Opinie o OMV Polska Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy OMV Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMV Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMV Polska Sp. z o.o. w Pruszków

Jaka jest umowa w firmie OMV Polska Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, Zgodnie z informacją zamieszczoną na platformie dn. 18.12.2023 r. firma OMV Polska zaprzestała publikacji odpowiedzi na pojawiające się wątki. W ślad za prowadzoną przez nas polityką otwartości i w trosce o osoby realnie zainteresowane firmą OMV Polska, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: - nr tel: 22 759 60 50 - adres email: info@omv.com.pl W sytuacjach wymagających zachowania anonimowości, zachęcamy do skorzystania z linku: https://forms.gle/fjcjPwHCxE23xaVA8 oraz pozostawiania komentarzy i opinii. Odpowiedzi na zadane tą ścieżką pytania przekazywać będziemy na wskazany adres email (dobrowolnie) bądź publikować na oficjalnych kanałach naszej firmy, tj. na stronie www/profilu firmy na Facebooku lub LinkedIn. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Edward Nowy wpis

Nie ma umowy zlecenia

Jacek

Zastanowił mnie brak nowych opinii od pracowników. Nowszych, niż wrześniowa, opisująca styl zarządzania w firmie, jako autokratyczny, integrujący, partycypacyjny i delegujący. Ponoć stosowano wszystkie cztery. Ciekawe zresztą z jakim skutkiem, i czy w efekcie traktowany byłbym tu z szacunkiem? A pytam w kontekście nowej oferty dla Technika Serwisu / Mechanika Serwisu wózków widłowych. Poszukiwane są dwie osoby, a ja się chętnie dowiem, co z poprzednikami?

Dział Personalny OMV Polska Nowy wpis
@Jacek

Edward Nowy wpis
@Jacek

Poprzednicy pracują cały czas a firma się rozwija. Doszło dużo nowych maszyn i nowych firm do obsługi, doszły nowe dwa nowe oddziały i dla tego poszukujemy techników.

Pan W. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Chciałem dopytać jak wyglada praca technika regałowego w firmie OMV ? Widziałem ogłaoszenie jakiś czas temu i wysłałsm aplikacje. W prawdzie jeszcze nie dzwonili ale może ktoś podpowie jak wygladaja te prowizje lub inne ciekawostki ???

W tym ogłoszeniu Doradca Techniczno-Handlowy tak zachęcają, że prowizje bez limitu, no a tak w praktyce ile maksymalnie zarabiacie na tych dodatkach? Ciekawa jestem bardzo, bo mi się tak rzuciło w oczy, jednak chciałabym zarobić więcej niż podstawa. więcej jak minimalna ogółem dają, tak btw?

@Ania

Dzień dobry, pragniemy poinformować, że z uwagi na brak akceptacji polityki platformy GoWork.pl, firma OMV Polska zaprzestaje z dniem 18.12.2023 r. jakichkolwiek aktywności na portalu. Od wskazanej daty, nie będziemy publikować odpowiedzi na pojawiające się wątki. Decyzja firmy to efekt następujących składowych: - anonimowość użytkowników i brak możliwości weryfikacji prawdziwości wpisów - powtarzające się wpisy administratorów próbujących nakłonić do dyskusji, nie zawsze w sposób zgodny z etyką naszej firmy lub wręcz jawnie podszywających się pod potencjalnie zainteresowanych (np. administrator wyrażający chęć złożenia CV na stanowisko technika serwisu) - trudności w usuwaniu wpisów niezgodnych z warunkami bezpieczeństwa danych osobowych lub obrażających personalnie pracowników firmy - jednoczesne notoryczne nakłanianie do zakupu płatnej wersji profilu firmy, pozwalającej na „zarządzanie” wpisami - poczucie etycznego sprzeciwu wobec zasad, którymi kieruje się platforma GoWork.pl W ślad za prowadzoną przez nas polityką otwartości i w trosce o osoby realnie zainteresowane pracą w firmie OMV Polska, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: - nr tel: 22 759 60 50 - adres email: info@omv.com.pl W sytuacjach wymagających zachowania anonimowości, zachęcamy do skorzystania z linku: https://forms.gle/fjcjPwHCxE23xaVA8 oraz pozostawiania komentarzy i opinii. Odpowiedzi na zadane tą ścieżką pytania przekazywać będziemy na wskazany adres email (dobrowolnie) bądź publikować na oficjalnych kanałach naszej firmy, tj. na stronie www/profilu firmy na Facebooku lub LinkedIn. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OMV Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Opiekun Marki / Brand Manager - Wózki Wielkotonażowe ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Firma szuka obecnie osoby na stanowisko doradcy techniczno-handlowego w Pruszkowie. W opisie jest info o pracy w terenie, więc chcę podpytać o auto służbowe. Czym się tutaj jeździ, jak wygląda kwestia korzystania z auta do użytku prywatnego? Jeśli jest to dozwolone, to co z rozliczaniem paliwa?

