logo C&C Partners Telecom Sp. z o.o.

C&C Partners Telecom Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o C&C Partners Telecom Sp. z o.o.

PHU Super Szef 2014-05-28 14:57:41
Fajnie, miło, przyjemnie - ale zapomnij o stabilności na rynku.
Firma w którą wierzysz jak w Boga 2014-05-30 09:14:07
Premia zależy od stanowiska, socjal po 3 latach pracy będziesz miał kartę prorodzinną uzależnioną od szczebla. Masz rację w PL to luksus ale w tej firmie musisz wiedzieć kiedy przyjdzie moment pewności ze wszystko jest ok. weźmiesz np. kredyt na mieszkanie,założysz rodzine .... a tu pyk i w pewnym momencie zostajesz tylko z kredytem i rodziną - można porównać z typowym działaniem korporacyjnym dają duże nadzieje, perspektywy, ... wierzą w Ciebie , ale nie do końca.
Supa... tupa... 2014-06-03 15:14:38
Zależy od oddziału . Nie polecam w Lesznie niektóre osoby są b.trudne w rozmowach. Podobno b.dobrze jest Katowicach, a jeszcze lepiej w Warszawie - ale b.duża rotacja ludzi( średnio zmiany raz na rok po parę stanowisk ) brak nad głowa dyrektora od rozwiązań telekomunikacyjnych i dystrybucji. W gdańsku sami ludzie rezygnują.
Rox 2014-06-03 15:25:55
Kiedyś firma zatrudniała 150 osób gdzie sprzedawała tel. polkomtel-a , teraz jest o polowe mniej osób ,a w planach maja kolejne redukcje/rotacje. Ilość osób która się przewinęła będzie liczona jak w bibli 1000 lecia. Rzecz jasna i oczywista dbasz o własna firmę, a więc fajni prezesi muszą starać się o dobrą kondycję swojego portfela.
waldek 2015-03-12 19:00:12
praca tam to totalne dno i trzy metry mułu....mobbing i totalne gnojenie nie znasz dnia ani godziny, kierownictwo fałszywe, klepią cię po plecach za godzinę z uśmiechem wyp.....omijać z daleka!!!!
nick 2015-08-31 12:18:13
Atmosfera kiepska, rotacja obłędna, jeśli lubicie pracę bez stabilności i zależną od widzimisię "Pana i władcy" - miejsce idealne. Potwierdzam info o socjalu. Rozwój? Puuste hasło. Ale oczywiście reprezentacyjnie wszystko wygląda cacy :)
qwertyuio 2015-12-15 21:17:14
A ja powiem tak. Odziały OH leszno do odstrzału. Same zadufane fałszywe osoby prócz kilku osób max 3-5. Dosłownie garstka. Praca jak w korporacji. Prawdą jest że klepią po plecach i wylot później. Masz dwie opcje do podpisania ugoda, albo narobimy Ci obciachu. Jak wywalają przyjeżdża prawnik i nie masz wyboru. Musisz podpisać co podkładają. Nie polecam. Warszawa i Katowice oddziały ok, ale tam już też nie pracują te same osoby co kiedyś. Wybierzcie coś innego. Wiem z doświadczenia. Plusem jest uposażenie, ale na krótko...
Detektyw Molder 2016-05-02 10:28:24
Socjal - jak zapracujesz premię tak będziesz mieć, ogólnie firma dobra na zrozumienie co to jest praca w PL. Proponuje perfekcyjną znajomość angielskiego i jak niektórzy wy-"out"-owali do firm, gdzie zarobki są na znacznie wyższym poziomie łącznie z atmosferą pracy.
falkin 2016-05-09 19:08:14
detektyw, z tego co słyszałem, to akurat u nich atmosfera u nich nie jest zła. Obawiam się tylko, że wynagrodzenia u nich nie są zbyt wysokie. Mam nadzieję, że można u nich spokojnie liczyć na umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o C&C Partners Telecom Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&C Partners Telecom Sp. z o.o.