EDORADCA

Opinie o EDORADCA

Aktualność
Dzień dobry,

informujemy, że opinie na portalu GoWork wystawione przed 30 maja 2023 dotyczą Edoradca Toruń – firmy która nie należy do EDORADCA.

Od tej daty profil został przemianowany na EDORADCA Częstochowa i od teraz nasza spółka http://www.edoradca.pl ,a dokładnie jej oddział z Częstochowy może być tu oceniany.

Dziękujemy za wszystkie wystawione na naszym profilu opinie – zarówno pozytywne jak i za konstruktywne słowa krytyki. Liczymy również na merytoryczną dyskusję, dzięki spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Pozdrawiamy

Zespół EDORADCA

Czy w EDORADCA możliwa jest praca na podstawie B2B?

HR Nowy wpis

Cześć, tak, stosujemy różne modele zatrudnienia i współpracy m.in B2B.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EDORADCA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nowy wpis

Tak jak informowaliśmy wcześniej staramy się nie generować nadgodzin, natomiast jeśli występują rozliczamy je zgodnie z KP.

Czy EDORADCA ma ściśle ustalone godziny pracy?

HR

Pracujemy w elastycznych godzinach miedzy 7:30-16:30 (8h). W razie potrzeby godziny są ustalane indywidualnie z przełożonym :)

Aktualność
Dzień dobry,

Pozdrawiamy

Zespół EDORADCA
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EDORADCA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w EDORADCA występują paczki/bony świąteczne?

HR

Tak, pracownicy otrzymują Bony przed świętami BN.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do EDORADCA odbywa się w siedzibie firmy?

HR

@Kandydat Witaj, każdy proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów: pierwsza rozmowa odbywa się najczęściej zdalnie, kolejna w siedzibie firmy. Zależy nam na osobistym spotkaniu z każdym kandydatem oraz przybliżeniu mu kultury organizacyjnej firmy. Wszystkie spotkania odbywają się zgodnie z aktualnie przyjętymi zasadami bezpieczeństwa związanego z pandemią. W razie zainteresowania współpracą, zapraszam do kontaktu na rekrutacja@edoardca.pl

Weronika
@HR

A jeśli chodzi o współpracę to ma ona charakter zdalny czy w firmie?

@Weronika

@Kandydat Obecnie głównie pracujemy stacjonarnie, hybrydowo lub zdalnie indywidualnie wg potrzeb :)

Edyta
@HR

a czy byłaby możliwość pracować całkowicie zdalnie? na odległość? bo nie mieszkam w Toruniu, daleko tam mam, a chciałabym tu pracować...

@Edyta

@Edyta Cieszę się z chęci dołączenia do naszego zespołu :) Zapraszam do przesłania CV na adres rekrutacja@edoradca.pl, abyśmy mogli zapoznać się z doświadczeniem i ocenić możliwości współpracy zdalnej.Na ten moment pracujemy stacjonarnie lub hybrydowo, natomiast każdy przypadek analizujemy indywidualnie.

Aneta
@HR

a jakie wolne etaty macie aktualnie, kogo szukacie?

@Aneta

Aktualnie mamy otwartych kilka rekrutacji m.in. do zespołu Przygotowania Projektów Unijnych, Działu Ulg, Doradztwa Europejskiego (sprzedaży) i do działu Wsparcia Sprzedaży. Szukamy zarówno doświadczonych osób jak i bez doświadczenia. Wszystkie aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie w zakładce oferty pracy. Można też zaaplikować spontanicznie na adres rekrutacja@edoradca.pl.

@Aneta

Mamy aktualnie otwartych kilka wakatów do działów: - konsultingowych (przygotowania projektów unijnych oraz ulg) - doradztwa (sprzedaży) - wsparcia sprzedaży (marketingu) Wszystkie nasze oferty są na stronie w zakładce kariera. Można również wysłać spontaniczną aplikację, wtedy rozpatrzymy ją indywidualnie pod kątem przyszłych rekrutacji :)

Do naszego działu szukamy zarówno specjalistów jak i osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem. Zachęcam do wysłania swojego CV. :)

Jaki dress code obowiązuje w EDORADCA?

HR

Stosujemy 2 typy dress code'u: na co dzień jest to Smart Casual, a na spotkania z klientem - Business Formal.

W ogłoszeniu rekrutacyjnym na pracuj.pl jest napisane, że firma jest "już ponad 50 osobowa". Czy firma zatrudnia ponad 50 osób na umowę o pracę? A jeżeli nie to ile osób zatrudnia na umowę o pracę?

