Randstad Sp. z o.o. (Oddział Bydgoszcz)

Toruń

Opinie o Randstad Sp. z o.o. (Oddział Bydgoszcz)

487384238 2011-02-09 15:06:47
Witam,

Odrzucenie oferty złożonej wieczorem po spotkaniu o godz. 11.30 dnia 8 luty 2011 na kolejne ogłoszenie, jest bezprawnym pogwałceniem mniejszości narodowej zgodnie z obecnym ustawodawstwem.

Oczywiście sprawdzę także, czy posiadacie aktualną licencję na przetwarzanie wielokrotne danych osobowych z CV kandydatów, wprowadzanie kandydatów w błąd i usuwanie niepasujących subiektywnie zgłoszeń.

Ciekawe także, że tym samym odebraliście mi możliwość kontaktu z możliwym przyszłym pracodawcą bez wyraźnej przyczyny obiektywnej, czyli tylko i wyłącznie wskutek niezadowolenia przedstawicielki firmy Randstad z dochodzenia jakie przeprowadziła wobec mnie, ośmeszając mój sposób bycia. Kolejny fakt dyskryminacji.

Doskonale rozumiem fakt przeprowadzenia pozornej rozmowy, celem pobrania podstępnie moich danych osobowych.

Zastanawia mnie także, czy pobieracie jakiekolwiek opłaty z firm chcących znaleźć mnie.

Nagłośnię sprawę drogą elektroniczną oraz radiową jakże i prasową. Jestem przekonany, że ktođ rozwiąże wasze nic nie znaczące problemy z odrzucaniem aplikacji po spotkaniu i nauczy szacunku do kandydatów.

Z pewnością wyciągną Państwo konsekwencje od odpowiedzialnej (-ych) za ten fakt osoby (osób) w bydgoskim oddziale Randstad przy ul. Śniadeckich 9.
ktoś inny 2014-08-24 21:24:37
Dziwna sprawa. Ja natomiast jestem bardzo zadowolony możliwością pracy przez agencję Randstad. Panie, które tam pracują są bardzo miłe. Zresztą zauważam same pozytywy, tym bardziej jutro wyjeżdżam do Bydgoszczy na podpisanie umowy o pracę. Pozdrawiam.
ktoś inny 2014-08-27 14:59:21
Dziwna sprawa x2. Wczoraj pojechałem podpisać umowę, oraz inne dokumenty. Natomiast dzisiaj dostałem telefon z informacją, że oferta pracy jest już nieaktualna. Jestem bardzo zniesmaczony, nie mówiąc o samych wydatkach związanych z benzyną. Koszt samochodem z Torunia do Bydgoszczy to 50 zł PLN.
ktoś inny 2014-08-27 15:06:23
Myślałem, że mam do czynienia z profesjonalistkami. Najwidoczniej, bardzo pomyliłem się.
Zubik 2016-04-04 18:19:47
No wymagają wykształcenia kierunkowego, ale także chcą, by kandydat posiadał doświadczenie i bardzo dobrze znał język niemiecki, więc nie tak łatwo moim zdaniem, ale się opłaca.
Zostaw swoją opinię o Randstad Sp. z o.o. (Oddział Bydgoszcz) - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o.o. (Oddział Bydgoszcz)