Opinie o C&C Partners Telecom Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie C&C Partners Telecom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie C&C Partners Telecom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C&C Partners Telecom Sp. z o.o. w Toruń

Jarosław Nowy wpis

Stawka podobno jest taka jaką się wynegocjuje. To co? na rozmowie rekrutacyjnej trzeba walczyć o wyższą kasę bo już potem nic więcej się nie wyciśnie? jak to jest?

@Jarosław

Podwyżki są, zwykle na początku roku po podsumowaniu roku poprzedniego. Poza tym, w zależności od stanowiska, są motywacyjne systemy premiowe. Generalnie pracuję i nie narzekam ;) a firmę polecam.

Paulina

Ej ludzie bo tak czytam te wasze opinie i jakiś chaos jest. Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jakie tu są stanowiska? Wymagają doświadczenia?

@Paulina

No chyba jak wszędzie - są stanowiska gdzie jest potrzebna wiedza techniczna i doświadczenie a są i takie, gdzie młodzi po szkole to wszystko zdobywają. Proponuję śledzić stronę https://www.ccpartners.pl/ogloszenia-o-prace

Sofia

Jak klimat w pracy?

@Sofia

Klimat Tworzą ludzie - a C&C potrafi się bawić :D

Karol

@Radek Naturalna selekcja i na koniec pozostają pracownicy którym chce się pracować!!

Rudy
@Karol

PiS ma też tak zwany twardy elektorat.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie C&C Partners Telecom Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Benjamin

Tak dobrze się pracuje i dlatego od dłuższego czasu nikt nie zagląda na forum?

Radek
@Benjamin

Zostali tylko herosi a oni nie mogą.

Tomasz

Może to taki czas przyszedł, że pracy jest dużo ale nie przesadzajcie, że ciągle późno się kończy.

Target
@Tomasz

Wcześnie też się zaczyna ale spoko śniadania w Mc są dosyć obfite później KFC. Głowa do góry.

Jacek
@Target

Nie bardzo rozumiem, z jakiej pozycji piszesz. Czy dobrze wydaje mi się, że jesteś obecnie zatrudniony w C&C Partners Telecom? Skoro forum służy do wymiany opinii o pracodawcach to może zechcesz opisać, jak wygląda, Twoimi oczami, praca w tym miejscu?

człowiek z Leszna
@Jacek

Warto sie zatrudnić na stawkę godzinową wtedy to dobrze wychodzi, no chyba że ustalą Ci stawkę max :), najciekawszy jest pakiet badań wstepnych do zdolnności do pracy prawie taki jak dla pilotów no ale trzeba mieć zdrowie żeby wytrzymac takie tempo.

Leszczyniak
@człowiek z Leszna

A na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś?

Iwona

@Atka Skoro tak twierdzisz, to czy mogłabyś podać jakieś konkrety dotyczące zatrudnienia czy atmosfery, która w firmie C&C Partners Telecom panuje? Niestety, ale Twoja wypowiedź nie zawierała takich konkretów, a te nadają opinii wiarygodności. Będę zatem za nie wdzięczna. @strarznik texasu Czy możesz rozwinąć myśl?

Zagłoba
@Iwona

Sztuczne trochę uśmiechy i ta presja, że pójdziesz do kąta jak przyjedziesz 8:05 a wczoraj wróciłeś o 19 do domu. Socjal słaby praktycznie go nie ma, kasa jak sobie wynegocjujesz.... najbardziej doceniany jest heroizm :)

Waldi

Jeśli jest tak źle to zawsze można zmienić firmę!!

Atka

Szefowie z telekomunikacją i informatyką nie mają nic wspólnego. Jeden z wykształcenia socjolog, drugi rolnik. Promowane przez nich hasła włóżcie między bajki. Jak coś robisz to rób to dobrze - ha, ha. Albo lepsze: siła tkwi w zespole?? Jakim zespole?? Matole?? Albo najlepsze - "lubię pracować z mądrzejszymi od siebie" cyt. M.N... W C&C pracują tylko desperaci, którzy boją się wyruszyć poza Leszno. Każdy mądrzejszy szuka szczęścia gdzie indziej.. To nie jest firm dla ambitnych ludzi.

strarznik texasu
@Atka

To jest firma dla tych którzy nie posiadają rodzin, nie jedzą i nie śpią.