Nela

Witam :) widzę ze firma szukała kogoś w sierpniu. Na ten moment szukają doradcę handlowo technicznego i jestem ciekawa czy ktoś z zatrudnionych w sierpniu tu zagląda i może opisać pierwsze wrazenia ? Najbardziej zależy mi na informacji czy wypłaty są zadowalające i czy typ umowy to umowa o prace :)

Jaki jest styl zarządzania w OMV Polska Sp. z o.o.?

Autokratyczny, integrujący, partycypacyjny i delegujący. Stosowane są wszystkie cztery.

Jagoda

Spóźniłam się, rekrutacja na stanowisko księgowej zakończyła się akurat trzy dni temu :( Jak pech to pech, ale może komuś z was udało się już odbyć rozmowę? Jak tam, wszystko z oferty pokrywa się z warunkami przedstawionymi na rozmowie? Zadawali jakieś pytania, na które warto wcześniej się przygotować? Wspomnieli o znaniu programów Rewizor i Gratyfikant, czegoś jeszcze wymagają? Jak widełki? ;)

@Jagoda

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Jesteśmy na etapie weryfikacji przesłanych aplikacji. Zachęcamy do wysłania CV na adres: praca@omv.com.pl. W przypadku zainteresowania Pani kandydaturą, z pewnością jeszcze ją uwzględnimy. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Jerzy

Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko doradca ds. regałów i systemów magazynowych. Nie podali stawki ale z tego co widzę jest stała podstawa + prowizja. To praca mobilna? Dużo jest wyjazdów? Ile dni spędza się na miejscu w biurze?

@Jerzy

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem. Widniało ono już dłuższy czas, w chwili obecnej jest nieaktywne. Podobnie jak w przypadku wszystkich ogłoszeń, opatrzyliśmy je bezpośrednim kontaktem telefonicznym do osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Zakładamy, że uzyskane informacje z pierwszej ręki raz, że będą bardziej wiarygodne niż na niniejszym portalu, dwa z przyjemnością udzielimy odpowiedzi również na wszystkie inne wątpliwości pojawiające się w kontekście stanowiska. Każdorazowo zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, który cenimy bardziej niż wymianę anonimowych komentarzy :) W przypadku dalszego zainteresowania ofertą pracy, zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@omv.com.pl Pozdrawiamy Dział Personalny OMV Polska

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy OMV Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko technik serwisu. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, Jesteśmy pod wrażeniem faktu, że jako Administrator platformy posiada Pan wykształcenie mechanika lub elektronika oraz doświadczenie w zakresie naprawy urządzeń transportu bliskiego. Cieszy nas, że rozważa Pan pracę w naszej firmie, traktując prawdopodobnie funkcję Administratora jako przejściową w karierze. Czekamy na CV, które może Pan wysłać na adres: praca@omv.com.pl. Pozdrawiamy Dział Personalny OMV Polska

Jaki jest okres rozliczeniowy w OMV Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Grzegorz

Zawsze do 10-go każdego miesiąca. Nie zdarzyło się by przelew wynagrodzenia był później.

Jerzy
@Grzegorz

Ok. A na jakim poziomie to wynagrodzenie? Według ciebie dobrym? Jak kogoś szukają do pracy to w ogłoszeniu zwykle są widełki czy dopiero na rekrutacji można się dowiedzieć ile płacą?

