G&T Consulting

Bydgoszcz

Opinie o G&T Consulting

xxx 2011-11-28 13:09:39
[usunięte przez moderatora]! o zarobione pieniadze trzeba sie prosic miesiacami, straszyc, szantazowac po czym i tak nie zostają wypłacone w całości. NIE POLECAM !!!
karolinna 2011-12-16 13:49:14
zgadzam się w 100% , praca z panią [usunięte przez moderatora] to kpina !
kasia 2012-05-11 08:50:01
A co robiliście i czy wszystko dobrze wykonaliście? bo mi zapłaciła ile zarobiłam i to dość szybko!
moni 2012-07-14 08:29:56
Mi też zapłaciła bardzo szybko coś dziewczyny nawaliłyście że nie dostałyście kasy w terminie pewnie miała przez was problemy i straciła klienta, ze mną też była taka [usunięte przez moderatora] to spóźniała się, biegała na fajki i nie gadała z klientami wiem że jej zapłaciła mniej a była też jedna co ściągała strój jak tylko nie było koordynatorki i rządziła się strasznie to przez nią straciła kontrakt roczny z firmą.
tadek 2016-04-19 23:38:21
Mnie tez troche niepokoi ta cisza, moze ktoś sie orientuje jak tu teraz z szansa na pracę?
Zostaw swoją opinię o G&T Consulting - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&T Consulting