Iwona

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się od jej obecnych pracowników. Czy w C&C Partners Telecom zaszły jakieś zmiany? Na co obecnie można liczyć? Jak pracuje się w poszczególnych działach? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem do firmy.

falkin

detektyw, z tego co słyszałem, to akurat u nich atmosfera u nich nie jest zła. Obawiam się tylko, że wynagrodzenia u nich nie są zbyt wysokie. Mam nadzieję, że można u nich spokojnie liczyć na umowę o pracę.

Detektyw Molder

Socjal - jak zapracujesz premię tak będziesz mieć, ogólnie firma dobra na zrozumienie co to jest praca w PL. Proponuje perfekcyjną znajomość angielskiego i jak niektórzy wy-"out"-owali do firm, gdzie zarobki są na znacznie wyższym poziomie łącznie z atmosferą pracy.

qwertyuio

A ja powiem tak. Odziały OH leszno do odstrzału. Same zadufane fałszywe osoby prócz kilku osób max 3-5. Dosłownie garstka. Praca jak w korporacji. Prawdą jest że klepią po plecach i wylot później. Masz dwie opcje do podpisania ugoda, albo narobimy Ci obciachu. Jak wywalają przyjeżdża prawnik i nie masz wyboru. Musisz podpisać co podkładają. Nie polecam. Warszawa i Katowice oddziały ok, ale tam już też nie pracują te same osoby co kiedyś. Wybierzcie coś innego. Wiem z doświadczenia. Plusem jest uposażenie, ale na krótko...

nick

Atmosfera kiepska, rotacja obłędna, jeśli lubicie pracę bez stabilności i zależną od widzimisię "Pana i władcy" - miejsce idealne. Potwierdzam info o socjalu. Rozwój? Puuste hasło. Ale oczywiście reprezentacyjnie wszystko wygląda cacy :)

waldek

praca tam to totalne dno i trzy metry mułu....mobbing i totalne gnojenie nie znasz dnia ani godziny, kierownictwo fałszywe, klepią cię po plecach za godzinę z uśmiechem wyp.....omijać z daleka!!!!

Rox

Kiedyś firma zatrudniała 150 osób gdzie sprzedawała tel. polkomtel-a , teraz jest o polowe mniej osób ,a w planach maja kolejne redukcje/rotacje. Ilość osób która się przewinęła będzie liczona jak w bibli 1000 lecia. Rzecz jasna i oczywista dbasz o własna firmę, a więc fajni prezesi muszą starać się o dobrą kondycję swojego portfela.

Supa... tupa...

Zależy od oddziału . Nie polecam w Lesznie niektóre osoby są b.trudne w rozmowach. Podobno b.dobrze jest Katowicach, a jeszcze lepiej w Warszawie - ale b.duża rotacja ludzi( średnio zmiany raz na rok po parę stanowisk ) brak nad głowa dyrektora od rozwiązań telekomunikacyjnych i dystrybucji. W gdańsku sami ludzie rezygnują.

PHU Super Szef

Fajnie, miło, przyjemnie - ale zapomnij o stabilności na rynku.

Firma w którą wierzysz jak w Boga
@PHU Super Szef

Premia zależy od stanowiska, socjal po 3 latach pracy będziesz miał kartę prorodzinną uzależnioną od szczebla. Masz rację w PL to luksus ale w tej firmie musisz wiedzieć kiedy przyjdzie moment pewności ze wszystko jest ok. weźmiesz np. kredyt na mieszkanie,założysz rodzine .... a tu pyk i w pewnym momencie zostajesz tylko z kredytem i rodziną - można porównać z typowym działaniem korporacyjnym dają duże nadzieje, perspektywy, ... wierzą w Ciebie , ale nie do końca.

Zostaw merytoryczną opinię o C&C Partners Telecom Sp. z o.o. - Toruń

C&C Partners Telecom Sp. z o.o.