@Jerzy

Według mnie wynagrodzenie bjest adekwatne do stanowiska i umiejętności. Zawsz może być wyższe ;). Dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej.

BlaiseP

Rekrutacja na Asystenta działu regałów magazynowych -Jedna pani i dwóch specjalistów (?) Pani wraz z rekruterem nr 1 czytając CV opowiadali jak będzie wyglądać charakterystyka pracy, pan zadał 3 pytania z dziedziny historii Polski ( zrozumiałbym bardziej pytania o umiejętności miękkie niż kto przyczynił się do niepodległości) przeplatając sytuację w pracy, a pani - 2 pytania po angielsku (dość przyjemne podstawowe). Po 40 minutach odezwał się Pan nr 2 zadając pytania z dziedziny regałów magazynowych, mimo dobrych odpowiedzi (po rekrutacji upewniłem się czy wypowiedziane mechanizmy nie pomyliły się z czymś innym) zganiono mnie ze to co mówię to nie prawda. Rekrutacja przeszla pomyślnie lecz odmówiłem.

@BlaiseP

Dziękujemy za przekazaną opinię. Prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne, szczególnie jeśli dotyczą stanowisk doradczych, traktujemy jako okazję do rozmowy nie tylko w kontekście merytorycznym. Pojawiające się tematy to często platforma wzajemnego poznania się, dostrzeżenia zainteresowań Kandydatów, a każdy obszar zainteresowań jest potencjałem do rozwinięcia rozmowy. W drugiej części spotkania podejmujemy różne tematy (także spoza głównego wątku zainteresowania firmy, jak historia, chemia, czy geografia). Każdorazowo uprzedzamy o takiej formie rozmowy, informując również o tym, że poszczególne odpowiedzi w obszarze zainteresowań zupełnie nie warunkują finalnej decyzji. Wielokrotnie spotkaliśmy się z entuzjastycznym podejściem i pozytywną opinią naszych rozmówców, wskazujących, że właśnie taka forma wyróżnia się na tle standardowych procesów rekrutacyjnych ???? Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy otwarci na opinie po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Wszystkich zainteresowanych pracą w naszym Zespole zapraszamy. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Asystentka w firmie OMV Polska Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy szereg rekrutacji na stanowiska asystenckie. Pytanie nie precyzuje konkretnego stanowiska, niemniej jednak wszystkie przeprowadzane rekrutacje oceniamy pozytywnie. Największą wartością tych zakończonych zatrudnieniem Kandydatów są nowi członkowie Zespołu. Mamy nadzieję, że dzięki podjęciu pracy w OMV Polska mają oni możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy, wnosząc jednocześnie swoje doświadczenie. Co więcej, każda z rekrutacji jest dla nas również cenną lekcją przynoszącą wiedzę na temat doświadczeń tak Kandydatów, jak i finalnie Pracowników. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

@Dział Personalny OMV Polska

A propos rozmowy rekrutacyjnej. Czy rozmowa rekrutacyjna na stanowiska asystenckie jest również przeprowadzana w języku angielskim?

@Grzegorz

Przebieg rozmowy uwarunkowany jest charakterem stanowiska, na które rekrutujemy. Z uwagi na to, że jesteśmy firmą międzynarodową, a członkowie naszego Zespołu na co dzień mają kontakt tak z Koleżankami i Kolegami z europejskich oddziałów, jak również Klientami anglojęzycznymi, zdecydowana większość rozmów rekrutacyjnych przeprowadzana jest także w języku angielskim. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Emilia

Dobry wieczór, chciałabym się dopytać o atmosferę pracy w firmie. Jaka jest? Czy wszyscy się ze sobą dogadują i wspierają między pracownikami a także na linii pracownik-przełożony? Jest to jedna z najważniejszych kwestii dla przyszłych kandydatów więc fajnie by było się czegoś dowiedzieć na ten temat.