@Kandydat

Witaj, oczywiście potwierdzam, że Edoradca to już ponad 50 pracowników. Forma zatrudnienia jest zawsze ustalana indywidualnie z kandydatem. Zatrudniamy pracowników w głównej mierze na umowę o pracę, ale są też pracownicy prowadzący własną działalność gospodarczą.

Kuba

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje gdyż taka cisza na forum i to pracowniczym jest dość nietypowa.

@Kuba

Cześć Kuba, jak najbardziej funkcjonuje. Firma Edoradca jest jedną z największych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Nami to zapraszamy do Naszego zespołu, który liczy już ponad 50 ekspertów! :)

Gustaw

Firma ma bardzo dobrą opinię na Facebooku, może ktoś dołączy na forum informacje o bieżącej pracy ?

Cezary

Niektórzy to tylko narzekać potrafią! Nikt nie jest zwolniony jak na to sobie nie zasłuży!!

Były pracoholik
@Cezary

I po co te nerwy szefie? Zawsze byłeś słabym zacofanym menago:)

@Były pracoholik

Upominam Cię. Swoją wypowiedzią łamiesz regulamin. Twój post obraża inną osobę. Opinie, które są niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Na stronie http://edoradca.pl/kariera/oferty-pracy/ pracodawca szuka ludzi na stanowiska: manager do spraw kluczowych klientów, stażysta w dziale marketingu, specjalista do spraw funduszy unijnych i kilka innych. Piszcie jak oceniacie tę ofertę rekrutacyjną?

Maciek
@Patrycja

czy na stażystę mogą aplikować studenci zaoczni? Czy to płatny staż? Można później dostać stałe zatrudnienie?

Waldi

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Miałem nadzieję na opinie bezpośrednio od pracowników

Patrycja

@Mirek nie jestem naganiaczem żadnym, tylko moderatorem forum gowork.pl. Nie współpracuje z firmą EDORADCA. Jestem tutaj dla użytkowników. Chcę im pomóc znaleźć jak najwięcej przydatnych informacji o firmie przed zatrudnieniem.

Patrycja

Nie wiem czy zauważyliście, że na profilu firmy EDORADCA są zakładki i jedna z nich dotyczy pracy w tej firmie. Osoby zainteresowane pracą mogą znaleźć tam informacje o poszczególnych działach i pracy w nich. A poza informacjami o pracy w tej firmie chciałabym się z Wami podzielić informacją jaką znalazłam na stronie firmy. Na początku listopada w Hotelu Filmar w Toruniu odbędzie się kolejna konferencja z cyklu „Jak skutecznie przygotować projekt unijny”, która jest bezpłatna i organizatorem jest EDORADCA. Czy ktoś był już na jakiejś konferencji organizowanej przez tą firmę?

Patrycja

@Paweł nikt Ci nie odpowiedział, czy mimo to skusiłeś się aplikować? Nie przeraziło Cie, że stanowisko jest odpowiedzialne? Mógłbyś się wypowiedzieć już na temat pracy inżyniera inwestycji w EDORADCA? Na pewno zainteresuje to osoby, które w tym roku będą się starały o posadę.

Pojawiło się ogłoszenie na inżyniera inwestycji, stanowisko wydaje się mega odpowiedzialne..warto składać cv? dzięki

b.czubacka@wp.pl

czy wykształcenie wyższe jest wymagane kategorycznie? Jestem w trakcie przebranżowienia, zupełnych zmian w życiu zawodowym, chciałabym zdobyć nowe umiejętności,wrócić na studia. Edoradca wydaje się stabilną firmą, która właśnie umożliwia rozwój pracownikom. Doradźcie mi coś....

Motoryka języka

Przyznam szczerze, że spodziewałem się większego odzewu na pytanie o sens zatrudniania się u nich. Też jestem na zakręcie życiowym i nie wiem czy edoradca jest dobrym wyborem gwarantującym odpowiednio wysokie zarobki i możliwości rozwoju. Proszę o szybką odpowiedź, bo mam 2 inne równie obiecujące firmy.

MEGGIE

szkolenia oczywiscie są bezpłatne :) tzn pracownicy za udział nie płacą :)

MEGGIE

Nowi pracownicy przechodzą szkolenia stanowiskowe oraz/lub produktowe. Oprócz tego są organizowane rożnego rodzaju kursy i szkolenia np interpersonalne lub pracownicy są wysyłani na kursy doszkalające związane z zajmowanym stanowiskiem.

Zostaw merytoryczną opinię o EDORADCA - Częstochowa

• Jak się pracuje w EDORADCA?

Zobacz opinie na temat firmy EDORADCA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EDORADCA