoleniami, szkoda tylko, że nie ma teraz żadnej rekrutacji bo chętnie bym się zgłosił na takie stanowisko

sikor

Większość wpisów jest w formie zapytań i domysłów, a te które są konkretne niestety są negatywne, czy rzeczywiście w firmie jest stosowany pressing i dla słabej jednostki kompletny brak litości lub miłosierdzia ?? zdaje się, że ewentualne informacje dotyczące finansowania pracowników są objęte tajemnicą. a może ktoś się wyłamie?? kwota netto, dodatkowe projekty + ile, pakiet socjal ... jaki??

KAMA

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do Ottima Plus, ale po przeczytaniu opinii mam pewne wątpliwości, może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają nadgodziny w tej firmie? i tak na prawdę ile się pracuje? Bo przez telefon mi mówili, że od 8-16, ale że czasami są duże projekty do zrobienia i nawet po nocach się pracuje. Ale nic od nadgodzinach i płacy nie było mowy

FCKot

Tomasz, gratuluję Ci odwagi i życzę powodzenia w walce z Goliatem. Myślę, że tego typu problem pojawia się w wielu miejscach, a ta konkretna firma jest tylko potwierdzeniem pewnej reguły o wątpliwej wartości. Mam nadzieję, że Twoja postawa będzie przykładem dla innych pracowników. Pamiętajcie, macie prawo do obrony przed jakąkolwiek odmianą mobbingu. To nawet nie precedens, to tylko kwestia samozaparcia i siły. Powodzenia, będę z uwagą śledzić dalszy bieg tej sprawy.

nick

Konwencja o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności Artykuł 10 Wolność wyrażania opinii "Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje 6 Europejska Konwencja Praw Człowieka wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe...."

rk

"Drogi Panie prezesie", ktoś w 3 słowach ujął całą esencję...

Zdumiony

Właśnie chciałem aplikować na to stanowisko http://www.ottima-plus.com.pl/o-firmie/kariera,15.html Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi mam jedną refleksję: Czy to możliwe, żeby cały ten hałas spowodował jeden niezadowolony pracownik? Jeśli szukacie konia trojańskiego, zgłaszam się na ochotnika.

zaciekawiony

Drogi Panie Prezesie, Z tego co widze to osoba ta może się nie przedstawiać z imienia i nazwiska z powodu ewentualnego szykanowanie tej osoby. Może się normalnie w świecie bać o własne zdrowie bądź też mieć obawy o dalszą karierę zawodową.W naszym kraju istnieje wolność słowa z czego wynika, że każdy może wyrazić własną opinię na dany temat - może się ona różnić z Pańskim zdaniem ale nie koniecznie to oznacza, że ta opinia jest błędna czy też nie prawdziwa. Widząc po rozwijającym się temacie jak i liczbie osób wypowiadających się w w/w temacie muszę stwierdzić, że osoby te mogą mieć rację z choćby jednej prostej przyczyny - jest ich więcej. Także przyznaję im rację, gdyż nie wydaje mi się, że aż tyle osób może kłamać w takim temacie. Pozdrawiam

FCKot

,,Krytyka zmierzająca do poprawy rzeczywistości nie jest działaniem bezprawnym, nawet mimo nadmiernej ekspresyjności opisu i ujemnej oceny, a także zbytniej ostrości sformułowań i argumentów, jeżeli jest to uzasadnione znaczeniem poruszonych problemów oraz zastosowaną formą literacką." (wyrok SN z 28.11.1990, I CR 436/90)''.

Ottimo - upadnij

A pyta się co u Ciebie, przed tym, czy po tym jak już przeglądnie wszystkie niemoderowane fora internetowe?

FCKot

Proponuję wytoczyć sprawę użytkownikom internetu którzy ośmielili się wyrazić swe niepochlebne opinie. Mam wrażenie, że na ławie oskarżonych mogłoby miejsca nie starczyć A skoro już taka teoria spiskowa w głowie Obiektywniej się urodziła, to może Obiektywna nie jest obiektywna, bo jest Prezesem? :D Który zrezygnował z podawania się do opinii publicznej.

Obiektywna

Widzę że rzekoma "pracownica" również jest dość sfrustrowana i pełna negatywnych emocji- tylko po co, a może pisze za pośrednictwem 2 osoby hmmmm ....Powodzenia ps. Mój szef również wita się z pracownikami i pyta co u nich słychać....

Obiektywna

Człowieku, kim Ty jesteś, aby pisać o PUBLICZNYM WIRTUALNYM LINCZU? Zastanów się nad wszystkim, co napisałeś…i zastanów się czy Ty po tym wszystkim Jesteś w stanie spojrzeć sobie w lustro?...... Współczuję Ci że masz w sobie tyle negatywnych emocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obiektywny obserwator

Zastanawiam się czy problem tkwi w pracodawcy, czy w pracowniku? Bo wydaje mi się, że co najmniej połowa tych komentarzy napisana została przez znerwicowane i sfrustrowane osoby, którym nie udało się w OTTIMIE. Ale z tego co wiem, to pracują tam także osoby z dłuższym stażem niż parę miesięcy, wiec chyba nie do końca jest tak jak niektórzy piszą. Jeżeli masz problem ze sobą to zacznij najpierw od swojej oceny, a nie obwiniaj innych ze coś ci się nie udało!

SM

Trzeba odróżnić stalking od poczucia sprawiedliwości społecznej. Gdyby tu chodziło osobę fizyczną lub prawną bez skazy moralnej, działającą według przyjętych norm prawnych, poczucie odpowiedzialności nie pozwoliłoby na umieszczanie komentarzy niezgodnych z prawdą. Mamy tutaj jednak do czynienia z różnymi opiniami potwierdzającymi niechlubną opinię , jaką firma Ottima-plus Sp. Z.o.o. (usunięte przez administratora)wobec pracowników wypracowała sobie na przestrzeni lat.''

Zostaw merytoryczną opinię o "OTTIMA plus" - Katowice

"OTTIMA plus"
1.9/5 Na podstawie 45 ocen.
  • J. Gallusa 12
    40-594 Katowice