Janek

To mówi dział personalny. Fakty są zupełnie inne. Firma zlewa pracownika jak tylko może! Nie bez powodu jest tyle złych opinii w internecie na ten temat o tej firmie. Jakby było inaczej to takich negatywnych opinii by nie było a dział personalny zajął by się swoją robota a nie odpowiadaniem na opinie w sieci. 2+2=4. Są lepsze i poważne firmy na rynku polskim i to z narodowym kapitałem. Włosi niech sobie u siebie takie rzeczy robią. Pozdrawiam

@Janek

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i wątpliwości. Każda opinia, o ile rzeczywiście zgodna z rzeczywistością, jest dla nas cenna i każdej poświęcamy uwagę. Wychodząc naprzeciw wyrażamy gotowość podjęcia dialogu z Panem, nie ograniczając się wyłącznie do odpowiadania w sieci. W celu weryfikacji faktów, na które się Pan powołuje, prosimy o kontakt pod nr tel 22 759 60 50. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że rozmowa z Panem i wyjaśnianie wątpliwości nie wpłyną negatywnie na zakres obowiązków Działu Personalnego. Z przyjemnością znajdziemy czas i chęci na konstruktywną rozmowę, radząc sobie jednocześnie z organizacją pracy własnej :) Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

@Janek

Janek. Prawda jest taka. Jeżeli nie chcesz pracować tylko chować się po kątach to każda praca będzie dla ciebie nieodpowiednia, czy to z kapitałem Polskim czy Włoskim lub innym. Będziesz wszędzie źle przyjmowany. Pracuje w OMV kilka lat na stanowisku technika mobilnego i nie mam powodu do narzeknia. Atmosfera w firmie jest OK i nikt nas nie zlewa. Hejt zostaw dla siebie.

@Emilia

Atmosfera w OMV Polska to jedna z istotniejszych zalet pracy wskazywanych przez naszych pracowników. Pośród wielu pozytywnych opinii standardem są te podkreślające otwartość, chęć pomocy, koleżeństwo, pozytywne nastawienie koleżanek i kolegów. Pracownicy podkreślają również wsparcie przełożonych w codziennych wyzwaniach oraz współpracę pomiędzy członkami zespołu różnych działów na wszystkich szczeblach. Chwile spędzane w pracy są dla nas przyjemnością, a kuchenne dyskusje przy kawie czy dzielenie pasji po godzinach są tego doskonałym dowodem :) Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Prqcownik
@Janek

Masz rację Janek, praca w tej firmie była udręką, wieczne wątpliwości i zlewanie pracownika. A dział personalny może pisać nawet o gruszkach na wierzbie. Nie polecam, stanowczo.

Aneta
@Prqcownik

W jaki sposób konkretnie zlewają pracownika. Nie wypłacają pieniędzy na czas czy jak. Co konkretnie obiecują i co otrzymuje się w rzeczywistości?

@Prqcownik

Dzień dobry, Po raz kolejny zapewniamy o otwartości na szczere rozmowy i wyrażanie osobistych opinii w indywidualnej rozmowie. Członkom zespołu OMV Polska umożliwiamy także zgłaszanie sugestii i uwag za pośrednictwem funkcjonującej w firmie anonimowej platformy przekazywania opinii. Dotychczas żaden z Pracowników nie przekazał takiej uwagi osobiście. Anonimowe opinie w Internecie siłą rzeczy nie dają możliwości konstruktywnej dyskusji. Życzymy udanego dnia. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w OMV Polska Sp. z o.o.?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, pragniemy poinformować, że wysokość wynagrodzenia w przypadku wszystkich Pracowników ustalana jest indywidualnie. Jest ona uzależniona m.in. od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz zakresu obowiązków. Poza podstawowym wynagrodzeniem, członkom naszego Zespołu oferujemy również pozapłacowe benefity oraz możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Jak się pracuje z ludźmi z OMV Polska Sp. z o.o.?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, Pozytywna atmosfera oraz dobre samopoczucie Pracowników to jeden z istotniejszych elementów charakteryzujących naszą firmę. Każdy z członków zespołu dokłada starań, aby codzienna praca przebiegała w warunkach wzajemnego poszanowania i wsparcia, co z kolei inspiruje do rozwoju i doskonalenia. Relacje między Pracownikami charakteryzuje otwartość, zrozumienie, koleżeństwo, życzliwość. Wielokrotnie spotykamy się z opiniami podkreślającymi pozytywne nastawienie oraz optymizm w codziennej pracy. To wszystko sprawia, że wspólne zadania zawodowe są dla nas przyjemnością, a nawiązane w firmie relacje niejednokrotnie znajdują odzwierciedlenie „po godzinach”. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Czy często w firmie OMV Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, W naszej firmie praktykujemy rekrutacje wewnętrzne, a w naszym Zespole jest wiele osób, które z sukcesem rozwijają kompetencje po zmianie stanowiska. Pracownicy rozpoczynający pracę w OMV Polska mają określone indywidualne plany rozwoju zawodowego. Przewidują one również wspólne określanie obszarów pożądanego rozwoju oraz możliwości doskonalenia w strukturach firmy. Wychodzimy z założenia, że rekrutacja wewnętrzna przynosi korzyści zarówno naszej organizacji czerpiącej z doświadczenia i wiedzy członków Zespołu, jak również Pracownikom, którzy znając firmę oraz własne umiejętności mają możliwość wykorzystania ich na nowym stanowisku. Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Klaudiusz Ziemniecki

