OMV Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o OMV Polska Sp. z o.o.

ex mechanik 2015-02-23 16:15:28
Dom wariatów, brak szacunku do pracownika, finansowo wszysko ok, kierownik to matoł jakich mało, mysli że firma to jego folwark. Połowa załogi to psychole, firma rodzinna, stresujaca atmosfera.
ex mechanik 2015-02-23 16:19:31
Chodzi o oddział Wrocław koło Whirpoola serwis wózków aby nie krzywdzić innych
obecny mechanik 2015-04-23 12:51:37
Coś mi się zdaje "ex mechaniku", żeś w OMV w ogóle nie pracował. Bo wszyscy pracownicy wiedzą, że oddział we Wrocławiu jest na terenie Whirlpool a nie "koło Whirlpoola". Co, do atmosfery, stabilności zatrudnienia i wywiązywania się firmy w stosunku do pracowników, to wszystko jest jak w najlepszym porządku. Polecam.
Ex pracownik biura 2015-04-26 21:04:30
Wariatkowo to malo powiedziane. W wariatkowie mozna wytrzymac bo ktos chce pomoc a tu tylko gnebia, opierdzielaja i wiecznie za malo pracujesz. Ciagle pretensje i zero dobrego slowa. A czasem dobre slowo wazniejsze od pieniedzy. Pracodawca świrus. Wszyscy to menagerowie i dyrektorzy. Kazdy sie tytuluje az milo. Kupa wariatow. Nie polecam i ciesze sie ze sie uwolnilem gdyz teraz moge spokojnie zyc i funkcjonowac. A firmie zycze powodzenia ! :)
jaro 2015-05-21 16:36:56
W jakim przedziale sa zarobki i na czym polega praca poniewaz zlozylem tam oferte:)
gda 2015-06-07 20:51:05
Mobbing,poniewieranie pracownikami, ciągłe nadgodziny to znak rozpoznawczy tej firmy
Aleks 2015-07-10 16:11:04
Witam, czy może ktoś pracował w tej firmie na stanowisku handlowca?
GDA 2016-03-23 19:12:03
Witam, nie rozumiem tych niektórych opinii. Wg mnie w tej firmie jest normalnie. Kasa zawsze na czas. Jak ktoś chce pracować, to i nadgodziny zrobi. Jako "młody" miałem na samym początku małą wiedzę ale nie było problemu z zapytaniem szefa czy kolegów. I tyle.
CentralnaPl 2016-09-04 22:32:25
Praca latwa,ale atmosfera ktora wprowadza grubas z Wroclawia jest koszmarna. Niechce sie wracac kolejny dzien do pracy.
Kretyn mysli,ze jest Bogiem i traktuje ludzi jak g***no. Dzieki niemu polowa serwisantow uciekla z firmy
kuba 2016-09-06 15:56:34
Ciekawe jest to, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że się dobrze dzieje, bo taki brak rotacji wśród pracowników sprawia, że zaufanie do nich wzrasta jeszcze bardziej.
xlxfg 2016-11-25 19:05:42
Witam odział OMV Wrocław to poraszka a szczegulnościj jak co nie któży piszą o tym panu brygadziście D z wanym wielkim bratem uwarza się za najwarzniejsza osobę a stwarza atmoswerę beznadziejną ma cały czas do wszystkich pretesje jak mu coś karze zrobić.
robol 2016-11-28 20:11:54
Kiedyś ta firma była super. W księgowości zawsze były uśmiechnięte kobitki i bardzo pomocne, ale od kiedy jest tam ten cwaniaczek P.Piotr D. Nic nie robi bawi się telefonem i wysługuje się innymi pracownikami i dostaje za siedzenie pewnie sporo kasy. Byla tam P. Marta Dz i P. Urszula zawsze uśmiechnięte a teraz się dowiedziałem że są na zwolnieniu i na macierzyńskim. Mają racje niech uciekają z tej firmy i nikomu nie polecam tutaj pracy. Wyzysk i zawsze wszystko źle nadgodziny nadgodziny i to wszystko.
baku 2016-11-30 20:31:45
Szopka to malo! Najlepiej zeby pracowac od rana do wieczora oczywiscie w czynie spolecznym! Mowimy o odziale we wroclawiu . A grubas porażka ten gosciu powinien jak najszybciej udac sie do psychologa ,tempy matol! Nie polecam
Zostaw swoją opinię o OMV Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMV Polska Sp. z o.o.