Dzień dobry, Nazywam się Klaudiusz Ziemniecki i od 16 lat, od powstania polskiego oddziału grupy Vecar, jestem jej prezesem. Obserwując rosnące w ostatnim czasie zainteresowanie profilem firmy OMV Polska, pragnę podziękować za wszystkie pytania, wątpliwości, słowa uznania jak również krytyki. Zapewniam, że z zainteresowaniem zapoznaję się z każdą nową opinią. Wszystkie stanowią dla mnie cenne źródło informacji, punkt wyjścia do analizy, weryfikacji, czy wręcz inspirują do zmian. Od początku istnienia firmy naszą troską są nie tylko sprawy finansowe, nowi Klienci, rozwój, ale także, a nawet przede wszystkim Pracownicy. Prowadzimy rozbudowane programy pracownicze, ale głównie ... staramy się o dobrą atmosferę w pracy. Ideą przyświecającą nam każdego dnia jest szczerość i otwartość. Do takiej osobiście zachęcam członków naszego Zespołu, drzwi do mojego gabinetu stoją otworem, a numer mojego telefonu jest powszechnie w firmie znany. Taką otwartość pragnę wyrazić również wobec osób wypowiadających się w ramach serwisu GoWork. Mając jednocześnie na względzie anonimowość opinii, zachęcam do publikowania informacji rzetelnych, zweryfikowanych, opartych na faktach czy konkretnych przykładach. Niech ta toczona w ramach portalu dyskusja będzie szczerą, merytoryczną rozmową, przynoszącą korzyści i inspirującą obie strony. Zadbajmy także o kulturę wypowiedzi, tak w doborze słów, jak również poszanowaniu osób, których dotyczy opinia. A przed ewentualną publikacją - zachęcam zawsze najpierw do kontaktu, także osobistego, jeśli są sprawy, które powinny zostać wyjaśnione, omówione. Z poważaniem, Klaudiusz Ziemniecki

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OMV Polska Sp. z o.o.?

Dział Personalny OMV Polska

Dzień dobry, Rodzaj narzędzi, w które wyposażony jest pracownik uzależniony jest od obejmowanego stanowiska oraz charakteru pracy. Wszyscy pracownicy korzystają z ogólnodostępnych narzędzi w miejscu pracy. Dodatkowo, wyposażeni są w niezbędne narzędzia indywidualne umożliwiające wykonywanie obowiązków służbowych. W zależności od potrzeb są to m.in. laptopy, telefony, auta służbowe/serwisowe, odzież i wyposażenie ochronne/BHP. Wyposażenie dodatkowe stanowią dostępy do platform specjalistycznych (informacyjnych/rozwoju). Pozdrawiamy, Dział Personalny OMV Polska

Zostaw merytoryczną opinię o OMV Polska Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w OMV Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMV Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMV Polska Sp. z o.o.?

OMV Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 425
    05-800 Pruszków